Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
Letní házení - základní turnaj - 8. kolo

24.7.2018 | MATY´s BAR | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 64 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
3. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
4. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice
7. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Veselka Tomáš CZE001263 C ŠK Black Sheep Hradec králové
9. Fiala Jaroslav CZE057831 D ŠK Rebelové Myštěves
9. Raim Jan CZE017194 B Úletáři Hradec Králové
9. Rücker Aleš CZE001439 A DC Bumbálka Hradec Králové
9. Šprinc Ota CZE000297 B Hrádek Boys
13. Beránek František CZE016271 B Ferbek Hradec Králové
13. Kramář Miloš CZE010900 B Úletáři Hradec Králové
13. Mach Jiří CZE001632 B Úletáři Hradec Králové
13. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice
17. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci Hradec Králové
17. Havel Jan CZE016845 A DC Sharks Hradec Králové
17. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové
17. Nosek Jan CZE023485 C ŠK Black Sheep Hradec králové
17. Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové
17. Pavlovič Petr CZE013441 C Těsně vedle Plačice
17. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Zlatník Tomáš CZE033239 B Havana Club Hradec Králové
25. Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové
25. Černý Petr CZE033264 D Raci Račice
25. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím
25. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové
25. Langer Jan CZE013030 A DC Marvin Hradec Králové
25. Svoboda Jaroslav CZE001658 B Ferbek Hradec Králové
25. Šedivá Kopta Michaela CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí
25. Veselý Karel CZE001841 B Severní vítr Hradec Králové
33. Cejpek Tomáš CZE061580 D DC Bazinga Hradec Králové
33. Deml Robin CZE044439 A ŠK Rebelové Myštěves
33. Holeček Pavel CZE010675 Hradec Králové 2
33. Host muž II
33. Kadleček František CZE042563 C Severní vítr Hradec Králové
33. Kánská Alice CZE054435 A Rychtáři Štít
33. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové
33. Lhotáková Lucie CZE048840 D ŠK Běleč nad Orlicí
33. Málek Lubomír CZE027421 C Pod strání Hradec Králové
33. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
33. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové
33. Šildberger Ivan CZE059555 D Havana Club Hradec Králové
33. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové
33. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové
33. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Vašíček Jiří CZE041454 D Raci Račice
49. Dolénková Soňa CZE016615 Hradec Králové 2
49. Douda Jaroslav CZE051298 D Rakeťáci Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 03:05

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 03:05:41