Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Po5.9.2022ŠK Běleč nad Orlicí B7:11Rychtáři Nové Město n/C 
17:30Tavali Libor17:25Čihulek Pavel
2.Po12.9.2022Rychtáři Nové Město n/C10:8Chudeřičtí MimoniŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin23:21Šubrt Jiří
3.Ne18.9.2022Těsně vedle Hradec Králové13:5Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr27:16Dlouhý Martin
5.Po3.10.2022Rychtáři Nové Město n/C10:8Harpuny Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin24:19Římal Marek
6.Út11.10.2022Soptíci Hradec Králové17:1Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan34:8Dlouhý Martin
7.Po17.10.2022Rychtáři Nové Město n/C8:10U nás dobrý Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel21:25Mach Lukáš
8.Ne23.10.2022Hradečáci Hradec Králové12:6Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Procházka Václav28:14Dlouhý Martin
9.Po31.10.2022Rychtáři Nové Město n/C13:5Pětkaři z LibišanŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin29:15Juláková Elena
10.Ne6.11.2022Sršni Nový Bydžov7:11Rychtáři Nové Město n/CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Kout Martin18:26Dlouhý Martin
11.Po14.11.2022Rychtáři Nové Město n/C6:12Bubo Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin17:25Steiner Jaroslav
12.Ne20.11.2022Hrobaři Hradec Králové7:11Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie22:26Čihulek Pavel
13.Po28.11.2022Rychtáři Nové Město n/C14:4Löwen Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin30:12Synek Petr
14.Ne4.12.2022Medvědi Hradec Králové10:8Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:19Čihulek Pavel
15.St14.12.2022Rychtáři Nové Město n/C10:8DoubleTrouble Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin23:19Hofman Martin
16.Po16.1.2023Rychtáři Nové Město n/C8:10ŠK Běleč nad Orlicí BŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin19:21Tavali Libor
17.Po23.1.2023Chudeřičtí Mimoni10:8Rychtáři Nové Město n/CŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Šubrt Jiří27:22Dlouhý Martin
18.Po30.1.2023Rychtáři Nové Město n/C10:9Těsně vedle Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin24:20Pavlovič Petr
20.Po20.2.2023Harpuny Hradec Králové5:13Rychtáři Nové Město n/CKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek14:28Čihulek Pavel
21.Po27.2.2023Rychtáři Nové Město n/C3:15Soptíci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin11:31Houška Jan
22.Ne5.3.2023U nás dobrý Hradec Králové6:12Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš17:29Čihulek Pavel
23.Čt16.3.2023Rychtáři Nové Město n/C11:7Hradečáci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin24:17Procházka Václav
24.Út21.3.2023Pětkaři z Libišan8:10Rychtáři Nové Město n/CLibišany Hospoda na Pětce, Libišany 
18:00Juláková Elena22:24Stuchlík Jiří
25.Po27.3.2023Rychtáři Nové Město n/C13:5Sršni Nový BydžovŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin27:15Kout Martin
26.Út4.4.2023Bubo Hradec Králové14:4Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav29:13Dlouhý Martin
27.Po17.4.2023Rychtáři Nové Město n/C5:13Hrobaři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin16:28Vraštilová Viktorie
28.Po24.4.2023Löwen Hradec Králové8:10Rychtáři Nové Město n/C 
18:00Synek Petr22:24Dlouhý Martin
29.Po15.5.2023Rychtáři Nové Město n/C5:13Medvědi Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin15:29Mančál Petr
30.Ne21.5.2023DoubleTrouble Hradec Králové11:7Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin26:17Dlouhý Martin
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.6.2024 04:52:37
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement