Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Monsters Habřina6:12Bubo Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří19:28Holeček Martin
1.Ne10.9.2023Sršni Nový Bydžov12:6Harpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub28:16Římal Marek
1.Ne10.9.2023Hrobaři Hradec Králové8:10Těsně vedle PlačiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie22:24Pavlovič Petr
1.Po11.9.2023South Park Cows Hr.Králové12:6Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin28:18Vyletová Klára
1.Po11.9.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové12:6U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub24:15Mach Lukáš
1.Út12.9.2023Barracuda Hradec Králové11:7Stolinka Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon26:17Moravec Martin
2.Ne17.9.2023Stolinka Nový Bydžov12:6South Park Cows Hr.KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin27:16Truněček Martin
2.Ne17.9.2023U nás dobrý Hradec Králové4:14Monsters HabřinaHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš16:30Baláž Jiří
2.Ne17.9.2023DC Kobylice13:5Sedláci Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra29:14Čapek Petr
2.Po18.9.2023Rychtáři Nové Město n/C11:7Sršni Nový BydžovŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel27:22Štěpán Jakub
2.Po18.9.2023Harpuny Hradec Králové11:7Hrobaři Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek26:18Vraštilová Viktorie
2.Út19.9.2023Bubo Hradec Králové8:10Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Holeček Martin18:25Syrůček Simon
1.St20.9.2023Rychtáři Nové Město n/C4:14DC KobyliceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel13:29Vosková Petra
3.Ne24.9.2023Monsters Habřina10:8Těsně vedle PlačiceHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří24:21Pavlovič Petr
3.Ne24.9.2023Sršni Nový Bydžov8:10DC KobyliceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub18:21Vosková Petra
3.Ne24.9.2023Hrobaři Hradec Králové11:7Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštil Otakar26:20Steklý Milan
3.Po25.9.2023South Park Cows Hr.Králové6:12Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin16:27Holeček Martin
3.Po25.9.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové8:10Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub19:25Římal Marek
3.Út26.9.2023Sedláci Hradec Králové7:11Stolinka Nový BydžovHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyletová Klára19:25Trutnovský Václav
4.Ne1.10.2023Sršni Nový Bydžov16:2Hrobaři Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub32:7Vraštilová Viktorie
4.Ne1.10.2023U nás dobrý Hradec Králové8:10South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš21:24Najman František
4.Ne1.10.2023Těsně vedle Plačice4:14Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr10:30Syrůček Simon
4.Ne1.10.2023DC Kobylice12:6Stolinka Nový BydžovKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra27:17Kořínek Ondřej
4.Po2.10.2023Rychtáři Nové Město n/C15:3Andělé z Prorocka Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel32:13Rezner Jakub
4.Po2.10.2023Harpuny Hradec Králové7:11Monsters HabřinaKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek18:24Baláž Jiří
4.Út3.10.2023Bubo Hradec Králové10:8Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Holeček Martin23:18Vyleta Michal
5.Ne8.10.2023Monsters Habřina13:5Rychtáři Nové Město n/CHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří29:17Čihulek Pavel
5.Ne8.10.2023Stolinka Nový Bydžov10:8Bubo Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin23:18Holeček Martin
5.Ne8.10.2023Hrobaři Hradec Králové3:15DC KobyliceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie9:30Vosková Petra
5.Po9.10.2023South Park Cows Hr.Králové10:9Těsně vedle PlačiceHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin23:24Pavlovič Petr
5.Po9.10.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové7:11Sršni Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub18:25Štěpán Jakub
5.Út10.10.2023Sedláci Hradec Králové13:5U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyleta Michal27:15Mach Lukáš
5.St11.10.2023Barracuda Hradec Králové9:10Harpuny Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon21:22Římal Marek
6.Ne15.10.2023Sršni Nový Bydžov6:12Monsters HabřinaNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub19:26Baláž Jiří
6.Ne15.10.2023Hrobaři Hradec Králové7:11Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie19:25Rezner Jakub
6.Ne15.10.2023U nás dobrý Hradec Králové7:11Stolinka Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš21:28Moravec Martin
6.Po16.10.2023Rychtáři Nové Město n/C6:12Barracuda Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel16:26Syrůček Simon
6.Po16.10.2023Těsně vedle Plačice10:9Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr22:19Vyletová Klára
6.Po16.10.2023Harpuny Hradec Králové8:10South Park Cows Hr.KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek21:25Truněček Martin
7.Ne22.10.2023Monsters Habřina10:8Hrobaři Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří24:22Vraštilová Viktorie
7.Ne22.10.2023Stolinka Nový Bydžov12:6Těsně vedle PlačiceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin28:15Pavlovič Petr
7.Po23.10.2023South Park Cows Hr.Králové8:10Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin18:25Čihulek Pavel
7.Po23.10.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové6:12DC KobyliceHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub16:26Vosková Petra
7.Út24.10.2023Barracuda Hradec Králové14:4Sršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon30:12Štěpán Jakub
7.Út24.10.2023Sedláci Hradec Králové7:11Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyletová Klára19:25Římal Marek
7.Út24.10.2023Bubo Hradec Králové13:5U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Holeček Martin29:18Mach Lukáš
6.27.10.2023DC Kobylice11:7Bubo Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra23:18Steiner Jaroslav
2.So28.10.2023Těsně vedle Plačice11:7Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr26:19Rezner Jakub
8.Ne29.10.2023Hrobaři Hradec Králové9:10Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie20:21Syrůček Simon
8.Ne29.10.2023DC Kobylice15:3U nás dobrý Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra31:10Mach Lukáš
8.Po30.10.2023Rychtáři Nové Město n/C10:8Sedláci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel23:20Vyleta Michal
8.Po30.10.2023Sršni Nový Bydžov11:7South Park Cows Hr.KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub26:17Truněček Martin
8.Po30.10.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové8:10Monsters HabřinaHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Lukáš20:22Baláž Jiří
8.Po30.10.2023Těsně vedle Plačice7:11Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr19:29Steiner Jaroslav
8.Po30.10.2023Harpuny Hradec Králové11:7Stolinka Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek24:19Moravec Martin
9.Ne5.11.2023Monsters Habřina8:10DC KobyliceHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří20:25Vosková Petra
9.Ne5.11.2023Stolinka Nový Bydžov11:7Rychtáři Nové Město n/CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin27:20Steklý Milan
9.Ne5.11.2023U nás dobrý Hradec Králové7:11Těsně vedle PlačiceHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš19:26Pavlovič Petr
9.Po6.11.2023South Park Cows Hr.Králové10:9Hrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin25:21Vraštilová Viktorie
9.Út7.11.2023Barracuda Hradec Králové8:10Andělé z Prorocka Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon22:22Rezner Jakub
9.Út7.11.2023Sedláci Hradec Králové8:10Sršni Nový BydžovHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyletová Klára18:24Štěpán Jakub
9.Út7.11.2023Bubo Hradec Králové12:6Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav28:19Barcic Arnold
10.Ne12.11.2023Monsters Habřina7:11Barracuda Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří19:26Syrůček Simon
10.Ne12.11.2023Sršni Nový Bydžov10:8Stolinka Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub23:23Moravec Martin
10.Po13.11.2023Rychtáři Nové Město n/C8:10Bubo Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel21:23Steiner Jaroslav
10.Po13.11.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové7:11South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub17:25Truněček Martin
10.Po13.11.2023Harpuny Hradec Králové11:7U nás dobrý Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek25:19Mach Lukáš
10.17.11.2023DC Kobylice13:5Těsně vedle PlačiceKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra29:14Pavlovič Petr
11.Ne19.11.2023Bubo Hradec Králové12:6Sršni Nový BydžovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:00Steiner Jaroslav27:19Štěpán Jakub
11.Ne19.11.2023Stolinka Nový Bydžov11:7Hrobaři Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin25:17Vraštilová Viktorie
11.Ne19.11.2023U nás dobrý Hradec Králové14:4Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš31:15Čihulek Pavel
11.Po20.11.2023South Park Cows Hr.Králové8:10Monsters HabřinaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin18:24Baláž Jiří
11.Po20.11.2023Těsně vedle Plačice13:5Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr27:14Římal Marek
11.Út21.11.2023Barracuda Hradec Králové11:7DC KobyliceKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon26:18Vosková Petra
11.Út21.11.2023Sedláci Hradec Králové10:9Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyletová Klára22:22Rezner Jakub
12.Ne26.11.2023Monsters Habřina11:7Sedláci Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří27:20Vyletová Klára
12.Ne26.11.2023Sršni Nový Bydžov11:7U nás dobrý Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub26:18Mach Lukáš
12.Ne26.11.2023Hrobaři Hradec Králové8:10Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie20:22Steiner Jaroslav
12.Ne26.11.2023DC Kobylice12:6Harpuny Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra25:16Římal Marek
12.Po27.11.2023Rychtáři Nové Město n/C11:7Těsně vedle PlačiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Čihulek Pavel24:20Pavlovič Petr
12.Po27.11.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové10:9Stolinka Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub22:20Moravec Martin
13.Ne3.12.2023Stolinka Nový Bydžov10:9Monsters HabřinaNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin24:22Baláž Jiří
13.Ne3.12.2023Bubo Hradec Králové14:4Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav31:14Štěpán Matěj
13.Ne3.12.2023U nás dobrý Hradec Králové8:10Hrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš20:23Vraštilová Viktorie
13.Po4.12.2023South Park Cows Hr.Králové6:12DC KobyliceHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin15:26Vosková Petra
13.Po4.12.2023Těsně vedle Plačice8:10Sršni Nový BydžovHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr21:26Štěpán Jakub
13.Po4.12.2023Harpuny Hradec Králové7:11Rychtáři Nové Město n/CKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Římal Marek19:27Čihulek Pavel
13.Út5.12.2023Sedláci Hradec Králové8:10Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyleta Michal23:23Syrůček Simon
10.Ne17.12.2023Hrobaři Hradec Králové4:14Sedláci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie14:31Vyleta Michal
12.Út16.1.2024Barracuda Hradec Králové13:5South Park Cows Hr.KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon28:16Truněček Martin
3.Út23.1.2024Barracuda Hradec Králové15:3U nás dobrý Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon32:10Mach Lukáš
14.Ne4.2.2024Stolinka Nový Bydžov4:14Barracuda Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
17:30Moravec Martin12:31Syrůček Simon
14.Ne4.2.2024DC Kobylice13:5Rychtáři Nové Město n/CKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Vosková Petra29:11Čihulek Pavel
14.Ne4.2.2024U nás dobrý Hradec Králové6:12Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš16:29Rezner Lukáš
14.Po5.2.2024Harpuny Hradec Králové10:8Sršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Kruml Jan23:21Štěpán Jakub
14.Po5.2.2024Těsně vedle Plačice9:10Hrobaři Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr26:25Vraštilová Viktorie
14.Út6.2.2024Sedláci Hradec Králové5:13South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyleta Michal18:29Truněček Martin
15.Ne11.2.2024Monsters Habřina14:4U nás dobrý Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
15:00Baláž Jiří31:12Mach Lukáš
15.Ne11.2.2024Sršni Nový Bydžov13:5Rychtáři Nové Město n/CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Štěpán Jakub28:15Steklý Milan
15.Ne11.2.2024Hrobaři Hradec Králové5:13Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie15:30Římal Marek
15.Po12.2.2024South Park Cows Hr.Králové12:6Stolinka Nový BydžovHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin27:18Kořínek Ondřej
15.Po12.2.2024Andělé z Prorocka Hradec Králové10:8Těsně vedle PlačiceHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Rezner Jakub26:21Pavlovič Petr
15.Út13.2.2024Barracuda Hradec Králové8:10Bubo Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon21:21Steiner Jaroslav
15.Út13.2.2024Sedláci Hradec Králové5:13DC KobyliceHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové 
18:00Vyleta Michal11:28Vosková Petra
14.Ne18.2.2024Bubo Hradec Králové5:13Monsters HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav19:29Moskal Jindřich
16.Ne25.2.2024Stolinka Nový BydžovSedláci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
16.Ne25.2.2024DC KobyliceSršni Nový BydžovKobylice Obecní hostinec, Kobylice
18:00
16.Ne25.2.2024U nás dobrý Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
16.Po26.2.2024Rychtáři Nové Město n/CHrobaři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
16.Po26.2.2024Harpuny Hradec KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
16.Po26.2.2024Těsně vedle PlačiceMonsters HabřinaHradec Králové U Vacků, Hradec Králové
18:00
16.Út27.2.2024Bubo Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové
18:00
17.Ne3.3.2024Monsters HabřinaHarpuny Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
15:00
17.Ne3.3.2024Stolinka Nový BydžovDC KobyliceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
17.Ne3.3.2024Hrobaři Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
17.Po4.3.2024South Park Cows Hr.KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
17.Po4.3.2024Andělé z Prorocka Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
17.Út5.3.2024Barracuda Hradec KrálovéTěsně vedle PlačiceKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
17.Út5.3.2024Sedláci Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové
18:00
18.Ne10.3.2024DC KobyliceHrobaři Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice
18:00
18.Ne10.3.2024Sršni Nový BydžovAndělé z Prorocka Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
18.Ne10.3.2024U nás dobrý Hradec KrálovéSedláci Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
18.Po11.3.2024Rychtáři Nové Město n/CMonsters HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
18.Po11.3.2024Harpuny Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
18.Po11.3.2024Těsně vedle PlačiceSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové
18:00
18.Út12.3.2024Bubo Hradec KrálovéStolinka Nový BydžovHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové
18:00
19.Ne17.3.2024Monsters HabřinaSršni Nový BydžovHabřina Habřinka, Smiřice
15:00
19.Ne17.3.2024Stolinka Nový BydžovU nás dobrý Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
19.Ne17.3.2024Bubo Hradec KrálovéDC KobyliceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové
18:00
19.Po18.3.2024South Park Cows Hr.KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
19.Po18.3.2024Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
19.Út19.3.2024Barracuda Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
19.Út19.3.2024Sedláci Hradec KrálovéTěsně vedle PlačiceHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové
18:00
20.Ne24.3.2024DC KobyliceAndělé z Prorocka Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice
18:00
20.Ne24.3.2024Hrobaři Hradec KrálovéMonsters HabřinaHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
20.Ne24.3.2024Sršni Nový BydžovBarracuda Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
20.Ne24.3.2024U nás dobrý Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
20.Po25.3.2024Rychtáři Nové Město n/CSouth Park Cows Hr.KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
20.Po25.3.2024Harpuny Hradec KrálovéSedláci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
20.Po25.3.2024Těsně vedle PlačiceStolinka Nový BydžovHradec Králové U Vacků, Hradec Králové
18:00
21.Ne7.4.2024Monsters HabřinaAndělé z Prorocka Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
15:00
21.Ne7.4.2024Stolinka Nový BydžovHarpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
21.Ne7.4.2024U nás dobrý Hradec KrálovéDC KobyliceHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
21.Po8.4.2024South Park Cows Hr.KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
21.Út9.4.2024Barracuda Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
21.Út9.4.2024Sedláci Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové
18:00
21.Út9.4.2024Bubo Hradec KrálovéTěsně vedle PlačiceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové
18:00
22.Ne14.4.2024DC KobyliceMonsters HabřinaKobylice Obecní hostinec, Kobylice
18:00
22.Ne14.4.2024Hrobaři Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
22.Ne14.4.2024Sršni Nový BydžovSedláci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
22.Po15.4.2024Andělé z Prorocka Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
22.Po15.4.2024Rychtáři Nové Město n/CStolinka Nový BydžovŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
22.Po15.4.2024Harpuny Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
22.Po15.4.2024Těsně vedle PlačiceU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové U Vacků, Hradec Králové
18:00
23.Ne21.4.2024Stolinka Nový BydžovSršni Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
23.Ne21.4.2024Bubo Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové
18:00
23.Ne21.4.2024U nás dobrý Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
23.Po22.4.2024South Park Cows Hr.KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
23.Po22.4.2024Těsně vedle PlačiceDC KobyliceHradec Králové U Vacků, Hradec Králové
18:00
23.Út23.4.2024Barracuda Hradec KrálovéMonsters HabřinaKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
23.Út23.4.2024Sedláci Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové
18:00
24.Ne5.5.2024Monsters HabřinaSouth Park Cows Hr.KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
15:00
24.Ne5.5.2024DC KobyliceBarracuda Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice
18:00
24.Ne5.5.2024Hrobaři Hradec KrálovéStolinka Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
24.Ne5.5.2024Sršni Nový BydžovBubo Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
24.Po6.5.2024Andělé z Prorocka Hradec KrálovéSedláci Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
24.Po6.5.2024Rychtáři Nové Město n/CU nás dobrý Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
24.Po6.5.2024Harpuny Hradec KrálovéTěsně vedle PlačiceKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
25.Ne12.5.2024Stolinka Nový BydžovAndělé z Prorocka Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
17:30
25.Ne12.5.2024U nás dobrý Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
25.Po13.5.2024South Park Cows Hr.KrálovéBarracuda Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
25.Po13.5.2024Těsně vedle PlačiceRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Vacků, Hradec Králové
18:00
25.Po13.5.2024Harpuny Hradec KrálovéDC KobyliceKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
25.Út14.5.2024Bubo Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové
18:00
25.Út14.5.2024Sedláci Hradec KrálovéMonsters HabřinaHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové
18:00
26.Ne19.5.2024Monsters HabřinaStolinka Nový BydžovHabřina Habřinka, Smiřice
15:00
26.Ne19.5.2024DC KobyliceSouth Park Cows Hr.KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice
18:00
26.Ne19.5.2024Hrobaři Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
26.Ne19.5.2024Sršni Nový BydžovTěsně vedle PlačiceNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
26.Po20.5.2024Andělé z Prorocka Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
26.Po20.5.2024Rychtáři Nové Město n/CHarpuny Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
26.Út21.5.2024Barracuda Hradec KrálovéSedláci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
17:30
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 04:08:05
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement