Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Nosek Jan
Black Sheep Hradec Králové
93,5 95,83 36 24 23 85,19 54 46 69 1,28 15 0,28 1 0,02 3 0 0 0
2. Oškera Alois
Notorklub Sopotnice
86,9 88,00 36 25 22 70,31 64 45 101 1,58 12 0,19 4 0,06 6 2 0 0
3. Sršeň Jiří
Black Sheep Hradec Králové
84,4 86,67 36 30 26 77,46 71 55 88 1,24 18 0,25 2 0,03 1 1 0 0
4. Špaček Radim
Pivaři Habřina
83,2 78,13 36 32 25 70,89 79 56 115 1,46 29 0,37 3 0,04 5 0 0 0
5. Mertlík Jiří
Pivaři Habřina
82,6 67,86 36 28 19 65,15 66 43 85 1,29 24 0,36 8 0,12 8 1 0 0
6. Šafařík Petr
Emírovci Pohřebačka
81,9 96,15 32 26 25 80,95 63 51 70 1,11 5 0,08 2 0,03 0 0 0 0
7. Mňuk Miroslav
Notorklub Sopotnice
81,9 73,33 36 30 22 64,38 73 47 106 1,45 23 0,32 3 0,04 6 3 0 0
8. Kapucián Martin
The Badgers Kostelec nad Orlicí
81,5 73,08 32 26 19 67,74 62 42 75 1,21 24 0,39 1 0,02 5 2 0 0
9. Krivošík Pavel
Vlčáci 2011 Štít
81,4 82,35 36 34 28 76,62 77 59 79 1,03 21 0,27 1 0,01 3 0 0 0
10. Křovák Petr
Úletáři Hradec Králové
80,7 85,29 36 34 29 75,61 82 62 90 1,10 18 0,22 5 0,06 2 0 0 0
11. Flégl Aleš
Rebelové Myštěves B
78,7 86,96 36 23 20 77,78 54 42 49 0,91 8 0,15 2 0,04 1 0 0 0
12. Hájek Josef
pod Vodníci Hradec Králové
78,5 83,87 32 31 26 76,00 75 57 67 0,89 17 0,23 3 0,04 0 0 1 0
13. Dolívka Jan
Severní vítr Hradec Králové
78,3 82,76 36 29 24 72,46 69 50 84 1,22 10 0,14 2 0,03 3 0 0 0
14. Veselka Tomáš
Black Sheep Hradec Králové
77,9 78,26 36 23 18 71,15 52 37 65 1,25 9 0,17 1 0,02 2 0 0 0
15. Houška Jan
Soptíci Hradec Králové
77,6 76,67 32 30 23 70,00 70 49 71 1,01 18 0,26 2 0,03 6 0 0 0
16. Kůžel Jan
Happy Hippos Hradec Králové
77,2 84,00 28 25 21 81,13 53 43 24 0,45 4 0,08 1 0,02 3 0 0 0
17. Bous Jiří
Vlčáci 2011 Štít
77,2 82,86 36 35 29 67,78 90 61 92 1,02 27 0,30 7 0,08 3 1 0 0
18. Rada Lukáš
Tygři z Neznášova B
77,1 80,95 36 21 17 75,00 48 36 45 0,94 9 0,19 0 0,00 2 0 0 0
19. Komora Martin
Zippo team Štít
76,5 69,44 36 36 25 65,48 84 55 108 1,29 24 0,29 3 0,04 5 1 0 0
20. Marek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
76,1 75,86 32 29 22 66,20 71 47 73 1,03 28 0,39 2 0,03 4 0 0 0
21. Pokorný Jaromír
Rebelové Myštěves
75,8 70,83 36 24 17 64,41 59 38 66 1,12 21 0,36 2 0,03 4 1 0 0
22. Chrt Peter
Severní vítr Hradec Králové
75,7 80,65 36 31 25 72,97 74 54 84 1,14 14 0,19 1 0,01 0 0 0 0
23. Brandejs Aleš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
75,1 73,33 32 30 22 64,86 74 48 82 1,11 22 0,30 8 0,11 3 0 0 0
24. Beyer Jan
Republika Březhrad
74,9 84,38 36 32 27 72,15 79 57 67 0,85 15 0,19 3 0,04 3 0 0 0
25. Voska Pavel
South Park Cows Hr.Králové
74,0 83,33 36 36 30 74,71 87 65 79 0,91 12 0,14 2 0,02 0 0 0 0
26. Baudyš Michal
Mimikry Hradec Králové
73,1 80,65 32 31 25 71,83 71 51 59 0,83 12 0,17 2 0,03 0 0 0 0
27. Baleš Martin
HSK U Marťase Hradec Králové
72,4 81,25 36 32 26 73,68 76 56 64 0,84 9 0,12 2 0,03 0 0 0 0
28. Kovář Pavel
Comeback Máslojedy
72,1 75,86 36 29 22 70,59 68 48 69 1,01 12 0,18 1 0,01 0 0 0 0
29. Hošek Josef
Pavouci Hradec Králové
71,9 75,00 32 28 21 71,43 63 45 59 0,94 11 0,17 0 0,00 0 0 0 0
30. Jakl Jiří
Tygři z Neznášova C
71,8 87,50 28 24 21 75,00 56 42 17 0,30 6 0,11 0 0,00 4 0 0 0
31. Talavášek Jiří
Truhles Hradec Králové
71,5 65,22 32 23 15 58,18 55 32 50 0,91 24 0,44 2 0,04 4 1 0 0
32. Zajíc Josef
Happy Hippos Hradec Králové
71,1 84,00 28 25 21 73,77 61 45 40 0,66 3 0,05 0 0,00 4 0 0 0
33. Jakubský Pavel
DC Sniper Librantice
69,8 75,00 36 36 27 66,27 83 55 63 0,76 23 0,28 2 0,02 0 0 0 0
34. Hos Miroslav
Union Stars Hradec Králové
69,6 74,19 36 31 23 69,57 69 48 57 0,83 9 0,13 0 0,00 1 0 0 0
35. Holub David
Comeback Máslojedy
68,8 66,67 36 21 14 61,54 52 32 54 1,04 17 0,33 0 0,00 3 0 0 0
36. Pavlovič Petr
Těsně vedle Hradec Králové
68,7 80,56 36 36 29 69,66 89 62 72 0,81 11 0,12 0 0,00 1 0 0 0
37. Tomčo Jakub
Dobřeňáci Dobřenice
68,6 65,63 32 32 21 63,51 74 47 82 1,11 15 0,20 2 0,03 0 1 0 0
38. Procházka Václav
Vemena Hradec Králové
68,4 84,38 32 32 27 77,33 75 58 26 0,35 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
39. Flégl Daniel
Rebelové Myštěves
68,4 69,57 36 23 16 61,40 57 35 55 0,96 16 0,28 0 0,00 2 1 0 0
40. Trojan Jiří
Severní vítr Hradec Králové
68,3 77,78 36 18 14 65,96 47 31 42 0,89 11 0,23 0 0,00 1 0 0 0
41. Líbal Jan
The Sharks Hradec Králové
68,0 92,00 32 25 23 80,00 60 48 0 0,00 0 0,00 1 0,02 1 0 0 0
42. Seifert Miroslav
Pivaři Habřina
67,8 63,89 36 36 23 60,23 88 53 111 1,26 23 0,26 2 0,02 2 0 0 0
43. Bukač Ondřej
Vikingové Neznášov
67,7 81,25 36 32 26 70,73 82 58 46 0,56 17 0,21 1 0,01 0 0 0 0
44. Ehrenberger Miroslav
Emírovci Pohřebačka
67,2 71,43 32 28 20 67,19 64 43 54 0,84 9 0,14 1 0,02 0 0 0 0
45. Deml Robin
Rebelové Myštěves B
66,7 68,18 36 22 15 61,82 55 34 57 1,04 13 0,24 3 0,05 0 0 0 0
46. Káda Lukáš
ILL Niňo Hradec Králové
66,3 75,00 36 36 27 66,29 89 59 68 0,76 19 0,21 0 0,00 0 0 0 0
47. Sedláček Vojtěch
New Maschine Hradec Králové
66,2 83,87 36 31 26 73,08 78 57 25 0,32 4 0,05 0 0,00 4 0 0 0
48. Dejdar Vítězslav
Devils Hradec Králové
66,0 81,25 36 32 26 67,95 78 53 47 0,60 6 0,08 3 0,04 0 0 0 0
49. Koníček Jakub
d´Arts Obědovice
65,7 77,78 28 27 21 71,43 63 45 20 0,32 7 0,11 0 0,00 2 0 0 0
50. Pokorný Pavel
Marvin Hradec Králové
65,1 72,73 32 22 16 65,45 55 36 56 1,02 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
51. Novotný Roman
ILL Niňo Hradec Králové
64,9 66,67 36 36 24 62,64 91 57 90 0,99 16 0,18 4 0,04 1 0 0 0
52. Staněk Michal
Biřička Hradec Králové
64,8 74,29 36 35 26 63,74 91 58 69 0,76 19 0,21 1 0,01 2 0 0 0
53. Filipi Lukáš
Vemena Hradec Králové
64,6 78,13 32 32 25 72,97 74 54 25 0,34 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
54. Kazda Tomáš
The Immortals Hradec Králové
64,3 71,88 32 32 23 63,29 79 50 68 0,86 13 0,16 1 0,01 0 0 0 0
55. Toth Martin
Haluzáci Hradec Králové
64,2 83,33 28 24 20 71,67 60 43 20 0,33 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
56. Šejvl Lukáš
Rychlá Rota Hradec Králové
64,2 66,67 32 30 20 62,16 74 46 78 1,05 12 0,16 1 0,01 0 0 0 0
57. Hodyc Jan
Havana Club Hradec Králové
63,8 68,57 36 35 24 63,64 88 56 69 0,78 17 0,19 2 0,02 1 0 0 0
58. Horák Jakub
Mimikry Hradec Králové
63,7 71,88 32 32 23 66,67 78 52 56 0,72 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
59. Luňák Radek
Comeback Máslojedy
63,6 69,57 36 23 16 65,45 55 36 42 0,76 6 0,11 0 0,00 1 0 0 0
60. John Martin
The Immortals Hradec Králové
63,6 64,29 32 28 18 60,87 69 42 66 0,96 17 0,25 1 0,01 0 0 0 0
61. Machač Milan
Pětkaři z Libišan
63,3 70,83 28 24 17 66,67 54 36 22 0,41 7 0,13 1 0,02 1 0 0 0
62. Mates Petr
Emírovci Pohřebačka
63,2 66,67 32 18 12 63,41 41 26 25 0,61 7 0,17 2 0,05 0 0 0 0
63. Hledík Jan
Bumbálka Hradec Králové
63,2 55,56 36 36 20 56,67 90 51 85 0,94 26 0,29 3 0,03 7 0 0 0
64. Oudrnický Petr
d´Arts Obědovice
63,0 79,17 28 24 19 69,64 56 39 21 0,38 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
65. Kubec Vratislav
Happy Hippos Hradec Králové
63,0 76,19 28 21 16 70,00 50 35 16 0,32 4 0,08 0 0,00 1 0 0 0
66. Křížek Petr
Biřička Hradec Králové
63,0 71,43 36 35 25 66,28 86 57 66 0,77 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
67. Kašpar Petr
DC Sniper Librantice
62,8 65,71 36 35 23 60,47 86 52 71 0,83 24 0,28 0 0,00 0 0 0 0
68. Jobanpreet singh Turna
Rakeťáci Hradec Králové
62,1 83,33 28 24 20 72,41 58 42 7 0,12 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
69. Michek Miroslav
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
61,6 65,52 32 29 19 65,22 69 45 53 0,77 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
70. Kučera Jan
Řepy Hradec Králové
61,5 67,86 32 28 19 62,12 66 41 46 0,70 9 0,14 0 0,00 1 0 0 0
71. Žižka Pavel
Sharks Hradec Králové
61,5 52,38 36 21 11 51,85 54 28 60 1,11 13 0,24 3 0,06 1 2 0 0
72. Černovský Josef
ŠK Běleč nad Orlicí D
61,4 73,68 32 19 14 69,05 42 29 7 0,17 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
73. Langer Jan
Marvin Hradec Králové
61,4 65,63 32 32 21 58,75 80 47 76 0,95 15 0,19 1 0,01 0 0 0 0
74. Zasadil Zdeněk
Lišťáci Hradec Králové
61,3 66,67 36 36 24 61,90 84 52 52 0,62 16 0,19 1 0,01 0 0 0 0
75. Kujal Josef
Punde TO Hradec Králové
61,2 73,33 32 30 22 66,22 74 49 26 0,35 6 0,08 0 0,00 4 0 0 0
76. Zlatník Tomáš
Havana Club Hradec Králové
61,2 60,00 36 20 12 60,00 50 30 43 0,86 13 0,26 1 0,02 0 0 0 0
77. Hruška David
Bazinga Hradec Králové
60,7 66,67 32 18 12 57,78 45 26 42 0,93 7 0,16 1 0,02 0 0 0 0
78. Moník Filip
Bludný šípy XXL Hradec Králové
60,7 61,11 36 36 22 56,67 90 51 75 0,83 23 0,26 4 0,04 1 0 0 0
79. Jánský Josef
Vikingové Neznášov
60,6 65,00 36 20 13 64,58 48 31 34 0,71 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
80. Valentová Anna
U Huberta D Hradec Králové
60,3 75,00 28 28 21 69,12 68 47 18 0,26 3 0,04 0 0,00 1 0 0 0
81. Trutnovský Václav
Stolinka Nový Bydžov
60,2 69,57 32 23 16 67,86 56 38 17 0,30 2 0,04 2 0,04 2 0 0 0
82. Černý Josef
Lišťáci Hradec Králové
60,0 58,33 36 24 14 56,90 58 33 57 0,98 14 0,24 0 0,00 0 0 0 0
83. Steiner Jaroslav
Bubo Hradec Králové
59,8 63,89 36 36 23 61,90 84 52 61 0,73 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
84. Pražák Marek
Rychlá Rota Hradec Králové
59,6 65,63 32 32 21 59,74 77 46 59 0,77 10 0,13 1 0,01 0 0 0 0
85. Klimek Jan
Vikingové Neznášov
59,5 62,50 36 32 20 57,14 77 44 75 0,97 8 0,10 1 0,01 1 0 0 0
86. Říčař Miroslav
NK Harakiri Hradec Králové
59,5 62,50 32 24 15 62,07 58 36 37 0,64 8 0,14 1 0,02 1 0 0 0
87. Patočka Jiří
DC No Score Kosice
59,5 62,07 36 29 18 59,46 74 44 63 0,85 11 0,15 3 0,04 0 0 0 0
88. Truněček Martin
South Park Cows Hr.Králové
59,4 68,57 36 35 24 61,80 89 55 57 0,64 11 0,12 1 0,01 1 0 0 0
89. Vlasák Jan
U Huberta C Hradec Králové
59,3 73,33 32 30 22 67,57 74 50 21 0,28 3 0,04 0 0,00 2 0 0 0
90. Felbr Jiří
Dobřeňáci Dobřenice
59,3 66,67 32 18 12 56,82 44 25 40 0,91 6 0,14 0 0,00 0 0 0 0
91. Kotlár Aleš
Comeback Máslojedy
59,3 62,50 36 24 15 58,18 55 32 44 0,80 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
92. Veselý Pavel
Sharks Hradec Králové
59,3 59,26 36 27 16 55,71 70 39 70 1,00 16 0,23 2 0,03 0 0 0 0
93. Marešová Dana
Rising Stars Hradec Králové
59,2 75,00 28 16 12 66,67 39 26 11 0,28 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
94. Holouš Václav
Rebelové Myštěves B
59,2 70,00 36 20 14 60,42 48 29 24 0,50 7 0,15 1 0,02 0 0 0 0
95. Brejla Lukáš
Comeback Máslojedy
59,0 61,76 36 34 21 56,98 86 49 69 0,80 13 0,15 4 0,05 2 0 0 0
96. Purma Martin
New Maschine Hradec Králové
58,9 75,76 36 33 25 65,85 82 54 19 0,23 2 0,02 1 0,01 1 1 0 0
97. Chmelík Rudolf
Zippo team Štít
58,7 55,56 36 36 20 52,75 91 48 85 0,93 22 0,24 3 0,03 2 1 0 0
98. Tomešová Lucie
Bombarďáci Želí B
58,6 79,17 24 24 19 67,24 58 39 12 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Podzimek Petr 1958
Rebelové Dolní Přím
58,6 68,75 36 32 22 63,75 80 51 42 0,53 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
100. Baláž Jiří
Odpadlíci Neznášov
58,5 65,63 36 32 21 59,76 82 49 54 0,66 17 0,21 0 0,00 0 0 0 0
101. Holeček Martin
Bubo Hradec Králové
58,5 62,86 36 35 22 62,35 85 53 60 0,71 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
102. Restl Denis
Rebelové Myštěves B
58,4 70,00 36 20 14 61,22 49 30 30 0,61 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
103. Černý Petr
Raci Račice
58,3 64,29 32 28 18 61,11 72 44 48 0,67 11 0,15 0 0,00 1 0 0 0
104. Mózer Martin
Zippo team Štít
58,2 58,33 36 36 21 53,93 89 48 77 0,87 19 0,21 4 0,04 1 0 0 0
105. Čížek Josef
Barracuda Hradec Králové
57,9 73,08 28 26 19 63,64 66 42 33 0,50 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
106. Višňák Michal
Biřička Hradec Králové
57,9 65,71 36 35 23 58,54 82 48 57 0,70 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
107. Vaněk Michal
Lišťáci Hradec Králové
57,9 60,00 36 35 21 57,14 84 48 44 0,52 17 0,20 3 0,04 3 0 0 0
108. Mančál Petr 1986
Medvědi Hradec Králové
57,6 65,52 36 29 19 62,50 72 45 45 0,63 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
109. Havel Jan
Sharks Hradec Králové
57,6 48,57 36 35 17 49,41 85 42 86 1,01 24 0,28 5 0,06 3 0 0 0
110. Tomášů Michal
DC Sniper Librantice
57,5 62,86 36 35 22 56,04 91 51 84 0,92 12 0,13 2 0,02 0 0 0 0
111. Jirka Josef
H-CLUB Smiřice
57,5 53,33 36 30 16 55,56 72 40 65 0,90 14 0,19 3 0,04 0 0 0 0
112. Dlouhý Martin
Pinďové Štít
57,3 68,18 24 22 15 63,64 55 35 21 0,38 3 0,05 0 0,00 0 1 0 0
113. Genik Michal
Truhles Hradec Králové
57,3 46,43 32 28 13 48,57 70 34 80 1,14 18 0,26 4 0,06 3 0 0 0
114. Holický Radek
Marťánci Hradec Králové
57,2 71,43 28 28 20 67,16 67 45 10 0,15 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
115. Mocek Jan
Bazinga Hradec Králové
57,2 58,06 32 31 18 55,26 76 42 72 0,95 12 0,16 1 0,01 0 0 0 0
116. Balihar Jiří
Devils Hradec Králové
57,1 62,50 36 32 20 59,74 77 46 53 0,69 4 0,05 3 0,04 0 0 0 0
117. Čihulek Pavel 1968
Rychtáři Nové Město n/C
56,9 64,71 36 34 22 56,98 86 49 62 0,72 11 0,13 2 0,02 0 0 0 0
118. Semerák David
Rychtářka Věkoše
56,8 64,71 36 34 22 62,20 82 51 39 0,48 3 0,04 0 0,00 3 0 0 0
119. Bartaloš Vojtěch
Parta HIC Dobřenice
56,8 61,54 36 26 16 59,09 66 39 40 0,61 7 0,11 2 0,03 0 1 0 0
120. Pěnkava Zdeněk
Rebelové Myštěves
56,7 45,45 36 33 15 50,00 82 41 86 1,05 17 0,21 5 0,06 3 1 0 0
121. Šustr Vlastimil
Stolinka Nový Bydžov
56,4 70,00 32 20 14 63,83 47 30 15 0,32 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
122. Horký Josef
Pavouci Hradec Králové
56,4 64,29 32 28 18 58,33 72 42 55 0,76 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
123. Hlavatý Martin
Vrtule XXL Hradec Králové
56,3 73,53 36 34 25 68,35 79 54 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
124. Branda Marek
Rošťáci z Probluze
56,3 62,50 32 32 20 60,26 78 47 52 0,67 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
125. Mašková Magdaléna
Úletáři Hradec Králové
56,3 55,56 36 36 20 55,17 87 48 78 0,90 9 0,10 2 0,02 2 0 0 0
126. Roušal Robert
Löwen Hradec Králové
56,1 65,38 32 26 17 59,09 66 39 40 0,61 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
127. Lindr Petr
Omnirecord Hradec Králové
56,1 57,14 36 28 16 56,52 69 39 48 0,70 13 0,19 2 0,03 0 0 0 0
128. Staněk Jan
Biřička Hradec Králové
56,1 56,25 36 32 18 58,33 72 42 43 0,60 11 0,15 1 0,01 0 0 0 0
129. Novák Jakub
Vlčáci 2011 Štít
56,0 52,94 36 34 18 54,22 83 45 80 0,96 15 0,18 0 0,00 1 0 0 0
130. Fiala Jaroslav
Rebelové Myštěves C
55,8 68,75 24 16 11 65,00 40 26 12 0,30 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
131. Kopecký Milan
South Park Cows Hr.Králové
55,8 64,29 36 28 18 59,42 69 41 38 0,55 8 0,12 0 0,00 0 0 0 0
132. Pour Aleš
Rebelové Myštěves B
55,7 61,11 36 18 11 54,76 42 23 40 0,95 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
133. Žďárský Martin
Dobřeňáci Dobřenice
55,3 55,17 32 29 16 54,67 75 41 78 1,04 7 0,09 2 0,03 0 0 0 0
134. Vyleťal Milan
Kocouři Hradec Králové
55,1 55,00 36 20 11 52,94 51 27 44 0,86 8 0,16 3 0,06 0 0 0 0
135. Holub Tomáš
Bludný šípy XXL Hradec Králové
55,1 47,22 36 36 17 50,00 92 46 107 1,16 20 0,22 1 0,01 2 0 0 0
136. Liman Lukáš
SPŠ Stračov
54,9 76,47 24 17 13 64,44 45 29 9 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
137. Šonka Vlastimil
Medvědi Hradec Králové
54,9 66,67 36 33 22 57,65 85 49 60 0,71 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
138. Josef Jiří
Sokolí péra Hradec Králové
54,9 53,33 32 30 16 56,00 75 42 70 0,93 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
139. Vyleta Michal
Rising Stars Hradec Králové
54,8 70,83 28 24 17 61,29 62 38 16 0,26 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
140. Hanka Pavel
Rebelové Dolní Přím B
54,8 62,50 28 24 15 58,62 58 34 33 0,57 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
141. Hösch Petr
Sršni Nový Bydžov
54,8 61,11 32 18 11 58,70 46 27 24 0,52 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
142. Zajíc Lubomír
Union Stars Hradec Králové
54,8 58,62 36 29 17 58,21 67 39 36 0,54 3 0,04 1 0,01 0 1 0 0
143. Jezdinský Martin
Rebelové Dolní Přím B
54,8 57,69 28 26 15 56,45 62 35 40 0,65 8 0,13 0 0,00 1 0 0 0
144. Najman František
South Park Cows Hr.Králové
54,8 55,88 36 34 19 57,14 84 48 70 0,83 5 0,06 1 0,01 1 0 0 0
145. Špás Ota
Čertovi švagři Hradec Králové
54,6 45,71 36 35 16 46,99 83 39 79 0,95 19 0,23 3 0,04 5 0 0 0
146. Třebeška Vítězslav
Rebelové Dolní Přím B
54,5 59,09 28 22 13 56,36 55 31 35 0,64 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
147. Ondra Lukáš
Stolinka Nový Bydžov
54,0 69,23 32 26 18 59,70 67 40 20 0,30 2 0,03 0 0,00 1 1 0 0
148. Vrcek Jaroslav
Löwen Hradec Králové
54,0 57,14 32 28 16 54,29 70 38 55 0,79 9 0,13 1 0,01 0 0 0 0
149. Mach Lukáš
U Huberta C Hradec Králové
53,9 72,73 32 22 16 61,11 54 33 8 0,15 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
150. Široký Oldřich
Řepy Hradec Králové
53,9 53,33 32 30 16 56,00 75 42 61 0,81 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
151. Šlais Patrik
Marvin Hradec Králové
53,8 53,13 32 32 17 51,28 78 40 71 0,91 8 0,10 2 0,03 2 0 0 0
152. Hemerka Lukáš
U Huberta C Hradec Králové
53,6 64,00 32 25 16 60,34 58 35 20 0,34 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
153. Sirček Emil
Úletáři Hradec Králové
53,6 55,56 36 27 15 53,13 64 34 43 0,67 11 0,17 1 0,02 0 0 0 0
154. Kramář Miloš
Úletáři Hradec Králové
53,6 50,00 36 30 15 50,00 78 39 77 0,99 17 0,22 1 0,01 1 0 0 0
155. Rychtera Martin
Buď A.L.F. Roudnice
53,4 70,59 28 17 12 65,85 41 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
156. Pachtová Adéla
U Huberta Hradec Králové
53,4 56,00 36 25 14 57,81 64 37 48 0,75 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
157. Myška Aleš
Rebelové Myštěves
53,4 50,00 36 20 10 50,00 50 25 43 0,86 10 0,20 3 0,06 0 0 0 0
158. Bíman Martin
Sharks Hradec Králové
53,4 45,83 36 24 11 48,28 58 28 63 1,09 10 0,17 2 0,03 1 0 0 0
159. Konšel Miloslav
Vemena Hradec Králové
53,3 65,63 32 32 21 61,25 80 49 20 0,25 3 0,04 0 0,00 2 0 0 0
160. Felbr Tomáš
Devils Hradec Králové
53,3 62,07 36 29 18 56,16 73 41 41 0,56 7 0,10 1 0,01 0 0 0 0
161. Voda Vlastimil
Pětkaři z Libišan
53,2 66,67 28 24 16 61,40 57 35 10 0,18 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
162. Holub Martin
Mimikry Hradec Králové
53,1 56,25 32 32 18 52,38 84 44 66 0,79 15 0,18 0 0,00 1 0 0 0
163. Jenč Tomáš
U Huberta Hradec Králové
52,7 62,50 36 32 20 57,65 85 49 52 0,61 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
164. Kocek Jiří
Devils Hradec Králové
52,6 58,06 36 31 18 55,84 77 43 50 0,65 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
165. Tschöpa Robert
Notorklub Sopotnice
52,5 43,75 36 32 14 44,16 77 34 81 1,05 23 0,30 3 0,04 0 0 0 0
166. Hynek Lukáš
Klucy Hradec Králové
52,4 63,64 28 22 14 61,11 54 33 16 0,30 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
167. Vysůček Pavel
U Huberta Hradec Králové
52,3 58,33 36 24 14 56,25 64 36 43 0,67 7 0,11 0 0,00 0 0 0 0
168. Klouzek Radek
Ferbek Hradec Králové
52,3 52,63 36 19 10 53,19 47 25 31 0,66 10 0,21 0 0,00 0 0 0 0
169. Hruban Martin
Parta HIC Dobřenice
52,2 50,00 36 22 11 52,00 50 26 38 0,76 8 0,16 0 0,00 0 0 0 0
170. Lhotáková Lucie
ŠK Běleč nad Orlicí D
52,1 67,86 32 28 19 63,01 73 46 13 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
171. Feistel Jan
Rychtářka Věkoše
52,1 63,16 36 19 12 60,42 48 29 11 0,23 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
172. Jeřábek Jan 1973
Chudeřičtí Mimoni
52,0 70,37 28 27 19 63,64 66 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
173. Šrůta Petr
Rychlá Rota Hradec Králové
51,7 61,11 32 18 11 54,17 48 26 29 0,60 6 0,13 0 0,00 0 0 0 0
174. Veselý Karel
Severní vítr Hradec Králové
51,7 56,52 36 23 13 53,70 54 29 37 0,69 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
175. Vraštil Otakar
Hrobaři Hradec Králové
51,7 56,25 32 32 18 53,01 83 44 60 0,72 10 0,12 1 0,01 0 0 0 0
176. Lesák Vladimír
Pavouci Hradec Králové
51,7 56,25 32 16 9 56,10 41 23 18 0,44 5 0,12 2 0,05 0 0 0 0
177. Kotrč Jiří
Vlčáci Hradec Králové
51,4 61,90 28 21 13 59,18 49 29 16 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
178. Hejzlar Jiří
Metro Hradec Králové
51,4 58,82 28 17 10 56,76 37 21 13 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
179. Drobek Michal
SPŠ Stračov
51,3 68,75 24 16 11 58,97 39 23 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
180. Vytlačil Jan
Raci Račice
51,3 53,13 32 32 17 53,33 75 40 46 0,61 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
181. Ouvín Tomáš
Sršni Nový Bydžov
51,1 56,00 32 25 14 55,56 63 35 31 0,49 9 0,14 0 0,00 0 0 0 0
182. Radoň Pavel
Parta HIC Dobřenice
51,0 57,14 36 28 16 55,56 72 40 49 0,68 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
183. Nejman Jiří
Truhles Hradec Králové
51,0 46,43 32 28 13 47,89 71 34 73 1,03 14 0,20 0 0,00 0 0 0 0
184. Veselá Marcela
Vrtule XXL Hradec Králové
50,9 66,67 36 27 18 62,50 64 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. Jakoubek Petr
Závisláci z Kulturáku Černožice
50,9 60,00 28 20 12 58,70 46 27 13 0,28 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
186. Šlechta Ivan
Těsně vedle Hradec Králové
50,9 56,25 36 32 18 53,75 80 43 45 0,56 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
187. Holeček Pavel
NK Harakiri Hradec Králové
50,8 50,00 32 22 11 52,08 48 25 33 0,69 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
188. Hubka Miroslav
Vlčáci Hradec Králové
50,7 61,11 28 18 11 57,78 45 26 15 0,33 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
189. Kotek Libor
Buď A.L.F. Roudnice
50,6 66,67 28 15 10 60,00 35 21 2 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
190. Jiříček Ladislav
U Huberta D Hradec Králové
50,6 60,71 28 28 17 58,46 65 38 10 0,15 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
191. Hrazdíra Bronislav
ŠK Pod strání Hr.Králové - vyloučeno
50,5 62,50 8 8 5 57,89 19 11 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
192. Carda Daniel
The Immortals Hradec Králové
50,4 53,13 32 32 17 51,19 84 43 65 0,77 10 0,12 0 0,00 1 0 0 0
193. Mančál Petr 1967
No comment Hradec Králové
50,4 50,00 24 24 12 50,00 56 28 36 0,64 9 0,16 0 0,00 1 0 0 0
194. Burdych Radek
No comment Hradec Králové
50,3 58,33 24 24 14 54,84 62 34 34 0,55 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
195. Nožička Petr
Čertovi švagři Hradec Králové
50,3 47,22 36 36 17 47,25 91 43 84 0,92 17 0,19 2 0,02 0 0 0 0
196. Teplý Ladislav
Plavci od Hrušky Hradec Králové
50,2 62,50 28 24 15 60,34 58 35 9 0,16 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
197. Hora Martin
Vemena Hradec Králové
50,0 62,50 32 32 20 58,97 78 46 18 0,23 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
198. Runkas Rudolf
Pivaři Habřina
49,8 39,13 36 23 9 45,00 60 27 67 1,12 12 0,20 2 0,03 1 0 0 0
199. Miklošin Jakub
Orličtí Rytíři Hradec Králové
49,6 55,56 36 36 20 53,33 90 48 47 0,52 5 0,06 3 0,03 0 0 0 0
200. Deml David
Havana Club Hradec Králové
49,6 47,62 36 21 10 50,00 48 24 32 0,67 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
201. Bulíček Michal
SPŠ Stračov
49,4 57,89 24 19 11 57,14 49 28 17 0,35 0 0,00 0 0,00 2 0 0 0
202. Dvořák Jiří
DC Sniper Librantice
49,4 52,63 36 19 10 52,00 50 26 39 0,78 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
203. Mašek Alexandr
Kocouři Hradec Králové
49,4 46,88 36 32 15 46,84 79 37 79 1,00 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
204. Beránek František
Ferbek Hradec Králové
49,3 50,00 36 34 17 50,00 84 42 63 0,75 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
205. Kubec Tomáš
No comment Hradec Králové
49,2 62,50 24 24 15 56,25 64 36 28 0,44 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
206. Hanuš Petr
ILL Niňo Hradec Králové
49,2 56,25 36 32 18 49,35 77 38 41 0,53 9 0,12 0 0,00 1 0 0 0
207. Vachutka Jaroslav
Bumbálka Hradec Králové
49,2 47,06 36 34 16 49,41 85 42 65 0,76 12 0,14 1 0,01 1 0 0 0
208. Žampa Martin
Black Sheep Hradec Králové
48,9 42,11 36 19 8 48,94 47 23 34 0,72 11 0,23 1 0,02 0 0 0 0
209. Pultar Filip
Union Stars Hradec Králové
48,8 56,52 36 23 13 50,00 60 30 40 0,67 4 0,07 0 0,00 1 0 0 0
210. Tlapal Luboš
Kocouři Hradec Králové
48,7 47,22 36 36 17 46,15 91 42 81 0,89 13 0,14 1 0,01 1 0 0 0
211. Pašta Petr
Hrádek Boys
48,6 59,09 24 22 13 57,14 56 32 17 0,30 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
212. Vrba Ondřej
Pětkaři z Libišan
48,5 52,94 28 17 9 55,00 40 22 9 0,23 4 0,10 0 0,00 1 0 0 0
213. Pácha David
Bludný šípy XXL Hradec Králové
48,5 38,89 36 18 7 41,03 39 16 44 1,13 8 0,21 0 0,00 0 0 0 0
214. Komora Vamberská Dagmar
Rychtáři Nové Město n/C
48,4 50,00 36 28 14 50,00 70 35 42 0,60 9 0,13 2 0,03 0 0 0 0
215. Vaníček Aleš
Omnirecord Hradec Králové
48,4 50,00 36 26 13 51,61 62 32 37 0,60 4 0,06 0 0,00 1 0 0 0
216. Pančiak Pavel
Republika Březhrad
48,4 46,43 36 28 13 46,38 69 32 53 0,77 10 0,14 2 0,03 1 0 0 0
217. Hynek Leoš
Tygři z Neznášova B
48,3 48,28 36 29 14 51,43 70 36 48 0,69 4 0,06 0 0,00 1 0 0 0
218. Kollert Radek
Sokolí péra Hradec Králové
48,2 57,89 32 19 11 54,00 50 27 21 0,42 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
219. Doležal David
U Huberta Hradec Králové
48,1 52,00 36 25 13 50,85 59 30 37 0,63 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
220. Smetana Ondřej
Žoldnéři Hradec Králové
48,0 60,71 28 28 17 54,67 75 41 22 0,29 3 0,04 0 0,00 2 0 0 0
221. Rygl Luboš
ŠK Běleč nad Orlicí C
48,0 47,22 36 36 17 47,13 87 41 58 0,67 18 0,21 0 0,00 0 0 0 0
222. Pour Antonín
Těsně vedle Hradec Králové
47,9 54,17 36 24 13 53,23 62 33 41 0,66 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
223. Jaška Vlastimil
Brutální Nikita Hradec Králové
47,8 58,33 24 24 14 57,63 59 34 12 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
224. Šána Lukáš
Bombarďáci Želí
47,8 50,00 32 32 16 49,40 83 41 51 0,61 11 0,13 1 0,01 1 0 0 0
225. Novák František
Sršni Nový Bydžov
47,7 59,09 32 22 13 52,63 57 30 21 0,37 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
226. Vandriak Daniel
Rebelové Myštěves C
47,7 58,33 24 12 7 50,00 30 15 13 0,43 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
227. Pross Petr
Rebelové Myštěves C
47,6 57,89 24 19 11 56,52 46 26 10 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
228. Černý Marek
Sport Bar Smiřice
47,5 50,00 28 16 8 50,00 36 18 19 0,53 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
229. Čiháček Petr
Pavouci Hradec Králové
47,5 46,15 32 26 12 45,31 64 29 52 0,81 8 0,13 1 0,02 1 0 0 0
230. Krejčí David
Sharks Hradec Králové
47,5 40,74 36 27 11 45,31 64 29 54 0,84 12 0,19 0 0,00 1 0 0 0
231. Kariofyllis Kostas
Punde TO Hradec Králové
47,4 61,29 32 31 19 56,79 81 46 15 0,19 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
232. Vlk Miroslav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
47,3 58,82 28 17 10 55,00 40 22 9 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Hanka Petr
Rebelové Dolní Přím B
47,3 50,00 28 14 7 51,35 37 19 18 0,49 5 0,14 1 0,03 0 0 0 0
234. Hofman Vladislav
Bumbálka Hradec Králové
47,3 40,63 36 32 13 43,90 82 36 75 0,91 16 0,20 2 0,02 1 0 0 0
235. Koch Roman
Marťánci Hradec Králové
47,0 61,54 28 26 16 57,58 66 38 6 0,09 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
236. Nádeník Milan
Chudeřičtí Mimoni
46,9 60,71 28 28 17 58,21 67 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
237. Olívka Tomáš
Řepy Hradec Králové
46,9 50,00 32 26 13 52,31 65 34 34 0,52 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
238. Rezner Lukáš
Haluzáci Hradec Králové
46,8 54,17 28 24 13 52,63 57 30 14 0,25 2 0,04 0 0,00 2 0 0 0
239. Marek Luboš
Rošťáci z Probluze
46,8 53,13 32 32 17 50,63 79 40 36 0,46 6 0,08 1 0,01 0 0 0 0
240. Žďárský Milan
Omnirecord Hradec Králové
46,7 53,57 36 28 15 52,05 73 38 36 0,49 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
241. Krejčí Vlastimil
ŠK Běleč nad Orlicí C
46,7 52,78 36 36 19 49,46 93 46 46 0,49 11 0,12 1 0,01 0 0 0 0
242. Veselý Peavy Áda
Tygři z Neznášova C
46,6 55,56 28 18 10 56,10 41 23 6 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
243. Homola Jiří
DC No Score Kosice
46,5 50,00 36 30 15 51,35 74 38 37 0,50 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
244. Matějka Jiří
d´Arts Obědovice
46,4 60,00 28 20 12 54,72 53 29 9 0,17 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
245. Eliáš Matěj
Orličtí Rytíři Hradec Králové
46,4 52,63 36 19 10 48,89 45 22 27 0,60 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
246. Anděl Jan
Löwen Hradec Králové
46,4 50,00 32 22 11 45,45 55 25 40 0,73 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
247. Katzer Miloš
Notorklub Sopotnice
46,4 34,78 36 23 8 41,82 55 23 53 0,96 10 0,18 1 0,02 2 0 0 0
248. Smrček Břetislav
Rychtářka Věkoše
46,3 55,17 36 29 16 52,86 70 37 21 0,30 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
249. Kopřiva Vladimír
Rychtáři Nové Město n/C
46,2 50,00 36 34 17 50,00 84 42 49 0,58 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
250. Burdych Ondřej
Sport Bar Smiřice
46,1 53,33 28 15 8 52,78 36 19 15 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
251. Sadílek Zdeněk
Dobřeňáci Dobřenice
46,0 42,86 32 21 9 45,45 55 25 45 0,82 8 0,15 0 0,00 1 0 0 0
252. Novák Radek
Honáci Bělečko
45,8 54,55 24 22 12 52,73 55 29 19 0,35 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
253. Ptáček Rudolf
Odpadlíci Neznášov
45,8 48,28 36 29 14 45,45 66 30 34 0,52 10 0,15 0 0,00 0 0 0 0
254. Stejskal Vladimír
Pětkaři z Libišan
45,7 52,63 28 19 10 54,55 44 24 7 0,16 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
255. Pavlík Roman
Raci Račice
45,5 48,00 32 25 12 48,33 60 29 34 0,57 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
256. Čihák Petr
Bombarďáci Želí
45,4 48,15 32 27 13 49,23 65 32 33 0,51 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
257. Bernard Vladimír
Omnirecord Hradec Králové
45,3 50,00 36 30 15 48,61 72 35 34 0,47 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
258. Martínek Pavel
Hrobaři Hradec Králové
45,3 46,88 32 32 15 50,00 74 37 35 0,47 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
259. Haňáček Aleš
Harpuny Hradec Králové
45,2 50,00 36 20 10 50,00 48 24 18 0,38 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
260. Procházka Tomáš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
45,2 37,50 32 24 9 44,44 63 28 60 0,95 11 0,17 0 0,00 0 0 0 0
261. Šildbergerová Kateřina
Severní vítr Hradec Králové
45,1 54,55 36 22 12 49,09 55 27 25 0,45 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
262. Šnytr Tomáš
Bombarďáci Želí B
45,1 54,17 24 24 13 52,73 55 29 12 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
263. Souček Roman
SPŠ Stračov
45,0 56,25 24 16 9 52,63 38 20 8 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Moravec Eduard
Rebelové Dolní Přím B
44,9 47,83 28 23 11 47,27 55 26 31 0,56 3 0,05 1 0,02 0 0 0 0
265. Libotovský Matouš
Truhles Hradec Králové
44,9 45,16 32 31 14 44,00 75 33 46 0,61 12 0,16 0 0,00 1 0 0 0
266. Kaniščev Boris
Löwen Hradec Králové
44,8 45,00 32 20 9 46,00 50 23 40 0,80 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
267. Novák Josef
Hrádek Boys
44,7 50,00 24 24 12 53,45 58 31 14 0,24 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
268. Morávek Jiří
Těsně vedle Hradec Králové
44,7 47,06 36 34 16 51,16 86 44 36 0,42 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
269. Bouška Michal
Pod strání B Hradec Králové
44,4 46,88 32 32 15 48,72 78 38 35 0,45 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
270. Hošek Miroslav
Pavouci Hradec Králové
44,4 46,67 32 30 14 46,75 77 36 50 0,65 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
271. Balický Jiří
Kocouři Hradec Králové
44,4 40,63 36 32 13 43,04 79 34 60 0,76 10 0,13 2 0,03 1 0 0 0
272. Moravec Martin
Ferbek Hradec Králové
44,3 50,00 36 18 9 47,62 42 20 17 0,40 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
273. Mottl Radek
Repre Březhrad
44,2 56,00 28 25 14 53,13 64 34 7 0,11 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
274. Nešpor Michal
Praskačka
44,2 53,85 28 26 14 53,03 66 35 13 0,20 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
275. Vápeníková Petra
Punde TO Hradec Králové
44,0 52,94 32 17 9 50,00 42 21 9 0,21 0 0,00 0 0,00 2 0 0 0
276. Bouček Jaroslav
Žoldnéři Hradec Králové
44,0 50,00 28 28 14 50,75 67 34 19 0,28 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
277. Šišková Kateřina
New Maschine Hradec Králové
43,8 54,55 36 33 18 52,44 82 43 14 0,17 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
278. Komárek Tomáš
Stolinka Nový Bydžov
43,8 50,00 32 16 8 50,00 40 20 10 0,25 1 0,03 1 0,03 1 0 0 0
279. Otta Martin 1962
HSK U Marťase Hradec Králové
43,8 45,83 36 24 11 47,27 55 26 30 0,55 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
280. Dvořák Marian
Medvědi Hradec Králové
43,5 51,61 36 31 16 47,56 82 39 37 0,45 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
281. Košťál Michal
New Maschine Hradec Králové
43,5 50,00 36 30 15 48,53 68 33 12 0,18 1 0,01 0 0,00 1 1 0 0
282. Volák Jan
NK Harakiri Hradec Králové
43,3 43,75 32 16 7 42,50 40 17 27 0,68 6 0,15 0 0,00 0 0 0 0
283. Bielik Rostislav
Andělé z Prorocka Hradec Králové
43,0 50,00 28 20 10 50,00 50 25 17 0,34 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
284. Petr Jiří
Rising Stars Hradec Králové
42,8 52,63 28 19 10 53,19 47 25 4 0,09 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
285. Vlasák Miroslav
Rumídci Roudnice
42,8 52,00 28 25 13 55,74 61 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
286. Machaň Radek
Bazinga Hradec Králové
42,8 41,67 32 24 10 43,10 58 25 45 0,78 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
287. Kříž Miroslav
Brutální Nikita Hradec Králové
42,7 54,17 24 24 13 50,00 60 30 13 0,22 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
288. Dušek Pavel
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
42,7 46,43 32 28 13 45,07 71 32 38 0,54 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
289. Pátek Milan
Bubo Hradec Králové
42,7 44,12 36 34 15 46,43 84 39 45 0,54 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
290. Brandejs Jakub
ŠK Běleč nad Orlicí B
42,4 47,62 36 21 10 47,06 51 24 24 0,47 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
291. Myslík Jiří
Praskačka
42,1 50,00 28 22 11 50,88 57 29 14 0,25 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
292. Oščiatka Pavel
Republika Březhrad
42,1 38,89 36 36 14 42,70 89 38 66 0,74 9 0,10 1 0,01 0 0 0 0
293. Ende Michal
Vlčáci Hradec Králové
42,0 47,83 28 23 11 46,43 56 26 21 0,38 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
294. Grus Jan
pod Vodníci Hradec Králové
42,0 45,16 32 31 14 46,84 79 37 32 0,41 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
295. Deml Pavel
Chudeřičtí Mimoni
41,9 52,17 28 23 12 54,39 57 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Anděra Robert
Piráti GOBI Hradec Králové
41,9 52,17 32 23 12 50,00 54 27 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
297. Bursa Martin 1987
Sokolí péra Hradec Králové
41,9 39,29 32 28 11 41,18 68 28 58 0,85 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
298. Čížek Martin
Klucy Hradec Králové
41,8 53,57 28 28 15 52,11 71 37 7 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Roček Martin
Barracuda Hradec Králové
41,8 50,00 28 18 9 48,89 45 22 13 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
300. Vodička Petr
Bombarďáci Želí
41,8 44,83 32 29 13 46,75 77 36 41 0,53 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
301. Chaloupka Miloš
Bubo Hradec Králové
41,8 43,48 36 23 10 45,90 61 28 26 0,43 8 0,13 1 0,02 0 0 0 0
302. Barvíř Martin
Honáci Bělečko
41,7 50,00 24 20 10 48,94 47 23 7 0,15 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
303. Vašíček Jiří
Raci Račice
41,7 44,00 32 25 11 46,55 58 27 22 0,38 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
304. Matvievskyy Anatoliy
Lišťáci Hradec Králové
41,7 39,29 36 28 11 43,08 65 28 38 0,58 5 0,08 2 0,03 0 0 0 0
305. Šmída Jindřich
Starý Bydžov
41,6 50,00 28 28 14 49,28 69 34 19 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
306. Vacek Jiří
Metro Hradec Králové
41,6 47,83 28 23 11 47,06 51 24 9 0,18 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
307. Ulík Jan
Marťánci Hradec Králové
41,5 48,15 28 27 13 50,00 66 33 16 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
308. Jirousek Dominik
Emírovci Pohřebačka
41,5 46,15 32 26 12 45,16 62 28 29 0,47 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
309. Vanžura Jiří
Vikingové Neznášov
41,5 40,00 36 20 8 43,48 46 20 25 0,54 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
310. Hrubý Josef
Honáci Bělečko
41,4 50,00 24 22 11 49,02 51 25 9 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
311. Kruml Jan
Harpuny Hradec Králové
41,4 44,00 36 25 11 46,03 63 29 35 0,56 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
312. Fait Michal
The Immortals Hradec Králové
41,2 40,91 32 22 9 43,14 51 22 27 0,53 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
313. Krejčí Miroslav
Starý Bydžov
41,1 50,00 28 26 13 49,18 61 30 8 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
314. Matoušek Jan
Barracuda Hradec Králové
41,1 50,00 28 20 10 49,06 53 26 16 0,30 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
315. Valášková Iveta
Tygři z Neznášova C
41,0 55,00 28 20 11 47,92 48 23 3 0,06 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
316. Kuštan Petr
Marvin Hradec Králové
41,0 37,50 32 32 12 40,26 77 31 66 0,86 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
317. Vondráček David
Republika Březhrad
40,9 39,29 36 28 11 42,86 70 30 49 0,70 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
318. Řebíček Jakub
Repre Březhrad
40,8 52,63 28 19 10 47,92 48 23 11 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
319. Kotek Tomáš
Buď A.L.F. Roudnice
40,8 50,00 28 24 12 51,67 60 31 6 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
320. Pilař Radek
Rychtářka Věkoše
40,7 47,62 36 21 10 49,09 55 27 17 0,31 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
321. Zelenka Miloslav
Soptíci Hradec Králové
40,7 38,89 32 18 7 42,86 42 18 24 0,57 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
322. Havlena Michal
Vrtule XXL Hradec Králové
40,6 55,56 36 27 15 50,72 69 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
323. Janáček Adam
Rebelové Myštěves C
40,6 45,45 24 22 10 46,30 54 25 18 0,33 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
324. Šedivá Kopta Michaela
ŠK Běleč nad Orlicí D
40,5 52,00 32 25 13 47,69 65 31 9 0,14 2 0,03 0 0,00 1 0 0 0
325. Beránek Marcel
Ferbek Hradec Králové
40,5 37,50 36 32 12 44,30 79 35 47 0,59 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
326. Korelus Jiří
Odpadlíci Neznášov
40,4 35,71 36 28 10 39,71 68 27 39 0,57 12 0,18 1 0,01 1 0 0 0
327. Svoboda Richard
Havana Club Hradec Králové
40,3 39,29 36 28 11 40,85 71 29 56 0,79 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
328. Kruml Martin
Harpuny Hradec Králové
40,2 43,75 36 32 14 44,44 81 36 38 0,47 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
329. Žahourek Michal
Bazinga Hradec Králové
40,0 43,48 32 23 10 40,68 59 24 36 0,61 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
330. Coufal Julius
ŠK Běleč nad Orlicí B
39,9 40,63 36 32 13 43,53 85 37 49 0,58 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
331. Puršl David
Barracuda Hradec Králové
39,7 47,83 28 23 11 46,55 58 27 14 0,24 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
332. Selichar Josef
Löwen Hradec Králové
39,6 38,89 32 18 7 44,44 45 20 19 0,42 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
333. Šido Pavel
H-CLUB Smiřice
39,6 33,33 36 18 6 40,00 45 18 31 0,69 6 0,13 1 0,02 0 0 0 0
334. Hlavatý Kryštof
SPŠ Stračov
39,5 53,33 24 15 8 48,72 39 19 3 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
335. Adámek Petr
Medvědi Hradec Králové
39,5 38,24 36 34 13 43,37 83 36 40 0,48 7 0,08 1 0,01 0 0 0 0
336. Dušánek Roman
Rising Stars Hradec Králové
39,4 45,00 28 20 9 46,15 52 24 15 0,29 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
337. Štěrba Petr
Rumídci Roudnice
39,3 50,00 28 28 14 51,39 72 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
338. Hájková Jitka
pod Vodníci Hradec Králové
39,3 41,94 32 31 13 40,85 71 29 37 0,52 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
339. Kariofyllis Demis
Punde TO Hradec Králové
39,2 45,45 32 22 10 47,06 51 24 10 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
340. Bažant Petr
Soptíci Hradec Králové
39,2 41,67 32 24 10 45,16 62 28 27 0,44 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
341. Siruček Miroslav
Vlčáci Hradec Králové
39,0 40,00 28 20 8 45,10 51 23 18 0,35 1 0,02 0 0,00 2 0 0 0
342. Laube Pavel
Soptíci Hradec Králové
39,0 37,50 32 16 6 42,86 42 18 23 0,55 3 0,07 1 0,02 0 0 0 0
343. Kopecký Lukáš
Rebelové Myštěves
39,0 36,84 36 19 7 39,58 48 19 24 0,50 8 0,17 1 0,02 0 0 0 0
344. Kořistka Rudolf
NK Harakiri Hradec Králové
38,9 40,00 32 20 8 44,64 56 25 27 0,48 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
345. Čihulek Pavel 2000
Rychtáři Nové Město n/C
38,9 38,46 36 26 10 39,34 61 24 37 0,61 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
346. Bareš Václav 2000
Pinďové Štít
38,8 50,00 24 24 12 46,67 60 28 9 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Štěpán Jakub
Sršni Nový Bydžov
38,8 40,00 32 20 8 41,18 51 21 31 0,61 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
348. Mucha Radoslav
ŠK Běleč nad Orlicí A
38,8 37,50 24 24 9 43,86 57 25 17 0,30 2 0,04 0 0,00 1 1 0 0
349. Vyleťal Filip
Buď A.L.F. Roudnice
38,5 47,37 28 19 9 47,83 46 22 4 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
350. Vrzáň Václav
Vrtule XXL Hradec Králové
38,4 50,00 36 32 16 48,75 80 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
351. Kašpárková Kateřina
Tygři z Neznášova C
38,4 45,00 28 20 9 46,94 49 23 10 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
352. Škop Jiří
Pod strání B Hradec Králové
38,3 42,86 32 28 12 43,94 66 29 18 0,27 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
353. Šmíd Jan
Čertovi švagři Hradec Králové
38,3 27,78 36 36 10 34,09 88 30 77 0,88 18 0,20 0 0,00 1 0 0 0
354. Ocelníková Simona
Pinďové Štít
38,2 50,00 24 24 12 45,61 57 26 4 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
355. Hašková Zuzana
Smečka od Dvořáků Hradec Králové
38,2 47,62 28 21 10 45,10 51 23 6 0,12 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
356. Bous Lukáš
Vlčáci 2011 Štít
38,2 31,58 36 19 6 37,78 45 17 35 0,78 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
357. Studnička Radek
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
38,1 40,74 32 27 11 42,65 68 29 32 0,47 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
358. Hruška Jiří 1964
Plavci od Hrušky Hradec Králové
37,8 45,00 28 20 9 44,90 49 22 10 0,20 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
359. Špráchal Radek
Piráti GOBI Hradec Králové
37,6 42,86 32 28 12 45,59 68 31 11 0,16 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
360. Malínský Jaroslav
Bombarďáci Želí B
37,5 43,48 24 23 10 46,67 60 28 11 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
361. Otta Martin 1990
HSK U Marťase Hradec Králové
37,4 37,50 36 32 12 43,90 82 36 39 0,48 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
362. Rezner Jakub
Haluzáci Hradec Králové
37,3 45,83 28 24 11 45,00 60 27 12 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Hodek Martin
Sokolí péra Hradec Králové
37,2 31,58 32 19 6 36,96 46 17 36 0,78 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
364. Komorová Dagmar
Zippo team Štít
37,2 27,27 36 22 6 35,09 57 20 53 0,93 7 0,12 1 0,02 0 0 0 0
365. Štěpán Matěj
Haluzáci Hradec Králové
36,9 46,67 28 15 7 46,15 39 18 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
366. Vrkota Radek
Klucy Hradec Králové
36,9 45,83 28 24 11 43,10 58 25 8 0,14 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
367. Zajíc Jan
ŠK Běleč nad Orlicí A
36,9 41,67 24 24 10 45,76 59 27 13 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Cenkner Ivan
HSK U Marťase Hradec Králové
36,9 39,13 36 23 9 41,38 58 24 19 0,33 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
369. Anděra Jiří
Piráti GOBI Hradec Králové
36,9 37,93 32 29 11 45,71 70 32 15 0,21 1 0,01 0 0,00 1 0 0 0
370. Beznoska Ondřej
Rising Stars Hradec Králové
36,8 43,75 28 16 7 42,50 40 17 7 0,18 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
371. Dvořáček Michal
Kocouři Hradec Králové
36,8 29,17 36 24 7 38,33 60 23 47 0,78 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
372. Hrnčíř Jan
Závisláci z Kulturáku Černožice
36,6 35,71 28 14 5 42,11 38 16 14 0,37 3 0,08 0 0,00 1 0 0 0
373. Fialka Karel
Smečka od Dvořáků Hradec Králové
36,5 38,10 28 21 8 45,10 51 23 9 0,18 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
374. Kousal Zdeněk
Soptíci Hradec Králové
36,5 34,62 32 26 9 40,00 65 26 36 0,55 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
375. Kotek Kamil
Žoldnéři Hradec Králové
36,4 38,46 28 26 10 46,97 66 31 9 0,14 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
376. Bíman Petr
Rakeťáci Hradec Králové
36,2 42,86 28 28 12 44,12 68 30 6 0,09 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
377. Mihulka Zdeněk
Andělé z Prorocka Hradec Králové
36,1 40,00 28 15 6 42,11 38 16 9 0,24 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
378. Polgar Petr
Repre Březhrad
36,0 38,10 28 21 8 42,55 47 20 11 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
379. Josefi Ladislav
Metro Hradec Králové
35,9 37,50 28 24 9 44,26 61 27 11 0,18 3 0,05 0 0,00 1 0 0 0
380. Zahradník Dušan
Mimikry Hradec Králové
35,9 31,25 32 16 5 39,02 41 16 28 0,68 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
381. Pospíšil Patrik
Soptíci Hradec Králové
35,7 33,33 32 21 7 39,62 53 21 22 0,42 5 0,09 1 0,02 0 0 0 0
382. Hnídek Jan
H-CLUB Smiřice
35,7 27,27 36 22 6 30,61 49 15 29 0,59 9 0,18 1 0,02 2 0 0 0
383. Kružík Michael
DC No Score Kosice
35,5 30,77 36 26 8 40,58 69 28 37 0,54 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
384. Semerák David ml.
Haluzáci Hradec Králové
35,2 40,00 28 20 8 41,67 48 20 7 0,15 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
385. Černovská Michaela
ŠK Běleč nad Orlicí D
35,1 41,67 32 24 10 44,07 59 26 5 0,08 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
386. Popelka Jiří
Rebelové Myštěves C
35,0 37,50 24 16 6 45,00 40 18 8 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Ružbašan Radoslav
Bludný šípy XXL Hradec Králové
34,9 25,00 36 32 8 33,33 78 26 54 0,69 16 0,21 0 0,00 0 0 0 0
388. Tomková Martina
U Huberta D Hradec Králové
34,8 42,86 28 21 9 40,38 52 21 10 0,19 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
389. Mlateček Roman
Rebelové Dolní Přím
34,6 34,62 36 26 9 43,48 69 30 22 0,32 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
390. Prettenhofer Martin
Union Stars Hradec Králové
34,6 30,43 36 23 7 39,34 61 24 24 0,39 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
391. Vokoun Leoš
ŠK Běleč nad Orlicí C
34,3 33,33 36 36 12 38,37 86 33 38 0,44 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
392. Bouček Pavel
Votroci Hradec Králové
34,2 41,67 24 24 10 43,86 57 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
393. Beneš David
Parta HIC Dobřenice
34,2 33,33 36 24 8 38,98 59 23 31 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
394. Šildberger Ivan
Havana Club Hradec Králové
34,2 32,00 36 25 8 38,81 67 26 38 0,57 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
395. Krzák Martin
Smečka od Dvořáků Hradec Králové
34,1 39,29 28 28 11 43,48 69 30 8 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Dürschmied Jan
Starý Bydžov
33,9 38,89 28 18 7 40,91 44 18 10 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
397. Danda Jiří
Hrádek Boys
33,9 37,50 24 24 9 44,07 59 26 5 0,08 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
398. Císařovský Roman
pod Vodníci Hradec Králové
33,8 35,00 32 20 7 41,67 48 20 8 0,17 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
399. Tavali Libor
ŠK Běleč nad Orlicí B
33,8 34,48 36 29 10 36,36 66 24 27 0,41 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
400. Telinger Jaroslav
Sokolí péra Hradec Králové
33,6 24,00 32 25 6 29,31 58 17 52 0,90 6 0,10 0 0,00 1 0 0 0
401. Čihák Václav
Bombarďáci Želí
33,4 32,00 32 25 8 38,71 62 24 27 0,44 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
402. Macke Tomáš
Brutální Nikita Hradec Králové
33,3 37,50 24 16 6 42,50 40 17 4 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
403. Železný Zdeněk
Marťánci Hradec Králové
33,2 39,13 28 23 9 40,35 57 23 7 0,12 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
404. Gregora Pavel
Piráti GOBI Hradec Králové
33,2 36,84 32 19 7 40,91 44 18 7 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Štěpánková Veronika
ŠK Běleč nad Orlicí A
32,8 36,36 24 22 8 41,51 53 22 6 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
406. Pavel Miroslav
H-CLUB Smiřice
32,7 30,77 36 26 8 39,39 66 26 26 0,39 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
407. Nejman Tomáš
Plavci od Hrušky Hradec Králové
32,6 37,50 28 16 6 42,11 38 16 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Mareš Jan
ŠK Běleč nad Orlicí D
32,6 33,33 32 21 7 43,40 53 23 9 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
409. Cejpek Tomáš
Bazinga Hradec Králové
32,6 27,27 32 22 6 35,85 53 19 32 0,60 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
410. Hrubý Jakub
Honáci Bělečko
32,4 36,36 24 22 8 40,74 54 22 9 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
411. Krejčí Petr
H-CLUB Smiřice
32,0 33,33 36 30 10 36,23 69 25 22 0,32 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
412. Plavec Luboš
Plavci od Hrušky Hradec Králové
31,2 33,33 28 24 8 40,68 59 24 6 0,10 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
413. Pázler Jiří
Rošťáci z Probluze
31,0 33,33 32 21 7 36,54 52 19 15 0,29 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
414. Sokol Roman
Praskačka
30,9 33,33 28 27 9 39,06 64 25 8 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
415. Franc Tomáš
Metro Hradec Králové
30,8 30,43 28 23 7 41,94 62 26 8 0,13 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
416. Zajíček Jan
ILL Niňo Hradec Králové
30,8 20,00 36 25 5 30,65 62 19 43 0,69 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
417. Hanovec Karel
HSK U Marťase Hradec Králové
30,5 27,78 36 18 5 35,71 42 15 16 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
418. Doležal Zdeněk
Rebelové Dolní Přím
30,5 27,59 36 29 8 35,62 73 26 25 0,34 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
419. Vach Jakub
Bombarďáci Želí B
30,3 37,50 24 16 6 37,50 40 15 4 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
420. Bureš Otakar
Klucy Hradec Králové
30,1 32,14 28 28 9 39,13 69 27 10 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Douda Michal
Rakeťáci Hradec Králové
30,0 31,25 28 16 5 40,48 42 17 4 0,10 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
422. Štěpánek Pavel
ŠK Běleč nad Orlicí A
30,0 30,77 24 13 4 38,71 31 12 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Pošepná Marie
DC No Score Kosice
30,0 22,73 36 22 5 35,85 53 19 19 0,36 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
424. Rajtr Matěj
Repre Březhrad
29,9 28,57 28 28 8 38,24 68 26 15 0,22 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
425. Lán Lukáš
ŠK Běleč nad Orlicí C
29,8 25,00 36 36 9 32,94 85 28 37 0,44 3 0,04 1 0,01 1 0 0 0
426. Košvanec Tomáš
Rumídci Roudnice
29,3 32,14 28 28 9 40,85 71 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
427. Tománek Tomáš
Pinďové Štít
29,0 28,57 24 21 6 36,00 50 18 7 0,14 1 0,02 0 0,00 1 0 0 0
428. Vít Lukáš
NK Harakiri Hradec Králové
28,7 27,27 32 22 6 32,08 53 17 15 0,28 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
429. Dvořáček Roman
Brutální Nikita Hradec Králové
28,6 29,17 24 24 7 37,93 58 22 3 0,05 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
430. Málek Lubomír
Pod strání B Hradec Králové
28,5 31,25 32 32 10 35,90 78 28 8 0,10 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
431. Dostál David
ŠK Běleč nad Orlicí B
28,5 25,81 36 31 8 34,18 79 27 28 0,35 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
432. Svatoňová Ivana
Závisláci z Kulturáku Černožice
28,4 30,00 28 20 6 36,73 49 18 7 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Mikulová Jana
Vrtule XXL Hradec Králové
28,2 35,00 36 20 7 37,25 51 19 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Šlechta Jan
Union Stars Hradec Králové
28,2 26,92 36 26 7 34,85 66 23 18 0,27 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
435. Svoboda Tomáš
Hrádek Boys
27,8 30,00 24 20 6 36,73 49 18 4 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
436. Hetfleiš David
Tygři z Neznášova B
27,8 25,00 36 24 6 32,20 59 19 23 0,39 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
437. Bartaloš Petr
Parta HIC Dobřenice
27,7 30,00 36 20 6 29,79 47 14 15 0,32 0 0,00 1 0,02 0 0 0 0
438. Pázler Jan
Rošťáci z Probluze
27,6 23,33 32 30 7 33,33 75 25 27 0,36 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
439. Svoboda Zbyněk
Sport Bar Smiřice
27,3 25,00 28 24 6 33,93 56 19 14 0,25 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
440. Roušal Milan
Rebelové Dolní Přím
26,8 28,00 36 25 7 32,20 59 19 8 0,14 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
441. Pelikán Marek
Orličtí Rytíři Hradec Králové
26,7 23,33 36 30 7 31,94 72 23 21 0,29 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
442. Kočová Lenka
Rychtářka Věkoše
26,3 27,27 36 22 6 32,69 52 17 8 0,15 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
443. Kohout Kamil
H-CLUB Smiřice
26,3 22,22 36 18 4 30,43 46 14 19 0,41 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
444. Smékal Jaroslav
Rumídci Roudnice
26,0 29,63 28 27 8 33,87 62 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Novák Zdeněk
Metro Hradec Králové
25,6 28,57 28 14 4 33,33 36 12 0 0,00 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
446. Šecová Marie
The Sharks Hradec Králové
25,5 28,13 32 32 9 34,62 78 27 1 0,01 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
447. Reich Josef
Závisláci z Kulturáku Černožice
25,5 27,78 28 18 5 32,50 40 13 0 0,00 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
448. Tomáš Petr
Starý Bydžov
24,9 22,22 28 18 4 30,23 43 13 8 0,19 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
449. Hálová Kateřina
Čertovi švagři Hradec Králové
24,8 19,23 36 26 5 29,69 64 19 27 0,42 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
450. Mrštík Jakub
Dobřeňáci Dobřenice
24,7 18,75 32 16 3 25,00 36 9 19 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
451. Valc Vik
Orličtí Rytíři Hradec Králové
24,6 16,67 36 30 5 29,73 74 22 27 0,36 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
452. Sternwald Martin
Lišťáci Hradec Králové
23,8 19,05 36 21 4 28,00 50 14 17 0,34 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
453. Mádle Jaroslav
SPŠ Stračov
23,2 23,08 24 13 3 29,03 31 9 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
454. Dürschmied Jiří
The Sharks Hradec Králové
22,7 23,08 32 26 6 31,75 63 20 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
455. Jedinák Ondřej
Sport Bar Smiřice
22,5 25,00 28 28 7 28,36 67 19 7 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
456. Petružálek David
Hrobaři Hradec Králové
22,1 12,50 32 32 4 23,68 76 18 32 0,42 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
457. Baláž Martin
Tygři z Neznášova B
21,6 19,05 36 21 4 28,57 49 14 6 0,12 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
458. Andrejs Jaroslav
Odpadlíci Neznášov
21,4 16,67 36 18 3 27,27 44 12 13 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Šubrt Jiří
Chudeřičtí Mimoni
20,0 17,65 28 17 3 30,23 43 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Jeřábek Jan 1995
Chudeřičtí Mimoni
17,8 17,65 28 17 3 25,00 40 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Čápová Eva
Řepy Hradec Králové
17,8 16,67 32 18 3 20,00 40 8 8 0,20 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
462. Sevič Ladislav
Votroci Hradec Králové
17,4 12,50 24 24 3 27,87 61 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
463. Franc Zdeněk
Závisláci z Kulturáku Černožice
16,9 18,75 28 16 3 20,00 35 7 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
464. Marečková Martina
The Sharks Hradec Králové
16,8 15,38 32 26 4 24,19 62 15 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Černý Miroslav
ŠK Pod strání Hr.Králové - vyloučeno
16,3 12,50 8 8 1 21,05 19 4 0 0,00 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
466. Kalaš Jan
Mimikry Hradec Králové
15,8 11,76 32 17 2 21,05 38 8 6 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Vodička Martin
Buď A.L.F. Roudnice
15,5 14,29 28 14 2 19,35 31 6 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
468. Matějka Jan
d´Arts Obědovice
14,6 6,67 28 15 1 24,32 37 9 2 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Groligová Miroslava
Pod strání B Hradec Králové
14,4 10,71 32 28 3 20,31 64 13 4 0,06 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
470. Schnábel Jan
Praskačka
14,1 14,29 28 14 2 18,75 32 6 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Koutník Petr
Sport Bar Smiřice
13,3 7,14 28 14 1 18,18 33 6 4 0,12 0 0,00 1 0,03 0 0 0 0
472. Šimková Dominika
Rakeťáci Hradec Králové
13,3 6,25 28 16 1 22,50 40 9 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
473. Strnad Josef
Votroci Hradec Králové
12,5 9,09 24 22 2 19,61 51 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Vašák Ondřej
Buď A.L.F. Roudnice
10,6 6,67 28 15 1 17,14 35 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
475. Svoboda Petr
ŠK Běleč nad Orlicí A
10,0 7,69 24 13 1 13,79 29 4 2 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Kalacska Štefan
The Sharks Hradec Králové
8,8 0,00 32 17 0 17,07 41 7 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Novotný Stanislav
ŠK Pod strání Hr.Králové - vyloučeno
0,6 0,00 8 8 0 0,00 16 0 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Bečičková Veronika
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  100,00 32 1 1 100,00 2 2 1 0,50 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
479. Mozolová Yveta
Vlčáci Hradec Králové
  100,00 28 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Drašner Michal
Repre Březhrad
  100,00 28 1 1 66,67 3 2 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
481. Bláha Petr
Harpuny Hradec Králové
  90,00 36 10 9 76,00 25 19 24 0,96 2 0,08 1 0,04 0 0 0 0
482. Teplý Karel
Parta HIC Dobřenice
  87,50 36 8 7 78,95 19 15 19 1,00 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
483. Bláhová Veronika
Harpuny Hradec Králové
  84,62 36 13 11 76,67 30 23 29 0,97 5 0,17 0 0,00 1 0 0 0
484. Rafael Ján
Závisláci z Kulturáku Černožice
  83,33 28 12 10 72,41 29 21 7 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
485. Zítko Tomáš 1986
Repre Březhrad
  83,33 28 6 5 73,33 15 11 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
486. Kučera Ondřej
Pinďové Štít
  80,00 24 5 4 69,23 13 9 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Elišák Vítězslav
Praskačka
  76,92 28 13 10 73,33 30 22 10 0,33 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
488. Sehnal Jiří
Notorklub Sopotnice
  76,47 36 17 13 65,85 41 27 53 1,29 17 0,41 1 0,02 4 1 0 0
489. Jelínek Jaromír
Rebelové Myštěves B
  75,00 36 16 12 65,85 41 27 34 0,83 9 0,22 2 0,05 0 1 0 0
490. Červinka Daniel
Tygři z Neznášova B
  75,00 36 16 12 63,16 38 24 21 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
491. Šprinc Ota
Ferbek Hradec Králové
  75,00 36 12 9 69,23 26 18 28 1,08 5 0,19 1 0,04 0 0 0 0
492. Donátová Barbora
Žoldnéři Hradec Králové
  75,00 28 8 6 57,14 21 12 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
493. Škoda Martin
Comeback Máslojedy
  75,00 36 4 3 63,64 11 7 8 0,73 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
494. Mrština Vít
Řepy Hradec Králové
  71,43 32 14 10 61,11 36 22 21 0,58 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
495. Sadílek Petr
Dobřeňáci Dobřenice
  71,43 32 7 5 68,75 16 11 18 1,13 6 0,38 0 0,00 0 0 0 0
496. Cejzlar Jan
DC Sniper Librantice
  71,43 36 7 5 62,50 16 10 9 0,56 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
497. Čejka Ladislav
Votroci Hradec Králové
  70,00 24 10 7 62,50 24 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Vítek Tomáš
Harpuny Hradec Králové
  69,23 36 13 9 64,52 31 20 18 0,58 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
499. Kubeček Jan
Stolinka Nový Bydžov
  69,23 32 13 9 58,06 31 18 10 0,32 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
500. Balcar Martin
Omnirecord Hradec Králové
  68,75 36 16 11 60,98 41 25 27 0,66 5 0,12 1 0,02 0 0 0 0
501. Podlezl Petr
Pivaři Habřina
  66,67 36 9 6 56,00 25 14 31 1,24 4 0,16 0 0,00 0 0 0 0
502. Pinka Eugen
Rychlá Rota Hradec Králové
  66,67 32 6 4 69,23 13 9 8 0,62 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
503. Jaklová Barbora
Barracuda Hradec Králové
  66,67 28 3 2 57,14 7 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
504. Lacková Kamila
Marťánci Hradec Králové
  66,67 28 3 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
505. Ondejčík Rudolf
Bubo Hradec Králové
  64,29 36 14 9 63,64 33 21 17 0,52 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Kleandr Jan
Vikingové Neznášov
  64,29 36 14 9 61,76 34 21 21 0,62 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
507. Šamšula Miroslav
Smečka od Dvořáků Hradec Králové
  62,50 28 8 5 57,89 19 11 3 0,16 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
508. Relich Tomáš
Honáci Bělečko
  62,50 24 8 5 52,38 21 11 1 0,05 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
509. Novotný Vladimír
U Huberta C Hradec Králové
  61,54 32 13 8 62,07 29 18 5 0,17 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
510. Kořínek Ondřej
Stolinka Nový Bydžov
  61,54 32 13 8 60,00 30 18 7 0,23 1 0,03 1 0,03 1 0 0 0
511. Blažek Martin
Happy Hippos Hradec Králové
  61,54 28 13 8 58,06 31 18 9 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Schejbal Lukáš
U Huberta Hradec Králové
  61,54 36 13 8 58,06 31 18 16 0,52 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
513. Ende David
Vlčáci Hradec Králové
  61,54 28 13 8 53,13 32 17 10 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Sršeň Ladislav
Black Sheep Hradec Králové
  61,54 36 13 8 52,94 34 18 26 0,76 4 0,12 0 0,00 1 0 0 0
515. Hašková Lada
Emírovci Pohřebačka
  60,00 32 10 6 57,69 26 15 15 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Hybler Martin
Punde TO Hradec Králové
  60,00 32 10 6 56,52 23 13 4 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
517. Vrkotová Vlada
Klucy Hradec Králové
  60,00 28 10 6 56,52 23 13 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Brož Jiří
Vlčáci 2011 Štít
  60,00 36 10 6 56,00 25 14 17 0,68 8 0,32 2 0,08 0 0 0 0
519. Pospíšil Josef
Pětkaři z Libišan
  60,00 28 5 3 53,85 13 7 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Jansta Jiří
Rebelové Myštěves B
  60,00 36 5 3 50,00 14 7 4 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Raim Jan
Úletáři Hradec Králové
  58,82 36 17 10 56,41 39 22 40 1,03 5 0,13 0 0,00 0 0 0 0
522. Nováček David
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  58,33 28 12 7 58,62 29 17 3 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Moskal Jindřich
Vikingové Neznášov
  58,33 36 12 7 57,14 28 16 15 0,54 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
524. Ciolek Petr
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  58,33 28 12 7 53,13 32 17 3 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Krčmář Ivo
U Huberta D Hradec Králové
  57,14 28 7 4 61,11 18 11 7 0,39 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
526. Puchr Pavel
Rebelové Myštěves B
  57,14 36 7 4 55,56 18 10 18 1,00 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
527. Slezák Milan
Sport Bar Smiřice
  57,14 28 7 4 55,56 18 10 3 0,17 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
528. Holubář Tomáš
Medvědi Hradec Králové
  57,14 36 7 4 52,63 19 10 3 0,16 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
529. Svrčina Lukáš
ŠK Běleč nad Orlicí B
  56,25 36 16 9 52,63 38 20 30 0,79 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
530. Hemek Oldřich
Rebelové Myštěves
  56,25 36 16 9 51,28 39 20 40 1,03 13 0,33 1 0,03 0 0 0 0
531. Mráz Zbyněk
Happy Hippos Hradec Králové
  55,56 28 9 5 54,55 22 12 7 0,32 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
532. Drahoš Daniel
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  55,56 32 9 5 54,17 24 13 7 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Vlček Martin
Těsně vedle Hradec Králové
  55,56 36 9 5 50,00 22 11 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
534. Paulovič Josef
Metro Hradec Králové
  54,55 28 11 6 53,85 26 14 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
535. Hloušek Petr
Rebelové Myštěves C
  54,55 24 11 6 52,00 25 13 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
536. Nováček Martin
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  54,55 28 11 6 51,85 27 14 4 0,15 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
537. Líbal Jaroslav
Piráti GOBI Hradec Králové
  53,33 32 15 8 52,50 40 21 10 0,25 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
538. Kružík Jan
DC No Score Kosice
  53,33 36 15 8 50,00 38 19 33 0,87 6 0,16 2 0,05 0 0 0 0
539. Kučerová Dagmar
Devils Hradec Králové
  50,00 36 14 7 51,43 35 18 6 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Kadleček František
Severní vítr Hradec Králové
  50,00 36 14 7 47,37 38 18 31 0,82 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
541. Chlíbek Lukáš
Barracuda Hradec Králové
  50,00 28 12 6 53,13 32 17 2 0,06 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
542. Douda Jaroslav
Rakeťáci Hradec Králové
  50,00 28 12 6 51,72 29 15 3 0,10 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
543. Baldyňák Tomáš
No comment Hradec Králové
  50,00 24 10 5 54,55 22 12 19 0,86 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
544. Košťál David
Parta HIC Dobřenice
  50,00 36 10 5 52,00 25 13 8 0,32 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
545. Vydra Jaroslav
Emírovci Pohřebačka
  50,00 32 10 5 48,15 27 13 16 0,59 3 0,11 0 0,00 0 0 0 0
546. Hašek Jiří
Smečka od Dvořáků Hradec Králové
  50,00 28 10 5 46,15 26 12 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Protivínský Jan
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  50,00 32 8 4 50,00 22 11 12 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
548. Schmied Radek
Sokolí péra Hradec Králové
  50,00 32 8 4 50,00 18 9 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
549. Fanderlik Petr
Hrobaři Hradec Králové
  50,00 32 8 4 45,00 20 9 11 0,55 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
550. Halešic Svatopluk
Pětkaři z Libišan
  50,00 28 6 3 46,67 15 7 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
551. Slavíček Martin
Emírovci Pohřebačka
  50,00 32 6 3 46,15 13 6 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
552. Večerník Jan
Rumídci Roudnice
  50,00 28 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
553. Heislerová Stanislava
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  50,00 28 4 2 54,55 11 6 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
554. Pavel Marian
Tygři z Neznášova C
  50,00 28 4 2 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
555. Půček Pavel
Republika Březhrad
  50,00 36 4 2 50,00 12 6 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Koutník Miroslav
NK Harakiri Hradec Králové
  50,00 32 4 2 50,00 10 5 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
557. Jindřich Martin
Honáci Bělečko
  50,00 24 2 1 60,00 5 3 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Syrůček Simon
Barracuda Hradec Králové
  50,00 28 2 1 60,00 5 3 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
559. Zeman Luděk
Notorklub Sopotnice
  50,00 36 2 1 60,00 5 3 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
560. Ouvín Miroslav
U Huberta Hradec Králové
  50,00 36 2 1 40,00 5 2 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Barcic Arnold
Harpuny Hradec Králové
  45,45 36 11 5 48,28 29 14 23 0,79 5 0,17 0 0,00 0 0 0 0
562. Kariofyllis Sotirios
Punde TO Hradec Králové
  45,45 32 11 5 46,43 28 13 5 0,18 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
563. Heisler Rudolf
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  44,44 28 9 4 52,38 21 11 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Charous Milan
U Huberta C Hradec Králové
  44,44 32 9 4 43,48 23 10 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
565. Kabourek Michal
U Huberta Hradec Králové
  43,75 36 16 7 51,28 39 20 26 0,67 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
566. Bareš Václav 1980
DC No Score Kosice
  43,75 36 16 7 46,15 39 18 22 0,56 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
567. Machek Tomáš
Omnirecord Hradec Králové
  43,75 36 16 7 44,44 36 16 9 0,25 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
568. Ružinský Radovan
Severní vítr Hradec Králové
  42,86 36 7 3 47,06 17 8 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
569. Neštický Jiří
Punde TO Hradec Králové
  42,86 32 7 3 37,50 16 6 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Hruška Jiří 1993
Plavci od Hrušky Hradec Králové
  41,67 28 12 5 48,28 29 14 2 0,07 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
571. Pelikán Petr
Závisláci z Kulturáku Černožice
  41,67 28 12 5 42,86 28 12 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Žirovnický Pavel
Stolinka Nový Bydžov
  40,00 32 15 6 45,95 37 17 10 0,27 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
573. Klimeš Pavel
ŠK Běleč nad Orlicí B
  40,00 36 15 6 39,47 38 15 12 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
574. Doležel Jan
Happy Hippos Hradec Králové
  40,00 28 10 4 44,44 27 12 4 0,15 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
575. Cisár Ján
Tygři z Neznášova B
  40,00 36 10 4 37,50 24 9 9 0,38 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
576. Vašata Pavel
Pětkaři z Libišan
  40,00 28 5 2 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
577. Žalský Matěj
Bombarďáci Želí B
  40,00 24 5 2 41,67 12 5 2 0,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
578. Dušek Milan
Sršni Nový Bydžov
  40,00 32 5 2 33,33 12 4 5 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Richter Jan
Odpadlíci Neznášov
  40,00 36 5 2 33,33 12 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Strýhal Stanislav
Rebelové Myštěves B
  38,46 36 13 5 41,94 31 13 11 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Vaisar Zdeněk
Pivaři Habřina
  37,50 36 16 6 48,84 43 21 40 0,93 6 0,14 1 0,02 0 0 0 0
582. Holeček Karel
Tygři z Neznášova C
  37,50 28 8 3 47,62 21 10 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
583. Černý Tomáš
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  37,50 32 8 3 47,37 19 9 16 0,84 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Škorvánek Pavel
Brutální Nikita Hradec Králové
  37,50 24 8 3 45,45 22 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Škoda Petr
Barracuda Hradec Králové
  37,50 28 8 3 38,10 21 8 4 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Šedivý David
NK Harakiri Hradec Králové
  37,50 32 8 3 35,29 17 6 11 0,65 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
587. Kabát Karel
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  37,50 36 8 3 33,33 18 6 15 0,83 8 0,44 0 0,00 1 0 0 0
588. Sprostý Miroslav
U Huberta D Hradec Králové
  36,36 28 11 4 40,00 25 10 7 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Rabas Štěpán
U Huberta C Hradec Králové
  36,36 32 11 4 33,33 27 9 3 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Dejdarová Šárka
Piráti GOBI Hradec Králové
  35,71 32 14 5 41,18 34 14 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Hejl Josef
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  35,71 32 14 5 40,54 37 15 29 0,78 7 0,19 1 0,03 0 0 0 0
592. Havlíček Lukáš
Sokolí péra Hradec Králové
  35,71 32 14 5 39,39 33 13 12 0,36 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
593. Matásek Daniel
Orličtí Rytíři Hradec Králové
  35,71 36 14 5 38,24 34 13 8 0,24 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
594. Hanušová Andrea
Havana Club Hradec Králové
  33,33 36 15 5 38,89 36 14 18 0,50 1 0,03 1 0,03 0 0 0 0
595. Černý Jakub
U Huberta Hradec Králové
  33,33 36 15 5 34,29 35 12 14 0,40 4 0,11 1 0,03 0 0 0 0
596. Štěpán Tomáš
Sršni Nový Bydžov
  33,33 32 12 4 38,46 26 10 13 0,50 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
597. Hruška Pavel
Bazinga Hradec Králové
  33,33 32 9 3 43,48 23 10 17 0,74 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Oudrnická Lucie
d´Arts Obědovice
  33,33 28 9 3 36,36 22 8 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Náměstek Václav
U Huberta D Hradec Králové
  33,33 28 9 3 31,58 19 6 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Šabacký Radek
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  33,33 28 6 2 40,00 15 6 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Pánek Libor
Hrádek Boys
  33,33 24 6 2 35,71 14 5 2 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Tomas David
Parta HIC Dobřenice
  33,33 36 6 2 35,71 14 5 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
603. Jakl Filip
Tygři z Neznášova B
  33,33 36 6 2 33,33 15 5 6 0,40 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
604. Moravcová Lenka
Rebelové Dolní Přím B
  33,33 28 3 1 44,44 9 4 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
605. Vízek David
Biřička Hradec Králové
  33,33 36 3 1 37,50 8 3 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
606. Slezáková Iva
Sharks Hradec Králové
  33,33 36 3 1 28,57 7 2 4 0,57 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
607. Růžičková Lucie
Rychlá Rota Hradec Králové
  30,77 32 13 4 38,24 34 13 11 0,32 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
608. Podzimek Petr 1980
Marvin Hradec Králové
  30,00 32 10 3 40,00 25 10 11 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Všetečka Petr
No comment Hradec Králové
  30,00 24 10 3 30,43 23 7 3 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Rekšák Jaroslav
Sršni Nový Bydžov
  30,00 32 10 3 30,00 20 6 8 0,40 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
611. Solnička Vlastimil
NK Harakiri Hradec Králové
  30,00 32 10 3 27,27 22 6 10 0,45 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
612. Štefánová Lucie
Starý Bydžov
  30,00 28 10 3 27,27 22 6 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
613. Lejp Jiří
Black Sheep Hradec Králové
  29,41 36 17 5 36,59 41 15 29 0,71 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
614. Kašpárek Pavel
Vikingové Neznášov
  28,57 36 14 4 38,24 34 13 13 0,38 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
615. Slovák Milan
Raci Račice
  28,57 32 14 4 36,36 33 12 11 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Kozma Roman
Medvědi Hradec Králové
  28,57 36 7 2 42,11 19 8 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
617. Řehák David
Čertovi švagři Hradec Králové
  28,57 36 7 2 33,33 18 6 12 0,67 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
618. Martínek Jan
Rising Stars Hradec Králové
  28,57 28 7 2 25,00 16 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
619. Krušina Pavel
Soptíci Hradec Králové
  27,27 32 11 3 37,93 29 11 14 0,48 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
620. Oškera Daniel
Notorklub Sopotnice
  27,27 36 11 3 30,77 26 8 13 0,50 6 0,23 0 0,00 0 0 0 0
621. Rudyš Jiří
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  27,27 32 11 3 30,77 26 8 7 0,27 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
622. Stružka Martin
South Park Cows Hr.Králové
  27,27 36 11 3 30,77 26 8 10 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Rafael Martin
Rychlá Rota Hradec Králové
  26,67 32 15 4 28,57 35 10 28 0,80 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
624. Ptáčková Kateřina
Odpadlíci Neznášov
  25,00 36 16 4 29,73 37 11 17 0,46 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
625. Štěpánová Helena
Hrobaři Hradec Králové
  25,00 32 12 3 37,50 32 12 9 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Pechánek Jiří
Vlčáci 2011 Štít
  25,00 36 12 3 35,48 31 11 23 0,74 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
627. Jedlička Jan
Rakeťáci Hradec Králové
  25,00 28 12 3 34,48 29 10 5 0,17 1 0,03 0 0,00 1 0 0 0
628. Géring Pavel
Zippo team Štít
  25,00 36 12 3 31,03 29 9 21 0,72 6 0,21 1 0,03 1 0 0 0
629. Faltus Libor
Odpadlíci Neznášov
  25,00 36 8 2 38,10 21 8 9 0,43 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
630. Sobotka Lukáš
Pod strání B Hradec Králové
  25,00 32 8 2 38,10 21 8 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Novák Pavel
ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové
  25,00 32 8 2 36,84 19 7 7 0,37 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Kušina Jan
Buď A.L.F. Roudnice
  25,00 28 8 2 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Danihelka Martin
Republika Březhrad
  25,00 36 8 2 29,41 17 5 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
634. Kunáš Jakub
U Huberta D Hradec Králové
  25,00 28 8 2 27,78 18 5 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Sklenář Petr
Repre Březhrad
  25,00 28 4 1 41,67 12 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Vlachynský Kamil
Emírovci Pohřebačka
  25,00 32 4 1 25,00 8 2 4 0,50 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
637. Vítek Jaroslav
Raci Račice
  25,00 32 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Beránek David
Ferbek Hradec Králové
  23,53 36 17 4 30,95 42 13 22 0,52 6 0,14 1 0,02 0 0 0 0
639. Hovad Vojtěch
Smečka od Dvořáků Hradec Králové
  23,08 28 13 3 33,33 30 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Římal Marek
Harpuny Hradec Králové
  23,08 36 13 3 31,25 32 10 10 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
641. Douda Petr
Bumbálka Hradec Králové
  23,08 36 13 3 25,00 28 7 21 0,75 4 0,14 0 0,00 0 0 0 0
642. Školník David
Comeback Máslojedy
  22,22 36 9 2 34,78 23 8 10 0,43 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
643. Šťastný Jiří
Rychtáři Nové Město n/C
  22,22 36 9 2 31,82 22 7 8 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Kánská Alice
Rychtáři Nové Město n/C
  22,22 36 9 2 30,00 20 6 4 0,20 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
645. Rücker Aleš
Bumbálka Hradec Králové
  21,43 36 14 3 40,00 40 16 18 0,45 11 0,28 0 0,00 1 0 0 0
646. Synek Petr
Löwen Hradec Králové
  21,43 32 14 3 32,43 37 12 18 0,49 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
647. Pilař Marcel
Rychtářka Věkoše
  21,43 36 14 3 31,43 35 11 5 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Tomek Josef
Tygři z Neznášova B
  21,43 36 14 3 26,47 34 9 6 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Rejda Patrik
ILL Niňo Hradec Králové
  20,00 36 15 3 34,21 38 13 17 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
650. Jedlička Milan
Bombarďáci Želí
  20,00 32 15 3 28,57 35 10 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
651. Školník Oldřich
Bumbálka Hradec Králové
  20,00 36 15 3 27,78 36 10 29 0,81 3 0,08 1 0,03 0 0 0 0
652. Rothanzl Robert
Praskačka
  20,00 28 10 2 26,09 23 6 1 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Koblížek Tomáš
Žoldnéři Hradec Králové
  20,00 28 10 2 22,73 22 5 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
654. Rozdolský Marek
Dobřeňáci Dobřenice
  20,00 32 5 1 25,00 12 3 3 0,25 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
655. Ulíková Irena
Marťánci Hradec Králové
  20,00 28 5 1 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Juláková Elena
Pětkaři z Libišan
  20,00 28 5 1 18,18 11 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Fumfera Luděk
Rebelové Dolní Přím
  18,75 36 16 3 28,95 38 11 3 0,08 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
658. Kořínek Jan
Řepy Hradec Králové
  18,18 32 11 2 29,63 27 8 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Mareček Luboš
Smečka od Dvořáků Hradec Králové
  18,18 28 11 2 28,00 25 7 8 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Míšek Petr
pod Vodníci Hradec Králové
  18,18 32 11 2 16,67 24 4 8 0,33 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
661. Kout Martin
Sršni Nový Bydžov
  16,67 32 12 2 31,03 29 9 9 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Vysůček Filip
Žoldnéři Hradec Králové
  16,67 28 12 2 30,00 30 9 5 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Svoboda Jaroslav
Ferbek Hradec Králové
  16,67 36 12 2 29,03 31 9 24 0,77 5 0,16 0 0,00 0 0 0 0
664. Kuříková Blanka
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  16,67 36 6 1 31,25 16 5 12 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Podzimková Zdena
Rošťáci z Probluze
  15,38 32 13 2 31,25 32 10 6 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. John Radek
The Immortals Hradec Králové
  14,29 32 14 2 25,71 35 9 9 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
667. Havel Tomáš
DC Sniper Librantice
  14,29 36 7 1 33,33 18 6 7 0,39 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
668. Svobodová Věra
ŠK Běleč nad Orlicí D
  14,29 32 7 1 31,58 19 6 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Bulíček Pavel
Repre Březhrad
  14,29 28 7 1 29,41 17 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Bursa Martin 1977
HSK U Marťase Hradec Králové
  13,33 36 15 2 21,21 33 7 11 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Jakl Lukáš
Tygři z Neznášova C
  12,50 28 8 1 31,82 22 7 3 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Kejzlarová Monika
Union Stars Hradec Králové
  12,50 36 8 1 22,22 18 4 3 0,17 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
673. Pavlíček Aleš
Republika Březhrad
  12,50 36 8 1 16,67 18 3 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Valášek Martin
Haluzáci Hradec Králové
  12,50 28 8 1 12,50 16 2 2 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Hrochová Radka
Happy Hippos Hradec Králové
  11,11 28 9 1 26,09 23 6 2 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Hrušová Vlasáková Veronika
Těsně vedle Hradec Králové
  11,11 36 9 1 15,79 19 3 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
677. Holeček Josef
d´Arts Obědovice
  10,00 28 10 1 28,00 25 7 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Horáček Jiří
Starý Bydžov
  10,00 28 10 1 28,00 25 7 3 0,12 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Bukačová Kamila
Tygři z Neznášova C
  10,00 28 10 1 26,92 26 7 2 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
680. Jouklová Klára
Rising Stars Hradec Králové
  10,00 28 10 1 21,74 23 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Rafaelová Marcela
New Maschine Hradec Králové
  7,69 36 13 1 20,00 30 6 4 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Kratěna Jiří
Orličtí Rytíři Hradec Králové
  6,67 36 15 1 15,15 33 5 2 0,06 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
683. Sedláčková Martina
Lišťáci Hradec Králové
  0,00 36 14 0 17,65 34 6 18 0,53 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
684. Vraštilová Lenka
Hrobaři Hradec Králové
  0,00 32 12 0 11,11 27 3 6 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
685. Filák Libor
Rebelové Myštěves
  0,00 36 9 0 10,00 20 2 16 0,80 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
686. Cisár Roman
Odpadlíci Neznášov
  0,00 36 8 0 11,11 18 2 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
687. Franc Jakub
d´Arts Obědovice
  0,00 28 7 0 26,32 19 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
688. Koza Zdeněk
Harpuny Hradec Králové
  0,00 36 7 0 12,50 16 2 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
689. Pokorný Martin
Sharks Hradec Králové
  0,00 36 7 0 0,00 14 0 7 0,50 4 0,29 1 0,07 0 0 0 0
690. Brzek Vladimír
DC No Score Kosice
  0,00 36 6 0 25,00 16 4 3 0,19 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
691. Grulichová Markéta
Andělé z Prorocka Hradec Králové
  0,00 28 6 0 20,00 15 3 3 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
692. Horák Jan
Devils Hradec Králové
  0,00 36 6 0 7,69 13 1 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
693. Krejčík František
DC Sniper Librantice
  0,00 36 5 0 16,67 12 2 7 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Fundová Viliama
Rychtářka Věkoše
  0,00 36 5 0 0,00 10 0 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Jandera Zdeněk
Pětkaři z Libišan
  0,00 28 4 0 20,00 10 2 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Motl Martin
Notorklub Sopotnice
  0,00 36 4 0 20,00 10 2 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
697. Tomáš Patrik
Bombarďáci Želí B
  0,00 24 4 0 20,00 10 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
698. Krejčí Michal
Sršni Nový Bydžov
  0,00 32 4 0 11,11 9 1 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
699. Jarkovský Petr
Rakeťáci Hradec Králové
  0,00 28 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Cisár René
Tygři z Neznášova B
  0,00 36 3 0 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Zítko Tomáš 1989
Medvědi Hradec Králové
  0,00 36 3 0 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Fabišík Josef
Pětkaři z Libišan
  0,00 28 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Stuchlík Michal
Rychtáři Nové Město n/C
  0,00 36 3 0 14,29 7 1 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Říha Luděk
Starý Bydžov
  0,00 28 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
705. Rohr Milan
Bubo Hradec Králové
  0,00 36 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Tomáš Jiří
Stolinka Nový Bydžov
  0,00 32 2 0 20,00 5 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Vlášek Jan
Zippo team Štít
  0,00 36 2 0 20,00 5 1 1 0,20 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
708. Solničková Zoja
NK Harakiri Hradec Králové
  0,00 32 2 0 0,00 4 0 1 0,25 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
709. Svoboda Martin
Black Sheep Hradec Králové
  0,00 36 2 0 0,00 4 0 2 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
710. Marek Rudolf
Bazinga Hradec Králové
  0,00 32 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Bečka Jiří
Řepy Hradec Králové
  0,00 32 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
712. Soudilová Jitka
Haluzáci Hradec Králové
  0,00 28 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
713. Steklý Milan
Rychtáři Nové Město n/C
  0,00 36 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 14.11.2019 00:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 14.11.2019 00:24:50