Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
U Kozatý "20"

11.10.2020| Hradec Králové - U kozatý| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Filipi Lukáš| Hráčů: 31| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
2.Mach Lukáš CZE061572CU nás dobrý Hradec Králové
3.Procházka Václav CZE061993BHradečáci Hradec Králové
4.Pražák Marek CZE027418AKocouři Hradec Králové
5.Miklošin Jakub CZE043091BKrálovští lvi Hradec Králové
6.Filipi Lukáš CZE039816BHradečáci Hradec Králové
7.Rafael Martin CZE059128Hradec Králové
8.Stráník Přemysl CZE007033Hradec Králové 2
9.Trojan Jiří CZE022951BMedvědi Hradec Králové
10.Felbr Tomáš CZE044364DDC Devils Hradec Králové
11.YYYHost muž II HOSTMUŽ02
12.Kořínková Veronika CZE054448Hradec Králové
13.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové
14.Pánek Libor CZE051755DDC Devils Hradec Králové
15.Konšel Miloslav CZE019897DDC Devils Hradec Králové
16.YYYHost žena I HOSTŽENA1
17.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
18.Meuerová Klára CZE061568Hradec Králové
19.Černý Mirek CZE066914Hradec králové
20.Hora Martin CZE044466BHradečáci Hradec Králové
21.Kořínek Jan CZE042892Hradec Králové
22.Mate Simona CZE050521Praha 3
23.Kučerová Dagmar CZE032958DDC Devils Hradec Králové
24.YYYHost muž I HOSTMUŽ01
25.Pánková Anna CZE064855DDC Devils Hradec Králové
26.Procházková Karolína CZE046649Hradec Králové
27.Špás Otakar CZE034618AZippo team Štít
28.Zítko Tomáš CZE062994Hradec Králové
29.Pilařová Lucie CZE034087CU nás dobrý Hradec Králové
30.YYYHost žena II HOSTŽENA2
31.Pilař David CZE011207Hradec Králové - Pou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.6.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.6.2024 00:29:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement