Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-38/38)
 NáhledTiskNahoru
U Jonáše Cup - základní - 5. kolo

10.5.2024| Hradec Králové - U Jonáše| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Mach Lukáš| Hráčů: 38| Žebříčků: 21

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
2.Staněk Roman CZE046257ADarts4ever Pšánky
3.Mach Lukáš CZE061572CU nás dobrý Hradec Králové
4.Holeček Martin CZE004918CŠK Bubo Hradec Králové
5.Stráník Přemysl CZE007033Hradec Králové 2
5.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové
7.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2
7.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové
9.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové
9.Hemerka Lukáš CZE039658CU nás dobrý Hradec Králové
9.Pilař Marcel CZE019010DVotroci Hradec Králové
9.Rezner Lukáš CZE055613CAndělé z Prorocka Hradec Králové
13.Mihulka Tomáš CZE067999BŠK Biřička Hradec Králové
13.Smrček Břetislav CZE059309CŠK Bubo Hradec Králové
13.Vodička Martin CZE059699CU nás dobrý Hradec Králové
13.Vyletová Klára CZE064137CSedláci Hradec Králové
17.Čejchan Ing Marek CZE080974Hradec Králové
17.Doležal David CZE043089CU nás dobrý Hradec Králové
17.Doležalová Martina CZE075945DPanteři Pohřebačka
17.Doležalová Tereza CZE069213Hradec Králové
17.Hanka Pavel CZE039958ADarts4ever Pšánky
17.Müller Marek CZE077166DKrálovští lvi Hradec Králové
17.Nováček David CZE065282CAndělé z Prorocka Hradec Králové
17.Vaníček Lukáš CZE077574CDC Kobylice
25.Andrýs Benjamin CZE077870Hradec Králové
25.Bielik Rostislav CZE059118CAndělé z Prorocka Hradec Králové
25.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové
25.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové
25.Kovářová Barbora CZE080976Hradec Králové
25.Miklošin Jakub CZE043091BKrálovští lvi Hradec Králové
25.Šandera Pavel CZE072758DPanteři Pohřebačka
25.Toth Martin CZE018308CAndělé z Prorocka Hradec Králové
33.Fliegerova Alžběta CZE079795U nás dobrý Hradec Králové
33.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2
33.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové
33.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové
33.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové
33.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.6.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.6.2024 09:51:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement