Výsledková listina turnaje
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Výsledková listina turnaje (1-50/50)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master KHK-J muži - 5. kolo

26.10.2019| Hradec Králové - U Bajerů| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Bernard Vladimír| Hráčů: 50| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
2.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
3.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
4.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
5.Chrt Peter CZE055606ASeverní vítr Hradec Králové
5.Rygl Luboš CZE027294BŠK Běleč nad Orlicí
7.Dolívka Jan CZE050891ASeverní vítr Hradec Králové
7.Genik Michal CZE000092AŠK Maséři Hradec Králové
9.Mašek Alexandr CZE018516BKocouři Hradec Králové
9.Novotný Roman CZE018674BILL Niňo Hradec Králové
9.Šmíd Jan CZE038707AZippo team Štít
9.Veselý Pavel CZE001045ADC Sharks Hradec Králové
13.Pražák Marek CZE027418ASeverní vítr Hradec Králové
13.Sedláček Miroslav CZE008453BÚletáři Hradec Králové
13.Šejvl Lukáš CZE029216CVemena Hradec Králové
13.Tomčo Jakub CZE029483ADobřeňáci Dobřenice
17.Anděra Robert CZE058633DPiráti GOBI Hradec Králové
17.Balihar Jaroslav CZE007915AMotyčky Třebosice
17.Hanka Pavel CZE039958DRebelové Dolní Přím
17.Hodyc Jan CZE029875BHavana Club Hradec Králové
17.Jenč Tomáš CZE055607DU Huberta Hradec Králové
17.Krejčí Vlastimil CZE002785BŠK Běleč nad Orlicí
17.Smetana Ondřej CZE058629DŽoldnéři Hradec Králové
17.Zajíc Josef CZE024524DHappy Hippos Hradec Králové
25.Filipi Lukáš CZE039816CVemena Hradec Králové
25.Fišar Jiří CZE003965BLišťáci Hradec Králové
25.Hošek Josef CZE029487BPavouci Hradec Králové
25.Krejčí David CZE022612AŠK Black Sheep Hradec králové
25.Kůžel Jan CZE041121BHappy Hippos Hradec Králové
25.Machaň Radek CZE018409DDC Bazinga Hradec Králové
25.Mráz Zbyněk CZE061425DHappy Hippos Hradec Králové
25.Zlatník Tomáš CZE033239BHavana Club Hradec Králové
33.Anděra Jiří CZE061852DPiráti GOBI Hradec Králové
33.Bareš Václav CZE061583DDC No Score Kosice
33.Bouček Jaroslav CZE059577DŽoldnéři Hradec Králové
33.Černý Josef CZE037530BSharp Spikes Pardubice
33.Deml David CZE044440BHavana Club Hradec Králové
33.Dlouhý Martin CZE061755CRychtáři Štít
33.Douda Petr CZE016524ADC Bumbálka Hradec Králové
33.Klapač Petr CZE051621Hradec Králové
33.Lesák Vladimír CZE009014BPavouci Hradec Králové
33.Mocek Jan CZE050514DDC Bazinga Hradec Králové
33.Rezner Lukáš CZE055613DHaluzáci Hradec králové
33.Sirček Emil CZE000283BÚletáři Hradec Králové
33.Sternwald Martin CZE039833BLišťáci Hradec Králové
33.Šildberger Ivan CZE059555BVemena Hradec Králové
33.Valášek Martin CZE052952DHaluzáci Hradec králové
33.Vokoun Leoš CZE014353BŠK Běleč nad Orlicí
49.Číla Radoslav CZE055339Chroustov
49.Rejda Patrik CZE029022BILL Niňo Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 27.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.1.2021 12:11:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement