Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master KHK-J muži - 1. kolo

27.1.2018 | A-Sport HK | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Bernard Vladimír | Hráčů: 65 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
2. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
3. Kvapil David CZE025929 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
5. Stoklasa Jan CZE002140 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
7. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Veselý Pavel CZE001045 A DC Sharks Hradec Králové
9. Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
9. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
9. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
9. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové
13. Dvořák Tomáš CZE050063
13. Hájek Josef CZE002999 D pod Vodníci Hradec Králové
13. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
13. Pilař Radek CZE021763 D Rychtářka Věkoše
17. Dolívka Jan CZE050891 A Severní vítr Hradec Králové
17. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové
17. Kadleček František CZE042563 C Severní vítr Hradec Králové
17. Krčmář Ivo CZE045793 A Notorklub Sopotnice
17. Nejman Jiří CZE000300 A Truhles Hradec Králové
17. Vacek Roman CZE014212 Hradec Králové 2
17. Veselý Karel CZE001841 B Severní vítr Hradec Králové
17. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci Hradec Králové
25. Chrt Peter CZE055606 D Severní vítr Hradec Králové
25. Doležal David CZE043089 D U Huberta Hradec Králové
25. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové
25. Lorenc Martin CZE008396 A Zippo team Štít
25. Mňuk Miroslav CZE000695 A Choceň
25. Pražák Marek CZE027418 D Rychlá Rota Hradec Králové
25. Stráník Přemysl CZE007033 D Hradec Králové 2
25. Šprinc Ota CZE000297 B Ferbek Hradec Králové
33. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice
33. Balický Jiří CZE023475 B Kocouři Hradec Králové
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
33. Daňo Lukáš CZE061599 Světlá nad Sázavou
33. Hloušek Jaroslav CZE012355 C TJ Sparta Úpice
33. Hošek Josef CZE029487 A Pavouci Hradec Králové
33. Houška Jan CZE001409 C Soptíci Hradec Králové
33. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové
33. Jirásek Milan CZE017094 B DC Löwen Hradec Králové
33. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
33. Kučera Matěj CZE023783 A DC Sharks Hradec Králové
33. Pázler Jiří CZE037009 D Rebelové Dolní Přím
33. Rezek Josef CZE034073 Světlá nad Sázavou
33. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové
33. Veselovský Jaroslav CZE011569 C No comment Předměřice
33. Zeman Luděk CZE014456 A Notorklub Sopotnice
49. Ciszewski Robert WRD033940 A Jelenia Góra
49. Černý Jakub CZE054467 A Bludný šípy XXL Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 09:30:35