Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Finálová část Hlavní ligové soutěže UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Ulrich Michal
Prima Plus Česká Skalice
90,3 79,17 28 24 19 71,19 59 42 93 1,58 25 0,42 1 0,02 9 1 0 0
2. Špaček Radim
Pivaři Habřina
85,1 71,88 32 32 23 65,28 72 47 99 1,38 29 0,40 4 0,06 10 1 0 0
3. Kabát Karel
Bludný šípy XXL Hradec Králové
80,1 80,65 40 31 25 70,67 75 53 94 1,25 20 0,27 1 0,01 4 1 0 0
4. Mertlík Jiří
Pivaři Habřina
79,2 71,88 32 32 23 69,33 75 52 104 1,39 20 0,27 3 0,04 5 0 0 0
5. Komora Martin
Zippo team Štít
78,3 75,00 40 40 30 67,68 99 67 134 1,35 31 0,31 2 0,02 3 2 0 0
6. Pecina Jiří
Fekobe Pilníkov
77,9 76,47 32 17 13 69,77 43 30 55 1,28 10 0,23 1 0,02 4 0 0 0
7. Rezek Petr
Prima Plus Česká Skalice
75,0 62,96 28 27 17 59,09 66 39 101 1,53 18 0,27 4 0,06 6 1 0 0
8. Brandejs Aleš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
74,4 66,67 28 27 18 60,29 68 41 85 1,25 23 0,34 4 0,06 6 1 0 0
9. Flégl Daniel
Rebelové Myštěves
74,2 63,89 40 36 23 61,18 85 52 96 1,13 33 0,39 4 0,05 5 2 0 0
10. Pokorný Jaromír
Rebelové Myštěves
72,4 72,73 40 22 16 63,79 58 37 73 1,26 14 0,24 2 0,03 2 1 0 0
11. Dufka Martin
Kobry Trutnov
71,7 65,63 32 32 21 59,74 77 46 110 1,43 18 0,23 3 0,04 5 0 0 0
12. Oškera Alois
Notorklub Sopotnice
71,1 68,75 40 32 22 60,49 81 49 102 1,26 22 0,27 5 0,06 4 0 0 0
13. Svatý Martin
Prima Plus Česká Skalice
70,1 57,14 28 28 16 54,93 71 39 85 1,20 26 0,37 2 0,03 8 2 0 0
14. Talavášek Jiří
Truhles Hradec Králové
69,8 62,96 32 27 17 62,12 66 41 71 1,08 21 0,32 4 0,06 3 0 0 0
15. Dočekal Hynek
Prima Plus Česká Skalice
69,8 61,54 28 26 16 58,06 62 36 71 1,15 19 0,31 4 0,06 5 0 0 0
16. Marek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
68,9 66,67 28 27 18 56,92 65 37 66 1,02 19 0,29 3 0,05 4 1 0 0
17. Moník Filip
Bludný šípy XXL Hradec Králové
68,0 64,10 40 39 25 60,82 97 59 104 1,07 26 0,27 6 0,06 2 1 0 0
18. Bous Jiří
Vlčáci 2011 Štít
66,7 62,50 40 40 25 59,18 98 58 117 1,19 24 0,24 4 0,04 3 0 0 0
19. Nejman Jiří
Truhles Hradec Králové
65,9 55,17 32 29 16 54,41 68 37 89 1,31 16 0,24 2 0,03 4 1 0 0
20. Kvapil David
Sharks Hradec Králové
64,0 56,52 32 23 13 56,36 55 31 61 1,11 15 0,27 1 0,02 1 1 0 0
21. Genik Michal
Truhles Hradec Králové
63,7 61,29 32 31 19 60,26 78 47 85 1,09 20 0,26 0 0,00 1 0 0 0
22. Špás Ota
Čertovi švagři Hradec Králové
62,3 57,50 40 40 23 54,74 95 52 104 1,09 25 0,26 3 0,03 2 0 0 0
23. Kozaňák Michal
Fekobe Pilníkov
61,8 61,29 32 31 19 57,89 76 44 79 1,04 15 0,20 0 0,00 2 0 0 0
24. Tschöpa Robert
Notorklub Sopotnice
61,1 59,38 40 32 19 57,33 75 43 67 0,89 17 0,23 3 0,04 0 0 0 0
25. Kopecký Lukáš
Rebelové Myštěves
61,1 55,56 40 27 15 55,56 63 35 61 0,97 15 0,24 2 0,03 2 0 0 0
26. Runkas Rudolf
Pivaři Habřina
60,9 61,11 32 18 11 53,33 45 24 57 1,27 6 0,13 0 0,00 2 0 0 0
27. Krivošík Pavel
Vlčáci 2011 Štít
60,1 55,00 40 40 22 51,46 103 53 130 1,26 28 0,27 2 0,02 2 0 0 0
28. Vaisar Zdeněk
Pivaři Habřina
59,6 52,63 32 19 10 47,83 46 22 54 1,17 13 0,28 2 0,04 2 0 0 0
29. Sehnal Jiří
Notorklub Sopotnice
59,5 52,17 40 23 12 51,72 58 30 64 1,10 13 0,22 3 0,05 3 0 0 0
30. Petr Martin
Fekobe Pilníkov
59,4 48,15 32 27 13 50,00 66 33 61 0,92 21 0,32 3 0,05 4 1 0 0
31. Štefl Dominik
Černý Sup Starý Rokytník
57,9 60,71 32 28 17 53,42 73 39 70 0,96 12 0,16 1 0,01 3 0 0 0
32. Šmíd Jan
Čertovi švagři Hradec Králové
57,6 52,94 40 34 18 51,25 80 41 73 0,91 21 0,26 1 0,01 3 0 0 0
33. Šafář Jakub
Kobry Trutnov
57,1 45,00 32 20 9 44,90 49 22 57 1,16 21 0,43 0 0,00 2 0 0 0
34. Seifert Miroslav
Pivaři Habřina
56,9 40,91 32 22 9 42,31 52 22 67 1,29 7 0,13 6 0,12 4 1 0 0
35. Havel Jan
Sharks Hradec Králové
56,7 50,00 32 32 16 48,72 78 38 75 0,96 21 0,27 5 0,06 2 0 0 0
36. Veselý Pavel
Sharks Hradec Králové
55,1 52,17 32 23 12 49,06 53 26 48 0,91 11 0,21 0 0,00 2 0 0 0
37. Nožička Petr
Čertovi švagři Hradec Králové
55,0 55,26 40 38 21 53,19 94 50 70 0,74 18 0,19 2 0,02 2 0 0 0
38. Mózer Martin
Zippo team Štít
54,9 52,50 40 40 21 51,49 101 52 91 0,90 21 0,21 2 0,02 2 0 0 0
39. Holub Tomáš
Bludný šípy XXL Hradec Králové
54,8 47,22 40 36 17 49,44 89 44 94 1,06 20 0,22 1 0,01 1 1 0 0
40. Jurik Martin
Černý Sup Starý Rokytník
54,5 55,17 32 29 16 53,62 69 37 53 0,77 13 0,19 0 0,00 0 0 0 0
41. Katzer Miloš
Notorklub Sopotnice
54,1 48,00 40 25 12 48,44 64 31 70 1,09 15 0,23 1 0,02 1 0 0 0
42. Chmelík Rudolf
Zippo team Štít
53,9 47,50 40 40 19 49,00 100 49 101 1,01 26 0,26 0 0,00 2 0 0 0
43. Harcuba Václav
Kobry Trutnov
53,3 41,67 32 24 10 46,67 60 28 55 0,92 17 0,28 3 0,05 1 1 0 0
44. Weintrager Marian
Černý Sup Starý Rokytník
52,6 42,86 32 28 12 43,08 65 28 73 1,12 15 0,23 1 0,02 3 0 0 0
45. Fendrych Stanislav
Fekobe Pilníkov
51,3 43,48 32 23 10 42,86 56 24 43 0,77 16 0,29 2 0,04 2 1 0 0
46. Košťál Robert
Fekobe Pilníkov
48,4 35,71 32 28 10 41,79 67 28 70 1,04 17 0,25 2 0,03 1 0 0 0
47. Myška Aleš
Rebelové Myštěves
48,3 36,36 40 22 8 44,44 54 24 50 0,93 14 0,26 1 0,02 1 0 0 0
48. Ružbašan Radoslav
Bludný šípy XXL Hradec Králové
47,7 41,67 40 24 10 44,64 56 25 44 0,79 7 0,13 2 0,04 0 1 0 0
49. Řehák David
Čertovi švagři Hradec Králové
47,6 43,33 40 30 13 45,33 75 34 64 0,85 13 0,17 2 0,03 0 0 0 0
50. Deml Robin
Rebelové Myštěves
43,9 37,04 40 27 10 40,91 66 27 56 0,85 9 0,14 1 0,02 2 0 0 0
51. Novák Jakub
Vlčáci 2011 Štít
43,2 33,33 40 39 13 41,35 104 43 91 0,88 22 0,21 0 0,00 2 0 0 0
52. Komorová Dagmar
Zippo team Štít
42,9 36,36 40 33 12 41,18 85 35 76 0,89 12 0,14 2 0,02 0 0 0 0
53. Oškera Daniel
Notorklub Sopotnice
42,4 32,00 40 25 8 38,71 62 24 69 1,11 7 0,11 0 0,00 1 0 0 0
54. Žampa Martin
Rebelové Myštěves
41,7 38,46 40 26 10 38,10 63 24 51 0,81 8 0,13 2 0,03 0 0 0 0
55. Škrabák Michael
Černý Sup Starý Rokytník
39,7 37,50 32 16 6 38,89 36 14 25 0,69 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
56. Libotovský Matouš
Truhles Hradec Králové
33,8 27,27 32 22 6 33,96 53 18 35 0,66 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
57. Procházka Tomáš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
32,7 20,00 28 20 4 36,36 55 20 40 0,73 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
58. Kohlíček Ludvík
Kobry Trutnov
32,4 25,00 32 32 8 31,08 74 23 57 0,77 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
59. Pokorný Martin
Sharks Hradec Králové
25,8 12,00 32 25 3 22,03 59 13 43 0,73 10 0,17 1 0,02 0 0 0 0
60. Bečičková Veronika
The Badgers Kostelec nad Orlicí
21,3 11,76 28 17 2 22,50 40 9 18 0,45 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
61. Vedmoch Pavel
Kobry Trutnov
17,7 12,50 32 16 2 14,29 35 5 19 0,54 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
62. Němeček Petr
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  75,00 28 4 3 77,78 9 7 14 1,56 5 0,56 1 0,11 1 0 0 0
63. Pěnkava Zdeněk
Truhles Hradec Králové
  64,29 32 14 9 61,76 34 21 36 1,06 12 0,35 1 0,03 2 0 0 0
64. Podlezl Petr
Pivaři Habřina
  60,00 32 5 3 60,00 10 6 7 0,70 5 0,50 0 0,00 0 0 0 0
65. Mindžák Milan
Černý Sup Starý Rokytník
  54,55 32 11 6 60,00 25 15 32 1,28 2 0,08 1 0,04 1 1 0 0
66. Dvořáček Jan
Prima Plus Česká Skalice
  50,00 28 6 3 50,00 14 7 16 1,14 3 0,21 0 0,00 3 0 0 0
67. Pechánek Jiří
Vlčáci 2011 Štít
  44,44 40 18 8 40,48 42 17 31 0,74 14 0,33 1 0,02 0 1 0 0
68. Pešek Robert
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  37,50 40 16 6 41,03 39 16 36 0,92 9 0,23 0 0,00 0 0 0 0
69. Valášek Martin
Černý Sup Starý Rokytník
  37,50 32 8 3 36,84 19 7 26 1,37 5 0,26 1 0,05 1 0 0 0
70. Bous Lukáš
Vlčáci 2011 Štít
  30,77 40 13 4 33,33 30 10 14 0,47 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
71. Kuříková Blanka
Bludný šípy XXL Hradec Králové
  28,57 40 14 4 32,35 34 11 17 0,50 4 0,12 1 0,03 0 0 0 0
72. Bíman Martin
Sharks Hradec Králové
  25,00 32 8 2 33,33 21 7 16 0,76 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
73. Zeman Luděk
Notorklub Sopotnice
  22,22 40 9 2 36,36 22 8 16 0,73 5 0,23 0 0,00 1 0 0 0
74. Krejčí David
Sharks Hradec Králové
  21,43 32 14 3 37,14 35 13 32 0,91 12 0,34 0 0,00 0 0 0 0
75. Motl Martin
Notorklub Sopotnice
  21,43 40 14 3 28,13 32 9 23 0,72 5 0,16 0 0,00 0 1 0 0
76. Hejl Josef
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  20,00 28 10 2 32,00 25 8 21 0,84 4 0,16 1 0,04 0 0 0 0
77. Brož Jiří
Vlčáci 2011 Štít
  20,00 40 10 2 27,27 22 6 23 1,05 5 0,23 0 0,00 1 0 0 0
78. Vlášek Jan
Zippo team Štít
  14,29 40 7 1 25,00 16 4 5 0,31 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
79. Hálová Kateřina
Čertovi švagři Hradec Králové
  5,56 40 18 1 18,60 43 8 13 0,30 2 0,05 0 0,00 1 0 0 0
80. Hromádko Libor
Kobry Trutnov
  0,00 32 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
81. Kučera Matěj
Sharks Hradec Králové
  0,00 32 3 0 14,29 7 1 7 1,00 3 0,43 0 0,00 0 0 0 0
82. Kulhavý František
The Badgers Kostelec nad Orlicí
  0,00 28 3 0 14,29 7 1 1 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Ondráček Jan
Fekobe Pilníkov
  0,00 32 2 0 20,00 5 1 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
84. Géring Pavel
Truhles Hradec Králové
  0,00 32 1 0 33,33 3 1 1 0,33 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
85. Vaněk Pavel
Prima Plus Česká Skalice
  0,00 28 1 0 33,33 3 1 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.5.2019 01:50:15