Statistika hráčů
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Statistika hráčů
 NáhledTiskNahoru
Finálová část HLS UŠO
PořadíHráč / DružstvoLKH
ZápasyLegyNáhozy 95+Náhozy 133+Náhozy 170+Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1.Kapucián Martin
The Badgers Kostelec nad Orlicí
95,692,3128262477,786349951,51240,3820,038100
2.Seifert Miroslav
Pivaři Habřina
94,082,1428282372,0668491081,59270,4050,078300
3.Klika Josef
Maséři B Hradec Králové
86,975,0032322472,007554801,07370,4940,0510100
4.Pokorný Jaromír
Rebelové Myštěves
86,883,3328242075,005642691,23170,3030,054100
5.Špaček Radim
Pivaři Habřina
83,065,3828261765,636442821,28190,30100,167300
6.Unger Lukáš
Pivaři Habřina
80,968,1828221563,165736751,32270,4710,029100
7.Komora Martin
Zippo team Štít
80,671,4332282066,186845921,35220,3250,076100
8.Sedláček Miroslav
Maséři B Hradec Králové
78,078,1332322569,747653781,03290,3830,042000
9.Oškera Alois
Notorklub Sopotnice
76,365,6332322162,0379491071,35310,3920,035200
10.Chrt Peter
Severní vítr Hradec Králové
76,269,2332261862,306138590,97250,4140,075100
11.Holub David
Comeback Máslojedy
76,069,5732231667,275537661,20190,3530,052000
12.Kovář Pavel
Comeback Máslojedy
71,664,0032251658,736337851,35250,4010,024000
13.Genik Michal
Maséři B Hradec Králové
71,568,7532322262,968151921,14290,3600,003100
14.Sršeň Jiří
Black Sheep Hradec Králové
69,270,8332241758,066236801,29160,2620,033000
15.Mňuk Miroslav
Notorklub Sopotnice
68,865,6332322161,458351971,17250,3020,024000
16.Štefl Dominik
Černý Sup Starý Rokytník
67,357,6928261553,136434871,36170,2750,083100
17.Krejčí David
Black Sheep Hradec Králové
66,954,1732241353,705429551,02260,4820,041100
18.Runkas Rudolf
Pivaři Habřina
66,866,6728151059,463722461,2450,1410,032000
19.Ženatý Petr
Lucky Darts Jičín
65,965,6332322156,967945921,16220,2830,041000
20.Nejman Jiří
Maséři B Hradec Králové
65,259,3832321956,1082461081,32250,3020,022000
21.Tschöpa Robert
Notorklub Sopotnice
60,955,1732291653,257741821,06180,2360,084000
22.Brejla Lukáš
Comeback Máslojedy
60,059,2632271655,076938610,88150,2230,041100
23.Harcuba Václav
Nola Jilemnice
59,356,5232231354,395731520,91130,2320,042000
24.Nosek Jan
Black Sheep Hradec Králové
59,252,0032251349,236532811,25200,3130,051000
25.Křapka Marek
Nola Jilemnice
58,656,2532321851,907941881,11150,1920,032000
26.Havelka Pavel
Lucky Darts Jičín
58,448,3932311544,747634941,24260,3410,015000
27.Dufka Martin
Kobry od Soudku Arnultovice
58,445,8332241148,215627530,95230,4100,004000
28.Pěnkava Zdeněk
Rebelové Myštěves
56,850,002818950,004422491,11100,2300,000100
29.Doubek Petr
Nola Jilemnice
55,643,3332301347,568239951,16270,3330,043000
30.Flégl Daniel
Rebelové Myštěves
55,150,0028261352,386333681,08100,1610,020000
31.Škoda Martin
Comeback Máslojedy
54,937,503216643,593917531,3690,2300,004000
32.Kobr Petr
Nola Jilemnice
54,348,2832291444,597433801,08120,1610,014200
33.Weintrager Marian
Černý Sup Starý Rokytník
53,845,8328241146,886430681,06160,2530,052000
34.Špás Otakar
Zippo team Štít
53,650,0032281447,147033610,87220,3110,011000
35.Pružinec René
Kobry od Soudku Arnultovice
50,238,103221840,745422541,00150,2830,063000
36.Vaněk Michal
Severní vítr Hradec Králové
49,755,5632271550,006633390,5980,1210,020000
37.Myška Aleš
Rebelové Myštěves
48,946,1528261251,566433380,59100,1620,030000
38.Bjelka Milan
Kobry od Soudku Arnultovice
48,131,823222740,355723480,84250,4400,001100
39.Fait Jaromír
Lucky Darts Jičín
45,443,4832231045,615726470,8260,1100,000000
40.Bajan Tomáš
Lucky Darts Jičín
45,336,843219738,304718440,94110,2300,002000
41.Katzer Miloš
Notorklub Sopotnice
45,238,103221842,595423581,0760,1110,020000
42.Šmíd Jan
Zippo team Štít
44,937,5032321240,797631590,78170,2230,040000
43.Pups Lukáš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
44,136,842819743,184419380,8660,1400,000000
44.Mindžák Milan
Černý Sup Starý Rokytník
43,731,252816537,214316471,09110,2600,001000
45.Zasadil Zdeněk
Severní vítr Hradec Králové
42,343,4832231048,215627220,3950,0900,000000
46.Hek Michal
Kobry od Soudku Arnultovice
41,931,033229939,197429710,96110,1530,040000
47.Široký Oldřich
Zippo team Štít
41,130,433223737,505621571,0280,1410,020000
48.Bašák Jiří
Černý Sup Starý Rokytník
40,625,002824637,106223570,92170,2700,001000
49.Jurik Martin
Černý Sup Starý Rokytník
39,725,002816428,573510330,9460,1740,111000
50.Veselka Tomáš
Black Sheep Hradec Králové
37,720,833224529,516118600,98160,2630,051000
51.Bečičková Veronika
The Badgers Kostelec nad Orlicí
34,026,322819534,044716260,5580,1710,020000
52.Lejp Jiří
Black Sheep Hradec Králové
30,917,653217331,824414310,7070,1600,000000
53.Ružinský Radovan
Severní vítr Hradec Králové
18,411,763217218,42387190,5010,0300,000000
54.Veverka František
The Badgers Kostelec nad Orlicí
 100,002822100,004441,0030,7500,000000
55.Melichar David
Pivaři Habřina
 100,002811100,002221,0000,0000,000000
56.Valášek Martin
Černý Sup Starý Rokytník
 83,33286576,921310191,4680,6220,150000
57.Sehnal Jiří
Notorklub Sopotnice
 75,00324366,6796171,8930,3300,001000
58.Brandejs Aleš
The Badgers Kostelec nad Orlicí
 72,732811868,002517281,1280,3200,001000
59.Hejl Josef
The Badgers Kostelec nad Orlicí
 60,002810651,852714321,1990,3320,070100
60.Trojan Jiří
Severní vítr Hradec Králové
 57,14327452,63191070,3710,0510,050000
61.Podlezl Petr
Comeback Máslojedy
 55,56329545,452210190,8670,3210,050000
62.Hemek Oldřich
Rebelové Myštěves
 50,002810556,002514190,7670,2810,040000
63.Polgar Petr
Severní vítr Hradec Králové
 50,00328452,631910221,1620,1100,000000
64.Vaisar Zdeněk
Pivaři Habřina
 50,00288447,37199180,9580,4220,110000
65.Salaba Lubomír
Lucky Darts Jičín
 42,86327346,67157130,8720,1310,070000
66.Zeman Luděk
Notorklub Sopotnice
 40,00325246,1513680,6220,1500,000000
67.Pražák Marek
Severní vítr Hradec Králové
 37,50328341,1817750,2910,0600,000000
68.Klimek Jan
Pivaři Habřina
 33,33289339,13239160,7030,1300,000000
69.Havel Jan
Pivaři Habřina
 33,33283142,867381,1420,2910,140000
70.Žampa Martin
Black Sheep Hradec Králové
 28,573214441,673615290,8190,2500,001000
71.Kůžel Jan
Severní vítr Hradec Králové
 28,57327235,29176130,7610,0600,000000
72.Mlejnek Eduard
Lucky Darts Jičín
 27,273211333,33279180,6740,1510,041000
73.Černý Petr
Comeback Máslojedy
 27,273211333,33248180,7510,0400,000000
74.Svoboda Alan
Nola Jilemnice
 25,00324130,0010360,6010,1000,000000
75.Luňák Radek
Comeback Máslojedy
 23,083213334,293512230,6660,1700,000000
76.Novák Jiří
Kobry od Soudku Arnultovice
 20,003210232,00258210,8440,1600,001000
77.Motl Martin
Notorklub Sopotnice
 20,00325130,7713470,5410,0800,000000
78.Bradna Filip
Zippo team Štít
 16,673212221,43286210,7560,2100,000000
79.Marek Michal
The Badgers Kostelec nad Orlicí
 15,382813222,58317170,5520,0600,000000
80.Stránský Daniel
Kobry od Soudku Arnultovice
 14,293214226,47349280,8270,2100,001100
81.Máslo Josef
Kobry od Soudku Arnultovice
 12,50328125,0020590,4520,1000,000000
82.Müller Petr
Nola Jilemnice
 11,11329133,33248220,9240,1710,040000
83.Filák Libor
Rebelové Myštěves
 0,0028706,6715140,2710,0700,000000
84.Slavík Vladimír
Lucky Darts Jičín
 0,0032300,006040,6700,0000,000000
85.Švorc Lukáš
Lucky Darts Jičín
 0,0032200,004051,2500,0000,000000
86.Skalský Milan
Nola Jilemnice
 0,00321033,333100,0000,0000,000000
87.Kopecký Lukáš
Rebelové Myštěves
 0,0028100,002010,5000,0000,000000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 21.5.2022 15:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 21.5.2022 15:27:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement