Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-36/36)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master KHK-J muži - 4. kolo

8.9.2018 | RGM HK | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Bernard Vladimír | Hráčů: 36 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
3. Veselý Pavel CZE001045 A DC Sharks Hradec Králové
4. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
5. Mertlík Jiří CZE043730 A Pivaři Habřina
5. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Šprinc Ota CZE000297 B Ferbek Hradec Králové
9. Deml David CZE044440 A Havana Club Hradec Králové
9. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové
9. Stacho Miroslav CZE032123 C Palmička Přelouč
9. Veselý Karel CZE001841 B Severní vítr Hradec Králové
13. Černý Jakub CZE054467 A Bludný šípy XXL Hradec Králové
13. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
13. Šildberger Ivan CZE059555 D Havana Club Hradec Králové
13. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Dolívka Jan CZE050891 A Severní vítr Hradec Králové
17. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové
17. Kaniščev Boris CZE007983 B DC Löwen Hradec Králové
17. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové
17. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci Hradec Králové
25. Ciszewski Robert WRD033940 A Jelenia Góra
25. Dušánek Roman CZE052898 B Rising Stars Hradec Králové
25. Jirásek Milan CZE017094 B DC Löwen Hradec Králové
25. Kadleček František CZE042563 C Severní vítr Hradec Králové
25. Kotlár Aleš CZE022819 B Combeck Máslojedy
25. Kučera Matěj CZE023783 A DC Sharks Hradec Králové
25. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové
25. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice
33. Havel Jan CZE016845 A DC Sharks Hradec Králové
33. Klapač Petr CZE051621 D Hradec Králové
33. Pírko Miloš CZE036462 Hradec Králové
33. Telinger Jaroslav CZE047181 B U Huberta Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 02:08

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 02:08:22