Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
D III.liga B Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Sršni Nový Bydžov10:9Rebelové Myštěves CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin27:24Fiala Jaroslav
2.Ne13.9.2020Sršni Nový Bydžov11:7SPŠ StračovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin26:21Bulíček Michal
3.Ne20.9.2020Marťánci Hradec Králové7:11Sršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Ulíková Irena20:25Kout Martin
4.Ne4.10.2020Sršni Nový Bydžov11:7U nás dobrý Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin26:18Mach Lukáš
6.Ne19.9.2021Sršni Nový Bydžov11:7Vikingové ZaloňovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin25:19Vanžura Jiří
8.Ne10.10.2021Sršni Nový Bydžov13:5Stolinka Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin29:14Trutnovský Václav
9.Po18.10.2021Harpuny Hradec Králové10:9Sršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Kruml Jan23:21Kout Martin
10.Ne24.10.2021Sršni Nový Bydžov10:8Hrobaři Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin23:21Vraštilová Viktorie
11.Po1.11.2021DoubleTrouble Hradec Králové10:8Sršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Hofman Martin24:18Kout Martin
12.Ne7.11.2021Sršni Nový Bydžov13:5Andělé z Prorocka Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin27:16Vlk Miroslav
13.Ne14.11.2021d´Arts Obědovice9:10Sršni Nový BydžovObědovice U Vavřince, Obědovice 
17:00Federsel David23:24Kout Martin
14.Ne21.11.2021Rebelové Myštěves C8:10Sršni Nový BydžovMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr19:21Kout Martin
16.Ne16.1.2022Sršni Nový Bydžov13:5Marťánci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin30:12Ulíková Irena
15.Út18.1.2022SPŠ Stračov7:11Sršni Nový BydžovStračov Klubovna, Stračov 
17:00Bulíček Michal19:25Kout Martin
17.Ne23.1.2022U nás dobrý Hradec Králové8:10Sršni Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Mach Lukáš22:26Štěpán Jakub
19.Ne13.2.2022Vikingové Zaloňov13:5Sršni Nový BydžovHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel28:16Kout Martin
21.Ne27.2.2022Stolinka Nový Bydžov8:10Sršni Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kořínek Ondřej21:24Kout Martin
22.Ne6.3.2022Sršni Nový Bydžov8:10Harpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin19:23Kruml Jan
23.Ne13.3.2022Hrobaři Hradec Králové7:11Sršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
17:30Vraštilová Viktorie19:24Štěpán Jakub
25.Ne27.3.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové10:8Sršni Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Vlk Miroslav24:21Kout Martin
26.Ne3.4.2022Sršni Nový Bydžov16:2d´Arts ObědoviceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin33:7Federsel David
24.Ne24.4.2022Sršni Nový Bydžov5:13DoubleTrouble Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Kout Martin15:27Hofman Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 22:28:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement