Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J&S - muži - 4. kolo

5.9.2015| Hala Montas| Jednotlivci muži| Hráčů: 58| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
3.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
4.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
5.Flégl Daniel CZE000772AŠK Rebelové Myštěves
5.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
7.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
7.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
9.Deml Robin CZE044439CŠK Rebelové Myštěves
9.Hendrych Daniel CZE042296AJičín
9.Houška Jan CZE001409ASoptíci Hradec Králové
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
13.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
13.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
13.Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
13.Tiosavljevič Radomil CZE043057BSport club 1930 Praha
17.Houžvička Zdeněk CZE009335BPátecká sportovní z.s.
17.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
17.Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
17.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
17.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Šenec Radek CZE000612AŠK Ambiente 2000 Pardubice
25.Hodyc Jan CZE029875BHavana Club Hradec Králové
25.Jirásek Milan CZE017094CDC Löwen Hradec Králové
25.Michalička Patrik CZE034566CJestřábi Velké Svatoňovice
25.Němec Stanislav CZE001186Hradec Králové 15
25.Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
25.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
25.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
25.Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina
33.Baldyňák Tomáš CZE038386CNo comment Předměřice
33.Danihelka Martin CZE028240BDC Stará hospoda Březhrad
33.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
33.Havel Jan CZE016845APivaři Habřina
33.Havlíček Lukáš CZE026116BU Huberta Hradec Králové
33.Hodek Martin CZE047195BVemena Hradec Králové
33.Horký Josef CZE016921BPavouci Hradec Králové
33.Kaniščev Boris CZE007983CDC Löwen Hradec Králové
33.Krčmář Ivo CZE045793DNotorklub Sopotnice
33.Lakatoš Vít CZE002087Smidary
33.Matoška Daniel CZE029918Hradec Králové
33.Novotný Jaroslav 1996CZE042199Bystřice n P.
33.Rezek Petr CZE042652ADC Prima Česká Skalice
33.Suchý Martin CZE009117AMotyčky Třebosice
33.Široký Oldřich CZE045802DŘepy Hradec Králové
33.Žampa Martin CZE037189AŠK Black Sheep Hradec králové
49.Adámek Aleš CZE024414BTornádo Trutnov
49.Černík Rostislav CZE016377AKosako Konárovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 26.7.2021 16:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.7.2021 17:30:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement