Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Summer DARTs 2020 - 3. kolo

23.6.2020| Hradec Králové - Hospůdka Sova| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Macháček Josef| Hráčů: 28| Žebříčků: 19

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
2.Hošek Josef CZE029487BPavouci Hradec Králové
3.Kramář Miloš CZE010900BÚletáři Hradec Králové
4.Zubal Miloš CZE065589Hradec Králové
5.Pavlovič Petr CZE013441CTěsně vedle Plačice
5.Toth Martin CZE018308DHaluzáci Hradec králové
7.Pácha David CZE013397ABludný šípy XXL Hradec Králové
7.Šlechta Ivan CZE036663CTěsně vedle Plačice
9.Číla Radoslav CZE055339Chroustov
9.Holub Tomáš CZE000137ABludný šípy XXL Hradec Králové
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
9.Pátek Milan CZE041864DŠK Bubo Hradec Králové
13.Čílová Helena CZE055338Chroustov
13.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
13.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2
13.Šildberger Ivan CZE059555BVemena Hradec Králové
17.Bernard Vladimír CZE016275DOmnirecord Hradec Králové
17.Macháček Josef CZE033821DŠK Bubo Hradec Králové
17.Petrová Bohdana CZE020805DHolice
17.Pokorný Pavel CZE007726ADC Marvin Hradec Králové
17.Pulpánová Kateřina CZE060633Hradec Králové
17.Sternwald Martin CZE039833BLišťáci Hradec Králové
17.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové
17.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
25.Flégr Martin CZE067221Hradec Králové
25.Macháček Adam CZE064634DHradec Králové
25.Macháčková Iva CZE007729DŠK Bubo Hradec Králové
25.Valášek Martin CZE052952DHaluzáci Hradec králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 10:08:40
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement