Profily klubů a družstev
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
A Extraliga jih o udržení6223Black Sheep Hradec KrálovéŠK Black Sheep Hradec královéHradec Králové U Pěti Véček
A Extraliga jih o udržení19006Darts4ever PšánkyDarts4ever PšánkyPšánky U Růženky
A Extraliga jih o udržení164608Kocouři Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička
A Extraliga jih o udržení284928Úletáři Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Morava
A Extraliga jih o udržení16703Vlčáci 2011 ŠtítVlčáci 2011 ŠtítŠtít Restaurace Chárovna
A Extraliga o titul282368Černý Sup Starý RokytníkČerný Sup Starý RokytníkStarý Rokytník U Černého Supa hospoda
A Extraliga o titul38656Kobry od Soudku ArnultoviceKobry od Soudku ArnultoviceArnultovice U Soudku restaurant
A Extraliga o titul6916Lucky Darts JičínLucky Darts JičínJičín Štěstí Cafe bar
A Extraliga o titul232704Pivaři HabřinaPivaři HabřinaHabřina Habřinka
A Extraliga o titul2820The Badgers Kostelec nad OrlicíThe Badgers Kostelec n/OKostelec n/O Na Skale
A Extraliga o titul243200Tornádo VlčiceTornádo VlčiceVlčice Obecní klub
A Extraliga o titul232192Truhles Hradec KrálovéTruhles Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN)
A Extraliga o titul245504Zippo team ŠtítZippo team ŠtítŠtít Restaurace Chárovna
A Extraliga jih6223Black Sheep Hradec KrálovéŠK Black Sheep Hradec královéHradec Králové U Pěti Véček
A Extraliga jih19006Darts4ever PšánkyDarts4ever PšánkyPšánky U Růženky
A Extraliga jih164608Kocouři Hradec KrálovéKocouři Hradec KrálovéHradec Králové Motel Biřička
A Extraliga jih232704Pivaři HabřinaPivaři HabřinaHabřina Habřinka
A Extraliga jih2820The Badgers Kostelec nad OrlicíThe Badgers Kostelec n/OKostelec n/O Na Skale
A Extraliga jih232192Truhles Hradec KrálovéTruhles Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN)
A Extraliga jih284928Úletáři Hradec KrálovéÚletáři Hradec KrálovéHradec Králové Morava
A Extraliga jih16703Vlčáci 2011 ŠtítVlčáci 2011 ŠtítŠtít Restaurace Chárovna
A Extraliga jih245504Zippo team ŠtítZippo team ŠtítŠtít Restaurace Chárovna
B I.liga Hradec Králové6718Biřička Hradec KrálovéŠK Biřička Hradec KrálovéHradec Králové U Pavlíny Biřička
B I.liga Hradec Králové32063Chudeřičtí MimoniMimoni ChudeřiceŠtít Restaurace Chárovna
B I.liga Hradec Králové74240DC No Score KosiceDC No Score KosiceKosice Pod Lípama
B I.liga Hradec Králové3390DC Sniper LibranticeDC Sniper LibranticeLibrantice Hospoda Na hřišti
B I.liga Hradec Králové16702Dobřeňáci DobřeniceDobřeňáci DobřeniceDobřenice U Nosků
B I.liga Hradec Králové3407DoubleTrouble Hradec KrálovéDoubleTrouble Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček
B I.liga Hradec Králové6974Ferbek Hradec KrálovéFerbek Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček
B I.liga Hradec Králové831H-CLUB SmiřiceH-Club SmiřiceSmiřice H-Club
B I.liga Hradec Králové8271Hradečáci Hradec KrálovéHradečáci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček
B I.liga Hradec Králové70400Marvin Hradec KrálovéDC Marvin Hradec KrálovéProbluz Hostinec XIII
B I.liga Hradec Králové847Medvědi Hradec KrálovéMedvědi Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club
B I.liga Hradec Králové4158No comment Hradec KrálovéNo comment PředměřiceHradec Králové Pod Strání
B I.liga Hradec Králové180736Pavouci Hradec KrálovéPavouci Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase
B I.liga Hradec Králové214272Soptíci Hradec KrálovéSoptíci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar
C II.liga Hradec Králové8015Andělé z Prorocka Hradec KrálovéAndělé z Prorocka Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock
C II.liga Hradec Králové22016Barracuda Hradec KrálovéBarracuda Hradec KrálovéHradec Králové Malšovice Kuželna
C II.liga Hradec Králové261632Bubo Hradec KrálovéŠK Bubo Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN)
C II.liga Hradec Králové12367DC KobyliceDC KobyliceKobylice Obecní hostinec
C II.liga Hradec Králové4670Harpuny Hradec KrálovéŠK Harpuny Hradec KrálovéHradec Králové Malšovice Kuželna
C II.liga Hradec Králové255744Hrobaři Hradec KrálovéHrobaři Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček
C II.liga Hradec Králové11343Monsters HabřinaMonsters Velký PřelovHabřina Habřinka
C II.liga Hradec Králové202240Rychtáři Nové Město n/CRychtáři ŠtítŠtít Restaurace Chárovna
C II.liga Hradec Králové37439Sedláci Hradec KrálovéSedláci Hradec KrálovéHradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr
C II.liga Hradec Králové214784South Park Cows Hr.KrálovéSouth Park Cows Hr.Král.Hradec Králové Restaurace Na soutoku
C II.liga Hradec Králové6735Sršni Nový BydžovSršni Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B
C II.liga Hradec Králové33087Stolinka Nový BydžovŠK Stolinka Nový BydžovNový Bydžov U Stolínů B
C II.liga Hradec Králové233216Těsně vedle PlačiceTěsně vedle PlačiceHradec Králové U Vacků
C II.liga Hradec Králové26175U nás dobrý Hradec KrálovéU nás dobrý Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock
D III.liga A Hradec Králové7503Fešáci HabřinaFešáci HabřinaHabřina Habřinka
D III.liga A Hradec Králové39487Fešáci Habřina BFešáci HabřinaHabřina Habřinka
D III.liga A Hradec Králové131072Hrádek BoysHrádek BoysHrádek na kopečku
D III.liga A Hradec Králové178688Omnirecord Hradec KrálovéOmnirecord Hradec KrálovéHradec Králové Malšovice Kuželna
D III.liga A Hradec Králové38975Paletáři Hradec KrálovéŠK Paletáři Hradec KrálovéHradec Králové Jonáš-Prorock
D III.liga A Hradec Králové10575Pětkaři z LibišanPětkaři z LibišanLibišany Hospoda na Pětce
D III.liga A Hradec Králové195840Rebelové Dolní PřímRebelové Dolní PřímDolní Přím - Obecní hostinec
D III.liga A Hradec Králové5376Rebelové Myštěves CŠK Rebelové MyštěvesMyštěves Obecní hostinec
D III.liga A Hradec Králové7759SPŠ StračovSPŠ StračovStračov Multifunkční dům
D III.liga A Hradec Králové9790The Sharks Hradec KrálovéThe Sharks Hradec KrálovéHradec Králové Orlice Bar a Club
D III.liga A Hradec Králové39231Vagon Borohrádek BŠK Vagón BorohrádekRestaurace Sport Borohrádek
D III.liga A Hradec Králové39999Vestečtí Bodači ZaloňovVestečtí Bodači ZaloňovZaloňov Šipkařský klub
D III.liga A Hradec Králové2366Vlčáci Hradec KrálovéVlčáci Hradec KrálovéHradec Králové Zanzibar
D III.liga A Hradec Králové242432Votroci Hradec KrálovéVotroci Hradec KrálovéHradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN)
D III.liga B Hradec Králové38719Almet Hradec KrálovéŠK Almet Hradec KrálovéHradec Králové U Marťase
D III.liga B Hradec Králové190720Brutální Nikita Hradec KrálovéBrutální Nikita Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků
D III.liga B Hradec Králové56576Devils Hradec KrálovéDC Devils Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna
D III.liga B Hradec Králové6479d´Arts Obědoviced´Arts ObědoviceObědovice U Vavřince
D III.liga B Hradec Králové145920Klucy Hradec KrálovéKlucy Hradec KrálovéHradec Králové Kondic
D III.liga B Hradec Králové39743Kobry Chlumec nad Cidlinou - vyloučenoChlumec n/C Sokolovna
D III.liga B Hradec Králové38463Královští lvi Hradec KrálovéKrálovští lvi Hradec KrálovéHradec Králové U Dvořáků
D III.liga B Hradec Králové37695Los Dartmigos Hradec KrálovéLos Dartmigos Hradec KrálovéHradec Králové Parťákova Hasičárna
D III.liga B Hradec Králové2367Marťánci Hradec KrálovéMarťánci Hradec KrálovéHradec Králové U Pěti Véček
D III.liga B Hradec Králové267520Panteři PohřebačkaPanteři PohřebačkaPohřebačka Restaurace U větrného mlýna
D III.liga B Hradec Králové251136ŠK Běleč nad Orlicí AŠK Běleč nad OrlicíBěleč n.O. Bistro U Štěpánků
D III.liga B Hradec Králové38207Šmoulové ŠtítŠmoulové ŠtítŠtít Restaurace Chárovna
D III.liga B Hradec Králové237312Union Stars Hradec KrálovéUnion Stars Hradec KrálovéHradec Králové Restaurace Na soutoku
D III.liga B Hradec Králové12111Vagón Borohrádek AŠK Vagón BorohrádekRestaurace Sport Borohrádek
Letní dabltým liga KHK jih13903ACS Kobylice LLKobylice Obecní hostinec
Letní dabltým liga KHK jih12623Ajznboňáci Borohrádek LLRestaurace Sport Borohrádek
Letní dabltým liga KHK jih13647Dva šípy stačí LL - odstoupiloHradec Králové Malšovice Kuželna
Letní dabltým liga KHK jih12879KBK Kosice LLKosice Pod Lípama
Letní dabltým liga KHK jih14927Medvědi LLHradec Králové Orlice Bar a Club
Letní dabltým liga KHK jih14671Nem Tudom Štít LLŠtít Restaurace Chárovna
Letní dabltým liga KHK jih13391Panteři od mlýna Pohřebačka LLPohřebačka Restaurace U větrného mlýna
Letní dabltým liga KHK jih14159Poupata Kobylice LLKobylice Obecní hostinec
Letní dabltým liga KHK jih13135To jsme my Kosice LLKosice Pod Lípama
Letní dabltým liga KHK jih14415Výběr z Chárovny Štít LLŠtít Restaurace Chárovna
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.2.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.2.2024 06:29:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement