Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-28/28)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J&S - dvojice muži

20.1.2024| Hradec Králové - Sokolovna v Novém HK| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 28| Žebříčků: 14

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
2.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
4.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
Kabát Karel CZE033004ATruhles Hradec Králové
5.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
5.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
7.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové
Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl
7.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
Doležal David CZE043089CU nás dobrý Hradec Králové
9.Dvořáček Michal CZE042561AKocouři Hradec Králové
Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
9.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
9.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
9.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec
13.Dostál Ondřej CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové
Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové
13.Hampl Matěj CZE040080BOrli Trutnov
Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov
13.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice
Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice
13.Vyleta Michal CZE064136CSedláci Hradec Králové
Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové
17.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové
Meisner Lukáš CZE078735DŠK Paletáři Hradec Králové
17.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka
Šandera Pavel CZE072758DPanteři Pohřebačka
17.Kramář Miloš CZE010900AÚletáři Hradec Králové
Křovák Petr CZE012953AÚletáři Hradec Králové
17.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov
Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
17.Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
Šildberger Ivan CZE059555CŠK Bubo Hradec Králové
17.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
Regner Jan CZE069813BŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové
25.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec
25.Lorenc David CZE007830CZifčák Úpice
Černý Jaroslav CZE008322CPodskaláci Úpice
25.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
25.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové
Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 07:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 07:31:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement