Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Monsters Habřina6:12Bubo Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří19:28Holeček Martin
2.Út19.9.2023Bubo Hradec Králové8:10Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Holeček Martin18:25Syrůček Simon
3.Po25.9.2023South Park Cows Hr.Králové6:12Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin16:27Holeček Martin
4.Út3.10.2023Bubo Hradec Králové10:8Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Holeček Martin23:18Vyleta Michal
5.Ne8.10.2023Stolinka Nový Bydžov10:8Bubo Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin23:18Holeček Martin
7.Út24.10.2023Bubo Hradec Králové13:5U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Holeček Martin29:18Mach Lukáš
6.27.10.2023DC Kobylice11:7Bubo Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra23:18Steiner Jaroslav
8.Po30.10.2023Těsně vedle Plačice7:11Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr19:29Steiner Jaroslav
9.Út7.11.2023Bubo Hradec Králové12:6Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav28:19Barcic Arnold
10.Po13.11.2023Rychtáři Nové Město n/C8:10Bubo Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel21:23Steiner Jaroslav
11.Ne19.11.2023Bubo Hradec Králové12:6Sršni Nový BydžovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:00Steiner Jaroslav27:19Štěpán Jakub
12.Ne26.11.2023Hrobaři Hradec Králové8:10Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie20:22Steiner Jaroslav
13.Ne3.12.2023Bubo Hradec Králové14:4Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav31:14Štěpán Matěj
15.Út13.2.2024Barracuda Hradec Králové8:10Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon21:21Steiner Jaroslav
14.Ne18.2.2024Bubo Hradec Králové5:13Monsters HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav19:29Moskal Jindřich
16.Út27.2.2024Bubo Hradec Králové12:6South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav27:21Truněček Martin
17.Út5.3.2024Sedláci Hradec Králové9:10Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyletová Klára23:23Steiner Jaroslav
18.Út12.3.2024Bubo Hradec Králové7:11Stolinka Nový BydžovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav22:24Kořínek Ondřej
19.St20.3.2024Bubo Hradec Králové9:10DC KobyliceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav20:23Vosková Petra
20.Ne24.3.2024U nás dobrý Hradec Králové4:14Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš12:32Steiner Jaroslav
21.Út9.4.2024Bubo Hradec Králové13:5Těsně vedle PlačiceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav28:15Pavlovič Petr
22.Po15.4.2024Harpuny Hradec Králové5:13Bubo Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek13:29Steiner Jaroslav
23.Ne21.4.2024Bubo Hradec Králové15:3Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav31:14Dlouhý Martin
24.Ne5.5.2024Sršni Nový Bydžov7:11Bubo Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub16:25Steiner Jaroslav
25.Út14.5.2024Bubo Hradec Králové14:4Hrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav30:10Vraštil Otakar
26.Po20.5.2024Andělé z Prorocka Hradec Králové7:11Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub17:23Steiner Jaroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.7.2024 16:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.7.2024 16:48:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement