4.4.2015| 70té Velikonoce Fr.Bolehovského muži| Jednotlivci smíšení| Hráčů: 53| Žebříčků: 4
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Veverka František | CZE009170 | A | The Badgers Kostelec n/O |
2. | Pěnkava Zdeněk | CZE018989 | Bašnice | |
3. | Kovář Petr | CZE041027 | A | Typos Ústí nad Orlicí |
4. | Balihar Jaroslav | CZE007915 | Rosice Nad Labem | |
5. | Bolehovský František | CZE001705 | Sopotnice | |
6. | Dankiv Svyatoslav | WRD042804 | Lvov 11 | |
7. | Chmelík Rudolf | CZE000387 | ||
8. | Patočka Jiří | CZE001202 | B | DC No Score Kosice |
9. | Zeman Luděk | CZE014456 | A | ŠK Koldín |
10. | Melich Pavel | CZE045073 | Opočno | |
11. | Ehl Zdeněk | CZE029242 | Vamberk | |
12. | Zajac Martin | CZE046506 | Dobruška | |
13. | Světelský Jiří | CZE040675 | Lipovka | |
14. | Dastych Jaroslav | CZE000148 | Česká Rybná u Žamberka | |
15. | Horyna Libor | CZE041591 | Rychnov n/K | |
16. | Starý Martin | CZE039054 | D | ŠK Vagón Borohrádek |
17. | Vyšín Pavel | CZE011616 | Letohard | |
18. | Genik Michal | CZE000092 | A | Truhles Hradec Králové |
19. | Ondernický Petr | CZE011150 | Vamberk | |
20. | Tureček Antonín | CZE023281 | Rychnov nad Kněžnou | |
21. | Muller Michal | CZE045986 | Rybná nad Zdobnicí | |
22. | Švandrlík Viktor | CZE041558 | Rychnov n/K | |
23. | Burda Milan | CZE040664 | Kolín | |
24. | Förster Petr | CZE036643 | Kvasiny 294 | |
25. | Poulíček Marcel | CZE050570 | Nové Město nad Metují | |
26. | Slováček Jan | CZE002848 | Rychnov nad Kneznou | |
27. | Hejlek Bohuslav | CZE002755 | C | DC Ptáci Poběžovice |
28. | Kernal Milan | CZE008966 | Rychnov nad Kněžnou | |
29. | Tschöpa Robert | CZE050041 | A | Letohrad |
30. | Jirgle Vlastimil | CZE028566 | C | Draci Černovír |
31. | Knap Josef | CZE040674 | Chábory | |
32. | Oškera Alois | CZE046382 | A | Jablonné n/O |
33. | Čermák Pavel | CZE039815 | ||
34. | YYYHost muž I | |||
35. | Hrudík Dušan | CZE046651 | Ohnišov | |
36. | Štěpánek Kamil | CZE014074 | Potštejn | |
37. | Horák Josef | CZE050571 | Peklo nad Zdobnicí | |
38. | Chmelík Radim | CZE025807 | Letohrad | |
39. | Ondernický Pavel | CZE048722 | Vamberk | |
40. | Hubálek Jiří | CZE043930 | ||
41. | Marušín Jan | CZE050572 | Náchod | |
42. | Kollert Martin | CZE042803 | Olešnice v Orlických horách | |
43. | Pluskal Josef | CZE046197 | ||
44. | Rous Pavel | CZE050573 | Vamberk | |
45. | Jedlinský Jan | CZE041595 | Rychnov n/K | |
46. | Hejčl Lukáš | CZE027682 | Rychnov nad Kněžnou | |
47. | Pop Michal | CZE013546 | Rychnov nad Kněžnou | |
48. | Bartoň Jiří | CZE045336 | C | Opatov |
49. | Moravec Václav | CZE046551 | ||
50. | Geťko Jiří | CZE041060 | C | Provodov |