Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga jih
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Út6.9.2022Black Sheep Hradec Králové5:13Pivaři HabřinaHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan15:30Unger Lukáš
1.Út6.9.2022Truhles Hradec Králové8:10Zippo team ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří18:23Komora Martin
2.Ne11.9.2022The Badgers Kostelec nad Orlicí7:11Vlčáci 2011 ŠtítKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal19:26Novák Jakub
2.Út13.9.2022Comeback Habřina5:13Truhles Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Podlezl Petr15:29Nejman Jiří
3.Ne18.9.2022Vlčáci 2011 Štít7:11Zippo team ŠtítŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Novák Jakub16:28Komora Martin
3.Út20.9.2022Black Sheep Hradec Králové8:10The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan20:24Marek Michal
3.Út20.9.2022Truhles Hradec Králové12:6Notorklub SopotniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří29:16Zeman Luděk
4.Ne25.9.2022The Badgers Kostelec nad OrlicíPivaři HabřinaKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
2.Út27.9.2022Notorklub SopotnicePivaři HabřinaSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
4.Út27.9.2022Zippo team ŠtítBlack Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
4.Út27.9.2022Comeback HabřinaVlčáci 2011 ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
5.Ne2.10.2022Vlčáci 2011 ŠtítTruhles Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
5.Út4.10.2022Pivaři HabřinaZippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
5.Út4.10.2022Black Sheep Hradec KrálovéComeback HabřinaHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
6.Út11.10.2022Notorklub SopotniceThe Badgers Kostelec nad OrlicíSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
6.Út11.10.2022Truhles Hradec KrálovéBlack Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
6.Út11.10.2022Comeback HabřinaPivaři HabřinaHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
7.Ne16.10.2022The Badgers Kostelec nad OrlicíZippo team ŠtítKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
7.Ne16.10.2022Vlčáci 2011 ŠtítNotorklub SopotniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
7.Út18.10.2022Pivaři HabřinaTruhles Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
8.Ne23.10.2022Vlčáci 2011 ŠtítBlack Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
8.Út25.10.2022Notorklub SopotniceZippo team ŠtítSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
8.Út25.10.2022Comeback HabřinaThe Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
9.Ne30.10.2022The Badgers Kostelec nad OrlicíTruhles Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
9.Út1.11.2022Zippo team ŠtítComeback HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
9.Út1.11.2022Pivaři HabřinaVlčáci 2011 ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
9.Út1.11.2022Black Sheep Hradec KrálovéNotorklub SopotniceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
10.Út8.11.2022Pivaři HabřinaBlack Sheep Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
10.Út8.11.2022Zippo team ŠtítTruhles Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
10.Út8.11.2022Notorklub SopotniceComeback HabřinaSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
11.Ne13.11.2022Vlčáci 2011 ŠtítThe Badgers Kostelec nad OrlicíŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
11.Út15.11.2022Pivaři HabřinaNotorklub SopotniceHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
11.Út15.11.2022Truhles Hradec KrálovéComeback HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
12.Ne20.11.2022The Badgers Kostelec nad OrlicíBlack Sheep Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
12.Út22.11.2022Zippo team ŠtítVlčáci 2011 ŠtítŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
12.Út22.11.2022Notorklub SopotniceTruhles Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
13.Ne27.11.2022Vlčáci 2011 ŠtítComeback HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
13.Út29.11.2022Black Sheep Hradec KrálovéZippo team ŠtítHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
13.Út29.11.2022Pivaři HabřinaThe Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
14.Út6.12.2022Zippo team ŠtítPivaři HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
14.Út6.12.2022Comeback HabřinaBlack Sheep Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
14.Út6.12.2022Truhles Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
15.Ne11.12.2022The Badgers Kostelec nad OrlicíNotorklub SopotniceKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
15.Út13.12.2022Black Sheep Hradec KrálovéTruhles Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
15.Út13.12.2022Pivaři HabřinaComeback HabřinaHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
1.So31.12.2022Comeback HabřinaNotorklub SopotniceHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
16.Út17.1.2023Notorklub SopotniceVlčáci 2011 ŠtítSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
16.Út17.1.2023Truhles Hradec KrálovéPivaři HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
16.Út17.1.2023Zippo team ŠtítThe Badgers Kostelec nad OrlicíŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
17.Ne22.1.2023The Badgers Kostelec nad OrlicíComeback HabřinaKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
17.Út24.1.2023Zippo team ŠtítNotorklub SopotniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
17.Út24.1.2023Black Sheep Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
18.Ne29.1.2023Vlčáci 2011 ŠtítPivaři HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
18.Út31.1.2023Comeback HabřinaZippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
18.Út31.1.2023Truhles Hradec KrálovéThe Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
18.Út31.1.2023Notorklub SopotniceBlack Sheep Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00

B I.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne4.9.2022DC No Score Kosice6:12Ferbek Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav16:27Beránek David
1.Ne4.9.2022No comment Hradec Králové3:15Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
18:00Kubec Tomáš11:31Kramář Miloš
1.Ne4.9.2022DC Sniper Librantice8:10Mimikry Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Cejzlar Jan25:24Zahradník Dušan
1.Ne4.9.2022Pavouci Hradec Králové4:14Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír15:29Mrštík Jakub
1.Po5.9.2022H-CLUB Smiřice5:13Biřička Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr14:28Staněk Michal
1.Po5.9.2022South Park Cows Hr.Králové5:13Rebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
18:00Truněček Martin17:29Rygl Luboš
1.Út6.9.2022Kocouři Hradec Králové9:10Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal23:24Kuštan Petr
1.St7.9.2022Darts4ever Pšánky12:6Emírovci PohřebačkaPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis27:15Ehrenberger Miroslav
2.Ne11.9.2022Dobřeňáci Dobřenice10:8Emírovci PohřebačkaDobřenice U Nosků, Dobřenice 
18:00Tomčo Jakub25:24Ehrenberger Miroslav
2.Ne11.9.2022Rebelové Myštěves B11:7DC Sniper LibranticeMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml David25:19Dvořák Jiří
2.Ne11.9.2022Mimikry Hradec Králové4:14DC No Score KosiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
18:00Zahradník Dušan11:31Homola Jiří
2.Ne11.9.2022Pavouci Hradec Králové7:11South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Lesák Vladimír19:24Truněček Martin
2.Út13.9.2022Ferbek Hradec Králové12:6H-CLUB SmiřiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Beránek František28:13Krejčí Petr
2.Út13.9.2022Biřička Hradec Králové10:8No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
18:00Křížek Petr23:19Kadleček František
2.Út13.9.2022Úletáři Hradec Králové10:8Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš26:20Dvořáček Michal
2.Út13.9.2022Marvin Hradec Králové5:13Darts4ever PšánkyProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr15:30Restl Denis
3.Ne18.9.2022DC No Score Kosice11:7Rebelové Myštěves BKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří25:17Deml David
3.Ne18.9.2022No comment Hradec Králové8:10Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
18:00Kubec Tomáš20:23Beránek František
3.Ne18.9.2022DC Sniper Librantice11:7Pavouci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
18:00Cejzlar Jan26:21Lesák Vladimír
3.Po19.9.2022Emírovci Pohřebačka13:5Marvin Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
18:00Ehrenberger Miroslav28:17Kuštan Petr
3.Po19.9.2022H-CLUB Smiřice10:8Mimikry Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr23:20Zahradník Dušan
3.Po19.9.2022South Park Cows Hr.Králové6:12Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
18:00Truněček Martin18:26Mrštík Jakub
3.Út20.9.2022Kocouři Hradec Králové12:6Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
18:00Dvořáček Michal24:20Staněk Michal
3.St21.9.2022Darts4ever Pšánky12:6Úletáři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice 
18:00Restl Denis26:16Kramář Miloš
4.Ne25.9.2022Dobřeňáci DobřeniceMarvin Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
4.Ne25.9.2022Rebelové Myštěves BH-CLUB SmiřiceMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
4.Ne25.9.2022Mimikry Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
4.Ne25.9.2022Pavouci Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
4.Po26.9.2022South Park Cows Hr.KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
4.Út27.9.2022Ferbek Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
4.Út27.9.2022Biřička Hradec KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
4.Út27.9.2022Úletáři Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
5.Ne2.10.2022DC No Score KosiceSouth Park Cows Hr.KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
5.Ne2.10.2022No comment Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
5.Ne2.10.2022DC Sniper LibranticeDobřeňáci DobřeniceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
5.Po3.10.2022Emírovci PohřebačkaBiřička Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
5.Po3.10.2022H-CLUB SmiřicePavouci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
5.Út4.10.2022Marvin Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
5.Út4.10.2022Kocouři Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
5.St5.10.2022Darts4ever PšánkyFerbek Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
6.Ne9.10.2022Dobřeňáci DobřeniceÚletáři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
6.Ne9.10.2022Rebelové Myštěves BKocouři Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
6.Ne9.10.2022Mimikry Hradec KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
6.Ne9.10.2022DC Sniper LibranticeDC No Score KosiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
6.Ne9.10.2022Pavouci Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
6.Po10.10.2022South Park Cows Hr.KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
6.Út11.10.2022Ferbek Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
6.Út11.10.2022Biřička Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
7.Ne16.10.2022DC No Score KosiceDobřeňáci DobřeniceKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
7.Ne16.10.2022No comment Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
7.Po17.10.2022Emírovci PohřebačkaMimikry Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
7.Po17.10.2022H-CLUB SmiřiceDC Sniper LibranticeSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
7.Út18.10.2022Úletáři Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
7.Út18.10.2022Marvin Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
7.Út18.10.2022Kocouři Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
7.St19.10.2022Darts4ever PšánkyRebelové Myštěves BPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
8.Ne23.10.2022DC No Score KosiceH-CLUB SmiřiceKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
8.Ne23.10.2022Dobřeňáci DobřeniceBiřička Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
8.Ne23.10.2022Rebelové Myštěves BEmírovci PohřebačkaMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
8.Ne23.10.2022Mimikry Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
8.Ne23.10.2022DC Sniper LibranticeNo comment Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
8.Ne23.10.2022Pavouci Hradec KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
8.Po24.10.2022South Park Cows Hr.KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
8.Út25.10.2022Ferbek Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
9.Ne30.10.2022No comment Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
9.Po31.10.2022Emírovci PohřebačkaPavouci Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
9.Po31.10.2022H-CLUB SmiřiceDobřeňáci DobřeniceSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
9.Út1.11.2022Biřička Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
9.Út1.11.2022Úletáři Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
9.Út1.11.2022Marvin Hradec KrálovéRebelové Myštěves BProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
9.Út1.11.2022Kocouři Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
9.St2.11.2022Darts4ever PšánkySouth Park Cows Hr.KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
10.Ne6.11.2022DC No Score KosiceKocouři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
10.Ne6.11.2022Dobřeňáci DobřeniceFerbek Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
10.Ne6.11.2022Rebelové Myštěves BÚletáři Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
10.Ne6.11.2022Mimikry Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
10.Ne6.11.2022DC Sniper LibranticeDarts4ever PšánkyLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
10.Ne6.11.2022Pavouci Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
10.Po7.11.2022H-CLUB SmiřiceNo comment Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
10.Po7.11.2022South Park Cows Hr.KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
11.Ne13.11.2022No comment Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
11.Po14.11.2022Emírovci PohřebačkaDC Sniper LibranticePohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
11.Út15.11.2022Ferbek Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
11.Út15.11.2022Biřička Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
11.Út15.11.2022Úletáři Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
11.Út15.11.2022Marvin Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
11.Út15.11.2022Kocouři Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
11.St16.11.2022Darts4ever PšánkyDC No Score KosicePšánky U Růženky, Nechanice
18:00
12.Ne20.11.2022DC No Score KosiceEmírovci PohřebačkaKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
12.Ne20.11.2022Dobřeňáci DobřeniceMimikry Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
12.Ne20.11.2022Rebelové Myštěves BFerbek Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
12.Ne20.11.2022No comment Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
12.Ne20.11.2022DC Sniper LibranticeMarvin Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
12.Ne20.11.2022Pavouci Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
12.Po21.11.2022H-CLUB SmiřiceDarts4ever PšánkySmiřice H-Club, Smiřice
18:00
12.Po21.11.2022South Park Cows Hr.KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
13.Ne27.11.2022Mimikry Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
13.Po28.11.2022Emírovci PohřebačkaH-CLUB SmiřicePohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
13.Út29.11.2022Ferbek Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
13.Út29.11.2022Biřička Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
13.Út29.11.2022Úletáři Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
13.Út29.11.2022Marvin Hradec KrálovéDC No Score KosiceProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
13.Út29.11.2022Kocouři Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
13.St30.11.2022Darts4ever PšánkyNo comment Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
14.Ne4.12.2022DC No Score KosiceÚletáři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
14.Ne4.12.2022Dobřeňáci DobřeniceRebelové Myštěves BDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
14.Ne4.12.2022No comment Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
14.Ne4.12.2022DC Sniper LibranticeBiřička Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
14.Ne4.12.2022Pavouci Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
14.Po5.12.2022H-CLUB SmiřiceMarvin Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
14.Po5.12.2022South Park Cows Hr.KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
14.Út6.12.2022Kocouři Hradec KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
15.Ne11.12.2022Rebelové Myštěves BPavouci Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
15.Ne11.12.2022Mimikry Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
15.Po12.12.2022Emírovci PohřebačkaKocouři Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
15.Út13.12.2022Ferbek Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
15.Út13.12.2022Biřička Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
15.Út13.12.2022Úletáři Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
15.Út13.12.2022Marvin Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
15.St14.12.2022Darts4ever PšánkyDobřeňáci DobřenicePšánky U Růženky, Nechanice
18:00
16.Ne15.1.2023Mimikry Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
16.Ne15.1.2023Rebelové Myštěves BSouth Park Cows Hr.KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
16.Ne15.1.2023Dobřeňáci DobřenicePavouci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
16.Po16.1.2023Emírovci PohřebačkaDarts4ever PšánkyPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
16.Út17.1.2023Marvin Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
16.Út17.1.2023Úletáři Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
16.Út17.1.2023Biřička Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
16.Út17.1.2023Ferbek Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
17.Ne22.1.2023DC No Score KosiceMimikry Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
17.Ne22.1.2023DC Sniper LibranticeRebelové Myštěves BLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
17.Ne22.1.2023No comment Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
17.Po23.1.2023Emírovci PohřebačkaDobřeňáci DobřenicePohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
17.Po23.1.2023H-CLUB SmiřiceFerbek Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
17.Po23.1.2023South Park Cows Hr.KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
17.Út24.1.2023Kocouři Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
17.St25.1.2023Darts4ever PšánkyMarvin Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
18.Ne29.1.2023Mimikry Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
18.Ne29.1.2023Rebelové Myštěves BDC No Score KosiceMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
18.Ne29.1.2023Pavouci Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
18.Ne29.1.2023Dobřeňáci DobřeniceSouth Park Cows Hr.KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
18.Út31.1.2023Marvin Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
18.Út31.1.2023Úletáři Hradec KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
18.Út31.1.2023Biřička Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
18.Út31.1.2023Ferbek Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
19.Ne5.2.2023DC No Score KosicePavouci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
19.Ne5.2.2023No comment Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
19.Ne5.2.2023DC Sniper LibranticeSouth Park Cows Hr.KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
19.Po6.2.2023H-CLUB SmiřiceRebelové Myštěves BSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
19.Po6.2.2023Emírovci PohřebačkaÚletáři Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
19.Út7.2.2023Marvin Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
19.Út7.2.2023Kocouři Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
19.St8.2.2023Darts4ever PšánkyBiřička Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
20.Ne19.2.2023Mimikry Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
20.Ne19.2.2023Rebelové Myštěves BNo comment Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
20.Ne19.2.2023Pavouci Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
20.Ne19.2.2023Dobřeňáci DobřeniceDC Sniper LibranticeDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
20.Po20.2.2023South Park Cows Hr.KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
20.Út21.2.2023Úletáři Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
20.Út21.2.2023Biřička Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
20.Út21.2.2023Ferbek Hradec KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
21.Ne26.2.2023DC No Score KosiceDC Sniper LibranticeKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
21.Ne26.2.2023No comment Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
21.Po27.2.2023Emírovci PohřebačkaFerbek Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
21.Po27.2.2023H-CLUB SmiřiceSouth Park Cows Hr.KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
21.Út28.2.2023Úletáři Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
21.Út28.2.2023Kocouři Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
21.Út28.2.2023Marvin Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
21.St1.3.2023Darts4ever PšánkyMimikry Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
22.Ne5.3.2023Mimikry Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
22.Ne5.3.2023Rebelové Myštěves BDarts4ever PšánkyMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
22.Ne5.3.2023Pavouci Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
22.Ne5.3.2023DC Sniper LibranticeH-CLUB SmiřiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
22.Ne5.3.2023Dobřeňáci DobřeniceDC No Score KosiceDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
22.Po6.3.2023South Park Cows Hr.KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
22.Út7.3.2023Biřička Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
22.Út7.3.2023Ferbek Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
23.Ne12.3.2023No comment Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
23.Po13.3.2023Emírovci PohřebačkaRebelové Myštěves BPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
23.Po13.3.2023H-CLUB SmiřiceDC No Score KosiceSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
23.Út14.3.2023Biřička Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
23.Út14.3.2023Marvin Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
23.Út14.3.2023Úletáři Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
23.Út14.3.2023Kocouři Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
23.St15.3.2023Darts4ever PšánkyPavouci Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
24.Ne19.3.2023DC No Score KosiceNo comment Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
24.Ne19.3.2023Mimikry Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
24.Ne19.3.2023Rebelové Myštěves BMarvin Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
24.Ne19.3.2023Pavouci Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
24.Ne19.3.2023DC Sniper LibranticeKocouři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
24.Ne19.3.2023Dobřeňáci DobřeniceH-CLUB SmiřiceDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
24.Po20.3.2023South Park Cows Hr.KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
24.Út21.3.2023Ferbek Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
25.Ne26.3.2023No comment Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
25.Po27.3.2023Emírovci PohřebačkaSouth Park Cows Hr.KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
25.Út28.3.2023Ferbek Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
25.Út28.3.2023Úletáři Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
25.Út28.3.2023Biřička Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
25.Út28.3.2023Kocouři Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
25.Út28.3.2023Marvin Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
25.St29.3.2023Darts4ever PšánkyDC Sniper LibranticePšánky U Růženky, Nechanice
18:00
26.Ne2.4.2023DC No Score KosiceDarts4ever PšánkyKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
26.Ne2.4.2023Mimikry Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
26.Ne2.4.2023Rebelové Myštěves BBiřička Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
26.Ne2.4.2023Pavouci Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
26.Ne2.4.2023DC Sniper LibranticeEmírovci PohřebačkaLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
26.Ne2.4.2023Dobřeňáci DobřeniceNo comment Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
26.Po3.4.2023South Park Cows Hr.KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
26.Po3.4.2023H-CLUB SmiřiceKocouři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
27.Ne16.4.2023Mimikry Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
27.Po17.4.2023Emírovci PohřebačkaDC No Score KosicePohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
27.Út18.4.2023Ferbek Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
27.Út18.4.2023Kocouři Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00
27.Út18.4.2023Marvin Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
27.Út18.4.2023Úletáři Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
27.Út18.4.2023Biřička Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
27.St19.4.2023Darts4ever PšánkyH-CLUB SmiřicePšánky U Růženky, Nechanice
18:00
28.Ne23.4.2023DC No Score KosiceMarvin Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
28.Ne23.4.2023Rebelové Myštěves BMimikry Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
28.Ne23.4.2023Pavouci Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
28.Ne23.4.2023DC Sniper LibranticeÚletáři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
28.Ne23.4.2023No comment Hradec KrálovéDarts4ever PšánkyHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
28.Ne23.4.2023Dobřeňáci DobřeniceKocouři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
28.Po24.4.2023South Park Cows Hr.KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
28.Po24.4.2023H-CLUB SmiřiceEmírovci PohřebačkaSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
29.Ne14.5.2023Rebelové Myštěves BDobřeňáci DobřeniceMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
29.Ne14.5.2023Mimikry Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
18:00
29.Po15.5.2023Emírovci PohřebačkaNo comment Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
18:00
29.Út16.5.2023Marvin Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
29.Út16.5.2023Úletáři Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
29.Út16.5.2023Biřička Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
18:00
29.Út16.5.2023Ferbek Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
29.St17.5.2023Darts4ever PšánkyKocouři Hradec KrálovéPšánky U Růženky, Nechanice
18:00
30.Ne21.5.2023DC No Score KosiceBiřička Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
30.Ne21.5.2023Pavouci Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
30.Ne21.5.2023DC Sniper LibranticeFerbek Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
18:00
30.Ne21.5.2023No comment Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
18:00
30.Ne21.5.2023Dobřeňáci DobřeniceDarts4ever PšánkyDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00
30.Po22.5.2023South Park Cows Hr.KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
18:00
30.Po22.5.2023H-CLUB SmiřiceÚletáři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
30.Út23.5.2023Kocouři Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
18:00

C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne4.9.2022Hrobaři Hradec Králové7:11Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie19:27Procházka Václav
1.Ne4.9.2022Medvědi Hradec Králové10:9Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
18:00Mančál Petr24:21Houška Jan
1.Ne4.9.2022DoubleTrouble Hradec Králové15:3Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Martin32:13Římal Marek
1.Po5.9.2022ŠK Běleč nad Orlicí B7:11Rychtáři Nové Město n/CBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Tavali Libor17:25Čihulek Pavel
1.Po5.9.2022Bubo Hradec Králové12:6Pětkaři z LibišanHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Steiner Jaroslav28:15Juláková Elena
1.Po5.9.2022Löwen Hradec Králové10:9U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Synek Petr23:21Mach Lukáš
1.Po5.9.2022Chudeřičtí Mimoni7:11Těsně vedle Hradec KrálovéChudeřice Hostinec 
18:00Šubrt Jiří21:24Pavlovič Petr
2.Ne11.9.2022U nás dobrý Hradec Králové8:10Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové 
18:00Mach Lukáš21:26Mančál Petr
2.Ne11.9.2022Hradečáci Hradec Králové14:4Löwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Procházka Václav30:12Synek Petr
2.Po12.9.2022Rychtáři Nové Město n/C10:8Chudeřičtí MimoniŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Dlouhý Martin23:21Šubrt Jiří
2.Po12.9.2022Harpuny Hradec Králové9:10ŠK Běleč nad Orlicí BKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Kruml Jan20:21Tavali Libor
2.Út13.9.2022Soptíci Hradec Králové8:10DoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan23:25Hofman Martin
2.Út13.9.2022Pětkaři z Libišan10:9Hrobaři Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany 
18:00Juláková Elena22:24Vraštil Otakar
2.St14.9.2022Sršni Nový Bydžov6:12Bubo Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov 
18:00Kout Martin16:28Steiner Jaroslav
3.Ne18.9.2022Hrobaři Hradec Králové10:8Sršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Vraštilová Viktorie26:19Kout Martin
3.Ne18.9.2022Medvědi Hradec Králové10:8Hradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
18:00Mančál Petr24:20Procházka Václav
3.Ne18.9.2022DoubleTrouble Hradec Králové11:7U nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové 
18:00Hofman Petr27:18Mach Lukáš
3.Ne18.9.2022Těsně vedle Hradec Králové13:5Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Pavlovič Petr27:16Dlouhý Martin
3.Po19.9.2022ŠK Běleč nad Orlicí B8:10Soptíci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Tavali Libor19:23Houška Jan
3.Po19.9.2022Chudeřičtí Mimoni11:7Harpuny Hradec KrálovéChudeřice Hostinec 
17:30Šubrt Jiří26:15Kruml Jan
4.Ne25.9.2022Sršni Nový BydžovLöwen Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
4.Ne25.9.2022U nás dobrý Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
4.Ne25.9.2022Hradečáci Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
4.Po26.9.2022Bubo Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
4.Po26.9.2022Harpuny Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
4.Út27.9.2022Soptíci Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
4.Út27.9.2022Pětkaři z LibišanMedvědi Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
5.Ne2.10.2022Medvědi Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
5.Ne2.10.2022DoubleTrouble Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
5.Ne2.10.2022Těsně vedle Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
5.Po3.10.2022ŠK Běleč nad Orlicí BHradečáci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
5.Po3.10.2022Chudeřičtí MimoniU nás dobrý Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
5.Po3.10.2022Löwen Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
5.Po3.10.2022Rychtáři Nové Město n/CHarpuny Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
6.Ne9.10.2022Sršni Nový BydžovDoubleTrouble Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
6.Ne9.10.2022Hrobaři Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
6.Ne9.10.2022U nás dobrý Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
6.Ne9.10.2022Hradečáci Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
6.Po10.10.2022Bubo Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
6.Út11.10.2022Soptíci Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
6.Út11.10.2022Pětkaři z LibišanŠK Běleč nad Orlicí BLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
7.Ne16.10.2022Medvědi Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
7.Ne16.10.2022DoubleTrouble Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
7.Ne16.10.2022Těsně vedle Hradec KrálovéHradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
7.Po17.10.2022ŠK Běleč nad Orlicí BSršni Nový BydžovBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
7.Po17.10.2022Chudeřičtí MimoniPětkaři z LibišanChudeřice Hostinec
17:30
7.Po17.10.2022Rychtáři Nové Město n/CU nás dobrý Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
7.Po17.10.2022Harpuny Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
8.Ne23.10.2022Sršni Nový BydžovChudeřičtí MimoniNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
8.Ne23.10.2022Hrobaři Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
8.Ne23.10.2022U nás dobrý Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
8.Ne23.10.2022Hradečáci Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
8.Po24.10.2022Bubo Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
8.Po24.10.2022Löwen Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
8.Út25.10.2022Pětkaři z LibišanTěsně vedle Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
9.Ne30.10.2022DoubleTrouble Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
9.Ne30.10.2022Těsně vedle Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
9.Po31.10.2022ŠK Běleč nad Orlicí BHrobaři Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
9.Po31.10.2022Chudeřičtí MimoniBubo Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
9.Po31.10.2022Rychtáři Nové Město n/CPětkaři z LibišanŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
9.Po31.10.2022Harpuny Hradec KrálovéHradečáci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
9.Út1.11.2022Soptíci Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
10.Ne6.11.2022Sršni Nový BydžovRychtáři Nové Město n/CNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
10.Ne6.11.2022Hrobaři Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
10.Ne6.11.2022Medvědi Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
10.Ne6.11.2022Hradečáci Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
10.Po7.11.2022Bubo Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
10.Po7.11.2022Löwen Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
10.Út8.11.2022Pětkaři z LibišanHarpuny Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
11.Ne13.11.2022Těsně vedle Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
11.Ne13.11.2022U nás dobrý Hradec KrálovéHradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
11.Po14.11.2022ŠK Běleč nad Orlicí BMedvědi Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
11.Po14.11.2022Chudeřičtí MimoniLöwen Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
11.Po14.11.2022Rychtáři Nové Město n/CBubo Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
11.Po14.11.2022Harpuny Hradec KrálovéSršni Nový BydžovKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
11.Út15.11.2022Soptíci Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
12.Ne20.11.2022Sršni Nový BydžovSoptíci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
12.Ne20.11.2022Hrobaři Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
12.Ne20.11.2022Medvědi Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
12.Ne20.11.2022DoubleTrouble Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
12.Po21.11.2022Bubo Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
12.Po21.11.2022Löwen Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
12.Út22.11.2022Pětkaři z LibišanU nás dobrý Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
13.Ne27.11.2022Těsně vedle Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
13.Ne27.11.2022U nás dobrý Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
13.Ne27.11.2022Hradečáci Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
13.Po28.11.2022Chudeřičtí MimoniDoubleTrouble Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
13.Po28.11.2022Rychtáři Nové Město n/CLöwen Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
13.Po28.11.2022Harpuny Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
13.Út29.11.2022Soptíci Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
14.Ne4.12.2022Sršni Nový BydžovHradečáci Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
14.Ne4.12.2022Hrobaři Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
14.Ne4.12.2022Medvědi Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
14.Ne4.12.2022DoubleTrouble Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
14.Po5.12.2022ŠK Běleč nad Orlicí BChudeřičtí MimoniBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
14.Po5.12.2022Bubo Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
14.Po5.12.2022Löwen Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
15.Ne11.12.2022Těsně vedle Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
15.Ne11.12.2022U nás dobrý Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
15.Ne11.12.2022Hradečáci Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
15.Po12.12.2022Rychtáři Nové Město n/CDoubleTrouble Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
15.Po12.12.2022Harpuny Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
15.Út13.12.2022Soptíci Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
15.Út13.12.2022Pětkaři z LibišanSršni Nový BydžovLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
3.So31.12.2022Löwen Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
16.Ne15.1.2023Hradečáci Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
16.Ne15.1.2023U nás dobrý Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
16.Ne15.1.2023Těsně vedle Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
16.Po16.1.2023Harpuny Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
16.Po16.1.2023Rychtáři Nové Město n/CŠK Běleč nad Orlicí BŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
16.Út17.1.2023Pětkaři z LibišanBubo Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
16.Út17.1.2023Soptíci Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
17.Ne22.1.2023DoubleTrouble Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
17.Ne22.1.2023Medvědi Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
17.Ne22.1.2023Hrobaři Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
17.Po23.1.2023Chudeřičtí MimoniRychtáři Nové Město n/CChudeřice Hostinec
17:30
17.Po23.1.2023ŠK Běleč nad Orlicí BHarpuny Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
17.Po23.1.2023Bubo Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
17.Po23.1.2023Löwen Hradec KrálovéHradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
18.Ne29.1.2023Sršni Nový BydžovHrobaři Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
18.Ne29.1.2023Hradečáci Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
18.Ne29.1.2023U nás dobrý Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
18.Po30.1.2023Harpuny Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
18.Po30.1.2023Rychtáři Nové Město n/CTěsně vedle Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
18.Út31.1.2023Pětkaři z LibišanLöwen Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
18.Út31.1.2023Soptíci Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
19.Ne5.2.2023Hrobaři Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
19.Ne5.2.2023Těsně vedle Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
19.Ne5.2.2023DoubleTrouble Hradec KrálovéHradečáci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
19.Ne5.2.2023Medvědi Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
19.Po6.2.2023Chudeřičtí MimoniSoptíci Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
19.Po6.2.2023ŠK Běleč nad Orlicí BU nás dobrý Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
19.Po6.2.2023Löwen Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
20.Ne19.2.2023Sršni Nový BydžovMedvědi Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
20.Ne19.2.2023Hradečáci Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
20.Ne19.2.2023U nás dobrý Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
20.Po20.2.2023Bubo Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
20.Po20.2.2023Harpuny Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
20.Út21.2.2023Pětkaři z LibišanDoubleTrouble Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
20.Út21.2.2023Soptíci Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
21.Ne26.2.2023DoubleTrouble Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
21.Ne26.2.2023Medvědi Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
21.Ne26.2.2023Těsně vedle Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
21.Po27.2.2023Chudeřičtí MimoniHradečáci Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
21.Po27.2.2023ŠK Běleč nad Orlicí BPětkaři z LibišanBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
21.Po27.2.2023Löwen Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
21.Po27.2.2023Rychtáři Nové Město n/CSoptíci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
22.Ne5.3.2023Hrobaři Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
22.Ne5.3.2023Sršni Nový BydžovŠK Běleč nad Orlicí BNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
22.Ne5.3.2023Hradečáci Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
22.Ne5.3.2023U nás dobrý Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
22.Po6.3.2023Bubo Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
22.Út7.3.2023Pětkaři z LibišanChudeřičtí MimoniLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
22.Út7.3.2023Soptíci Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
23.Ne12.3.2023DoubleTrouble Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
23.Ne12.3.2023Medvědi Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
23.Ne12.3.2023Těsně vedle Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
23.Po13.3.2023Chudeřičtí MimoniSršni Nový BydžovChudeřice Hostinec
17:30
23.Po13.3.2023ŠK Běleč nad Orlicí BBubo Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
23.Po13.3.2023Harpuny Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
23.Po13.3.2023Rychtáři Nové Město n/CHradečáci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
24.Ne19.3.2023Hrobaři Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
24.Ne19.3.2023Sršni Nový BydžovTěsně vedle Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
24.Ne19.3.2023Hradečáci Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
24.Ne19.3.2023U nás dobrý Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
24.Po20.3.2023Löwen Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
24.Po20.3.2023Bubo Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
24.Út21.3.2023Pětkaři z LibišanRychtáři Nové Město n/CLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
25.Ne26.3.2023Těsně vedle Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
25.Ne26.3.2023DoubleTrouble Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
25.Po27.3.2023Chudeřičtí MimoniHrobaři Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
25.Po27.3.2023ŠK Běleč nad Orlicí BLöwen Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
25.Po27.3.2023Rychtáři Nové Město n/CSršni Nový BydžovŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
25.Po27.3.2023Harpuny Hradec KrálovéPětkaři z LibišanKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
25.Út28.3.2023Soptíci Hradec KrálovéHradečáci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
26.Ne2.4.2023Medvědi Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
26.Ne2.4.2023Hrobaři Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
26.Ne2.4.2023Sršni Nový BydžovHarpuny Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
26.Ne2.4.2023Hradečáci Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
26.Po3.4.2023Löwen Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
26.Po3.4.2023Bubo Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
26.Út4.4.2023Pětkaři z LibišanSoptíci Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
27.Ne16.4.2023Těsně vedle Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
27.Ne16.4.2023U nás dobrý Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
27.Po17.4.2023Chudeřičtí MimoniMedvědi Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
27.Po17.4.2023ŠK Běleč nad Orlicí BDoubleTrouble Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
27.Po17.4.2023Harpuny Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
27.Po17.4.2023Rychtáři Nové Město n/CHrobaři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
27.Út18.4.2023Soptíci Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
28.Ne23.4.2023DoubleTrouble Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
28.Ne23.4.2023Medvědi Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
28.Ne23.4.2023Hrobaři Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
28.Ne23.4.2023Sršni Nový BydžovU nás dobrý Hradec KrálovéNový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov
18:00
28.Po24.4.2023Löwen Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
28.Po24.4.2023Bubo Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
28.Út25.4.2023Pětkaři z LibišanHradečáci Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
29.Ne14.5.2023Hradečáci Hradec KrálovéSršni Nový BydžovHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
29.Ne14.5.2023U nás dobrý Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové
18:00
29.Ne14.5.2023Těsně vedle Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
29.Po15.5.2023Chudeřičtí MimoniŠK Běleč nad Orlicí BChudeřice Hostinec
17:30
29.Po15.5.2023Harpuny Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
29.Po15.5.2023Rychtáři Nové Město n/CMedvědi Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
29.Út16.5.2023Soptíci Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
30.Ne21.5.2023DoubleTrouble Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
30.Ne21.5.2023Medvědi Hradec KrálovéHarpuny Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
18:00
30.Ne21.5.2023Hrobaři Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové
18:00
30.Ne21.5.2023Sršni Nový