Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Summer DARTs 2021 - 3. kolo

23.6.2020| Hradec Králové - Hospůdka Sova| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Macháček Josef| Hráčů: 28| Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
2.Hošek Josef CZE029487BTruhles Hradec Králové
3.Kramář Miloš CZE010900BÚletáři Hradec Králové
4.Zubal Miloš CZE065589Hradec Králové
5.Pavlovič Petr CZE013441DTěsně vedle Plačice
5.Toth Martin CZE018308DHaluzáci Hradec králové
7.Pácha David CZE013397ABludný šípy XXL Hradec Králové
7.Šlechta Ivan CZE036663DTěsně vedle Plačice
9.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice
9.Holub Tomáš CZE000137ALišťáci Hradec Králové
9.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
9.Pátek Milan CZE041864CŠK Bubo Hradec Králové
13.Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice
13.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
13.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2
13.Šildberger Ivan CZE059555BDoubleTrouble Hradec Králové
17.Bernard Vladimír CZE016275DOmnirecord Hradec Králové
17.Macháček Josef CZE033821DŠK Bubo Hradec Králové
17.Petrová Bohdana CZE020805Holice
17.Pokorný Pavel CZE007726BDC Marvin Hradec Králové
17.Pulpánová Kateřina CZE060633Hradec Králové
17.Sternwald Martin CZE039833BLišťáci Hradec Králové
17.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové
17.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
25.Flégr Martin CZE067221Hradec Králové
25.Macháček Adam CZE064634DHradec Králové
25.Macháčková Iva CZE007729DŠK Bubo Hradec Králové
25.Valášek Martin CZE052952DAndělé z Prorocka Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 30.11.2022 09:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 30.11.2022 09:21:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement