Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
  Náhled Tisk Nahoru
Reg.Master KHK-J muži - 5. kolo

26.10.2019 | Hradec Králové - U Bajerů | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Bernard Vladimír | Hráčů: 50 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
2. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
3. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Chrt Peter CZE055606 C Severní vítr Hradec Králové
5. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí
7. Dolívka Jan CZE050891 A Severní vítr Hradec Králové
7. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové
9. Mašek Alexandr CZE018516 A Kocouři Hradec Králové
9. Novotný Roman CZE018674 B ILL Niňo Hradec Králové
9. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové
9. Veselý Pavel CZE001045 A DC Sharks Hradec Králové
13. Pražák Marek CZE027418 C Rychlá Rota Hradec Králové
13. Sedláček Miroslav CZE008453 B Úletáři Hradec Králové
13. Šejvl Lukáš CZE029216 C Rychlá Rota Hradec Králové
13. Tomčo Jakub CZE029483 A Dobřeňáci Dobřenice
17. Anděra Robert CZE058633 D Piráti GOBI Hradec Králové
17. Balihar Jaroslav CZE007915 A Motyčky Třebosice
17. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím
17. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové
17. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové
17. Krejčí Vlastimil CZE002785 B ŠK Běleč nad Orlicí
17. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové
17. Zajíc Josef CZE024524 D Happy Hippos Hradec Králové
25. Filipi Lukáš CZE039816 D Vemena Hradec Králové
25. Fišar Jiří CZE003965 B Lišťáci Hradec Králové
25. Hošek Josef CZE029487 B Pavouci Hradec Králové
25. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové
25. Kůžel Jan CZE041121 B Happy Hippos Hradec Králové
25. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové
25. Mráz Zbyněk CZE061425 D Happy Hippos Hradec Králové
25. Zlatník Tomáš CZE033239 B Havana Club Hradec Králové
33. Anděra Jiří CZE061852 D Piráti GOBI Hradec Králové
33. Bareš Václav CZE061583 C DC No Score Kosice
33. Bouček Jaroslav CZE059577 D Žoldnéři Hradec Králové
33. Černý Josef CZE037530 B Sharp Spikes Pardubice
33. Deml David CZE044440 A Havana Club Hradec Králové
33. Dlouhý Martin CZE061755 D Pinďové Štít
33. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Hradec Králové
33. Klapač Petr CZE051621 Hradec Králové
33. Lesák Vladimír CZE009014 B Pavouci Hradec Králové
33. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové
33. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové
33. Sirček Emil CZE000283 B Úletáři Hradec Králové
33. Sternwald Martin CZE039833 B Lišťáci Hradec Králové
33. Šildberger Ivan CZE059555 B Havana Club Hradec Králové
33. Valášek Martin CZE052952 D Haluzáci Hradec králové
33. Vokoun Leoš CZE014353 B ŠK Běleč nad Orlicí
49. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov
49. Rejda Patrik CZE029022 B ILL Niňo Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.8.2020 07:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.8.2020 07:23:11