Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/51)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master KHK-J muži - 2. kolo

17.3.2018 | Lucie HK | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Bernard Vladimír | Hráčů: 51 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
2. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
3. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
5. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Houška Jan CZE001409 C Soptíci Hradec Králové
7. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
9. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
9. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
9. Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Veselý Pavel CZE001045 A DC Sharks Hradec Králové
13. Bíman Martin CZE044904 A DC Sharks Hradec Králové
13. Dolívka Jan CZE050891 A Severní vítr Hradec Králové
13. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové
13. Šprinc Ota CZE000297 B Ferbek Hradec Králové
17. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice
17. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Hradec Králové
17. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
17. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové
17. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Krejčí Vlastimil CZE002785 B ŠK Běleč nad Orlicí
17. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové
17. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
25. Černý Jakub CZE054467 A Bludný šípy XXL Hradec Králové
25. Kadleček František CZE042563 C Severní vítr Hradec Králové
25. Kekelák Michal CZE057713 D Hradec Králové
25. Kučera Matěj CZE023783 A DC Sharks Hradec Králové
25. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové
25. Šamšula Miroslav CZE053593 C Smečka od Dvořáků Hradec Králové
25. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové
25. Žižka Pavel CZE036234 A DC Sharks Hradec Králové
33. Brendl Rudolf CZE055603 D Hradec Králové
33. Douda Jaroslav CZE051298 D Rakeťáci Hradec Králové
33. Dušánek Roman CZE052898 B Rising Stars Hradec Králové
33. Heřmanský Jiří CZE051766 C Shadow Darts Pardubice
33. Hrazdíra Bronislav CZE000920 C Pod strání Hradec Králové
33. Hybler Martin CZE016963 D Punde TO Hradec Králové
33. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov
33. Kujal Josef CZE056720 D Punde TO Hradec Králové
33. Poláček Jakub CZE055983 D Hradec Králové
33. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové
33. Sobotka Lukáš CZE044188 D Pod strání Hradec Králové
33. Šildberger Ivan CZE059555 D Havana Club Hradec Králové
33. Široký Oldřich CZE045802 D Řepy Hradec Králové
33. Štěpánek Pavel CZE002409 D ŠK Běleč nad Orlicí
33. Valášek Martin CZE052952 D Haluzáci Hradec králové
33. Zajíc Jan CZE052318 D ŠK Běleč nad Orlicí
49. Blažek Martin CZE052395 C Happy Hippos Hradec Králové
49. Mlejnek Eduard CZE000585 A Lucky Darts Jičín
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2019 09:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.12.2019 09:36:06