Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga jih
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Comeback Máslojedy8:10The Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Podlezl Petr22:24Marek Michal
1.Po7.9.2020Black Sheep Hradec Králové12:6Zippo team ŠtítHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan29:20Komora Martin
1.Út8.9.2020Severní vítr Hradec Králové7:11Maséři B Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Dolívka Jan16:28Nejman Jiří
1.Út8.9.2020Rebelové Myštěves8:10Pivaři HabřinaMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Filák Libor20:26XXXMertlík Jiří
2.Ne13.9.2020The Badgers Kostelec nad Orlicí11:7Severní vítr Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal25:18Dolívka Jan
2.Po14.9.2020Black Sheep Hradec Králové11:7Comeback MáslojedyHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan26:19Podlezl Petr
2.Út15.9.2020Pivaři Habřina11:7Notorklub SopotniceHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00XXXMertlík Jiří25:19Oškera Alois
2.Út15.9.2020Maséři B Hradec Králové8:10Rebelové MyštěvesHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří21:23Filák Libor
3.Út22.9.2020Comeback Máslojedy11:7Zippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Podlezl Petr26:21Komora Martin
3.Út22.9.2020Severní vítr Hradec Králové11:7Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Dolívka Jan22:20Nosek Jan
3.Út22.9.2020Rebelové Myštěves10:8The Badgers Kostelec nad OrlicíMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Filák Libor24:19Marek Michal
3.Út22.9.2020Notorklub Sopotnice11:7Maséři B Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice 
18:00Zeman Luděk25:19Nejman Jiří
4.Ne4.10.2020The Badgers Kostelec nad Orlicí11:7Notorklub SopotniceKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal28:17Zeman Luděk
4.Po5.10.2020Black Sheep Hradec Králové11:7Rebelové MyštěvesHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan26:19Filák Libor
4.Út6.10.2020Zippo team Štít6:12Pivaři HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin15:28XXXMertlík Jiří
4.St7.10.2020Comeback Máslojedy10:8Severní vítr Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Podlezl Petr23:21Šildbergerová Kateřina
5.Út13.10.2020Rebelové Myštěves13:5Comeback MáslojedyMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Filák Libor29:15Podlezl Petr
12.Ne6.12.2020The Badgers Kostelec nad Orlicí12:6Rebelové MyštěvesKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal28:17Filák Libor
5.Út14.9.2021Severní vítr Hradec Králové10:8Zippo team ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Šildbergerová Kateřina23:21Komora Martin
5.Út14.9.2021Notorklub Sopotnice10:8Black Sheep Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice 
18:00Oškera Alois25:22Nosek Jan
5.Út14.9.2021Pivaři Habřina10:8Maséři B Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Vaisar Zdeněk23:23Nejman Jiří
6.Ne19.9.2021The Badgers Kostelec nad Orlicí10:9Pivaři HabřinaKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal23:22Vaisar Zdeněk
6.Út21.9.2021Comeback Máslojedy6:12Notorklub SopotniceHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Podlezl Petr14:26Zeman Luděk
6.Út21.9.2021Severní vítr Hradec Králové11:7Rebelové MyštěvesHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Šildbergerová Kateřina26:21Filák Libor
6.Út21.9.2021Zippo team Štít6:12Maséři B Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin16:25Nejman Jiří
7.Út5.10.2021Rebelové Myštěves8:10Zippo team ŠtítMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Filák Libor18:25Komora Martin
7.Út5.10.2021Notorklub Sopotnice12:6Severní vítr Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice 
18:00Zeman Luděk26:16Šildbergerová Kateřina
7.Út5.10.2021Pivaři Habřina12:6Black Sheep Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Vaisar Zdeněk27:17Nosek Jan
7.Út5.10.2021Maséři B Hradec Králové10:9The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří24:21Marek Michal
8.Po11.10.2021Black Sheep Hradec Králové6:12Maséři B Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
18:00Lejp Jiří18:28Nejman Jiří
8.Út12.10.2021Comeback Máslojedy7:11Pivaři HabřinaHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Podlezl Petr17:26Vaisar Zdeněk
8.Út12.10.2021Rebelové Myštěves11:7Notorklub SopotniceMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Filák Libor25:19Zeman Luděk
8.Út12.10.2021Zippo team Štít12:6The Badgers Kostelec nad OrlicíŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin28:20Marek Michal
9.Út19.10.2021Notorklub Sopotnice10:8Zippo team ŠtítSopotnice Na hřišti, Sopotnice 
18:00Zeman Luděk25:21Komora Martin
9.Út19.10.2021Maséři B Hradec Králové11:7Comeback MáslojedyHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří24:20Podlezl Petr
10.Ne24.10.2021The Badgers Kostelec nad Orlicí10:8Comeback MáslojedyKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí 
18:00Marek Michal22:20Podlezl Petr
10.Út26.10.2021Maséři B Hradec Králové12:6Severní vítr Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří26:16Šildbergerová Kateřina
10.Út26.10.2021Pivaři Habřina11:7Rebelové MyštěvesHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Vaisar Zdeněk25:20Filák Libor
11.Út2.11.2021Notorklub Sopotnice10:8Pivaři HabřinaSopotnice Na hřišti, Sopotnice 
18:00Zeman Luděk27:23Vaisar Zdeněk
11.Út2.11.2021Rebelové Myštěves7:11Maséři B Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Filák Libor15:27Nejman Jiří
11.Út2.11.2021Severní vítr Hradec Králové7:11The Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Šildbergerová Kateřina19:22Marek Michal
12.Po8.11.2021Black Sheep Hradec Králové12:6Severní vítr Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan27:15Šildbergerová Kateřina
12.Út9.11.2021Zippo team Štít8:10Comeback MáslojedyŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
18:00Komora Martin21:23Podlezl Petr
12.Út9.11.2021Maséři B Hradec Králové6:12Notorklub SopotniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří17:25Zeman Luděk
13.Út16.11.2021Rebelové Myštěves7:11Black Sheep Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Filák Libor17:29Nosek Jan
13.Út16.11.2021Severní vítr Hradec Králové6:12Comeback MáslojedyHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Šildbergerová Kateřina21:25Podlezl Petr
13.Út16.11.2021Notorklub Sopotnice10:8The Badgers Kostelec nad OrlicíSopotnice Na hřišti, Sopotnice 
18:00Zeman Luděk24:21Marek Michal
13.Út16.11.2021Pivaři Habřina11:7Zippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice 
18:00Vaisar Zdeněk22:21Komora Martin
14.Po22.11.2021Black Sheep Hradec Králové7:11Notorklub SopotniceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
18:00Nosek Jan19:25Zeman Luděk
14.Út23.11.2021Maséři B Hradec Králové12:6Pivaři HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
18:00Nejman Jiří26:18Vaisar Zdeněk
15.Út30.11.2021Rebelové MyštěvesSeverní vítr Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
15.Út30.11.2021Pivaři HabřinaThe Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
15.Út30.11.2021Maséři B Hradec KrálovéZippo team ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
15.St1.12.2021Notorklub SopotniceComeback MáslojedySopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
9.Út7.12.2021Pivaři HabřinaSeverní vítr Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
9.Ne12.12.2021The Badgers Kostelec nad OrlicíBlack Sheep Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
11.Ne12.12.2021Comeback MáslojedyBlack Sheep Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
10.Út21.12.2021Zippo team ŠtítBlack Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
14.Po10.1.2022Comeback MáslojedyRebelové MyštěvesHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
14.Út11.1.2022Zippo team ŠtítSeverní vítr Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
16.Ne16.1.2022The Badgers Kostelec nad OrlicíMaséři B Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
16.Po17.1.2022Black Sheep Hradec KrálovéPivaři HabřinaHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
18:00
16.Út18.1.2022Zippo team ŠtítRebelové MyštěvesŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
16.Út18.1.2022Severní vítr Hradec KrálovéNotorklub SopotniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
17.Ne23.1.2022The Badgers Kostelec nad OrlicíZippo team ŠtítKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
17.Út25.1.2022Maséři B Hradec KrálovéBlack Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
17.Út25.1.2022Pivaři HabřinaComeback MáslojedyHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
17.Út25.1.2022Notorklub SopotniceRebelové MyštěvesSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
18.Po31.1.2022Black Sheep Hradec KrálovéThe Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
18:00
18.Út1.2.2022Zippo team ŠtítNotorklub SopotniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
18.Út1.2.2022Severní vítr Hradec KrálovéPivaři HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
18.Út1.2.2022Comeback MáslojedyMaséři B Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00

B I.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Mimikry Hradec Králové10:9Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan23:24Lesák Vladimír
1.Ne6.9.2020DC No Score Kosice6:12Lišťáci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav19:26Vaněk Michal
1.Út8.9.2020Kocouři Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřiceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal23:19Jirka Josef
1.Út8.9.2020Marvin Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Langer Jan29:14Havel Tomáš
1.Út8.9.2020Úletáři Hradec Králové8:10Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš21:24Bous Jiří
2.Ne13.9.2020DC Sniper Librantice8:10Ferbek Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Cejzlar Jan18:22Beránek František
2.Po14.9.2020Dobřeňáci Dobřenice8:10Lišťáci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub21:23Vaněk Michal
2.Po14.9.2020H-CLUB Smiřice6:12Mimikry Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr17:27Zahradník Dušan
2.St16.9.2020Pavouci Hradec Králové5:13Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír16:28Kramář Miloš
3.Ne20.9.2020DC No Score Kosice7:11Pavouci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří16:24Lesák Vladimír
3.Po21.9.2020Lišťáci Hradec Králové4:14Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Vaněk Michal12:30Novák Jakub
3.Út22.9.2020Kocouři Hradec Králové10:9DC Sniper LibranticeHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal20:21Cejzlar Jan
3.Út22.9.2020Úletáři Hradec Králové9:10H-CLUB SmiřiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš23:24Krejčí Petr
3.St30.9.2020Dobřeňáci Dobřenice9:10Marvin Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
18:00Tomčo Jakub25:25Langer Jan
4.Ne4.10.2020DC Sniper Librantice8:10Mimikry Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Cejzlar Jan20:23Zahradník Dušan
4.Po5.10.2020Dobřeňáci Dobřenice5:13Vlčáci 2011 ŠtítDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Sadílek Petr14:30Novák Jakub
4.Po5.10.2020H-CLUB Smiřice11:7DC No Score KosiceSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr26:19Bareš Václav
4.Út6.10.2020Marvin Hradec Králové10:8Ferbek Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Langer Jan26:23Beránek František
4.St7.10.2020Pavouci Hradec Králové8:10Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír21:22Vaněk Michal
5.Út13.10.2020Ferbek Hradec Králové10:8Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Beránek František26:18Tomčo Jakub
11.St2.12.2020Pavouci Hradec Králové7:11Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Čiháček Petr17:25Langer Jan
12.Út8.12.2020Úletáři Hradec Králové14:4DC No Score KosiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš30:15Bareš Václav
5.Ne12.9.2021Vlčáci 2011 Štít12:6Pavouci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub28:20Lesák Vladimír
5.Po13.9.2021Lišťáci Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřiceHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Vaněk Michal24:20Krejčí Petr
5.Út14.9.2021Kocouři Hradec Králové18:0Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal36:0Pokorný Pavel
5.Út14.9.2021Úletáři Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš28:17Cejzlar Jan
6.Po20.9.2021Dobřeňáci Dobřenice10:9Pavouci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub25:22Lesák Vladimír
6.Po20.9.2021H-CLUB Smiřice5:13Vlčáci 2011 ŠtítSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr15:27Novák Jakub
6.Út21.9.2021Ferbek Hradec Králové10:8Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Beránek František25:20Dvořáček Michal
6.Út21.9.2021Marvin Hradec Králové12:6Mimikry Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:0024:24
6.St22.9.2021DC Sniper Librantice14:4DC No Score KosiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Cejzlar Jan30:14Homola Jiří
7.Ne3.10.2021Mimikry Hradec Králové7:11Ferbek Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan18:26Beránek František
7.Po4.10.2021Lišťáci Hradec Králové15:3DC Sniper LibranticeHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Sternwald Martin30:9Cejzlar Jan
7.Út5.10.2021Kocouři Hradec Králové9:10Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal23:24Tomčo Jakub
7.Út5.10.2021Úletáři Hradec Králové9:10Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš21:25Kuštan Petr
7.St6.10.2021Pavouci Hradec Králové15:3H-CLUB SmiřiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír32:14Krejčí Petr
8.Po11.10.2021Dobřeňáci Dobřenice13:5H-CLUB SmiřiceDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Mrštík Jakub28:18Krejčí Petr
8.Út12.10.2021Ferbek Hradec Králové7:11Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Beránek František22:25Kramář Miloš
8.Út12.10.2021Kocouři Hradec Králové8:10Mimikry Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal21:22Zahradník Dušan
8.Út12.10.2021Marvin Hradec Králové10:8DC No Score KosiceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Pokorný Pavel22:21Bareš Václav
8.St13.10.2021DC Sniper Librantice4:14Vlčáci 2011 ŠtítLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš15:30Bous Jiří
9.Ne17.10.2021Mimikry Hradec Králové5:13Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan16:28Tomčo Jakub
9.Ne17.10.2021DC No Score Kosice8:10Ferbek Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Bareš Václav18:26Beránek František
9.Po18.10.2021Lišťáci Hradec Králové10:8Marvin Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Vaněk Michal25:18Kuštan Petr
9.Út19.10.2021Úletáři Hradec Králové13:5Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš29:18Dvořáček Michal
9.St20.10.2021Pavouci Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír27:15Havel Tomáš
2.Ne24.10.2021Vlčáci 2011 Štít14:4DC No Score KosiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub29:10Bareš Václav
10.Ne24.10.2021Mimikry Hradec Králové7:11Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan16:27Kramář Miloš
10.Út26.10.2021Ferbek Hradec Králové10:8Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Beránek František25:17Vaněk Michal
10.Út26.10.2021Kocouři Hradec Králové7:11DC No Score KosiceHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal18:24Homola Jiří
10.Út26.10.2021Marvin Hradec Králové9:10Vlčáci 2011 ŠtítProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr22:22Novák Jakub
10.St27.10.2021DC Sniper Librantice5:13H-CLUB SmiřiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš15:29Krejčí Petr
11.Ne31.10.2021DC No Score Kosice11:7Mimikry Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří26:16Zahradník Dušan
11.Ne31.10.2021Vlčáci 2011 Štít8:10Ferbek Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub24:21Beránek František
11.Po1.11.2021Lišťáci Hradec Králové13:5Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Vaněk Michal30:15Dvořáček Michal
11.Út2.11.2021Úletáři Hradec Králové7:11Dobřeňáci DobřeniceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9 
18:00Kramář Miloš20:24Tomčo Jakub
12.Ne7.11.2021Mimikry Hradec Králové12:6Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové 
17:30Zahradník Dušan27:14Sternwald Martin
12.Ne7.11.2021Dobřeňáci Dobřenice10:8DC Sniper LibranticeDobřenice U Nosků, Dobřenice 
17:30Tomčo Jakub24:18Cejzlar Jan
12.Út9.11.2021Kocouři Hradec Králové4:14Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové 
17:30Dvořáček Michal11:29Novák Jakub
12.Út9.11.2021Marvin Hradec Králové10:9H-CLUB SmiřiceProbluz Hostinec XIII, Probluz 
18:00Kuštan Petr25:24Krejčí Petr
13.Ne14.11.2021DC No Score Kosice7:11Dobřeňáci DobřeniceKosice Pod Lípama, Kosice 
17:30Homola Jiří16:26Mrštík Jakub
13.Ne14.11.2021Vlčáci 2011 Štít13:5Mimikry Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Novák Jakub26:15Zahradník Dušan
13.Po15.11.2021Lišťáci Hradec Králové7:11Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Vaněk Michal17:24Kramář Miloš
13.Po15.11.2021H-CLUB Smiřice13:5Ferbek Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr28:16Beránek František
13.St17.11.2021Pavouci Hradec Králové14:4Kocouři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír29:19Dvořáček Michal
14.Po22.11.2021Lišťáci Hradec Králové8:10DC No Score KosiceHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Vaněk Michal21:25Homola Jiří
14.Po22.11.2021H-CLUB Smiřice4:14Kocouři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice 
18:00Krejčí Petr17:30Dvořáček Michal
12.Út23.11.2021Ferbek Hradec Králové10:8Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Beránek František23:21Lesák Vladimír
14.St24.11.2021DC Sniper Librantice10:8Marvin Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice 
17:30Havel Tomáš23:20Pokorný Pavel
14.St24.11.2021Pavouci Hradec Králové10:8Mimikry Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Lesák Vladimír23:21Zahradník Dušan
15.Ne28.11.2021Mimikry Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
15.Po29.11.2021Lišťáci Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Na růžku, Hradec Králové
17:30
15.Út30.11.2021Ferbek Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
14.Ne9.1.2022Vlčáci 2011 ŠtítÚletáři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
15.Ne16.1.2022DC No Score KosiceVlčáci 2011 ŠtítKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
16.Ne16.1.2022Vlčáci 2011 ŠtítLišťáci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
15.Ne16.1.2022Úletáři Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
16.Po17.1.2022H-CLUB SmiřiceÚletáři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
16.Út18.1.2022Marvin Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceProbluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
16.St19.1.2022DC Sniper LibranticeKocouři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
16.St19.1.2022Pavouci Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
17.Ne23.1.2022DC No Score KosiceH-CLUB SmiřiceKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
17.Ne23.1.2022Mimikry Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
17.Ne23.1.2022Vlčáci 2011 ŠtítDobřeňáci DobřeniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
17.Po24.1.2022Lišťáci Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové
17:30
17.Út25.1.2022Ferbek Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
18.Ne30.1.2022Dobřeňáci DobřeniceFerbek Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
18.Po31.1.2022H-CLUB SmiřiceLišťáci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
18.Út1.2.2022Marvin Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
18.St2.2.2022DC Sniper LibranticeÚletáři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
18.St2.2.2022Pavouci Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Mimikry Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Vlčáci 2011 ŠtítH-CLUB SmiřiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
19.Ne13.2.2022DC No Score KosiceDC Sniper LibranticeKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
19.Út15.2.2022Kocouři Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
17:30
19.St16.2.2022Pavouci Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
20.Ne20.2.2022Dobřeňáci DobřeniceKocouři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
20.Po21.2.2022H-CLUB SmiřicePavouci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
20.Út22.2.2022Ferbek Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
20.Út22.2.2022Marvin Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
20.St23.2.2022DC Sniper LibranticeLišťáci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
21.Ne27.2.2022DC No Score KosiceMarvin Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
21.Ne27.2.2022Mimikry Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
21.Ne27.2.2022Vlčáci 2011 ŠtítDC Sniper LibranticeŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
21.Po28.2.2022H-CLUB SmiřiceDobřeňáci DobřeniceSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
21.Út1.3.2022Úletáři Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
22.Ne6.3.2022Dobřeňáci DobřeniceMimikry Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
22.Út8.3.2022Kocouři Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
17:30
22.Út8.3.2022Ferbek Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
22.Út8.3.2022Marvin Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
22.St9.3.2022DC Sniper LibranticePavouci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
23.Ne13.3.2022Vlčáci 2011 ŠtítMarvin Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
23.Ne13.3.2022DC No Score KosiceKocouři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
23.Po14.3.2022Lišťáci Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové
17:30
23.Po14.3.2022H-CLUB SmiřiceDC Sniper LibranticeSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
23.Út15.3.2022Úletáři Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
24.Ne20.3.2022Dobřeňáci DobřeniceÚletáři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
24.Ne20.3.2022Mimikry Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
24.Út22.3.2022Kocouři Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
17:30
24.Út22.3.2022Ferbek Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
24.Út22.3.2022Marvin Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
25.Ne27.3.2022Vlčáci 2011 ŠtítKocouři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
25.Ne27.3.2022DC No Score KosiceÚletáři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
25.Po28.3.2022Lišťáci Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové
17:30
25.Po28.3.2022H-CLUB SmiřiceMarvin Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
25.St30.3.2022Pavouci Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
25.St30.3.2022DC Sniper LibranticeDobřeňáci DobřeniceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
26.Ne3.4.2022Dobřeňáci DobřeniceDC No Score KosiceDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
26.Ne3.4.2022Mimikry Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
26.Út5.4.2022Kocouři Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové
17:30
26.Út5.4.2022Ferbek Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
26.Út5.4.2022Úletáři Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00

C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Devils Hradec Králové9:10Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří23:25Pultar Filip
1.Ne6.9.2020Medvědi Hradec Králové8:10Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:23Staněk Jan
1.Po7.9.2020HSK U Marťase Hradec Králové11:7Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel26:21Houška Jan
1.Po7.9.2020Rychtáři Nové Město n/C9:10Vemena Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Kopřiva Vladimír21:23Konšel Miloslav
1.Po7.9.2020South Park Cows Hr.Králové12:6Emírovci PohřebačkaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin25:13Ehrenberger Miroslav
1.Po7.9.2020Bubo Hradec Králové7:11Rebelové Myštěves BHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav19:22Deml Robin
1.Po7.9.2020Löwen Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Synek Petr21:25Všetečka Petr
2.Ne13.9.2020No comment Hradec Králové11:7Devils Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kubec Tomáš26:19Balihar Jiří
2.Ne13.9.2020Vemena Hradec Králové6:12HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Konšel Miloslav19:26Hanovec Karel
2.Po14.9.2020Emírovci Pohřebačka10:9Löwen Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Ehrenberger Miroslav26:24Roušal Robert
2.Po14.9.2020Bubo Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav26:18Mančál Petr
2.Út15.9.2020Biřička Hradec Králové11:7South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Jan27:17Truněček Martin
2.Út15.9.2020Union Stars Hradec Králové8:10Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Pultar Filip23:26Kopřiva Vladimír
2.Út15.9.2020Rebelové Myštěves B11:7Soptíci Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml Robin28:21Houška Jan
3.Ne20.9.2020Devils Hradec Králové9:10Emírovci PohřebačkaHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří22:22Ehrenberger Miroslav
3.Ne20.9.2020Medvědi Hradec Králové10:8Rebelové Myštěves BHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr24:22Deml Robin
3.Po21.9.2020Rychtáři Nové Město n/C10:8No comment Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel24:22Kubec Tomáš
3.Po21.9.2020Löwen Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Roušal Robert16:27Staněk Jan
3.Út22.9.2020Soptíci Hradec Králové8:10Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan21:25Konšel Miloslav
3.St23.9.2020HSK U Marťase Hradec Králové11:7Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel26:20Zajíc Lubomír
4.Ne4.10.2020No comment Hradec Králové10:8HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kubec Tomáš23:19Baleš Martin
4.Ne4.10.2020Union Stars Hradec Králové7:11Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír17:27Houška Jan
4.Ne4.10.2020Medvědi Hradec Králové10:8South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr25:22Truněček Martin
4.Po5.10.2020Emírovci Pohřebačka12:6Rychtáři Nové Město n/CPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Ehrenberger Miroslav28:17Kopřiva Vladimír
4.Po5.10.2020Bubo Hradec Králové10:8Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav23:21Roušal Robert
4.Út6.10.2020Biřička Hradec Králové10:9Devils Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Jan25:20Balihar Jiří
4.Út6.10.2020Rebelové Myštěves B16:2Vemena Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml Robin33:9Konšel Miloslav
3.Ne11.10.2020South Park Cows Hr.Králové10:8Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin23:20Steiner Jaroslav
5.Ne12.9.2021Vemena Hradec Králové10:8Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Konšel Miloslav25:17Hos Miroslav
5.Ne12.9.2021Devils Hradec Králové11:7Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří25:19Steiner Jaroslav
5.Po13.9.2021HSK U Marťase Hradec Králové8:10Emírovci PohřebačkaHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel20:25Ehrenberger Miroslav
5.Po13.9.2021Rychtáři Nové Město n/C3:15Biřička Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel11:31Staněk Jan
5.Po13.9.2021South Park Cows Hr.Králové12:6Rebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin26:21Deml Robin
5.Po13.9.2021Löwen Hradec Králové10:8Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Synek Petr23:22Mančál Petr
5.Út14.9.2021Soptíci Hradec Králové7:11No comment Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan21:24Kubec Tomáš
6.Ne19.9.2021No comment Hradec Králové14:4Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Všetečka Petr32:13Konšel Miloslav
6.Ne19.9.2021Medvědi Hradec Králové6:12Devils Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr15:28Dejdar Vítězslav
6.Po20.9.2021Emírovci Pohřebačka4:14Soptíci Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Ehrenberger Miroslav15:29Houška Jan
6.Po20.9.2021South Park Cows Hr.Králové9:10Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Stružka Martin19:21Synek Petr
6.Po20.9.2021Bubo Hradec Králové9:10Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav24:21Čihulek Pavel
6.Út21.9.2021Biřička Hradec Králové9:10HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr24:24Hanovec Karel
6.Út21.9.2021Rebelové Myštěves B15:3Union Stars Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml Robin31:10Zajíc Lubomír
7.Ne3.10.2021Union Stars Hradec Králové4:14No comment Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír14:31Kadleček František
7.Ne3.10.2021Vemena Hradec Králové8:10Emírovci PohřebačkaHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav24:22Ehrenberger Miroslav
7.Ne3.10.2021Devils Hradec Králové5:13South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří17:28Truněček Martin
7.Po4.10.2021HSK U Marťase Hradec Králové7:11Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel21:25Steiner Jaroslav
7.Po4.10.2021Löwen Hradec Králové6:12Rebelové Myštěves BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Synek Petr15:25Deml Robin
7.Út5.10.2021Soptíci Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan17:26Křížek Petr
8.Ne10.10.2021Medvědi Hradec Králové11:7HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr26:17Hanovec Karel
8.Po11.10.2021Emírovci Pohřebačka9:10Union Stars Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Hašková Lada21:22Zajíc Lubomír
8.Po11.10.2021South Park Cows Hr.Králové13:5Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin27:19Čihulek Pavel
8.Po11.10.2021Bubo Hradec Králové7:11Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav20:26Houška Jan
8.Po11.10.2021Rebelové Myštěves B10:8No comment Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml Robin25:21Kadleček František
8.Po11.10.2021Löwen Hradec Králové10:9Devils Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Synek Petr21:23Felbr Tomáš
8.Út12.10.2021Biřička Hradec Králové13:5Vemena Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr29:17Procházka Václav
9.Ne17.10.2021No comment Hradec Králové13:5Emírovci PohřebačkaHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František29:14Ehrenberger Miroslav
9.Ne17.10.2021Union Stars Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír17:29Křížek Petr
9.Ne17.10.2021Vemena Hradec Králové8:10Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav22:25Steiner Jaroslav
9.Ne17.10.2021Devils Hradec Králové4:14Rebelové Myštěves BHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Felbr Tomáš13:29Deml Robin
9.Po18.10.2021HSK U Marťase Hradec Králové7:11South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
17:30Baleš Martin15:24Truněček Martin
9.Po18.10.2021Rychtáři Nové Město n/C8:10Löwen Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel23:26Synek Petr
9.Út19.10.2021Soptíci Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan27:18Mančál Petr
10.Ne24.10.2021Devils Hradec Králové10:9Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří22:24Čihulek Pavel
10.Ne24.10.2021Medvědi Hradec Králové10:8Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr26:21Procházka Václav
10.Po25.10.2021South Park Cows Hr.Králové12:6Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Truněček Martin27:15Houška Jan
10.Po25.10.2021Bubo Hradec Králové13:5Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav30:14Pultar Filip
10.Po25.10.2021Löwen Hradec Králové10:8HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Synek Petr22:20Hanovec Karel
10.Út26.10.2021Biřička Hradec Králové12:6No comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Křížek Petr27:16Kadleček František
10.Út26.10.2021Rebelové Myštěves B6:12Emírovci PohřebačkaMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml Robin18:27Hašková Lada
11.Ne31.10.2021Union Stars Hradec Králové5:13Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír17:28Mančál Petr
11.Ne31.10.2021Vemena Hradec Králové7:11South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav19:26Truněček Martin
11.Po1.11.2021Emírovci Pohřebačka7:11Biřička Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Ehrenberger Miroslav19:26Křížek Petr
11.Po1.11.2021HSK U Marťase Hradec Králové18:0Devils Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel36:0Balihar Jiří
11.Po1.11.2021Rychtáři Nové Město n/C6:12Rebelové Myštěves BŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel15:29Deml Robin
11.Út2.11.2021Soptíci Hradec Králové10:9Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan23:22Synek Petr
12.Ne7.11.2021Devils Hradec Králové8:10Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové 
17:30Balihar Jiří18:22Houška Jan
12.Ne7.11.2021Medvědi Hradec Králové5:13No comment Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Mančál Petr14:27Baldyňák Tomáš
12.Po8.11.2021Rychtáři Nové Město n/C10:9HSK U Marťase Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C 
17:30Čihulek Pavel24:23Hanovec Karel
12.Po8.11.2021Bubo Hradec Králové7:11Emírovci PohřebačkaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Steiner Jaroslav17:28Ehrenberger Miroslav
12.Po8.11.2021Löwen Hradec Králové11:7Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Roušal Robert25:20Procházka Václav
12.Út9.11.2021Rebelové Myštěves B6:12Biřička Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml Robin17:28Staněk Michal
13.Ne14.11.2021No comment Hradec Králové11:7South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František25:19Truněček Martin
13.Ne14.11.2021Union Stars Hradec Králové7:11Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír19:27Selichar Josef
13.Ne14.11.2021Vemena Hradec Králové10:8Devils Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav24:19Felbr Tomáš
13.Po15.11.2021Emírovci Pohřebačka8:10Medvědi Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 
17:30Slavíček Martin21:22Mančál Petr
13.Po15.11.2021HSK U Marťase Hradec Králové8:10Rebelové Myštěves BHradec Králové U Marťase, Hradec Králové 
17:30Hanovec Karel21:23Deml Robin
13.Út16.11.2021Biřička Hradec Králové10:8Bubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal26:19Steiner Jaroslav
13.Út16.11.2021Soptíci Hradec Králové15:3Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Houška Jan30:12Čihulek Pavel
14.Ne21.11.2021Vemena Hradec Králové14:4Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové 
17:30Procházka Václav31:13Dlouhý Martin
14.Ne21.11.2021Union Stars Hradec Králové8:10Devils Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové 
17:30Zajíc Lubomír23:23Balihar Jiří
14.Ne21.11.2021No comment Hradec Králové12:6Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové 
17:30Kadleček František28:16Synek Petr
14.Út23.11.2021Biřička Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové 
17:30Staněk Michal27:20Mančál Petr
14.Út23.11.2021Rebelové Myštěves B12:6Bubo Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves 
18:00Deml Robin26:16Steiner Jaroslav
15.Ne28.11.2021Devils Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
15.Ne28.11.2021Medvědi Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
15.Po29.11.2021South Park Cows Hr.KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
15.Po29.11.2021Rychtáři Nové Město n/CUnion Stars Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
15.Po29.11.2021HSK U Marťase Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
15.Út30.11.2021Soptíci Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
7.So4.12.2021Rychtáři Nové Město n/CMedvědi Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
11.Ne12.12.2021No comment Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
12.Ne12.12.2021South Park Cows Hr.KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
14.Po10.1.2022Emírovci PohřebačkaSouth Park Cows Hr.KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
14.Út11.1.2022Soptíci Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
16.Ne16.1.2022Vemena Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
16.Ne16.1.2022Union Stars Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
16.Ne16.1.2022No comment Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
15.Ne16.1.2022Löwen Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
16.Po17.1.2022Emírovci PohřebačkaDevils Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
16.Po17.1.2022Bubo Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
16.Út18.1.2022Biřička Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
16.Út18.1.2022Rebelové Myštěves BMedvědi Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
17.Ne23.1.2022Vemena Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
17.Ne23.1.2022Devils Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
17.Po24.1.2022Rychtáři Nové Město n/CEmírovci PohřebačkaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
17.Po24.1.2022HSK U Marťase Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
17.Po24.1.2022South Park Cows Hr.KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
17.Po24.1.2022Löwen Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
17.Út25.1.2022Soptíci Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
18.Ne30.1.2022Union Stars Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
18.Ne30.1.2022No comment Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
18.Ne30.1.2022Medvědi Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
18.Po31.1.2022Emírovci PohřebačkaHSK U Marťase Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
18.Po31.1.2022Bubo Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
18.Po31.1.2022Rebelové Myštěves BSouth Park Cows Hr.KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
18.Út1.2.2022Biřička Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Union Stars Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Vemena Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
19.Ne13.2.2022Devils Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
19.Po14.2.2022HSK U Marťase Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
19.Po14.2.2022Rychtáři Nové Město n/CBubo Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
19.Po14.2.2022Löwen Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
19.Út15.2.2022Soptíci Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
20.Ne20.2.2022No comment Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
20.Ne20.2.2022Medvědi Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
20.Po21.2.2022Emírovci PohřebačkaVemena Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
20.Po21.2.2022Bubo Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
20.Po21.2.2022South Park Cows Hr.KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
20.Út22.2.2022Biřička Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
20.Út22.2.2022Rebelové Myštěves BLöwen Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
21.Ne27.2.2022No comment Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
21.Ne27.2.2022Vemena Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
21.Ne27.2.2022Union Stars Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
21.Ne27.2.2022Devils Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
21.Po28.2.2022Rychtáři Nové Město n/CSouth Park Cows Hr.KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
21.Po28.2.2022HSK U Marťase Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
21.Út1.3.2022Soptíci Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
22.Ne6.3.2022Medvědi Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
22.Po7.3.2022Emírovci PohřebačkaNo comment Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
22.Po7.3.2022Bubo Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
22.Po7.3.2022South Park Cows Hr.KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
22.Po7.3.2022Löwen Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
22.Út8.3.2022Biřička Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
22.Út8.3.2022Rebelové Myštěves BDevils Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
23.Ne13.3.2022No comment Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
23.Ne13.3.2022Vemena Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
23.Ne13.3.2022Union Stars Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
23.Po14.3.2022Emírovci PohřebačkaRebelové Myštěves BPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
23.Po14.3.2022Rychtáři Nové Město n/CDevils Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
23.Po14.3.2022HSK U Marťase Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
23.Út15.3.2022Soptíci Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
24.Ne20.3.2022Medvědi Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
24.Ne20.3.2022Devils Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
24.Po21.3.2022Bubo Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
24.Po21.3.2022South Park Cows Hr.KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
24.Po21.3.2022Löwen Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
24.Út22.3.2022Biřička Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
24.Út22.3.2022Rebelové Myštěves BRychtáři Nové Město n/CMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
25.Ne27.3.2022Vemena Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
25.Ne27.3.2022Union Stars Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
25.Ne27.3.2022No comment Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
25.Po28.3.2022HSK U Marťase Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
25.Po28.3.2022Emírovci PohřebačkaBubo Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
25.Út29.3.2022Biřička Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
25.Út29.3.2022Soptíci Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
26.Ne3.4.2022Medvědi Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
26.Ne3.4.2022Devils Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
26.Po4.4.2022Bubo Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
26.Po4.4.2022South Park Cows Hr.KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
26.Po4.4.2022Rychtáři Nové Město n/CSoptíci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
26.Po4.4.2022Löwen Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
26.Út5.4.2022Rebelové Myštěves BHSK U Marťase Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00

D III.liga A Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Těsně vedle Hradec Králové11:7Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Pavlovič Petr25:18Vaníček Aleš
1.Po7.9.2020ŠK Běleč nad Orlicí B11:7Vlčáci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Tavali Libor25:18Siruček Miroslav
1.Út8.9.2020Barracuda Hradec Králové6:12Chudeřičtí MimoniHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon14:27Šubrt Jiří
2.Po14.9.2020Omnirecord Hradec Králové4:14Punde TO Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Vaníček Aleš13:31Kujal Josef
2.Út15.9.2020Barracuda Hradec Králové5:13Těsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon16:28Pavlovič Petr
3.Ne20.9.2020Těsně vedle Hradec Králové10:9Chudeřičtí MimoniHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Pavlovič Petr25:21Šubrt Jiří
3.Po21.9.2020ŠK Běleč nad Orlicí B9:10Omnirecord Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Tavali Libor23:24Vaníček Aleš
3.Út22.9.2020Punde TO Hradec Králové10:9Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové 
17:30Kujal Josef24:20Syrůček Simon
3.Út22.9.2020Pětkaři z Libišan10:9Happy Hippos Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany 
18:00Juláková Elena22:19Hrochová Radka
4.Ne4.10.2020Těsně vedle Hradec Králové10:9Punde TO Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Pavlovič Petr22:23Kujal Josef
4.Po5.10.2020Vlčáci Hradec Králové11:7Pětkaři z LibišanHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav26:20Juláková Elena
4.Út6.10.2020Barracuda Hradec Králové10:9ŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon23:24Brandejs Jakub
5.Po13.9.2021ŠK Běleč nad Orlicí B10:9Těsně vedle Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Tavali Libor21:21Pavlovič Petr
5.Út14.9.2021Punde TO Hradec Králové6:12Chudeřičtí MimoniHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové 
17:30Kujal Josef17:27Šubrt Jiří
6.Po20.9.2021Chudeřičtí Mimoni10:8Happy Hippos Hradec KrálovéChudeřice Hostinec 
17:30Šubrt Jiří26:20Blažek Martin
6.Po20.9.2021Omnirecord Hradec Králové12:6Pětkaři z LibišanKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Bernard Vladimír25:18Juláková Elena
6.Út21.9.2021Punde TO Hradec Králové5:13ŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové 
17:30Kujal Josef16:30Tavali Libor
7.Po4.10.2021ŠK Běleč nad Orlicí B5:13Chudeřičtí MimoniBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Tavali Libor14:29Šubrt Jiří
7.Út5.10.2021Happy Hippos Hradec Králové13:5Vlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové 
17:30Blažek Martin29:15Siruček Miroslav
7.Út5.10.2021Pětkaři z Libišan11:7Barracuda Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany 
18:00Juláková Elena23:15Syrůček Simon
8.Ne10.10.2021Těsně vedle Hradec Králové10:9Pětkaři z LibišanHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Pavlovič Petr23:21Juláková Elena
8.Po11.10.2021Chudeřičtí Mimoni8:10Vlčáci Hradec KrálovéChudeřice Hostinec 
17:30Šubrt Jiří23:22Siruček Miroslav
9.Út19.10.2021Happy Hippos Hradec Králové12:6Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové 
17:30Blažek Martin27:16Vaníček Aleš
9.Út19.10.2021Pětkaři z Libišan12:6Punde TO Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany 
18:00Juláková Elena27:17Kujal Josef
10.Po25.10.2021ŠK Běleč nad Orlicí B8:10Pětkaři z LibišanBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí 
17:30Tavali Libor22:25Juláková Elena
10.Po25.10.2021Omnirecord Hradec Králové8:10Vlčáci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové 
18:00Bernard Vladimír23:24Siruček Miroslav
10.Út26.10.2021Barracuda Hradec Králové8:10Happy Hippos Hradec KrálovéHradec Králové Na růžku, Hradec Králové 
17:30Syrůček Simon19:24Blažek Martin
11.Po1.11.2021Vlčáci Hradec Králové6:12Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové 
18:00Siruček Miroslav17:28Syrůček Simon
11.Út2.11.2021Happy Hippos Hradec Králové10:8Těsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové 
17:30Zajíc Josef24:21Pavlovič Petr
12.Ne7.11.2021Těsně vedle Hradec Králové8:10Vlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové 
17:30Pavlovič Petr19:23Siruček Miroslav