Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/67)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J&S - muži

20.1.2024| Hradec Králové - Sokolovna v Novém HK| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Hráčů: 67| Žebříčků: 17

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
2.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
3.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec
4.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
5.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6
5.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
7.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
7.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové
9.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové
9.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové
9.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové
13.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové
13.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové
13.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové
13.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
17.Bezstarosti Ondřej CZE057150CRafani Dvůr Králové
17.Doležal David CZE043089CU nás dobrý Hradec Králové
17.Dvořáček Michal CZE042561AKocouři Hradec Králové
17.Hampl Matěj CZE040080BOrli Trutnov
17.Kramář Miloš CZE010900AÚletáři Hradec Králové
17.Meisner Lukáš CZE078735DŠK Paletáři Hradec Králové
17.Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov
17.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec
25.Hrubeš Pavel CZE008929BPavouci Hradec Králové
25.Křovák Petr CZE012953AÚletáři Hradec Králové
25.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
25.Novák Josef CZE018650DHrádek Boys
25.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov
25.Smoliga Branislav CZE050034DPivnice Tep Chvaletice
25.Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
25.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové
33.Frinta Radek CZE045424Trutnov
33.Hendrych Daniel CZE042296CJičín
33.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové
33.Hrazdíra Bronislav CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové
33.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové
33.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice
33.Jaroš Josef CZE073031Suchý Důl
33.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
33.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové
33.Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník
33.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
33.Šildberger Ivan CZE059555CŠK Bubo Hradec Králové
33.Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice
33.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov
33.Vyleta Michal CZE064136CSedláci Hradec Králové
49.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové
49.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.4.2024 03:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.4.2024 03:51:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement