Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
D III.liga A Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne4.9.2022Rebelové Dolní Přím8:10Fešáci HabřinaDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Doležal Zdeněk22:25Kašpárek Pavel
1.Ne4.9.2022Rebelové Myštěves C12:6Votroci Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr26:15Bouček Pavel
1.Po5.9.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové11:7Hrádek BoysHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub26:19Svoboda Tomáš
1.Po5.9.2022DC Kobylice13:5Los Dartmigos Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav29:17Petr Jiří
1.Út6.9.2022The Sharks Hradec Králové5:13Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan14:27Syrůček Simon
2.Ne11.9.2022Hrádek Boys12:6Los Dartmigos Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš26:18Petr Jiří
2.Po12.9.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové12:6The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub27:14Kalacska Štefan
2.Po12.9.2022Votroci Hradec Králové5:13DC KobyliceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel18:29Valenta Jaroslav
2.Po12.9.2022Fešáci Habřina13:5Rebelové Myštěves CHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel28:11Hloušek Petr
2.Po12.9.2022Vlčáci Hradec Králové13:5Rebelové Dolní PřímHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav28:17Mlateček Roman
2.Út13.9.2022Barracuda Hradec Králové10:8Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon23:18Vaníček Aleš
3.Po19.9.2022Los Dartmigos Hradec Králové14:4Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří30:14Bouček Pavel
3.Po19.9.2022Vagón Borohrádek A7:11Barracuda Hradec KrálovéRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch16:24Syrůček Simon
3.Po19.9.2022DC Kobylice4:14Fešáci HabřinaKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav16:30Kašpárek Pavel
3.Út20.9.2022The Sharks Hradec Králové2:16Hrádek BoysHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan9:34Svoboda Tomáš
4.Ne25.9.2022Hrádek Boys9:10Votroci Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš24:23Bouček Pavel
4.Po26.9.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové13:5Vagón Borohrádek AHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub28:13Müller Vojtěch
4.Po26.9.2022Fešáci Habřina12:6Los Dartmigos Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel27:14Petr Jiří
4.Po26.9.2022Vlčáci Hradec Králové8:10DC KobyliceHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav21:24Valenta Jaroslav
5.Ne2.10.2022Rebelové Dolní Přím6:12Barracuda Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Doležal Zdeněk17:27Syrůček Simon
5.Po3.10.2022Los Dartmigos Hradec Králové9:10Vlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří21:21Siruček Miroslav
5.Po3.10.2022Votroci Hradec Králové4:14Fešáci HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel16:29Kašpárek Pavel
5.Po3.10.2022Omnirecord Hradec Králové13:5Hrádek BoysKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš29:15Svoboda Tomáš
5.Po3.10.2022Vagón Borohrádek A12:6The Sharks Hradec KrálovéRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müllerová Tereza27:15Kalacska Štefan
6.Ne9.10.2022Hrádek Boys3:15Fešáci HabřinaHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš7:31Bukač Ondřej
6.Po10.10.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové14:4Rebelové Dolní PřímHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub29:14Doležal Zdeněk
6.Po10.10.2022Omnirecord Hradec Králové12:6Vagón Borohrádek AKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš27:19Müller Vojtěch
6.Po10.10.2022Vlčáci Hradec Králové9:10Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav22:24Bouček Pavel
6.Út11.10.2022Barracuda Hradec Králové15:3Rebelové Myštěves CHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon32:12Hloušek Petr
4.Čt13.10.2022The Sharks Hradec Králové9:10Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan23:21Vaníček Aleš
7.Ne16.10.2022Rebelové Dolní Přím14:4The Sharks Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Doležal Zdeněk30:11Dürschmied Jiří
7.Ne16.10.2022Rebelové Myštěves C5:13Andělé z Prorocka Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr14:29Rezner Jakub
7.Po17.10.2022Vagón Borohrádek A7:11Hrádek BoysRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch19:25Svoboda Tomáš
7.Po17.10.2022DC Kobylice11:7Barracuda Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav26:20Syrůček Simon
7.Po17.10.2022Fešáci Habřina13:5Vlčáci Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel29:15Siruček Miroslav
8.Po24.10.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové11:7DC KobyliceHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub28:19Valenta Jaroslav
8.Po24.10.2022Omnirecord Hradec Králové9:10Rebelové Dolní PřímKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš22:24Mlateček Roman
8.Út25.10.2022The Sharks Hradec Králové6:12Rebelové Myštěves CHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan18:25Hloušek Petr
8.Út25.10.2022Barracuda Hradec Králové13:5Los Dartmigos Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon28:17Petr Jiří
8.Ne30.10.2022Hrádek Boys9:10Vlčáci Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš22:19Siruček Miroslav
9.Ne30.10.2022Rebelové Dolní Přím11:7Vagón Borohrádek ADolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Kabrhel Jiří25:18Müllerová Tereza
9.Po31.10.2022Los Dartmigos Hradec Králové6:12Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří15:28Rezner Jakub
9.Po31.10.2022Votroci Hradec Králové4:14Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel15:31Syrůček Simon
9.Po31.10.2022DC Kobylice12:6The Sharks Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav26:19Kalacska Štefan
10.Po7.11.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové12:6Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub26:14Bouček Pavel
10.Po7.11.2022Omnirecord Hradec Králové6:12DC KobyliceKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Bernard Vladimír15:28Valenta Jaroslav
10.Po7.11.2022Vagón Borohrádek A14:4Rebelové Myštěves CRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Baborák Lukáš29:15Hloušek Petr
10.Út8.11.2022The Sharks Hradec Králové6:12Los Dartmigos Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan17:27Petr Jiří
10.Út8.11.2022Barracuda Hradec Králové10:9Fešáci HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon24:24Kašpárek Pavel
11.Ne13.11.2022Rebelové Dolní Přím13:5Hrádek BoysDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Roušal Milan28:14Svoboda Tomáš
11.Po14.11.2022Los Dartmigos Hradec Králové12:6Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří26:18Vaníček Aleš
11.Po14.11.2022Votroci Hradec Králové8:10The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel19:21Kalacska Štefan
11.Po14.11.2022DC Kobylice13:5Vagón Borohrádek AKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav28:15Baborák Lukáš
11.Po14.11.2022Fešáci Habřina4:14Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel13:29Rezner Jakub
11.Po14.11.2022Vlčáci Hradec Králové2:16Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav10:33Syrůček Simon
12.Ne20.11.2022Rebelové Dolní Přím11:7Rebelové Myštěves CDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Doležal Zdeněk26:21Hloušek Petr
12.Po21.11.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové14:4Vlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub28:16Siruček Miroslav
12.Po21.11.2022Omnirecord Hradec Králové11:7Votroci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš27:18Bouček Pavel
12.Po21.11.2022Vagón Borohrádek A13:5Los Dartmigos Hradec KrálovéRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Baborák Lukáš28:15Petr Jiří
12.Út22.11.2022The Sharks Hradec Králové2:16Fešáci HabřinaHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan7:33Kašpárek Pavel
13.Ne27.11.2022Rebelové Myštěves C6:12Hrádek BoysMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr16:26Svoboda Tomáš
13.Po28.11.2022Votroci Hradec Králové3:15Vagón Borohrádek AHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel12:30Müller Vojtěch
13.Po28.11.2022DC Kobylice12:6Rebelové Dolní PřímKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav27:19Doležal Zdeněk
13.Po28.11.2022Fešáci Habřina12:6Omnirecord Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel28:18Vaníček Aleš
13.Po28.11.2022Vlčáci Hradec Králové15:3The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav33:10Kalacska Štefan
14.Ne4.12.2022Hrádek Boys7:11Barracuda Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš17:26Syrůček Simon
14.Ne4.12.2022Rebelové Dolní Přím10:8Los Dartmigos Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Podzimek Petr23:21Petr Jiří
14.Ne4.12.2022Rebelové Myštěves C8:10DC KobyliceMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr18:24Valenta Jaroslav
14.Po5.12.2022Vagón Borohrádek A12:6Fešáci HabřinaRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch28:19Kašpárek Pavel
15.Po12.12.2022Los Dartmigos Hradec Králové9:10Rebelové Myštěves CHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří20:22Hloušek Petr
15.Po12.12.2022Votroci Hradec Králové3:15Rebelové Dolní PřímHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel8:33Pozler Patrik
15.Po12.12.2022DC Kobylice10:8Hrádek BoysKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav25:22Svoboda Tomáš
15.Po12.12.2022Vlčáci Hradec Králové8:10Vagón Borohrádek AHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav18:22Baborák Lukáš
15.Út13.12.2022Andělé z Prorocka Hradec Králové12:6Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub26:18Syrůček Simon
9.Čt5.1.2023Rebelové Myštěves C11:7Omnirecord Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr26:18Vaníček Aleš
3.Po9.1.2023Omnirecord Hradec Králové0:18Andělé z Prorocka Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš10:36Rezner Jakub
16.Ne15.1.2023Hrádek Boys3:15Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš14:33Rezner Lukáš
16.Po16.1.2023Votroci Hradec Králové3:15Rebelové Myštěves CHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Strnad Josef8:31Hloušek Petr
16.Po16.1.2023Los Dartmigos Hradec Králové8:10DC KobyliceHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří22:25Valenta Jaroslav
16.Po16.1.2023Fešáci Habřina13:5Rebelové Dolní PřímHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel28:15Mlateček Roman
16.Út17.1.2023Barracuda Hradec Králové12:6The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon27:17Kalacska Štefan
14.Čt19.1.2023Vlčáci Hradec Králové12:6Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav26:17Vaníček Aleš
17.Ne22.1.2023Rebelové Myštěves C13:5Fešáci HabřinaMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr28:15Kašpárek Pavel
17.Po23.1.2023Los Dartmigos Hradec Králové13:5Hrádek BoysHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří29:19Svoboda Tomáš
17.Po23.1.2023DC Kobylice15:3Votroci Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav30:10Strnad Josef
17.Po23.1.2023Omnirecord Hradec Králové4:14Barracuda Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš13:28Syrůček Simon
17.Út24.1.2023The Sharks Hradec Králové1:17Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Líbal Jan8:35Rezner Jakub
18.Ne29.1.2023Hrádek Boys10:9The Sharks Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš20:21Kalacska Štefan
18.Po30.1.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové11:7Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub24:19Vaníček Aleš
18.Po30.1.2023Votroci Hradec Králové5:13Los Dartmigos Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Strnad Josef15:29Petr Jiří
18.Po30.1.2023Vlčáci Hradec Králové6:12Rebelové Myštěves CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav17:28Hloušek Petr
18.Po30.1.2023Fešáci Habřina8:10DC KobyliceHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel19:23Valenta Jaroslav
17.St1.2.2023Rebelové Dolní Přím11:7Vlčáci Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Doležal Zdeněk28:20Siruček Miroslav
19.Po6.2.2023Los Dartmigos Hradec Králové5:13Fešáci HabřinaHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří15:29Bukač Ondřej
19.Po6.2.2023Votroci Hradec Králové6:12Hrádek BoysHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Strnad Josef17:29Svoboda Tomáš
19.Po6.2.2023Vagón Borohrádek A9:10Andělé z Prorocka Hradec KrálovéRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch20:26Rezner Jakub
19.Po6.2.2023Omnirecord Hradec Králové17:1The Sharks Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš34:5Kalacska Štefan
19.Po6.2.2023DC Kobylice11:7Vlčáci Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav25:16Siruček Miroslav
18.Út7.2.2023Barracuda Hradec Králové10:8Vagón Borohrádek AHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon26:20Müller Vojtěch
20.Ne19.2.2023Hrádek Boys5:13Omnirecord Hradec KrálovéHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš15:27Vaníček Aleš
20.Po20.2.2023Vlčáci Hradec Králové10:9Los Dartmigos Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav23:20Petr Jiří
20.Po20.2.2023Fešáci Habřina13:5Votroci Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel28:14Sevič Ladislav
20.Út21.2.2023The Sharks Hradec Králové4:14Vagón Borohrádek AHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan12:30Baborák Lukáš
20.Út21.2.2023Barracuda Hradec Králové10:9Rebelové Dolní PřímHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon23:20Kabrhel Jiří
3.St22.2.2023Rebelové Myštěves C11:7Vlčáci Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Vandriak Daniel28:17Siruček Miroslav
21.Ne26.2.2023Rebelové Dolní Přím7:11Andělé z Prorocka Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Roušal Milan18:26Nováček David
21.Po27.2.2023Votroci Hradec Králové6:12Vlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Pilař Marcel19:25Siruček Miroslav
21.Po27.2.2023Vagón Borohrádek A11:7Omnirecord Hradec KrálovéRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch24:16Vaníček Aleš
21.Po27.2.2023Fešáci Habřina13:5Hrádek BoysHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel29:14Svoboda Tomáš
22.Po6.3.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové6:12Rebelové Myštěves CHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub22:27Hloušek Petr
22.Po6.3.2023Vlčáci Hradec Králové3:15Fešáci HabřinaHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav13:31Kašpárek Pavel
22.Út7.3.2023The Sharks Hradec Králové0:18Rebelové Dolní PřímHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:300:36
22.Ne12.3.2023Hrádek Boys18:0Vagón Borohrádek AHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš36:0Müller Vojtěch
23.Ne12.3.2023Rebelové Dolní Přím11:7Omnirecord Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Roušal Milan25:17Vaníček Aleš
23.Po13.3.2023Los Dartmigos Hradec Králové7:11Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří15:27Syrůček Simon
23.Po13.3.2023DC Kobylice5:13Andělé z Prorocka Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav16:27Rezner Jakub
23.Po13.3.2023Vlčáci Hradec Králové9:10Hrádek BoysHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav23:23Svoboda Tomáš
21.Čt16.3.2023Rebelové Myštěves C7:11Barracuda Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr20:24Syrůček Simon
24.Po20.3.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové11:7Los Dartmigos Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Jakub26:19Petr Jiří
24.Po20.3.2023Vagón Borohrádek A11:7Rebelové Dolní PřímRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch24:18Roušal Milan
24.Po20.3.2023Omnirecord Hradec Králové4:14Rebelové Myštěves CKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš10:29Hloušek Petr
24.Út21.3.2023The Sharks Hradec Králové1:17DC KobyliceHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan3:35Valenta Jaroslav
24.Út21.3.2023Barracuda Hradec Králové15:3Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon31:9Pilař Marcel
25.Ne26.3.2023Rebelové Myštěves C10:9Vagón Borohrádek AMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr27:19Müller Vojtěch
25.Po27.3.2023Votroci Hradec Králové6:12Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Strnad Josef14:26Rezner Jakub
25.Po27.3.2023Los Dartmigos Hradec Králové11:7The Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří24:18Kalacska Štefan
25.Po27.3.2023DC Kobylice15:3Omnirecord Hradec KrálovéKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav30:12Vaníček Aleš
25.Po27.3.2023Fešáci Habřina9:10Barracuda Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Bukač Ondřej23:20Syrůček Simon
26.Ne2.4.2023Hrádek Boys12:6Rebelové Dolní PřímHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš27:18Roušal Milan
26.Po3.4.2023Andělé z Prorocka Hradec Králové8:10Fešáci HabřinaHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
17:30Rezner Lukáš22:23Kašpárek Pavel
26.Po3.4.2023Vagón Borohrádek A11:7DC KobyliceRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch24:18Valenta Jaroslav
26.Po3.4.2023Omnirecord Hradec Králové10:9Los Dartmigos Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš22:21Petr Jiří
26.Út4.4.2023The Sharks Hradec Králové8:10Votroci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan21:22Strnad Josef
27.Po17.4.2023Votroci Hradec Králové12:6Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Bouček Pavel26:21Vaníček Aleš
27.Po17.4.2023Los Dartmigos Hradec Králové9:10Vagón Borohrádek AHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří20:23Müller Vojtěch
27.Po17.4.2023Vlčáci Hradec Králové4:14Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav13:31Rezner Jakub
27.Po17.4.2023Fešáci Habřina16:2The Sharks Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Kašpárek Pavel33:9Kalacska Štefan
28.Ne23.4.2023Hrádek Boys5:13Rebelové Myštěves CHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš15:28Hloušek Petr
28.Ne23.4.2023Rebelové Dolní Přím7:11DC KobyliceDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Roušal Milan19:24Valenta Jaroslav
28.Po24.4.2023Vagón Borohrádek A14:4Votroci Hradec KrálovéRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Müller Vojtěch31:10Bouček Pavel
28.Po24.4.2023Omnirecord Hradec Králové8:10Fešáci HabřinaKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Bernard Vladimír18:26Kašpárek Pavel
28.Út25.4.2023The Sharks Hradec Králové7:11Vlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Kalacska Štefan16:24Siruček Miroslav
23.So29.4.2023Rebelové Myštěves C16:2The Sharks Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr34:13Kalacska Štefan
26.Út2.5.2023Barracuda Hradec Králové6:12Vlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon20:26Siruček Miroslav
27.Ne7.5.2023Rebelové Myštěves C11:7Rebelové Dolní PřímMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr25:16Doležal Zdeněk
22.Čt11.5.2023Barracuda Hradec Králové11:7DC KobyliceHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon27:20Valenta Jaroslav
29.Po15.5.2023Los Dartmigos Hradec Králové7:11Rebelové Dolní PřímHradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové 
17:30Petr Jiří19:26Mlateček Roman
29.Po15.5.2023Fešáci Habřina8:10Vagón Borohrádek AHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Škoda Marcel21:23Baborák Lukáš
29.Po15.5.2023DC Kobylice4:14Rebelové Myštěves CKobylice Obecní hostinec, Kobylice 
18:00Valenta Jaroslav16:28Hloušek Petr
29.Út16.5.2023Barracuda Hradec Králové15:3Hrádek BoysHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon33:9Svoboda Tomáš
29.St17.5.2023Omnirecord Hradec Králové11:7Vlčáci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš25:19Siruček Miroslav
30.Ne21.5.2023Hrádek Boys8:10DC KobyliceHrádek na kopečku, Hrádek 
17:00Svoboda Tomáš21:25Valenta Jaroslav
30.Ne21.5.2023Rebelové Dolní Přím10:8Votroci Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím 
17:30Roušal Milan23:19Čejka Ladislav
30.Ne21.5.2023Rebelové Myštěves C18:0Los Dartmigos Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Hloušek Petr36:0Petr Jiří
30.Po22.5.2023Barracuda Hradec Králové6:12Andělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon19:27Rezner Jakub
30.Po22.5.2023Vagón Borohrádek A14:4Vlčáci Hradec KrálovéRestaurace Sport Borohrádek, Borohrádek 
18:00Baborák Lukáš29:16Siruček Miroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 17:50:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement