Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-15/15)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J&S - dvojice muži

4.11.2017| RGM Matys BAR Hradec Králové| Dvojice muži| Dvojic: 15| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
3.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
4.Souček Jiří CZE036404BPavouci Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
5.Rejda Patrik CZE029022BILL Niňo Hradec Králové
Novotný Roman CZE018674BILL Niňo Hradec Králové
5.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice
Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
7.Kučera Matěj CZE023783AHradec Králové
Douda Petr CZE016524ADC Bumbálka Hradec Králové
7.Stráník Přemysl CZE007033DHradec Králové 2
Šejvl Lukáš CZE029216CVemena Hradec Králové
9.Bamburowicz Krzysztof POL063558Poland
Ciszewski Robert WRD033940AJelenia Góra
9.Černý Pavel CZE056911AZlatí Bažanti Velké Poříčí
Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
9.Hodek Martin CZE047195BVemena Hradec Králové
Studnička Radek CZE011375DŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
9.Krčmář Ivo CZE045793DNotorklub Sopotnice
Hejlek Bohuslav CZE002755Rychnov nad Kněžnou
13.Jirásek Milan CZE017094BDC Löwen Hradec Králové
Kaniščev Boris CZE007983BDC Löwen Hradec Králové
13.Jůza Martin CZE008155BPavouci Hradec Králové
Hošek Josef CZE029487BPavouci Hradec Králové
13.Vaněk Michal CZE011553BLišťáci Hradec Králové
Špráchal Radek CZE057704DPiráti GOBI Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 27.11.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.11.2020 14:43:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement