Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga jih o udržení
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. Ne 8.9.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 13 : 5 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 30 : 18
0. Út 17.9.2019 Truhles Hradec Králové 6 : 12 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 17 : 25
0. Ne 22.9.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 6 : 12 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 13 : 27
0. Út 24.9.2019 Zippo team Štít 7 : 11 Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 19 : 24
0. Út 1.10.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 28 : 17
0. Út 15.10.2019 Truhles Hradec Králové 13 : 5 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 28 : 15
0. Út 15.10.2019 Zippo team Štít 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 29 : 16
0. Út 22.10.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 20 : 23
0. Ne 10.11.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 6 : 12 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 17 : 27
0. Út 12.11.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 25 : 19
0. Út 19.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 12 : 6 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 27 : 15
0. Út 26.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 19 : 26
0. Út 3.12.2019 Truhles Hradec Králové 9 : 10 Zippo team Štít Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 25 : 24
0. Út 10.12.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 13 : 5 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 30 : 15
0. Ne 5.1.2020 Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 Zippo team Štít Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 16 : 28
0. Út 7.1.2020 Sharks Hradec Králové 9 : 10 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 23 : 23
0. Út 14.1.2020 Sharks Hradec Králové 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 29 : 14
0. Út 28.1.2020 Zippo team Štít 10 : 8 Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 23 : 23
0. Út 11.2.2020 Zippo team Štít 5 : 13 Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 14 : 28
0. Út 11.2.2020 Truhles Hradec Králové 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 30 : 18
1. Út 10.3.2020 Sharks Hradec Králové 14 : 4 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 30 : 14 Šmíd Jan
1. Út 10.3.2020 Truhles Hradec Králové 10 : 9 Zippo team Štít Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 23 : 22 Komora Martin
2. Út 17.3.2020 Zippo team Štít Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
2. Út 17.3.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
3. Ne 22.3.2020 Čertovi švagři Hradec Králové Zippo team Štít Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
3. St 25.3.2020 Sharks Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
4. Út 31.3.2020 Truhles Hradec Králové Sharks Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
4. Út 31.3.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
5. Ne 5.4.2020 Čertovi švagři Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
5. Út 7.4.2020 Zippo team Štít Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
6. Ne 19.4.2020 Čertovi švagři Hradec Králové Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
6. Út 21.4.2020 Zippo team Štít Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
7. Po 27.4.2020 Sharks Hradec Králové Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
7. Út 28.4.2020 Truhles Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
8. Út 12.5.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
8. Út 12.5.2020 Zippo team Štít Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
9. Ne 17.5.2020 Čertovi švagři Hradec Králové Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00
9. Po 18.5.2020 Sharks Hradec Králové Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
10. Út 26.5.2020 Truhles Hradec Králové Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
10. Út 26.5.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00

A Extraliga o titul
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
0. Út 10.9.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Pivaři Habřina Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 23 : 24
0. Ne 22.9.2019 Černý Sup Starý Rokytník 8 : 10 Sokolíci Červený Kostelec U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00 20 : 25
0. Út 24.9.2019 Notorklub Sopotnice 9 : 10 The Badgers Kostelec nad Orlicí Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 21 : 23
0. Út 1.10.2019 Rebelové Myštěves 11 : 7 Notorklub Sopotnice Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 26 : 18
0. Ne 13.10.2019 Černý Sup Starý Rokytník 12 : 6 Fekobe Pilníkov U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00 27 : 16
0. Ne 13.10.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 10 : 8 Pivaři Habřina Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 25 : 21
0. Út 22.10.2019 Pivaři Habřina 13 : 5 Rebelové Myštěves Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 31 : 13
0. Ne 27.10.2019 Kobry od Soudku Arnultovice 7 : 11 Černý Sup Starý Rokytník U Soudku restaurant, Rudník
16:00 19 : 25
0. Po 28.10.2019 Fekobe Pilníkov 7 : 11 Sokolíci Červený Kostelec Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00 21 : 28
0. Ne 3.11.2019 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 8 Kobry od Soudku Arnultovice Sokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00 22 : 21
0. Ne 10.11.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 11 : 7 Rebelové Myštěves Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 27 : 20
0. Po 18.11.2019 Fekobe Pilníkov 12 : 6 Kobry od Soudku Arnultovice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00 27 : 18
0. Út 19.11.2019 Pivaři Habřina 7 : 11 Notorklub Sopotnice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 18 : 23
0. Ne 1.12.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 7 : 11 Notorklub Sopotnice Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 21 : 28
0. Út 10.12.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Rebelové Myštěves Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 23 : 20
0. Ne 5.1.2020 Kobry od Soudku Arnultovice 5 : 13 Fekobe Pilníkov U Soudku restaurant, Rudník
14:00 15 : 28
0. Út 7.1.2020 Pivaři Habřina 7 : 11 The Badgers Kostelec nad Orlicí Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 16 : 25
0. Ne 12.1.2020 Sokolíci Červený Kostelec 3 : 15 Černý Sup Starý Rokytník Sokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00 14 : 32
0. 24.1.2020 Fekobe Pilníkov 7 : 11 Černý Sup Starý Rokytník Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00 21 : 26
0. Út 28.1.2020 Rebelové Myštěves 10 : 8 Pivaři Habřina Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 23 : 23
0. 31.1.2020 Sokolíci Červený Kostelec 10 : 8 Fekobe Pilníkov Sokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
18:00 23 : 22
0. Ne 2.2.2020 Černý Sup Starý Rokytník 7 : 11 Kobry od Soudku Arnultovice U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00 20 : 23
0. Ne 9.2.2020 Kobry od Soudku Arnultovice 10 : 8 Sokolíci Červený Kostelec U Soudku restaurant, Rudník
18:00 25 : 20
0. Út 11.2.2020 Rebelové Myštěves 7 : 11 The Badgers Kostelec nad Orlicí Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 19 : 26
1. Út 25.2.2020 Notorklub Sopotnice 11 : 7 Kobry od Soudku Arnultovice Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 17 Hek Michal
1. Út 25.2.2020 Rebelové Myštěves 10 : 8 Sokolíci Červený Kostelec Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 26 : 21 Unger Lukáš
1. Út 25.2.2020 Pivaři Habřina 15 : 3 Fekobe Pilníkov Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 32 : 11 Věchet Jiří
1. Ne 1.3.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí 11 : 7 Černý Sup Starý Rokytník Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 23 : 20 Weintrager Marian
2. Út 10.3.2020 Notorklub Sopotnice 8 : 10 Sokolíci Červený Kostelec Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 23 Unger Lukáš
2. Út 10.3.2020 Rebelové Myštěves 10 : 8 Kobry od Soudku Arnultovice Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 24 : 23 Vedmoch Pavel
2. Út 10.3.2020 Pivaři Habřina 13 : 5 Černý Sup Starý Rokytník Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 29 : 18 Weintrager Marian
2. Ne 15.3.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí Fekobe Pilníkov Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
3. Ne 22.3.2020 Kobry od Soudku Arnultovice The Badgers Kostelec nad Orlicí U Soudku restaurant, Rudník
16:00
3. Ne 22.3.2020 Sokolíci Červený Kostelec Pivaři Habřina Sokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
3. Ne 22.3.2020 Černý Sup Starý Rokytník Rebelové Myštěves U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
3. Po 23.3.2020 Fekobe Pilníkov Notorklub Sopotnice Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
4. Ne 29.3.2020 Sokolíci Červený Kostelec The Badgers Kostelec nad Orlicí Sokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
4. Ne 29.3.2020 Kobry od Soudku Arnultovice Pivaři Habřina U Soudku restaurant, Rudník
16:00
4. Ne 29.3.2020 Černý Sup Starý Rokytník Notorklub Sopotnice U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
4. Po 30.3.2020 Fekobe Pilníkov Rebelové Myštěves Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
5. Ne 5.4.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí Kobry od Soudku Arnultovice Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
5. Út 7.4.2020 Notorklub Sopotnice Fekobe Pilníkov Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
5. Út 7.4.2020 Rebelové Myštěves Černý Sup Starý Rokytník Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
5. Út 7.4.2020 Pivaři Habřina Sokolíci Červený Kostelec Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
6. Ne 19.4.2020 Kobry od Soudku Arnultovice Notorklub Sopotnice U Soudku restaurant, Rudník
16:00
6. Ne 19.4.2020 Sokolíci Červený Kostelec Rebelové Myštěves Sokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
6. Ne 19.4.2020 Černý Sup Starý Rokytník The Badgers Kostelec nad Orlicí U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
6. Po 20.4.2020 Fekobe Pilníkov Pivaři Habřina Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
7. Ne 3.5.2020 Sokolíci Červený Kostelec Notorklub Sopotnice Sokolovna Sport restaurace, Červený Kostelec
16:00
7. Ne 3.5.2020 Kobry od Soudku Arnultovice Rebelové Myštěves U Soudku restaurant, Rudník
16:00
7. Ne 3.5.2020 Černý Sup Starý Rokytník Pivaři Habřina U Černého Supa hospoda, Trutnov
18:00
7. Po 4.5.2020 Fekobe Pilníkov The Badgers Kostelec nad Orlicí Na hřišti hospůdka, Pilníkov
18:00
8. Ne 10.5.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí Sokolíci Červený Kostelec Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
8. Út 12.5.2020 Notorklub Sopotnice Černý Sup Starý Rokytník Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
8. Út 12.5.2020 Rebelové Myštěves Fekobe Pilníkov Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
8. Út 12.5.2020 Pivaři Habřina Kobry od Soudku Arnultovice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00

A Extraliga jih
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 13 : 5 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 30 : 18 Kuříková Blanka
1. Út 10.9.2019 Rebelové Myštěves 10 : 8 Truhles Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 27 : 20 Nejman Jiří
1. Út 10.9.2019 Zippo team Štít 9 : 10 The Badgers Kostelec nad Orlicí Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Vlášek Jan 22 : 24 Marek Michal
1. Út 10.9.2019 Bumbálka Hradec Králové 8 : 10 Sharks Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 22 : 26 Krejčí David
1. Út 10.9.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Pivaři Habřina Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 24 Mertlík Jiří
2. Ne 15.9.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 13 : 5 Bumbálka Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 30 : 18 Školník Oldřich
2. Út 17.9.2019 Rebelové Myštěves 10 : 9 Zippo team Štít Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 23 : 24 Komora Martin
2. Út 17.9.2019 Pivaři Habřina 16 : 2 Čertovi švagři Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 33 : 10 Šmíd Jan
2. Út 17.9.2019 Sharks Hradec Králové 6 : 12 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 17 : 26 Zeman Luděk
2. Út 17.9.2019 Truhles Hradec Králové 6 : 12 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 17 : 25 Kuříková Blanka
3. Ne 22.9.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 6 : 12 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 13 : 27 Krejčí David
3. Út 24.9.2019 Zippo team Štít 7 : 11 Truhles Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 19 : 24 Nejman Jiří
3. Út 24.9.2019 Bumbálka Hradec Králové 7 : 11 Rebelové Myštěves
18:00 Školník Oldřich 20 : 24 Flégl Daniel
3. Út 24.9.2019 Notorklub Sopotnice 9 : 10 The Badgers Kostelec nad Orlicí Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 21 : 23 Marek Michal
3. Út 24.9.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Pivaři Habřina Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 21 : 24 Mertlík Jiří
4. Ne 29.9.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 15 : 3 Čertovi švagři Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 30 : 11 Šmíd Jan
4. Út 1.10.2019 Rebelové Myštěves 11 : 7 Notorklub Sopotnice Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 26 : 18 Zeman Luděk
4. Út 1.10.2019 Zippo team Štít 11 : 7 Bumbálka Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 26 : 17 Douda Petr
4. Út 1.10.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Bludný šípy XXL Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 28 : 17 Ružbašan Radoslav
4. Út 1.10.2019 Truhles Hradec Králové 8 : 10 Pivaři Habřina Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 20 : 26 Mertlík Jiří
5. Ne 6.10.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 8 : 10 Rebelové Myštěves Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 20 : 24 Flégl Daniel
5. Út 8.10.2019 Bumbálka Hradec Králové 7 : 11 Truhles Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 21 : 25 Nejman Jiří
5. Út 8.10.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 9 Zippo team Štít Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 25 : 21 Komora Martin
5. Út 8.10.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 4 : 14 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 12 : 31 Marek Michal
5. Út 8.10.2019 Pivaři Habřina 10 : 8 Sharks Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Runkas Rudolf 26 : 19 Krejčí David
6. Ne 13.10.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 10 : 8 Pivaři Habřina Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 25 : 21 Runkas Rudolf
6. Út 15.10.2019 Rebelové Myštěves 12 : 6 Bludný šípy XXL Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 26 : 14 Ružbašan Radoslav
6. Út 15.10.2019 Zippo team Štít 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 29 : 16 Šmíd Jan
6. Út 15.10.2019 Bumbálka Hradec Králové 6 : 12 Notorklub Sopotnice
18:00 Školník Oldřich 18 : 25 Zeman Luděk
6. Út 15.10.2019 Truhles Hradec Králové 13 : 5 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 28 : 15 Krejčí David
7. St 16.10.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Truhles Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 19 Nejman Jiří
7. Ne 20.10.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 8 : 10 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 18 : 26 Školník Oldřich
7. Út 22.10.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 20 : 23 Vlášek Jan
7. Út 22.10.2019 Pivaři Habřina 13 : 5 Rebelové Myštěves Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 31 : 13 Filák Libor
7. Út 22.10.2019 Sharks Hradec Králové 6 : 12 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 17 : 27 Marek Michal
8. Út 5.11.2019 Rebelové Myštěves 10 : 8 Sharks Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 25 : 19 Krejčí David
8. Út 5.11.2019 Zippo team Štít 5 : 13 Pivaři Habřina Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 16 : 30 Runkas Rudolf
8. Út 5.11.2019 Bumbálka Hradec Králové 8 : 10 Bludný šípy XXL Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 21 : 25 Ružbašan Radoslav
8. Út 5.11.2019 Notorklub Sopotnice 14 : 4 Čertovi švagři Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 31 : 14 Šmíd Jan
9. Ne 10.11.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 6 : 12 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 17 : 27 Nejman Jiří
9. Ne 10.11.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 11 : 7 Rebelové Myštěves Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 27 : 20 Filák Libor
9. Út 12.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 4 : 14 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 15 : 28 Zeman Luděk
9. Út 12.11.2019 Pivaři Habřina 13 : 5 Bumbálka Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Runkas Rudolf 28 : 16 Školník Oldřich
9. Út 12.11.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Zippo team Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 25 : 19 Komora Martin
10. Ne 17.11.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 10 : 9 Zippo team Štít Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 22 : 24 Vlášek Jan
10. Út 19.11.2019 Truhles Hradec Králové 9 : 10 Rebelové Myštěves Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 22 : 22 Filák Libor
10. Út 19.11.2019 Sharks Hradec Králové 11 : 7 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 26 : 19 Školník Oldřich
10. Út 19.11.2019 Pivaři Habřina 7 : 11 Notorklub Sopotnice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 18 : 23 Zeman Luděk
10. Út 19.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 12 : 6 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 27 : 15 Šmíd Jan
8. Ne 24.11.2019 Truhles Hradec Králové 5 : 13 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 13 : 28 Němeček Petr
11. Ne 24.11.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 2 : 16 Pivaři Habřina Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 12 : 33 Mertlík Jiří
11. Út 26.11.2019 Zippo team Štít 8 : 10 Rebelové Myštěves Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 20 : 25 Filák Libor
11. Út 26.11.2019 Notorklub Sopotnice 15 : 3 Sharks Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 31 : 14 Krejčí David
11. Út 26.11.2019 Bumbálka Hradec Králové 4 : 14 The Badgers Kostelec nad Orlicí
18:00 Školník Oldřich 13 : 29 Marek Michal
11. Út 26.11.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 8 : 10 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 19 : 26 Nejman Jiří
12. Ne 1.12.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 7 : 11 Notorklub Sopotnice Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 21 : 28 Zeman Luděk
12. Út 3.12.2019 Truhles Hradec Králové 9 : 10 Zippo team Štít Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 25 : 24 Komora Martin
12. Út 3.12.2019 Rebelové Myštěves 13 : 5 Bumbálka Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 28 : 17 Školník Oldřich
12. Út 3.12.2019 Pivaři Habřina 10 : 8 Bludný šípy XXL Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 26 : 20 Ružbašan Radoslav
13. Ne 8.12.2019 Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 The Badgers Kostelec nad Orlicí Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 18 : 27 Marek Michal
13. Út 10.12.2019 Notorklub Sopotnice 10 : 8 Rebelové Myštěves Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 23 : 20 Flégl Daniel
13. Út 10.12.2019 Bumbálka Hradec Králové 10 : 8 Zippo team Štít
18:00 Školník Oldřich 24 : 18 Komora Martin
13. Út 10.12.2019 Bludný šípy XXL Hradec Králové 13 : 5 Sharks Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 30 : 15 Krejčí David
13. Út 10.12.2019 Pivaři Habřina 15 : 3 Truhles Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 32 : 12 Nejman Jiří
14. Ne 15.12.2019 The Badgers Kostelec nad Orlicí 8 : 10 Bludný šípy XXL Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 20 : 24 Pácha David
14. Út 17.12.2019 Truhles Hradec Králové 12 : 6 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 25 : 18 Školník Oldřich
14. Út 17.12.2019 Rebelové Myštěves 14 : 4 Čertovi švagři Hradec Králové Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Flégl Daniel 31 : 12 Šmíd Jan
14. Út 17.12.2019 Sharks Hradec Králové 5 : 13 Pivaři Habřina Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 11 : 28 Mertlík Jiří
15. Ne 5.1.2020 Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 Zippo team Štít Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 16 : 28 Vlášek Jan
15. Út 7.1.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové 7 : 11 Rebelové Myštěves Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Kuříková Blanka 20 : 26 Filák Libor
15. Út 7.1.2020 Notorklub Sopotnice 11 : 7 Bumbálka Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 25 : 19 Školník Oldřich
15. Út 7.1.2020 Pivaři Habřina 7 : 11 The Badgers Kostelec nad Orlicí Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 16 : 25 Marek Michal
15. Út 7.1.2020 Sharks Hradec Králové 9 : 10 Truhles Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 23 : 23 Nejman Jiří
12. Út 14.1.2020 Sharks Hradec Králové 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 29 : 14 Šmíd Jan
14. Út 21.1.2020 Zippo team Štít 4 : 14 Notorklub Sopotnice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 11 : 29 Oškera Alois
16. Ne 26.1.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí 16 : 2 Sharks Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 33 : 7 Krejčí David
16. Út 28.1.2020 Truhles Hradec Králové 10 : 8 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 27 : 20 Zeman Luděk
16. Út 28.1.2020 Bumbálka Hradec Králové 5 : 13 Čertovi švagři Hradec Králové
18:00 Školník Oldřich 18 : 28 Šmíd Jan
16. Út 28.1.2020 Zippo team Štít 10 : 8 Bludný šípy XXL Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 23 : 23 Ružbašan Radoslav
16. Út 28.1.2020 Rebelové Myštěves 10 : 8 Pivaři Habřina Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 23 : 23 Mertlík Jiří
17. Ne 2.2.2020 Čertovi švagři Hradec Králové 5 : 13 Notorklub Sopotnice Hradec Králové Na staré poště, Hradec Králové
18:00 Šmíd Jan 15 : 29 Zeman Luděk
17. Ne 2.2.2020 The Badgers Kostelec nad Orlicí 9 : 10 Truhles Hradec Králové Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00 Marek Michal 23 : 24 Houška Jan
17. Út 4.2.2020 Pivaři Habřina 11 : 7 Zippo team Štít Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Mertlík Jiří 26 : 14 Komora Martin
17. Út 4.2.2020 Bludný šípy XXL Hradec Králové 12 : 6 Bumbálka Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Ružbašan Radoslav 28 : 19 Školník Oldřich
17. St 5.2.2020 Sharks Hradec Králové 6 : 12 Rebelové Myštěves Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Krejčí David 19 : 27 Filák Libor
18. Út 11.2.2020 Truhles Hradec Králové 13 : 5 Čertovi švagři Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Nejman Jiří 30 : 18 Šmíd Jan
18. Út 11.2.2020 Notorklub Sopotnice 13 : 5 Bludný šípy XXL Hradec Králové Sopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00 Zeman Luděk 29 : 18 Ružbašan Radoslav
18. Út 11.2.2020 Bumbálka Hradec Králové 3 : 15 Pivaři Habřina
18:00 Školník Oldřich 10 : 31 Mertlík Jiří
18. Út 11.2.2020 Zippo team Štít 5 : 13 Sharks Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00 Komora Martin 14 : 28 Havel Jan
18. Út 11.2.2020 Rebelové Myštěves 7 : 11 The Badgers Kostelec nad Orlicí Myštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00 Filák Libor 19 : 26 Marek Michal

B I.liga Hradec Králové
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 Sokolí péra Hradec Králové 5 : 13 Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Bursa Martin 16 : 29 Michálek Karel
1. Po 9.9.2019 Havana Club Hradec Králové 11 : 7 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Zlatník Tomáš 26 : 23 Beránek František
1. Po 9.9.2019 Marvin Hradec Králové 7 : 11 Comeback Máslojedy Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 20 : 27 Holub David
1. Po 9.9.2019 Lišťáci Hradec Králové 12 : 6 H-CLUB Smiřice Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 25 : 15 Krejčí Petr
1. Út 10.9.2019 Úletáři Hradec Králové 8 : 10 Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 22 : 24 Novák Jakub
2. Ne 15.9.2019 Comeback Máslojedy 10 : 9 Dobřeňáci Dobřenice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 24 : 22 Mrštík Jakub
2. Po 16.9.2019 Havana Club Hradec Králové 5 : 13 Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Zlatník Tomáš 14 : 27 Lejp Jiří
2. Út 17.9.2019 Kocouři Hradec Králové 11 : 7 Lišťáci Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 25 : 20 Vaněk Michal
2. Ne 22.9.2019 Vlčáci 2011 Štít 13 : 5 Marvin Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 30 : 15 Langer Jan
3. Ne 22.9.2019 Sokolí péra Hradec Králové 9 : 10 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Telinger Jaroslav 21 : 25 Zlatník Tomáš
3. Po 23.9.2019 Dobřeňáci Dobřenice 6 : 12 Vlčáci 2011 Štít Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Mrštík Jakub 14 : 27 Novák Jakub
3. Po 23.9.2019 Black Sheep Hradec Králové 13 : 5 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Lejp Jiří 30 : 14 Beránek František
3. Út 24.9.2019 Úletáři Hradec Králové 10 : 8 H-CLUB Smiřice Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 23 : 20 Krejčí Petr
4. Po 30.9.2019 Havana Club Hradec Králové 8 : 10 Lišťáci Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Zlatník Tomáš 21 : 24 Vaněk Michal
4. Po 30.9.2019 H-CLUB Smiřice 10 : 8 Marvin Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 25 : 21 Langer Jan
4. Po 30.9.2019 Black Sheep Hradec Králové 14 : 4 Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Lejp Jiří 31 : 12 Telinger Jaroslav
4. Út 1.10.2019 Ferbek Hradec Králové 4 : 14 Comeback Máslojedy Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30 Beránek František 13 : 30 Holub David
4. Út 1.10.2019 Kocouři Hradec Králové 4 : 14 Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 15 : 31 Kramář Miloš
5. Ne 6.10.2019 Comeback Máslojedy 11 : 7 Vlčáci 2011 Štít Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 26 : 18 Novák Jakub
5. Ne 6.10.2019 Sokolí péra Hradec Králové 10 : 8 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Bursa Martin 25 : 21 Beránek František
5. Po 7.10.2019 Dobřeňáci Dobřenice 14 : 4 H-CLUB Smiřice Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Mrštík Jakub 30 : 14 Krejčí Petr
5. Po 7.10.2019 Marvin Hradec Králové 16 : 2 Kocouři Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 34 : 9 Michálek Karel
5. Po 7.10.2019 Lišťáci Hradec Králové 6 : 12 Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 19 : 26 Lejp Jiří
6. Ne 13.10.2019 Sokolí péra Hradec Králové 8 : 10 Lišťáci Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Bursa Martin 22 : 21 Vaněk Michal
6. Po 14.10.2019 Havana Club Hradec Králové 6 : 12 Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Zlatník Tomáš 17 : 25 Kramář Miloš
6. Út 15.10.2019 Ferbek Hradec Králové 6 : 12 Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30 Beránek František 16 : 27 Novák Jakub
6. Út 15.10.2019 Kocouři Hradec Králové 13 : 5 Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 28 : 18 Mrštík Jakub
7. Ne 20.10.2019 Comeback Máslojedy 15 : 3 H-CLUB Smiřice Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 31 : 9 Krejčí Petr
7. Po 21.10.2019 Marvin Hradec Králové 12 : 6 Havana Club Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 26 : 18 Zlatník Tomáš
7. Po 21.10.2019 Lišťáci Hradec Králové 8 : 10 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 18 : 22 Beránek Marcel
7. Út 22.10.2019 Úletáři Hradec Králové 5 : 13 Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 16 : 26 Nosek Jan
8. Ne 3.11.2019 Sokolí péra Hradec Králové 3 : 15 Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Bursa Martin 11 : 32 Kramář Miloš
8. Po 4.11.2019 Havana Club Hradec Králové 12 : 6 Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Zlatník Tomáš 28 : 17 Mrštík Jakub
8. Po 4.11.2019 H-CLUB Smiřice 5 : 13 Vlčáci 2011 Štít Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 14 : 28 Novák Jakub
8. Po 4.11.2019 Black Sheep Hradec Králové 10 : 8 Marvin Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Lejp Jiří 24 : 19 Langer Jan
8. Út 5.11.2019 Kocouři Hradec Králové 8 : 10 Comeback Máslojedy Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Michálek Karel 23 : 25 Holub David
9. Ne 10.11.2019 Vlčáci 2011 Štít 14 : 4 Kocouři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 30 : 15 Vyleťal Milan
9. Po 11.11.2019 Marvin Hradec Králové 18 : 0 Sokolí péra Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 36 : 0
9. Út 12.11.2019 Úletáři Hradec Králové 13 : 5 Lišťáci Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 29 : 14 Vaněk Michal
10. Ne 17.11.2019 Sokolí péra Hradec Králové 10 : 8 Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Bursa Martin 22 : 20 Žďárský Martin
10. Po 18.11.2019 Havana Club Hradec Králové 9 : 10 Comeback Máslojedy Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Zlatník Tomáš 21 : 26 Kotlár Aleš
10. Po 18.11.2019 Lišťáci Hradec Králové 8 : 10 Marvin Hradec Králové Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 22 : 22 Langer Jan
10. Út 19.11.2019 Ferbek Hradec Králové 11 : 7 H-CLUB Smiřice Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30 Beránek František 23 : 19 Krejčí Petr
11. Ne 24.11.2019 Vlčáci 2011 Štít 9 : 10 Havana Club Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 23 : 25 Hodyc Jan
11. Ne 24.11.2019 Comeback Máslojedy 10 : 8 Black Sheep Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 25 : 19 Lejp Jiří
11. Po 25.11.2019 Dobřeňáci Dobřenice 6 : 12 Lišťáci Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Sadílek Petr 17 : 25 Vaněk Michal
11. Po 25.11.2019 H-CLUB Smiřice 13 : 5 Kocouři Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 28 : 16 Dvořáček Michal
11. Út 26.11.2019 Úletáři Hradec Králové 9 : 10 Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 24 : 27 Beránek František
12. Ne 1.12.2019 Sokolí péra Hradec Králové 6 : 12 Comeback Máslojedy Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Telinger Jaroslav 16 : 28 Holub David
12. Po 2.12.2019 Black Sheep Hradec Králové 11 : 7 Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Nosek Jan 24 : 20 Novák Jakub
12. Út 3.12.2019 Ferbek Hradec Králové 13 : 5 Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30 Beránek František 30 : 17 Vyleťal Milan
13. Ne 8.12.2019 Vlčáci 2011 Štít 14 : 4 Sokolí péra Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 31 : 15 Bursa Martin
13. Ne 8.12.2019 Comeback Máslojedy 11 : 7 Lišťáci Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 26 : 21 Vaněk Michal
13. Po 9.12.2019 Dobřeňáci Dobřenice 7 : 11 Úletáři Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Žďárský Martin 18 : 24 Kramář Miloš
13. Po 9.12.2019 H-CLUB Smiřice 7 : 11 Havana Club Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 18 : 25 Hodyc Jan
13. Po 9.12.2019 Marvin Hradec Králové 6 : 12 Ferbek Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 16 : 26 Beránek František
14. Po 16.12.2019 Havana Club Hradec Králové 12 : 6 Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Zlatník Tomáš 28 : 16 Vyleťal Milan
14. Po 16.12.2019 Marvin Hradec Králové 11 : 7 Dobřeňáci Dobřenice Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 24 : 16 Žďárský Martin
14. Po 16.12.2019 Lišťáci Hradec Králové 7 : 11 Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 18 : 24 Novák Jakub
14. Po 16.12.2019 Black Sheep Hradec Králové 12 : 6 H-CLUB Smiřice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Nosek Jan 26 : 19 Krejčí Petr
15. Ne 5.1.2020 Comeback Máslojedy 14 : 4 Úletáři Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 28 : 13 Kramář Miloš
15. Po 6.1.2020 Dobřeňáci Dobřenice 8 : 10 Ferbek Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Žďárský Martin 21 : 25 Beránek František
15. Po 6.1.2020 H-CLUB Smiřice 12 : 6 Sokolí péra Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 25 : 16 Telinger Jaroslav
15. Út 7.1.2020 Kocouři Hradec Králové 4 : 14 Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Dvořáček Michal 12 : 30 Nosek Jan
12. Út 21.1.2020 Úletáři Hradec Králové 16 : 2 Marvin Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 34 : 11 Langer Jan
16. Ne 26.1.2020 Vlčáci 2011 Štít 10 : 8 Úletáři Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 23 : 19 Kramář Miloš
16. Ne 26.1.2020 Comeback Máslojedy 10 : 8 Marvin Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 25 : 20 Langer Jan
16. Po 27.1.2020 H-CLUB Smiřice 8 : 10 Lišťáci Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 21 : 25 Vaněk Michal
16. Út 28.1.2020 Kocouři Hradec Králové 14 : 4 Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Vyleťal Milan 31 : 14 Telinger Jaroslav
16. Út 28.1.2020 Ferbek Hradec Králové 9 : 10 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30 Beránek František 22 : 23 Hodyc Jan
17. Po 3.2.2020 Dobřeňáci Dobřenice 3 : 15 Comeback Máslojedy Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Žďárský Martin 12 : 31 Holub David
17. Po 3.2.2020 Lišťáci Hradec Králové 7 : 11 Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 19 : 28 Dvořáček Michal
17. Po 3.2.2020 Marvin Hradec Králové 8 : 10 Vlčáci 2011 Štít Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 19 : 21 Novák Jakub
17. Po 3.2.2020 Black Sheep Hradec Králové 9 : 10 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Nosek Jan 21 : 22 Hodyc Jan
9. St 5.2.2020 Dobřeňáci Dobřenice 15 : 3 Black Sheep Hradec Králové určí sekretariát KHK-J
17:30 Sadílek Zdeněk 31 : 11 Žampa Martin
18. Po 10.2.2020 Havana Club Hradec Králové 12 : 6 Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30 Hodyc Jan 28 : 17 Bursa Martin
18. Po 10.2.2020 H-CLUB Smiřice 6 : 12 Úletáři Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Jirka Josef 15 : 29 Kramář Miloš
18. Ne 16.2.2020 Vlčáci 2011 Štít 10 : 9 Dobřeňáci Dobřenice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 22 : 24 Tomčo Jakub
19. Ne 16.2.2020 Comeback Máslojedy 10 : 9 Ferbek Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00 Holub David 23 : 22 Beránek František
19. Ne 16.2.2020 Sokolí péra Hradec Králové 8 : 10 Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00 Bursa Martin 24 : 25 Nosek Jan
19. Po 17.2.2020 Marvin Hradec Králové 10 : 8 H-CLUB Smiřice Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00 Langer Jan 24 : 22 Krejčí Petr
19. Po 17.2.2020 Lišťáci Hradec Králové 7 : 11 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 21 : 24 Hodyc Jan
19. Út 18.2.2020 Úletáři Hradec Králové 10 : 8 Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 24 : 23 Dvořáček Michal
20. Ne 23.2.2020 Vlčáci 2011 Štít 12 : 6 Comeback Máslojedy Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 30 : 17 Holub David
20. Po 24.2.2020 H-CLUB Smiřice 7 : 11 Dobřeňáci Dobřenice Smiřice H-Club, Smiřice
18:00 Krejčí Petr 18 : 26 Mrštík Jakub
20. Po 24.2.2020 Black Sheep Hradec Králové 11 : 7 Lišťáci Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Nosek Jan 26 : 21 Vaněk Michal
20. Út 25.2.2020 Kocouři Hradec Králové 6 : 12 Marvin Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30 Dvořáček Michal 21 : 29 Langer Jan
20. Út 25.2.2020 Ferbek Hradec Králové 11 : 7 Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30 Beránek František 24 : 20 Bursa Martin
21. Út 25.2.2020 Úletáři Hradec Králové 11 : 7 Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00 Kramář Miloš 23 : 16 Hodyc Jan
18. 28.2.2020 Ferbek Hradec Králové 12 : 6 Black Sheep Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30 Beránek František 28 : 20 Nosek Jan
21. Ne 8.3.2020 Vlčáci 2011 Štít 10 : 9 Ferbek Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Novák Jakub 27 : 22 Beránek František
21. Po 9.3.2020 Dobřeňáci Dobřenice 12 : 6 Kocouři Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Mrštík Jakub 27 : 16 Dvořáček Michal
21. Po 9.3.2020 Lišťáci Hradec Králové 8 : 10 Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00 Vaněk Michal 21 : 23 Bursa Martin
22. Po 16.3.2020 H-CLUB Smiřice Comeback Máslojedy Smiřice H-Club, Smiřice
18:00
22. Po 16.3.2020 Black Sheep Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
22. Út 17.3.2020 Havana Club Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30
22. Út 17.3.2020 Ferbek Hradec Králové Lišťáci Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
23. Ne 22.3.2020 Vlčáci 2011 Štít H-CLUB Smiřice Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
23. Ne 22.3.2020 Comeback Máslojedy Kocouři Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
23. Po 23.3.2020 Dobřeňáci Dobřenice Havana Club Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
23. Po 23.3.2020 Marvin Hradec Králové Black Sheep Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
23. Út 24.3.2020 Úletáři Hradec Králové Sokolí péra Hradec Králové Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
24. Ne 29.3.2020 Sokolí péra Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
24. Po 30.3.2020 Black Sheep Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
24. Po 30.3.2020 Lišťáci Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00
24. Út 31.3.2020 Kocouři Hradec Králové Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
25. Ne 5.4.2020 Comeback Máslojedy Havana Club Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
25. Po 6.4.2020 Dobřeňáci Dobřenice Sokolí péra Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
25. Po 6.4.2020 H-CLUB Smiřice Ferbek Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00
25. Po 6.4.2020 Marvin Hradec Králové Lišťáci Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
26. Po 20.4.2020 Black Sheep Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
26. Po 20.4.2020 Lišťáci Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00
26. Út 21.4.2020 Kocouři Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
26. Út 21.4.2020 Havana Club Hradec Králové Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30
26. Út 21.4.2020 Ferbek Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
27. Ne 26.4.2020 Vlčáci 2011 Štít Black Sheep Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
27. Ne 26.4.2020 Comeback Máslojedy Sokolí péra Hradec Králové Habřina Habřinka, Smiřice
18:00
27. Po 27.4.2020 Marvin Hradec Králové Úletáři Hradec Králové Probluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
27. Út 28.4.2020 Kocouři Hradec Králové Ferbek Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
28. Ne 10.5.2020 Sokolí péra Hradec Králové Vlčáci 2011 Štít Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
28. Po 11.5.2020 Havana Club Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
17:30
28. Po 11.5.2020 Lišťáci Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Roxy bar, Hradec Králové
18:00
28. Út 12.5.2020 Ferbek Hradec Králové Marvin Hradec Králové Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
28. Út 12.5.2020 Úletáři Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
29. Ne 17.5.2020 Vlčáci 2011 Štít Lišťáci Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
29. Po 18.5.2020 Dobřeňáci Dobřenice Marvin Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
29. Po 18.5.2020 H-CLUB Smiřice Black Sheep Hradec Králové Smiřice H-Club, Smiřice
18:00
29. Út 19.5.2020 Kocouři Hradec Králové Havana Club Hradec Králové Hradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
30. Ne 24.5.2020 Sokolí péra Hradec Králové H-CLUB Smiřice Hradec Králové Garage bar Hubertus, Hradec Hrálové
18:00
30. Po 25.5.2020 Black Sheep Hradec Králové Kocouři Hradec Králové Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
30. Út 26.5.2020 Ferbek Hradec Králové Dobřeňáci Dobřenice Hradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
30. Út 26.5.2020 Úletáři Hradec Králové Comeback Máslojedy Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00

C II.liga Hradec Králové
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 8.9.2019 DC No Score Kosice 5 : 13 Rychlá Rota Hradec Králové Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30 Bareš Václav 21 : 28 Růžičková Lucie
1. Ne 8.9.2019 Mimikry Hradec Králové 12 : 6 Bombarďáci Želí Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30 Zahradník Dušan 25 : 19 Čihák Václav
1. Ne 8.9.2019 DC Sniper Librantice 12 : 6 Rebelové Dolní Přím Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30 Cejzlar Jan 27 : 18 Doležal Zdeněk
1. Po 9.9.2019 Rychtáři Nové Město n/C 10 : 9 pod Vodníci Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Kopřiva Vladimír 22 : 21 Grus Jan
1. Po 9.9.2019 Löwen Hradec Králové 8 : 10 Rumídci Roudnice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Kaniščev Boris 21 : 24 Smékal Jaroslav
1. Út 10.9.2019 Soptíci Hradec Králové 8 : 10 Parta HIC Dobřenice Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00 Houška Jan 22 : 26 Bartaloš Vojtěch
2. Ne 15.9.2019 Rychlá Rota Hradec Králové 6 : 12 Mimikry Hradec Králové Hradec Králové U Bejka, Hradec Králové
17:30 Růžičková Lucie 16 : 26 Zahradník Dušan
2. Ne 15.9.2019 Parta HIC Dobřenice 2 : 16 Severní vítr Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Bartaloš Vojtěch 15 : 32 Dolívka Jan
2. Ne 15.9.2019 Pavouci Hradec Králové 15 : 3 DC No Score Kosice Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Čiháček Petr 31 : 14 Homola Jiří
2. Po 16.9.2019 Bombarďáci Želí 8 : 10 DC Sniper Librantice Želí Osvěžovna, Želí
18:00 Čihák Václav 22 : 27 Havel Tomáš
2. Út 17.9.2019 Rebelové Dolní Přím 9 : 10 Rychtáři Nové Město n/C Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Doležal Zdeněk 24 : 22 Kopřiva Vladimír
2. Út 17.9.2019 Soptíci Hradec Králové 8 : 10 Löwen Hradec Králové Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00 Houška Jan 24 : 23 Kaniščev Boris
3. Ne 22.9.2019 DC No Score Kosice 12 : 6 Rumídci Roudnice Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30 Bareš Václav 27 : 19 Štěrba Petr
3. Ne 22.9.2019 DC Sniper Librantice 10 : 8 Rychlá Rota Hradec Králové Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30 Cejzlar Jan 24 : 20 Růžičková Lucie
3. Po 23.9.2019 Rychtáři Nové Město n/C 10 : 8 Bombarďáci Želí Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Kopřiva Vladimír 23 : 20 Čihák Václav
3. Po 23.9.2019 Löwen Hradec Králové 8 : 10 Parta HIC Dobřenice Hradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00 Kaniščev Boris 21 : 21 Bartaloš Petr
3. Út 24.9.2019 Severní vítr Hradec Králové 10 : 8 pod Vodníci Hradec Králové Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30 Dolívka Jan 25 : 20 Grus Jan
4. Ne 29.9.2019 Rychlá Rota Hradec Králové 12 : 6 Rychtáři Nové Město n/C Hradec Králové U Bejka, Hradec Králové
17:30 Růžičková Lucie 26 : 15 Kopřiva Vladimír
4. Ne 29.9.2019 Rumídci Roudnice 6 : 12 Mimikry Hradec Králové Roudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30 Smékal Jaroslav 19 : 26 Zahradník Dušan
4. Ne 29.9.2019 Parta HIC Dobřenice 11 : 7 pod Vodníci Hradec Králové Dobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30 Bartaloš Vojtěch 24 : 18 Grus Jan
4. Ne 29.9.2019 Pavouci Hradec Králové 6 : 12 DC Sniper Librantice Hradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00 Lesák Vladimír 16 : 26 Cejzlar Jan
4. Út 1.10.2019 Rebelové Dolní Přím 4 : 14 Severní vítr Hradec Králové Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30 Doležal Zdeněk 13 : 31 Dolívka Jan
4. Út 1.10.2019 Soptíci Hradec Králové 11 : 7 DC No Score Kosice Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00 Pospíšil Patrik 24 : 23 Bareš Václav
5. Ne 6.10.2019 DC No Score Kosice 10 : 8 Löwen Hradec Králové Kosice Pod Lípama, Kosice
17:30 Bareš Václav 25 : 18 Kaniščev Boris
5. Ne 6.10.2019 Mimikry Hradec Králové 13 : 5 Soptíci Hradec Králové Hradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30 Zahradník Dušan 28 : 15 Pospíšil Patrik
5. Ne 6.10.2019 DC Sniper Librantice 14 : 4 Rumídci Roudnice Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30 Cejzlar Jan 29 : 13 Smékal Jaroslav
5. Ne 6.10.2019 pod Vodníci Hradec Králové 10 : 8 Rebelové Dolní Přím Věkoše Pivnice Slavie, Hradec Králové
17:30 Grus Jan 24 : 23 Doležal Zdeněk
5. Út 8.10.2019 Rychtáři Nové Město n/C 6 : 12 Pavouci Hradec Králové Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30 Kopřiva Vladimír 18 : 29 Lesák Vladimír
</