Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
D III.liga B Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Vikingové Zaloňov14:4Harpuny Hradec KrálovéZaloňov U Michků, Zaloňov 
18:00Kašpárek Pavel30:15Kruml Jan
2.Ne13.9.2020Harpuny Hradec Králové12:6Honáci BělečkoKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Římal Marek27:19Barvíř Martin
3.Ne20.9.2020Stolinka Nový Bydžov7:11Harpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Trutnovský Václav16:25Kruml Martin
4.Ne4.10.2020Rebelové Myštěves C8:10Harpuny Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr22:27Kruml Jan
5.Po13.9.2021Harpuny Hradec Králové10:8Hrobaři Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Římal Marek24:21Vraštilová Viktorie
6.Po20.9.2021Vemena B Hradec Králové10:8Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Hofman Martin23:19Římal Marek
7.Po4.10.2021Harpuny Hradec KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
8.Ne10.10.2021d´Arts ObědoviceHarpuny Hradec KrálovéObědovice U Vavřince, Obědovice
17:00
9.Po18.10.2021Harpuny Hradec KrálovéSršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
10.Ne24.10.2021SPŠ StračovHarpuny Hradec KrálovéStračov Klubovna, Stračov
17:00
11.Po1.11.2021Harpuny Hradec KrálovéMarťánci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
12.Ne7.11.2021U nás dobrý Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
14.St17.11.2021Harpuny Hradec KrálovéVikingové ZaloňovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
15.Ne28.11.2021Honáci BělečkoHarpuny Hradec KrálovéBělečko Ranč, Býšť
17:30
16.St19.1.2022Harpuny Hradec KrálovéStolinka Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
17.Po24.1.2022Harpuny Hradec KrálovéRebelové Myštěves CKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
18.Ne30.1.2022Hrobaři Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
19.Po14.2.2022Harpuny Hradec KrálovéVemena B Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
20.Ne20.2.2022Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
17:30
21.Po28.2.2022Harpuny Hradec Královéd´Arts ObědoviceKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
22.Ne6.3.2022Sršni Nový BydžovHarpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
23.Po14.3.2022Harpuny Hradec KrálovéSPŠ StračovKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
24.Ne20.3.2022Marťánci Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
17:30
25.St30.3.2022Harpuny Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 02:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 02:42:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement