Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master KHK-J muži

27.10.2018 | 5.RGM CC Lucie Hradec Králové | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Bernard Vladimír | Hráčů: 39 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
3. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Veselý Pavel CZE001045 A DC Sharks Hradec Králové
5. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové
7. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
7. Veselý Karel CZE001841 B Severní vítr Hradec Králové
9. Dolívka Jan CZE050891 A Severní vítr Hradec Králové
9. Houška Jan CZE001409 A Soptíci Hradec Králové
9. Sedláček Vojtěch CZE061991 D Mašinky Hradec Králové
9. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci Hradec Králové
13. Bursa Martin CZE039207 B U Huberta Hradec Králové
13. Kůžel Jan CZE041121 B Happy Hippos Hradec Králové
13. Šejvl Lukáš CZE029216 C Rychlá Rota Hradec Králové
13. Šprinc Ota CZE000297 B Ferbek Hradec Králové
17. Chrt Peter CZE055606 C Severní vítr Hradec Králové
17. Jirásek Milan CZE017094 B DC Löwen Hradec Králové
17. Kabourek Michal CZE017096 B U Huberta Hradec Králové
17. Kadleček František CZE042563 C No comment Předměřice
17. Kariofyllis Demis CZE059504 D Punde TO Hradec Králové
17. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
17. Kujal Josef CZE056720 D Punde TO Hradec Králové
17. Novotný Roman CZE018674 B ILL Niňo Hradec Králové
25. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice
25. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci Hradec Králové
25. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím
25. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice
25. Kotlár Aleš CZE022819 B Combeck Máslojedy
25. Krejčí Jan CZE000797 D Rychlý hroty Praha
25. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové
25. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Anděra Jiří CZE061852 D Piráti GOBI Hradec Králové
33. Doležel Jan CZE062185 D Happy Hippos Hradec Králové
33. Jiříček Ladislav CZE045982 D U Huberta Hradec Králové
33. Kariofyllis Kostas CZE059028 D Punde TO Hradec Králové
33. Konšel Miloslav CZE019897 D Vemena Hradec Králové
33. Pilař Marcel CZE019010 D Rychtářka Věkoše
33. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 08:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 09:00:57