Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
E.liga Divize A Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Brutální Nikita Hradec Králové5:13The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:28Kalacska Štefan
2.Ne13.9.2020Sedláci Hradec Králové11:7Brutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
17:30Vyletová Klára26:18Škorvánek Pavel
3.Ne20.9.2020Brutální Nikita Hradec Králové9:10Panteři PohřebačkaHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel23:28Valentová Anna
4.Ne4.10.2020Starý Bydžov7:11Brutální Nikita Hradec KrálovéStarý Bydžov Obecní hospoda, Starý Bydžov 
17:30Dürschmied Jan20:23Škorvánek Pavel
5.Ne12.9.2021Brutální Nikita Hradec Králové10:8BKV Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel22:18Hartig Zdeněk
6.Ne19.9.2021Brutální Nikita Hradec Králové3:15ŠK Běleč nad Orlicí AHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel10:31Štěpánková Veronika
8.Ne10.10.2021Brutální Nikita Hradec Králové7:11Klucy Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové 
17:30Škorvánek Pavel18:26Vrkota Radek
9.Ne17.10.2021Hrádek Boys10:9Brutální Nikita Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:30Svoboda Tomáš24:20Škorvánek Pavel
11.Ne31.10.2021Monsters Velký PřelovBrutální Nikita Hradec KrálovéVelký Přelov rybník, Černožice
17:30
13.Po15.11.2021ŠK Běleč nad Orlicí DBrutální Nikita Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
14.Út23.11.2021The Sharks Hradec KrálovéBrutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
15.Ne28.11.2021Brutální Nikita Hradec KrálovéSedláci Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové
17:30
10.Ne5.12.2021Brutální Nikita Hradec KrálovéVotroci Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové
17:30
16.Ne16.1.2022Panteři PohřebačkaBrutální Nikita Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
17.Ne23.1.2022Brutální Nikita Hradec KrálovéStarý BydžovHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové
17:30
18.Út1.2.2022BKV Hradec KrálovéBrutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Smíchovská restaurace, Hradec Králové 2
18:00
19.Ne13.2.2022ŠK Běleč nad Orlicí ABrutální Nikita Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
21.Ne27.2.2022Klucy Hradec KrálovéBrutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Smíchovská restaurace, Hradec Králové 2
17:30
22.Ne6.3.2022Brutální Nikita Hradec KrálovéHrádek BoysHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové
17:30
23.Ne13.3.2022Votroci Hradec KrálovéBrutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
24.Ne20.3.2022Brutální Nikita Hradec KrálovéMonsters Velký PřelovHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové
17:30
26.Ne3.4.2022Brutální Nikita Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí DHradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové
17:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 27.10.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.10.2021 22:10:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement