Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Letní házení - základní turnaj - 11. kolo

13.8.2019 | Hradec Králové - MATY`s BAR | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Kučera Matěj | Hráčů: 64 | Žebříčků: 21

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
3. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
4. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Kotek Tomáš CZE061588 D Buď A.L.F. Roudnice
5. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové
7. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
7. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
9. Beránek František CZE016271 B Ferbek Hradec Králové
9. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci Hradec Králové
9. Fiala Jaroslav CZE057831 D ŠK Rebelové Myštěves
9. Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové
13. Kvapil David CZE025929 A ŠK Maséři Hradec Králové
13. Pleva Lukáš CZE043823 B Tenisák Hlučín
13. Procházka Václav CZE061993 D Vemena Hradec Králové
13. Veselý Pavel CZE001045 A DC Sharks Hradec Králové
17. Balický Jiří CZE023475 B Kocouři Hradec Králové
17. Dlouhý Martin CZE061755 D Pinďové Štít
17. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
17. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové
17. Krejčí Vlastimil CZE002785 B ŠK Běleč nad Orlicí
17. Novotný Roman CZE018674 B ILL Niňo Hradec Králové
17. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí
17. Šprinc Ota CZE000297 B Hrádek Boys
25. Divišek Martin CZE064590 Nový Bydžov
25. Kopřiva Vladimír CZE046185 B Rychtáři Štít
25. Kotek Libor CZE008163 Buď A.L.F. Roudnice
25. Kramář Miloš CZE010900 B Úletáři Hradec Králové
25. Langer Jan CZE013030 A DC Marvin Hradec Králové
25. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
25. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice
25. Veselá Marcela CZE000199 D DC Vrtule XXL Hradec Králové
33. Bareš Václav CZE061583 DC No Score Kosice
33. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov
33. Deml Robin CZE044439 A ŠK Rebelové Myštěves
33. Filipi Lukáš CZE039816 D Vemena Hradec Králové
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Klapač Petr CZE051621 D Hradec Králové
33. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové
33. Málek Lubomír CZE027421 C Pod strání Hradec Králové
33. Pavlovič Petr CZE013441 C Těsně vedle Plačice
33. Pírko Miloš CZE036462 Hradec Králové
33. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice
33. Sedláčková Martina CZE059130 D Lišťáci Hradec Králové
33. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
33. Sviatko Richard CZE059517 D Darts club Max MB Mladá Boleslav
33. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové
33. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci Hradec Králové
49. Cejpek Tomáš CZE061580 D DC Bazinga Hradec Králové
49. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.9.2019 01:22:43