Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství KHK jih - finále MUŽI

9.12.2017| Matys| Jednotlivci muži| Hráčů: 50| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Doležal Michal CZE001016ADream Bar Jirkov
2.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
3.Mašek Alexander CZE016972AHradec Králové
4.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
5.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
5.Tomčo Jakub CZE029483BDobřeňáci Dobřenice
7.Douda Petr CZE016524AÚletáři Hradec Králové
7.Houška Jan CZE001409BSoptíci Hradec Králové
9.Jezdinský Martin CZE043752Barchůvek
9.Kekelák Michal CZE057713Hradec Králové
9.Krejčí David CZE022612AÚletáři Hradec Králové
9.Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice
13.Baldyňák Tomáš CZE038386BNo comment Předměřice
13.Dolívka Jan CZE050891AŠroti Moravská Třebová
13.Sadílek Zdeněk CZE031725BDobřeňáci Dobřenice
13.Vachutka Jaroslav CZE002421Cerekvice nad Bystři
17.Balihar Jaroslav CZE007915Rosice Nad Labem
17.Havel Jan CZE016845BNo comment Předměřice
17.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Rygl Luboš CZE027294AŠK Běleč nad Orlicí
17.Souček Jiří CZE036404Hradec Králové
17.Vaněk Michal CZE011553BDoubleTrouble Hradec Králové
17.Vrcek Jaroslav CZE006118BSoptíci Hradec Králové
17.Zlatník Tomáš CZE033239Hradec Králové
25.Bursa Martin CZE039207Hradec Králové
25.Kučera Matěj CZE023783Hradec Králové
25.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
25.Mocek Jan CZE050514Hradec Králové
25.Svoboda Jaroslav CZE001658BFerbek Hradec Králové
25.Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
25.Veselý Pavel CZE001045Hradec Králové 11
25.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice
33.Bíman Martin CZE044904Hradec Králové 2
33.Brendl Rudolf CZE055603Hradec Králové
33.Černý Jakub CZE054467CU nás dobrý Hradec Králové
33.Hodyc Jan CZE029875Hradec Králové
33.Jirásek Milan CZE017094CDC Löwen Hradec Králové
33.Kollert Radek CZE034918CLos Dartmigos Hradec Králové
33.Kousal Zdeněk CZE000896BSoptíci Hradec Králové
33.Krčmář Ivo CZE045793Sopotnice
33.Machaň Radek CZE018409Hradec Králové 6
33.Morávek Jiří CZE045307Hradec Králové
33.Pázler Jiří CZE037009Syrovátka
33.Stráník Přemysl CZE007033Hradec Králové 2
33.Šejvl Lukáš CZE029216Hradec Králové
33.Široký Oldřich CZE045802AZippo team Štít
33.Vokoun Leoš CZE014353DŠK Běleč nad Orlicí
33.XXXHodek Martin
49.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
49.Jenč Tomáš CZE055607Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 01:49:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement