Rozpis ligových utkání
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga jih
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Comeback Máslojedy8:10The Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice
18:00Podlezl Petr22:24Marek Michal
1.Po7.9.2020Black Sheep Hradec Králové12:6Zippo team ŠtítHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00Nosek Jan29:20Komora Martin
1.Út8.9.2020Severní vítr Hradec Králové7:11Maséři B Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00Dolívka Jan16:28Nejman Jiří
1.Út8.9.2020Rebelové Myštěves8:10Pivaři HabřinaMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00Filák Libor20:26Mertlík Jiří
1.Út8.9.2020Notorklub Sopotnice14:4Bludný šípy XXL Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00Zeman Luděk29:14Kabát Karel
2.Ne13.9.2020The Badgers Kostelec nad Orlicí11:7Severní vítr Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00Marek Michal25:18Dolívka Jan
2.Po14.9.2020Black Sheep Hradec Králové11:7Comeback MáslojedyHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00Nosek Jan26:19Podlezl Petr
2.Út15.9.2020Pivaři Habřina11:7Notorklub SopotniceHabřina Habřinka, Smiřice
18:00Mertlík Jiří25:19Oškera Alois
2.Út15.9.2020Maséři B Hradec Králové8:10Rebelové MyštěvesHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00Nejman Jiří21:23Filák Libor
2.Út15.9.2020Zippo team Štít7:11Bludný šípy XXL Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00Komora Martin19:25Kuříková Blanka
3.Út22.9.2020Comeback Máslojedy11:7Zippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice
18:00Podlezl Petr26:21Komora Martin
3.Út22.9.2020Severní vítr Hradec Králové11:7Black Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00Dolívka Jan22:20Nosek Jan
3.Út22.9.2020Rebelové Myštěves10:8The Badgers Kostelec nad OrlicíMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00Filák Libor24:19Marek Michal
3.Út22.9.2020Notorklub Sopotnice11:7Maséři B Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00Zeman Luděk25:19Nejman Jiří
3.Út22.9.2020Bludný šípy XXL Hradec Králové6:12Pivaři HabřinaHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00Kuříková Blanka18:28Mertlík Jiří
4.Ne4.10.2020The Badgers Kostelec nad Orlicí11:7Notorklub SopotniceKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00Marek Michal28:17Zeman Luděk
4.Po5.10.2020Black Sheep Hradec Králové11:7Rebelové MyštěvesHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00Nosek Jan26:19Filák Libor
4.Út6.10.2020Maséři B Hradec Králové10:8Bludný šípy XXL Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00Nejman Jiří22:21Čížek Josef
4.Út6.10.2020Zippo team Štít6:12Pivaři HabřinaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00Komora Martin15:28Mertlík Jiří
4.St7.10.2020Comeback Máslojedy10:8Severní vítr Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00Podlezl Petr23:21Šildbergerová Kateřina
5.Út13.10.2020Severní vítr Hradec KrálovéZippo team ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
5.Út13.10.2020Rebelové MyštěvesComeback MáslojedyMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
5.Út13.10.2020Notorklub SopotniceBlack Sheep Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
5.Út13.10.2020Bludný šípy XXL Hradec KrálovéThe Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
5.Út13.10.2020Pivaři HabřinaMaséři B Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
6.Ne18.10.2020The Badgers Kostelec nad OrlicíPivaři HabřinaKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
6.Po19.10.2020Black Sheep Hradec KrálovéBludný šípy XXL Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
6.Út20.10.2020Comeback MáslojedyNotorklub SopotniceHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
6.Út20.10.2020Severní vítr Hradec KrálovéRebelové MyštěvesHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
6.Út20.10.2020Zippo team ŠtítMaséři B Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
7.Út27.10.2020Rebelové MyštěvesZippo team ŠtítMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
7.Út27.10.2020Notorklub SopotniceSeverní vítr Hradec KrálovéSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
7.Út27.10.2020Bludný šípy XXL Hradec KrálovéComeback MáslojedyHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
7.Út27.10.2020Pivaři HabřinaBlack Sheep Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
7.Út27.10.2020Maséři B Hradec KrálovéThe Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
8.Po2.11.2020Black Sheep Hradec KrálovéMaséři B Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
8.Út3.11.2020Severní vítr Hradec KrálovéBludný šípy XXL Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
8.Út3.11.2020Rebelové MyštěvesNotorklub SopotniceMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
8.Út3.11.2020Zippo team ŠtítThe Badgers Kostelec nad OrlicíŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
8.St4.11.2020Comeback MáslojedyPivaři HabřinaHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
9.Ne8.11.2020The Badgers Kostelec nad OrlicíBlack Sheep Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
9.Út10.11.2020Notorklub SopotniceZippo team ŠtítSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
9.Út10.11.2020Bludný šípy XXL Hradec KrálovéRebelové MyštěvesHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
9.Út10.11.2020Pivaři HabřinaSeverní vítr Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
9.Út10.11.2020Maséři B Hradec KrálovéComeback MáslojedyHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
10.Ne22.11.2020The Badgers Kostelec nad OrlicíComeback MáslojedyKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
10.Út24.11.2020Zippo team ŠtítBlack Sheep Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
10.Út24.11.2020Maséři B Hradec KrálovéSeverní vítr Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
10.Út24.11.2020Pivaři HabřinaRebelové MyštěvesHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
10.Út24.11.2020Bludný šípy XXL Hradec KrálovéNotorklub SopotniceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
11.Út1.12.2020Comeback MáslojedyBlack Sheep Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
11.Út1.12.2020Notorklub SopotnicePivaři HabřinaSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
11.Út1.12.2020Rebelové MyštěvesMaséři B Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
11.Út1.12.2020Severní vítr Hradec KrálovéThe Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
11.Út1.12.2020Bludný šípy XXL Hradec KrálovéZippo team ŠtítHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
12.Ne6.12.2020The Badgers Kostelec nad OrlicíRebelové MyštěvesKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
12.Po7.12.2020Black Sheep Hradec KrálovéSeverní vítr Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
12.Út8.12.2020Zippo team ŠtítComeback MáslojedyŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
12.Út8.12.2020Maséři B Hradec KrálovéNotorklub SopotniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
12.Út8.12.2020Pivaři HabřinaBludný šípy XXL Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
13.Út15.12.2020Rebelové MyštěvesBlack Sheep Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
13.Út15.12.2020Severní vítr Hradec KrálovéComeback MáslojedyHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
13.Út15.12.2020Bludný šípy XXL Hradec KrálovéMaséři B Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
13.Út15.12.2020Notorklub SopotniceThe Badgers Kostelec nad OrlicíSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
13.Út15.12.2020Pivaři HabřinaZippo team ŠtítHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
14.Ne31.1.2021The Badgers Kostelec nad OrlicíBludný šípy XXL Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
14.Po1.2.2021Black Sheep Hradec KrálovéNotorklub SopotniceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
14.Út2.2.2021Zippo team ŠtítSeverní vítr Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
14.Út2.2.2021Comeback MáslojedyRebelové MyštěvesHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
14.Út2.2.2021Maséři B Hradec KrálovéPivaři HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
15.Út9.2.2021Bludný šípy XXL Hradec KrálovéBlack Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
15.Út9.2.2021Notorklub SopotniceComeback MáslojedySopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
15.Út9.2.2021Rebelové MyštěvesSeverní vítr Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
15.Út9.2.2021Pivaři HabřinaThe Badgers Kostelec nad OrlicíHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
15.Út9.2.2021Maséři B Hradec KrálovéZippo team ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
16.Ne14.2.2021The Badgers Kostelec nad OrlicíMaséři B Hradec KrálovéKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
16.Po15.2.2021Black Sheep Hradec KrálovéPivaři HabřinaHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
16.Út16.2.2021Zippo team ŠtítRebelové MyštěvesŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
16.Út16.2.2021Severní vítr Hradec KrálovéNotorklub SopotniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
16.Út16.2.2021Comeback MáslojedyBludný šípy XXL Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
17.Ne21.2.2021The Badgers Kostelec nad OrlicíZippo team ŠtítKostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí
18:00
17.Út23.2.2021Maséři B Hradec KrálovéBlack Sheep Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
17.Út23.2.2021Pivaři HabřinaComeback MáslojedyHabřina Habřinka, Smiřice
18:00
17.Út23.2.2021Bludný šípy XXL Hradec KrálovéSeverní vítr Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
17.Út23.2.2021Notorklub SopotniceRebelové MyštěvesSopotnice Na hřišti, Sopotnice
18:00
18.Po1.3.2021Black Sheep Hradec KrálovéThe Badgers Kostelec nad OrlicíHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
18:00
18.Út2.3.2021Zippo team ŠtítNotorklub SopotniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
18:00
18.Út2.3.2021Rebelové MyštěvesBludný šípy XXL Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
18.Út2.3.2021Severní vítr Hradec KrálovéPivaři HabřinaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
18:00
18.Út2.3.2021Comeback MáslojedyMaséři B Hradec KrálovéHabřina Habřinka, Smiřice
18:00

B I.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Rumídci Roudnice12:6Dobřeňáci DobřeniceRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30Smékal Jaroslav27:15Tomčo Jakub
1.Ne6.9.2020Mimikry Hradec Králové10:9Pavouci Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30Zahradník Dušan23:24Lesák Vladimír
1.Ne6.9.2020DC No Score Kosice6:12Lišťáci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30Bareš Václav19:26Vaněk Michal
1.Út8.9.2020Ferbek Hradec Králové17:1Rebelové Dolní PřímHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30Beránek František34:4Doležal Zdeněk
1.Út8.9.2020Kocouři Hradec Králové11:7H-CLUB SmiřiceHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30Dvořáček Michal23:19Jirka Josef
1.Út8.9.2020Marvin Hradec Králové13:5DC Sniper LibranticeProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00Langer Jan29:14Havel Tomáš
1.Út8.9.2020Úletáři Hradec Králové8:10Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00Kramář Miloš21:24Bous Jiří
2.Ne13.9.2020Rumídci Roudnice8:10Marvin Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30Smékal Jaroslav24:25Langer Jan
2.Ne13.9.2020DC Sniper Librantice8:10Ferbek Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30Cejzlar Jan18:22Beránek František
2.Po14.9.2020Dobřeňáci Dobřenice8:10Lišťáci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30Tomčo Jakub21:23Vaněk Michal
2.Po14.9.2020H-CLUB Smiřice6:12Mimikry Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00Krejčí Petr17:27Zahradník Dušan
2.Út15.9.2020Rebelové Dolní Přím4:14Kocouři Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30Doležal Zdeněk12:32Dvořáček Michal
2.St16.9.2020Pavouci Hradec Králové5:13Úletáři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30Lesák Vladimír16:28Kramář Miloš
3.Ne20.9.2020Mimikry Hradec Králové10:8Rebelové Dolní PřímHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30Zahradník Dušan26:18Doležal Zdeněk
3.Ne20.9.2020DC No Score Kosice7:11Pavouci Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30Homola Jiří16:24Lesák Vladimír
3.Po21.9.2020Lišťáci Hradec Králové4:14Vlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30Vaněk Michal12:30Novák Jakub
3.Út22.9.2020Ferbek Hradec Králové18:0Rumídci RoudniceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30Beránek František36:4Smékal Jaroslav
3.Út22.9.2020Kocouři Hradec Králové10:9DC Sniper LibranticeHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30Dvořáček Michal20:21Cejzlar Jan
3.Út22.9.2020Úletáři Hradec Králové9:10H-CLUB SmiřiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00Kramář Miloš23:24Krejčí Petr
3.St30.9.2020Dobřeňáci Dobřenice9:10Marvin Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
18:00Tomčo Jakub25:25Langer Jan
4.Ne4.10.2020Rumídci Roudnice7:11Kocouři Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30Smékal Jaroslav19:26Dvořáček Michal
4.Ne4.10.2020DC Sniper Librantice8:10Mimikry Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30Cejzlar Jan20:23Zahradník Dušan
4.Po5.10.2020Dobřeňáci Dobřenice5:13Vlčáci 2011 ŠtítDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30Sadílek Petr14:30Novák Jakub
4.Po5.10.2020H-CLUB Smiřice11:7DC No Score KosiceSmiřice H-Club, Smiřice
18:00Krejčí Petr26:19Bareš Václav
4.Út6.10.2020Rebelové Dolní Přím6:12Úletáři Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30Doležal Zdeněk16:27Kramář Miloš
4.Út6.10.2020Marvin Hradec Králové10:8Ferbek Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00Langer Jan26:23Beránek František
4.St7.10.2020Pavouci Hradec Králové8:10Lišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30Lesák Vladimír21:22Vaněk Michal
5.Ne11.10.2020Mimikry Hradec KrálovéRumídci RoudniceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
5.Ne11.10.2020DC No Score KosiceRebelové Dolní PřímKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
5.Ne11.10.2020Vlčáci 2011 ŠtítPavouci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
5.Po12.10.2020Lišťáci Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
5.Út13.10.2020Ferbek Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
5.Út13.10.2020Kocouři Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
5.Út13.10.2020Úletáři Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
6.Ne18.10.2020Rumídci RoudniceÚletáři Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
6.Ne18.10.2020DC Sniper LibranticeDC No Score KosiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
6.Po19.10.2020Dobřeňáci DobřenicePavouci Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
6.Po19.10.2020H-CLUB SmiřiceVlčáci 2011 ŠtítSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
6.Út20.10.2020Ferbek Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
6.Út20.10.2020Rebelové Dolní PřímLišťáci Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
6.Út20.10.2020Marvin Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
7.Ne25.10.2020Mimikry Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
7.Ne25.10.2020DC No Score KosiceRumídci RoudniceKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
7.Ne25.10.2020Vlčáci 2011 ŠtítRebelové Dolní PřímŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
7.Po26.10.2020Lišťáci Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
7.Út27.10.2020Kocouři Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
7.Út27.10.2020Úletáři Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
2.St28.10.2020Vlčáci 2011 ŠtítDC No Score KosiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
7.St28.10.2020Pavouci Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
8.Ne1.11.2020Rumídci RoudniceLišťáci Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
8.Ne1.11.2020DC Sniper LibranticeVlčáci 2011 ŠtítLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
8.Po2.11.2020Dobřeňáci DobřeniceH-CLUB SmiřiceDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
8.Út3.11.2020Ferbek Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
8.Út3.11.2020Kocouři Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
8.Út3.11.2020Rebelové Dolní PřímPavouci Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
8.Út3.11.2020Marvin Hradec KrálovéDC No Score KosiceProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
9.Ne8.11.2020Mimikry Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
9.Ne8.11.2020DC No Score KosiceFerbek Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
9.Ne8.11.2020Vlčáci 2011 ŠtítRumídci RoudniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
9.Po9.11.2020Lišťáci Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
9.Po9.11.2020H-CLUB SmiřiceRebelové Dolní PřímSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
9.Út10.11.2020Úletáři Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
9.St11.11.2020Pavouci Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
10.Ne22.11.2020Rumídci RoudnicePavouci Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
10.Ne22.11.2020Mimikry Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
10.Ne22.11.2020DC Sniper LibranticeH-CLUB SmiřiceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
10.Po23.11.2020Dobřeňáci DobřeniceRebelové Dolní PřímDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
10.Út24.11.2020Ferbek Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
10.Út24.11.2020Kocouři Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
10.Út24.11.2020Marvin Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
11.Ne29.11.2020DC No Score KosiceMimikry Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
11.Ne29.11.2020Vlčáci 2011 ŠtítFerbek Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
11.Po30.11.2020Lišťáci Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
11.Po30.11.2020H-CLUB SmiřiceRumídci RoudniceSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
11.Út1.12.2020Rebelové Dolní PřímDC Sniper LibranticeDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
11.Út1.12.2020Úletáři Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
11.St2.12.2020Pavouci Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
12.Ne6.12.2020Rumídci RoudniceRebelové Dolní PřímRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
12.Ne6.12.2020Mimikry Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
12.Po7.12.2020Dobřeňáci DobřeniceDC Sniper LibranticeDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
12.Út8.12.2020Ferbek Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
12.Út8.12.2020Kocouři Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
12.Út8.12.2020Marvin Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
12.Út8.12.2020Úletáři Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
13.Ne13.12.2020DC No Score KosiceDobřeňáci DobřeniceKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
13.Ne13.12.2020Vlčáci 2011 ŠtítMimikry Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
13.Ne13.12.2020DC Sniper LibranticeRumídci RoudniceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
13.Po14.12.2020Lišťáci Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
13.Po14.12.2020H-CLUB SmiřiceFerbek Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
13.Út15.12.2020Rebelové Dolní PřímMarvin Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
13.St16.12.2020Pavouci Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
14.Ne31.1.2021DC Sniper LibranticeMarvin Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
14.Ne31.1.2021Vlčáci 2011 ŠtítÚletáři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
14.Po1.2.2021Dobřeňáci DobřeniceRumídci RoudniceDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
14.Po1.2.2021H-CLUB SmiřiceKocouři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
14.Út2.2.2021Rebelové Dolní PřímFerbek Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
14.Út2.2.2021Lišťáci Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
14.St3.2.2021Pavouci Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
15.Ne7.2.2021DC No Score KosiceVlčáci 2011 ŠtítKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
15.Ne7.2.2021Mimikry Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
15.Po8.2.2021Lišťáci Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
15.Út9.2.2021Kocouři Hradec KrálovéRebelové Dolní PřímHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
15.Út9.2.2021Ferbek Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
15.Út9.2.2021Marvin Hradec KrálovéRumídci RoudniceProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
15.Út9.2.2021Úletáři Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
16.Ne14.2.2021Rumídci RoudniceFerbek Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
16.Ne14.2.2021DC Sniper LibranticeKocouři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
16.Ne14.2.2021Vlčáci 2011 ŠtítLišťáci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
16.Po15.2.2021H-CLUB SmiřiceÚletáři Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
16.Út16.2.2021Marvin Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceProbluz Hostinec XIII, Probluz
17:30
16.Út16.2.2021Rebelové Dolní PřímMimikry Hradec KrálovéDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
16.St17.2.2021Pavouci Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
17.Ne21.2.2021DC No Score KosiceH-CLUB SmiřiceKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
17.Ne21.2.2021Mimikry Hradec KrálovéDC Sniper LibranticeHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
17.Ne21.2.2021Vlčáci 2011 ŠtítDobřeňáci DobřeniceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
17.Po22.2.2021Lišťáci Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
17.Út23.2.2021Kocouři Hradec KrálovéRumídci RoudniceHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
17.Út23.2.2021Ferbek Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
17.Út23.2.2021Úletáři Hradec KrálovéRebelové Dolní PřímHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
18.Ne28.2.2021Rumídci RoudniceMimikry Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
18.Ne28.2.2021DC Sniper LibranticeÚletáři Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
18.Po1.3.2021Dobřeňáci DobřeniceFerbek Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
18.Po1.3.2021H-CLUB SmiřiceLišťáci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
18.Út2.3.2021Rebelové Dolní PřímDC No Score KosiceDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
18.Út2.3.2021Marvin Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
18.St3.3.2021Pavouci Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
19.Ne14.3.2021Mimikry Hradec KrálovéMarvin Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
19.Ne14.3.2021Vlčáci 2011 ŠtítH-CLUB SmiřiceŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
19.Ne14.3.2021DC No Score KosiceDC Sniper LibranticeKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
19.Po15.3.2021Lišťáci Hradec KrálovéRebelové Dolní PřímHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
19.Út16.3.2021Kocouři Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
19.Út16.3.2021Úletáři Hradec KrálovéRumídci RoudniceHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
19.St17.3.2021Pavouci Hradec KrálovéDobřeňáci DobřeniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
20.Ne21.3.2021Rumídci RoudniceDC No Score KosiceRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
20.Ne21.3.2021DC Sniper LibranticeLišťáci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
20.Po22.3.2021Dobřeňáci DobřeniceKocouři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
20.Po22.3.2021H-CLUB SmiřicePavouci Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
20.Út23.3.2021Ferbek Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
20.Út23.3.2021Rebelové Dolní PřímVlčáci 2011 ŠtítDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
20.Út23.3.2021Marvin Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
21.Ne28.3.2021DC No Score KosiceMarvin Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
21.Ne28.3.2021Mimikry Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
21.Ne28.3.2021Vlčáci 2011 ŠtítDC Sniper LibranticeŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
21.Po29.3.2021Lišťáci Hradec KrálovéRumídci RoudniceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
21.Po29.3.2021H-CLUB SmiřiceDobřeňáci DobřeniceSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
21.Út30.3.2021Úletáři Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
21.St31.3.2021Pavouci Hradec KrálovéRebelové Dolní PřímHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
22.Ne11.4.2021Rumídci RoudniceVlčáci 2011 ŠtítRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
22.Ne11.4.2021DC Sniper LibranticePavouci Hradec KrálovéLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
22.Po12.4.2021Dobřeňáci DobřeniceMimikry Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
22.Út13.4.2021Kocouři Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
22.Út13.4.2021Ferbek Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
22.Út13.4.2021Rebelové Dolní PřímH-CLUB SmiřiceDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
22.Út13.4.2021Marvin Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
23.Ne18.4.2021Vlčáci 2011 ŠtítMarvin Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
23.Ne18.4.2021DC No Score KosiceKocouři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
23.Po19.4.2021Lišťáci Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
23.Po19.4.2021H-CLUB SmiřiceDC Sniper LibranticeSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
23.Út20.4.2021Rebelové Dolní PřímDobřeňáci DobřeniceDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
23.Út20.4.2021Úletáři Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
23.St21.4.2021Pavouci Hradec KrálovéRumídci RoudniceHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
24.Ne25.4.2021Mimikry Hradec KrálovéDC No Score KosiceHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
24.Ne25.4.2021Rumídci RoudniceH-CLUB SmiřiceRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
24.Ne25.4.2021DC Sniper LibranticeRebelové Dolní PřímLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
24.Po26.4.2021Dobřeňáci DobřeniceÚletáři Hradec KrálovéDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
24.Út27.4.2021Kocouři Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
24.Út27.4.2021Ferbek Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
24.Út27.4.2021Marvin Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
25.Ne2.5.2021Vlčáci 2011 ŠtítKocouři Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
25.Ne2.5.2021DC No Score KosiceÚletáři Hradec KrálovéKosice Pod Lípama, Kosice
17:30
25.Ne2.5.2021DC Sniper LibranticeDobřeňáci DobřeniceLibrantice Hospoda Na hřišti, Librantice
17:30
25.Po3.5.2021Lišťáci Hradec KrálovéMimikry Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
25.Po3.5.2021H-CLUB SmiřiceMarvin Hradec KrálovéSmiřice H-Club, Smiřice
18:00
25.Út4.5.2021Rebelové Dolní PřímRumídci RoudniceDolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím
17:30
25.St5.5.2021Pavouci Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
26.Ne9.5.2021Mimikry Hradec KrálovéVlčáci 2011 ŠtítHradec Králové Na Staré, Hradec Králové
17:30
26.Ne9.5.2021Rumídci RoudniceDC Sniper LibranticeRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
26.Po10.5.2021Dobřeňáci DobřeniceDC No Score KosiceDobřenice U Nosků, Dobřenice
17:30
26.Út11.5.2021Kocouři Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové Sokol TATRAN, Hradec Králové
17:30
26.Út11.5.2021Ferbek Hradec KrálovéH-CLUB SmiřiceHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
26.Út11.5.2021Úletáři Hradec KrálovéLišťáci Hradec KrálovéHradec Králové Morava, Hradec Králové 9
18:00
26.Út11.5.2021Marvin Hradec KrálovéRebelové Dolní PřímProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00

C II.liga Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Devils Hradec Králové9:10Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30Balihar Jiří23:25Pultar Filip
1.Ne6.9.2020Medvědi Hradec Králové8:10Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30Mančál Petr24:23Staněk Jan
1.Po7.9.2020HSK U Marťase Hradec Králové11:7Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30Hanovec Karel26:21Houška Jan
1.Po7.9.2020Rychtáři Nové Město n/C9:10Vemena Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30Kopřiva Vladimír21:23Konšel Miloslav
1.Po7.9.2020South Park Cows Hr.Králové12:6Emírovci PohřebačkaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30Truněček Martin25:13Ehrenberger Miroslav
1.Po7.9.2020Bubo Hradec Králové7:11Rebelové Myštěves BHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30Steiner Jaroslav19:22Deml Robin
1.Po7.9.2020Löwen Hradec Králové8:10No comment Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00Synek Petr21:25Všetečka Petr
2.Ne13.9.2020No comment Hradec Králové11:7Devils Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30Kubec Tomáš26:19Balihar Jiří
2.Ne13.9.2020Vemena Hradec Králové6:12HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30Konšel Miloslav19:26Hanovec Karel
2.Po14.9.2020Emírovci Pohřebačka10:9Löwen Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30Ehrenberger Miroslav26:24Roušal Robert
2.Po14.9.2020Bubo Hradec Králové11:7Medvědi Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30Steiner Jaroslav26:18Mančál Petr
2.Út15.9.2020Biřička Hradec Králové11:7South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30Staněk Jan27:17Truněček Martin
2.Út15.9.2020Union Stars Hradec Králové8:10Rychtáři Nové Město n/CHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30Pultar Filip23:26Kopřiva Vladimír
2.Út15.9.2020Rebelové Myštěves B11:7Soptíci Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00Deml Robin28:21Houška Jan
3.Ne20.9.2020Devils Hradec Králové9:10Emírovci PohřebačkaHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30Balihar Jiří22:22Ehrenberger Miroslav
3.Ne20.9.2020Medvědi Hradec Králové10:8Rebelové Myštěves BHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30Mančál Petr24:22Deml Robin
3.Po21.9.2020Rychtáři Nové Město n/C10:8No comment Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30Čihulek Pavel24:22Kubec Tomáš
3.Po21.9.2020Löwen Hradec Králové6:12Biřička Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00Roušal Robert16:27Staněk Jan
3.Út22.9.2020Soptíci Hradec Králové8:10Vemena Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00Houška Jan21:25Konšel Miloslav
3.St23.9.2020HSK U Marťase Hradec Králové11:7Union Stars Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30Hanovec Karel26:20Zajíc Lubomír
4.Ne4.10.2020No comment Hradec Králové10:8HSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30Kubec Tomáš23:19Baleš Martin
4.Ne4.10.2020Union Stars Hradec Králové7:11Soptíci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30Zajíc Lubomír17:27Houška Jan
4.Ne4.10.2020Medvědi Hradec Králové10:8South Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30Mančál Petr25:22Truněček Martin
4.Po5.10.2020Emírovci Pohřebačka12:6Rychtáři Nové Město n/CPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30Ehrenberger Miroslav28:17Kopřiva Vladimír
4.Po5.10.2020Bubo Hradec Králové10:8Löwen Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30Steiner Jaroslav23:21Roušal Robert
4.Út6.10.2020Biřička Hradec Králové10:9Devils Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30Staněk Jan25:20Balihar Jiří
4.Út6.10.2020Rebelové Myštěves B16:2Vemena Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00Deml Robin33:9Konšel Miloslav
3.Ne11.10.2020South Park Cows Hr.Králové10:8Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30Truněček Martin23:20Steiner Jaroslav
5.Ne11.10.2020Vemena Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
5.Ne11.10.2020Devils Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
5.Po12.10.2020HSK U Marťase Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
5.Po12.10.2020Rychtáři Nové Město n/CBiřička Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
5.Po12.10.2020South Park Cows Hr.KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
5.Po12.10.2020Löwen Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
5.Út13.10.2020Soptíci Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
6.Ne18.10.2020No comment Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
6.Ne18.10.2020Medvědi Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
6.Po19.10.2020Emírovci PohřebačkaSoptíci Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
6.Po19.10.2020South Park Cows Hr.KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
6.Po19.10.2020Bubo Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
6.Út20.10.2020Biřička Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
6.Út20.10.2020Rebelové Myštěves BUnion Stars Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
7.Ne25.10.2020Union Stars Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
7.Ne25.10.2020Vemena Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
7.Ne25.10.2020Devils Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
7.Po26.10.2020HSK U Marťase Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
7.Po26.10.2020Rychtáři Nové Město n/CMedvědi Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
7.Po26.10.2020Löwen Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
7.Út27.10.2020Soptíci Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
8.Ne1.11.2020Medvědi Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
8.Po2.11.2020Emírovci PohřebačkaUnion Stars Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
8.Po2.11.2020South Park Cows Hr.KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
8.Po2.11.2020Bubo Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
8.Po2.11.2020Rebelové Myštěves BNo comment Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
8.Po2.11.2020Löwen Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
8.Út3.11.2020Biřička Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
9.Ne8.11.2020No comment Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
9.Ne8.11.2020Union Stars Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
9.Ne8.11.2020Vemena Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
9.Ne8.11.2020Devils Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
9.Po9.11.2020HSK U Marťase Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
9.Po9.11.2020Rychtáři Nové Město n/CLöwen Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
9.Út10.11.2020Soptíci Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
10.Ne22.11.2020Devils Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
10.Ne22.11.2020Medvědi Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
10.Po23.11.2020South Park Cows Hr.KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
10.Po23.11.2020Bubo Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
10.Po23.11.2020Löwen Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
10.Út24.11.2020Biřička Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
10.Út24.11.2020Rebelové Myštěves BEmírovci PohřebačkaMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
11.Ne29.11.2020No comment Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
11.Ne29.11.2020Union Stars Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
11.Ne29.11.2020Vemena Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
11.Po30.11.2020Emírovci PohřebačkaBiřička Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
11.Po30.11.2020HSK U Marťase Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
11.Po30.11.2020Rychtáři Nové Město n/CRebelové Myštěves BŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
11.Út1.12.2020Soptíci Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
12.Ne6.12.2020Devils Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
12.Ne6.12.2020Medvědi Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
12.Po7.12.2020Rychtáři Nové Město n/CHSK U Marťase Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
12.Po7.12.2020South Park Cows Hr.KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
12.Po7.12.2020Bubo Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
12.Po7.12.2020Löwen Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
12.Út8.12.2020Rebelové Myštěves BBiřička Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
13.Ne13.12.2020No comment Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
13.Ne13.12.2020Union Stars Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
13.Ne13.12.2020Vemena Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
13.Po14.12.2020Emírovci PohřebačkaMedvědi Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
13.Po14.12.2020HSK U Marťase Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
13.Út15.12.2020Biřička Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
13.Út15.12.2020Soptíci Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
14.Ne31.1.2021Vemena Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
14.Ne31.1.2021Union Stars Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
14.Ne31.1.2021No comment Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
14.Po1.2.2021Emírovci PohřebačkaSouth Park Cows Hr.KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
14.Út2.2.2021Biřička Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
14.Út2.2.2021Soptíci Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
14.Út2.2.2021Rebelové Myštěves BBubo Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
15.Ne7.2.2021Devils Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
15.Ne7.2.2021Medvědi Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
15.Po8.2.2021South Park Cows Hr.KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
15.Po8.2.2021Rychtáři Nové Město n/CUnion Stars Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
15.Po8.2.2021HSK U Marťase Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
15.Po8.2.2021Löwen Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
15.Út9.2.2021Soptíci Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
16.Ne14.2.2021Vemena Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
16.Ne14.2.2021Union Stars Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
16.Ne14.2.2021No comment Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
16.Po15.2.2021Emírovci PohřebačkaDevils Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
16.Po15.2.2021Bubo Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
16.Út16.2.2021Biřička Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
16.Út16.2.2021Rebelové Myštěves BMedvědi Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
17.Ne21.2.2021Vemena Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
17.Ne21.2.2021Devils Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
17.Po22.2.2021Rychtáři Nové Město n/CEmírovci PohřebačkaŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
17.Po22.2.2021HSK U Marťase Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
17.Po22.2.2021South Park Cows Hr.KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
17.Po22.2.2021Löwen Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
17.Út23.2.2021Soptíci Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
18.Ne28.2.2021Union Stars Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
18.Ne28.2.2021No comment Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
18.Ne28.2.2021Medvědi Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
18.Po1.3.2021Emírovci PohřebačkaHSK U Marťase Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
18.Po1.3.2021Bubo Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
18.Po1.3.2021Rebelové Myštěves BSouth Park Cows Hr.KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
18.Út2.3.2021Biřička Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
19.Ne14.3.2021Union Stars Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
19.Ne14.3.2021Vemena Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
19.Ne14.3.2021Devils Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
19.Po15.3.2021HSK U Marťase Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
19.Po15.3.2021Rychtáři Nové Město n/CBubo Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
19.Po15.3.2021Löwen Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
19.Út16.3.2021Soptíci Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
20.Ne21.3.2021No comment Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
20.Ne21.3.2021Medvědi Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
20.Po22.3.2021Emírovci PohřebačkaVemena Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
20.Po22.3.2021Bubo Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
20.Po22.3.2021South Park Cows Hr.KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
20.Út23.3.2021Biřička Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
20.Út23.3.2021Rebelové Myštěves BLöwen Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
21.Ne28.3.2021No comment Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
21.Ne28.3.2021Vemena Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
21.Ne28.3.2021Union Stars Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
21.Ne28.3.2021Devils Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
21.Po29.3.2021Rychtáři Nové Město n/CSouth Park Cows Hr.KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
21.Po29.3.2021HSK U Marťase Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
21.Út30.3.2021Soptíci Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
22.Ne11.4.2021Medvědi Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
22.Po12.4.2021Emírovci PohřebačkaNo comment Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
22.Po12.4.2021Bubo Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
22.Po12.4.2021South Park Cows Hr.KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
22.Po12.4.2021Löwen Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
22.Út13.4.2021Biřička Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
22.Út13.4.2021Rebelové Myštěves BDevils Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
23.Ne18.4.2021No comment Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
23.Ne18.4.2021Vemena Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
23.Ne18.4.2021Union Stars Hradec KrálovéBubo Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
23.Po19.4.2021Emírovci PohřebačkaRebelové Myštěves BPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
23.Po19.4.2021Rychtáři Nové Město n/CDevils Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
23.Po19.4.2021HSK U Marťase Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
23.Út20.4.2021Soptíci Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
24.Ne25.4.2021Medvědi Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
24.Ne25.4.2021Devils Hradec KrálovéHSK U Marťase Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
24.Po26.4.2021Bubo Hradec KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
24.Po26.4.2021South Park Cows Hr.KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
24.Po26.4.2021Löwen Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
24.Út27.4.2021Biřička Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
24.Út27.4.2021Rebelové Myštěves BRychtáři Nové Město n/CMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00
25.Ne2.5.2021Vemena Hradec KrálovéLöwen Hradec KrálovéHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
25.Ne2.5.2021Union Stars Hradec KrálovéSouth Park Cows Hr.KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
25.Ne2.5.2021No comment Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Pod Strání, Hradec Králové
17:30
25.Po3.5.2021HSK U Marťase Hradec KrálovéRychtáři Nové Město n/CHradec Králové U Marťase, Hradec Králové
17:30
25.Po3.5.2021Emírovci PohřebačkaBubo Hradec KrálovéPohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156
17:30
25.Út4.5.2021Biřička Hradec KrálovéRebelové Myštěves BHradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové
17:30
25.Út4.5.2021Soptíci Hradec KrálovéDevils Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
26.Ne9.5.2021Medvědi Hradec KrálovéEmírovci PohřebačkaHradec Králové Bar U Kozatý, Hradec Králové
17:30
26.Ne9.5.2021Devils Hradec KrálovéVemena Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové
17:30
26.Po10.5.2021Bubo Hradec KrálovéBiřička Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova, Hradec Králové
17:30
26.Po10.5.2021South Park Cows Hr.KrálovéNo comment Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové
17:30
26.Po10.5.2021Rychtáři Nové Město n/CSoptíci Hradec KrálovéŠtít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C
17:30
26.Po10.5.2021Löwen Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
26.Út11.5.2021Rebelové Myštěves BHSK U Marťase Hradec KrálovéMyštěves Obecní hostinec, Myštěves
18:00

D III.liga A Hradec Králové
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne6.9.2020Těsně vedle Hradec Králové11:7Omnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30Pavlovič Petr25:18Vaníček Aleš
1.Po7.9.2020ŠK Běleč nad Orlicí B11:7Vlčáci Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30Tavali Libor25:18Siruček Miroslav
1.Út8.9.2020Barracuda Hradec Králové6:12Chudeřičtí MimoniHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30Syrůček Simon14:27Šubrt Jiří
1.Út8.9.2020Závisláci z Kulturáku Černožice6:12Rošťáci z ProbluzeČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30Hrnčíř Jan18:24Pázler Jan
1.Út8.9.2020Pětkaři z Libišan14:4Buď A.L.F. RoudniceLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00Juláková Elena29:12Vyleťal Filip
2.Po14.9.2020Chudeřičtí Mimoni16:2Buď A.L.F. RoudniceChudeřice Hostinec
17:30Šubrt Jiří32:13Vyleťal Filip
2.Po14.9.2020Rošťáci z Probluze7:11Pětkaři z LibišanProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00Pázler Jan20:27Juláková Elena
2.Po14.9.2020Omnirecord Hradec Králové4:14Punde TO Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00Vaníček Aleš13:31Kujal Josef
2.Út15.9.2020Barracuda Hradec Králové5:13Těsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30Syrůček Simon16:28Pavlovič Petr
2.Út15.9.2020Happy Hippos Hradec Králové11:7Závisláci z Kulturáku ČernožiceHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30Hrochová Radka26:20Svatoňová Ivana
3.Ne20.9.2020Těsně vedle Hradec Králové10:9Chudeřičtí MimoniHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30Pavlovič Petr25:21Šubrt Jiří
3.Po21.9.2020ŠK Běleč nad Orlicí B9:10Omnirecord Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30Tavali Libor23:24Vaníček Aleš
3.Po21.9.2020Závisláci z Kulturáku Černožice4:14Vlčáci Hradec KrálovéČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30Svatoňová Ivana11:30Siruček Miroslav
3.Út22.9.2020Punde TO Hradec Králové10:9Barracuda Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30Kujal Josef24:20Syrůček Simon
3.Út22.9.2020Pětkaři z Libišan10:9Happy Hippos Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00Juláková Elena22:19Hrochová Radka
3.St23.9.2020Buď A.L.F. Roudnice11:7Rošťáci z ProbluzeRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30Vyleťal Filip26:18Pázler Jan
4.Ne4.10.2020Těsně vedle Hradec Králové10:9Punde TO Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30Pavlovič Petr22:23Kujal Josef
4.Po5.10.2020Chudeřičtí Mimoni14:4Rošťáci z ProbluzeChudeřice Hostinec
17:30Šubrt Jiří30:12Pázler Jiří
4.Po5.10.2020Vlčáci Hradec Králové11:7Pětkaři z LibišanHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00Siruček Miroslav26:20Juláková Elena
4.Út6.10.2020Barracuda Hradec Králové10:9ŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30Syrůček Simon23:24Brandejs Jakub
4.Út6.10.2020Happy Hippos Hradec Králové14:4Buď A.L.F. RoudniceHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30Doležel Jan32:14Vyleťal Filip
5.Po12.10.2020ŠK Běleč nad Orlicí BTěsně vedle Hradec KrálovéBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
5.Po12.10.2020Závisláci z Kulturáku ČernožiceOmnirecord Hradec KrálovéČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30
5.Po12.10.2020Rošťáci z ProbluzeHappy Hippos Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
5.Út13.10.2020Punde TO Hradec KrálovéChudeřičtí MimoniHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
5.St14.10.2020Buď A.L.F. RoudniceVlčáci Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
6.Po19.10.2020Chudeřičtí MimoniHappy Hippos Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
6.Po19.10.2020Vlčáci Hradec KrálovéRošťáci z ProbluzeHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
6.Po19.10.2020Omnirecord Hradec KrálovéPětkaři z LibišanKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
6.Út20.10.2020Barracuda Hradec KrálovéZávisláci z Kulturáku ČernožiceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
6.Út20.10.2020Punde TO Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
7.Po26.10.2020ŠK Běleč nad Orlicí BChudeřičtí MimoniBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
7.Po26.10.2020Závisláci z Kulturáku ČernožiceTěsně vedle Hradec KrálovéČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30
7.Út27.10.2020Happy Hippos Hradec KrálovéVlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
7.Út27.10.2020Pětkaři z LibišanBarracuda Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
7.St28.10.2020Buď A.L.F. RoudniceOmnirecord Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
8.Ne1.11.2020Těsně vedle Hradec KrálovéPětkaři z LibišanHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
8.Po2.11.2020Chudeřičtí MimoniVlčáci Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
8.Po2.11.2020Omnirecord Hradec KrálovéRošťáci z ProbluzeKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
8.Út3.11.2020Barracuda Hradec KrálovéBuď A.L.F. RoudniceHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
8.Út3.11.2020Punde TO Hradec KrálovéZávisláci z Kulturáku ČernožiceHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
9.Po9.11.2020Závisláci z Kulturáku ČernožiceŠK Běleč nad Orlicí BČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30
9.Po9.11.2020Rošťáci z ProbluzeBarracuda Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
9.Út10.11.2020Happy Hippos Hradec KrálovéOmnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
9.Út10.11.2020Pětkaři z LibišanPunde TO Hradec KrálovéLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
9.St11.11.2020Buď A.L.F. RoudniceTěsně vedle Hradec KrálovéRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
10.Ne22.11.2020Těsně vedle Hradec KrálovéRošťáci z ProbluzeHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
10.Po23.11.2020Barracuda Hradec KrálovéHappy Hippos Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
10.Po23.11.2020ŠK Běleč nad Orlicí BPětkaři z LibišanBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
10.Po23.11.2020Omnirecord Hradec KrálovéVlčáci Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
10.Út24.11.2020Punde TO Hradec KrálovéBuď A.L.F. RoudniceHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
11.Po30.11.2020Závisláci z Kulturáku ČernožiceChudeřičtí MimoniČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30
11.Po30.11.2020Rošťáci z ProbluzePunde TO Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
11.Po30.11.2020Vlčáci Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
11.Út1.12.2020Happy Hippos Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
11.St2.12.2020Buď A.L.F. RoudniceŠK Běleč nad Orlicí BRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
12.Ne6.12.2020Těsně vedle Hradec KrálovéVlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
12.Po7.12.2020ŠK Běleč nad Orlicí BRošťáci z ProbluzeBěleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí
17:30
12.Po7.12.2020Závisláci z Kulturáku ČernožicePětkaři z LibišanČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30
12.Po7.12.2020Chudeřičtí MimoniOmnirecord Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
12.Út8.12.2020Punde TO Hradec KrálovéHappy Hippos Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
13.Po14.12.2020Vlčáci Hradec KrálovéPunde TO Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
13.Po14.12.2020Omnirecord Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
13.Út15.12.2020Happy Hippos Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
13.Út15.12.2020Pětkaři z LibišanChudeřičtí MimoniLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
13.St16.12.2020Buď A.L.F. RoudniceZávisláci z Kulturáku ČernožiceRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
14.Po1.2.2021Chudeřičtí MimoniBarracuda Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
14.Po1.2.2021Omnirecord Hradec KrálovéTěsně vedle Hradec KrálovéKuželna Malšovice, Hradec Králové
18:00
14.Po1.2.2021Vlčáci Hradec KrálovéŠK Běleč nad Orlicí BHradec Králové Zanzibar, Hradec Králové
18:00
14.Po1.2.2021Rošťáci z ProbluzeZávisláci z Kulturáku ČernožiceProbluz Hostinec XIII, Probluz
18:00
14.St3.2.2021Buď A.L.F. RoudnicePětkaři z LibišanRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
15.Ne7.2.2021Těsně vedle Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéHradec Králové Na bjelidle, Hradec Králové
17:30
15.Po8.2.2021Závisláci z Kulturáku ČernožiceHappy Hippos Hradec KrálovéČernožice Kulturní dům, Černožice
17:30
15.Út9.2.2021Punde TO Hradec KrálovéOmnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Country club Lucie, Hradec Králové
17:30
15.Út9.2.2021Pětkaři z LibišanRošťáci z ProbluzeLibišany Hospoda na Pětce, Libišany
18:00
15.St10.2.2021Buď A.L.F. RoudniceChudeřičtí MimoniRoudnice Hospoda U Formana, Roudnice
17:30
16.Po15.2.2021Chudeřičtí MimoniTěsně vedle Hradec KrálovéChudeřice Hostinec
17:30
16.Po