Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-47/47)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J&S - ženy

6.9.2014| A-Sport Hradec Králové| Jednotlivci ženy| Hráček: 47| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
2.Korityáková Jana CZE039950Otovice
3.Bruská Iveta CZE002191Nové Město pod Smrkem
4.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
5.Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
5.Hrušová Hana CZE034308Luže
7.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
7.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec
9.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
9.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice
9.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
13.Hrnčiariková Radka CZE038118AElita Jičín
13.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
13.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
13.Weidlová Jana CZE000264Trutnov
17.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř
17.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
17.Skořepová Eva CZE014253DBerani u Stadionu Jilemnice
17.Široká Jana CZE037297Hradec Králové
17.Tomková Martina CZE042745Hradec Králové
17.Veselá Marcela CZE000199Hradec Králové
25.Čiháčková Martina CZE035633Hradec Králové
25.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov
25.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
25.Steinerová Lenka CZE040643CDřevěnka Broumov
25.Syřišťová Zuzana CZE025460Jičín
25.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí
25.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
25.Vacková Michala CZE042819Jičín
33.Bedrníčková Gabriela CZE046681Havlíčkův Brod
33.Čeřovská Barbora CZE037465Radim
33.Ducháčová Renata CZE004659DPartyzánky z Chmelnice Úpice
33.Hamerská Lucie CZE043688Kostelec nad Orlicí
33.Kordová Romana CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice
33.Lejpová Kateřina CZE035424Hradec Králové
33.Marková Iveta CZE043746Hradec Králové
33.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000
33.Polívková Stanislava CZE040014Jičín
33.Pošepná Marie CZE046105BDC No Score Kosice
33.Reilová Hana CZE047940Kounov
33.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové
33.Šedivá Kopta Michaela CZE035423ABěleč nad Orlicí
33.Tomanová Dagmar CZE029676Týniště nad Orlicí
33.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.6.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.6.2024 09:18:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement