Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga jih
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 13 : 5 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 30 : 18 Kuříková Blanka
1. Út 10.9.2019 Rebelové Myštěves 10 : 8 Truhles Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 27 : 20 Nejman Jiří
1. Út 10.9.2019 Zippo team Štít 9 : 10 The Badgers Kostelec nad Orlicí Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Vlášek Jan 22 : 24 Marek Michal
1. Út 10.9.2019 Bumbálka Hradec Králové 8 : 10 Sharks Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 22 : 26 Krejčí David
1. Út 10.9.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Pivaři Habřina Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 24 Mertlík Jiří
2. Ne 15.9.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 13 : 5 Bumbálka Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 30 : 18 Školník Oldřich
2. Út 17.9.2019 Rebelové Myštěves 10 : 9 Zippo team Štít Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 23 : 24 Komora Martin
2. Út 17.9.2019 Pivaři Habřina 16 : 2 Čertovi švagři Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 33 : 10 Šmíd Jan
2. Út 17.9.2019 Sharks Hradec Králové 6 : 12 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 17 : 26 Zeman Luděk
2. Út 17.9.2019 Truhles Hradec Králové 6 : 12 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 17 : 25 Kuříková Blanka
3. Ne 22.9.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 6 : 12 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 13 : 27 Krejčí David
3. Út 24.9.2019 Zippo team Štít 7 : 11 Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 19 : 24 Nejman Jiří
3. Út 24.9.2019 Bumbálka Hradec Králové 7 : 11 Rebelové Myštěves
18:00 Školník Oldřich 20 : 24 Flégl Daniel
3. Út 24.9.2019 Notorklub Sopotnice 9 : 10 The Badgers Kostelec nad Orlicí Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 21 : 23 Marek Michal
3. Út 24.9.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Pivaři Habřina Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 21 : 24 Mertlík Jiří
4. Ne 29.9.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 15 : 3 Čertovi švagři Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 30 : 11 Šmíd Jan
4. Út 1.10.2019 Rebelové Myštěves 11 : 7 Notorklub Sopotnice Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 26 : 18 Zeman Luděk
4. Út 1.10.2019 Zippo team Štít 11 : 7 Bumbálka Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 26 : 17 Douda Petr
4. Út 1.10.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 28 : 17 Ružbašan Radoslav
4. Út 1.10.2019 Truhles Hradec Králové 8 : 10 Pivaři Habřina Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 20 : 26 Mertlík Jiří
5. Ne 6.10.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 8 : 10 Rebelové Myštěves Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 20 : 24 Flégl Daniel
5. Út 8.10.2019 Bumbálka Hradec Králové 7 : 11 Truhles Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 21 : 25 Nejman Jiří
5. Út 8.10.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 9 Zippo team Štít Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 25 : 21 Komora Martin
5. Út 8.10.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 4 : 14 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 12 : 31 Marek Michal
5. Út 8.10.2019 Pivaři Habřina 10 : 8 Sharks Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Runkas Rudolf 26 : 19 Krejčí David
6. Ne 13.10.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 10 : 8 Pivaři Habřina Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 25 : 21 Runkas Rudolf
6. Út 15.10.2019 Rebelové Myštěves 12 : 6 Bludný šípy XXL Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 26 : 14 Ružbašan Radoslav
6. Út 15.10.2019 Zippo team Štít 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 29 : 16 Šmíd Jan
6. Út 15.10.2019 Bumbálka Hradec Králové 6 : 12 Notorklub Sopotnice
18:00 Školník Oldřich 18 : 25 Zeman Luděk
6. Út 15.10.2019 Truhles Hradec Králové 13 : 5 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 28 : 15 Krejčí David
7. St 16.10.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Truhles Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 19 Nejman Jiří
7. Ne 20.10.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 8 : 10 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 18 : 26 Školník Oldřich
7. Út 22.10.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 20 : 23 Vlášek Jan
7. Út 22.10.2019 Pivaři Habřina 13 : 5 Rebelové Myštěves Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 31 : 13 Filák Libor
7. Út 22.10.2019 Sharks Hradec Králové 6 : 12 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 17 : 27 Marek Michal
8. Út 5.11.2019 Rebelové Myštěves 10 : 8 Sharks Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 25 : 19 Krejčí David
8. Út 5.11.2019 Zippo team Štít 5 : 13 Pivaři Habřina Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 16 : 30 Runkas Rudolf
8. Út 5.11.2019 Bumbálka Hradec Králové 8 : 10 Bludný šípy XXL Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 21 : 25 Ružbašan Radoslav
8. Út 5.11.2019 Notorklub Sopotnice 14 : 4 Čertovi švagři Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 31 : 14 Šmíd Jan
9. Ne 10.11.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 6 : 12 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 17 : 27 Nejman Jiří
9. Ne 10.11.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 11 : 7 Rebelové Myštěves Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 27 : 20 Filák Libor
9. Út 12.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 4 : 14 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 15 : 28 Zeman Luděk
9. Út 12.11.2019 Pivaři Habřina 13 : 5 Bumbálka Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Runkas Rudolf 28 : 16 Školník Oldřich
9. Út 12.11.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 25 : 19 Komora Martin
10. Ne 17.11.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 10 : 9 Zippo team Štít Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 22 : 24 Vlášek Jan
10. Út 19.11.2019 Truhles Hradec Králové 9 : 10 Rebelové Myštěves Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 22 : 22 Filák Libor
10. Út 19.11.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 26 : 19 Školník Oldřich
10. Út 19.11.2019 Pivaři Habřina 7 : 11 Notorklub Sopotnice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 18 : 23 Zeman Luděk
10. Út 19.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 12 : 6 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 27 : 15 Šmíd Jan
8. Ne 24.11.2019 Truhles Hradec Králové 5 : 13 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 13 : 28 Němeček Petr
11. Ne 24.11.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 2 : 16 Pivaři Habřina Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 12 : 33 Mertlík Jiří
11. Út 26.11.2019 Zippo team Štít 8 : 10 Rebelové Myštěves Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 20 : 25 Filák Libor
11. Út 26.11.2019 Notorklub Sopotnice 15 : 3 Sharks Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 31 : 14 Krejčí David
11. Út 26.11.2019 Bumbálka Hradec Králové 4 : 14 The Badgers Kostelec nad Orlicí
18:00 Školník Oldřich 13 : 29 Marek Michal
11. Út 26.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 19 : 26 Nejman Jiří
12. Ne 1.12.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 7 : 11 Notorklub Sopotnice Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 21 : 28 Zeman Luděk
12. Út 3.12.2019 Truhles Hradec Králové 9 : 10 Zippo team Štít Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 25 : 24 Komora Martin
12. Út 3.12.2019 Rebelové Myštěves 13 : 5 Bumbálka Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 28 : 17 Školník Oldřich
12. Út 3.12.2019 Pivaři Habřina 10 : 8 Bludný šípy XXL Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 26 : 20 Ružbašan Radoslav
13. Ne 8.12.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 18 : 27 Marek Michal
13. Út 10.12.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Rebelové Myštěves Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 20 Flégl Daniel
13. Út 10.12.2019 Bumbálka Hradec Králové 10 : 8 Zippo team Štít
18:00 Školník Oldřich 24 : 18 Komora Martin
13. Út 10.12.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 13 : 5 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 30 : 15 Krejčí David
13. Út 10.12.2019 Pivaři Habřina 15 : 3 Truhles Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 32 : 12 Nejman Jiří
14. Ne 15.12.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 8 : 10 Bludný šípy XXL Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 20 : 24 Pácha David
14. Út 17.12.2019 Truhles Hradec Králové 12 : 6 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 25 : 18 Školník Oldřich
14. Út 17.12.2019 Rebelové Myštěves 14 : 4 Čertovi švagři Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 31 : 12 Šmíd Jan
14. Út 17.12.2019 Sharks Hradec Králové 5 : 13 Pivaři Habřina Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 11 : 28 Mertlík Jiří
15. Ne 5.1.2020 Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 Zippo team Štít Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 16 : 28 Vlášek Jan
15. Út 7.1.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové 7 : 11 Rebelové Myštěves Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Kuříková Blanka 20 : 26 Filák Libor
15. Út 7.1.2020 Notorklub Sopotnice 11 : 7 Bumbálka Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 25 : 19 Školník Oldřich
15. Út 7.1.2020 Pivaři Habřina 7 : 11 The Badgers Kostelec nad Orlicí Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 16 : 25 Marek Michal
15. Út 7.1.2020 Sharks Hradec Králové 9 : 10 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 23 : 23 Nejman Jiří
12. Út 14.1.2020 Sharks Hradec Králové 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 29 : 14 Šmíd Jan
14. Út 21.1.2020 Zippo team Štít 4 : 14 Notorklub Sopotnice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 11 : 29 Oškera Alois
16. Ne 26.1.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí 16 : 2 Sharks Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 33 : 7 Krejčí David
16. Út 28.1.2020 Truhles Hradec Králové 10 : 8 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 27 : 20 Zeman Luděk
16. Út 28.1.2020 Bumbálka Hradec Králové 5 : 13 Čertovi švagři Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 18 : 28 Šmíd Jan
16. Út 28.1.2020 Zippo team Štít 10 : 8 Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 23 : 23 Ružbašan Radoslav
16. Út 28.1.2020 Rebelové Myštěves 10 : 8 Pivaři Habřina Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 23 : 23 Mertlík Jiří
17. Ne 2.2.2020 Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 15 : 29 Zeman Luděk
17. Ne 2.2.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí 9 : 10 Truhles Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 23 : 24 Houška Jan
17. Út 4.2.2020 Pivaři Habřina 11 : 7 Zippo team Štít Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 26 : 14 Komora Martin
17. Út 4.2.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové 12 : 6 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 28 : 19 Školník Oldřich
17. St 5.2.2020 Sharks Hradec Králové 6 : 12 Rebelové Myštěves Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 19 : 27 Filák Libor
18. Út 11.2.2020 Truhles Hradec Králové 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 30 : 18 Šmíd Jan
18. Út 11.2.2020 Notorklub Sopotnice 13 : 5 Bludný šípy XXL Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 29 : 18 Ružbašan Radoslav
18. Út 11.2.2020 Bumbálka Hradec Králové 3 : 15 Pivaři Habřina
18:00 Školník Oldřich 10 : 31 Mertlík Jiří
18. Út 11.2.2020 Zippo team Štít 5 : 13 Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 14 : 28 Havel Jan
18. Út 11.2.2020 Rebelové Myštěves 7 : 11 The Badgers Kostelec nad Orlicí Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 19 : 26 Marek Michal
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 1.6.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.6.2020 16:23:25