Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/103)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2024 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 103 | Turnajů: 114

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové215172214 750
2.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka215174113 050
3.Vraštilová Viktorie CZE067000BHrobaři Hradec Králové1515338 050
4.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové21517327 950
5.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové11516347 450
5.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové21517207 450
7.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 1515307 350
8.Prokopová Natálie CZE076312Hradec Králové11516237 150
8.Mančálová Petra CZE067409DHrádek Boys1515247 150
10.Doležalová Tereza CZE069213Hradec Králové11112126 750
11.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov23556 350
12.Štěpánová Helena CZE0242111515166 150
13.Šklíbová Michaela CZE077971Hradec Králové11415156 100
13.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 1414146 100
15.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov22445 400
16.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov23554 750
17.Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany22444 700
18.Řeháčková Vlasta CZE076972Hradec Králové11213134 600
19.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice25774 550
20.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice22444 500
21.Budinská Karolína CZE068420Hradec Králové1515174 450
22.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov22444 400
23.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové15664 250
23.Flugrová Michaela CZE074428DŠK Almet Hradec Králové1111114 250
25.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 22444 200
26.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov24663 800
27.Křížková Karolína CZE068961BŠK Biřička Hradec Králové7773 750
28.Vyletová Klára CZE064137CSedláci Hradec Králové8883 700
29.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice6663 400
30.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové15663 350
31.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov23553 250
31.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov25773 250
33.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov22443 200
34.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice23553 150
34.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov25773 150
36.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník22443 100
37.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov11222 950
38.Kousalová Saša CZE011143Broumov 11222 850
39.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít6662 700
40.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové8882 600
41.Jarošová Kamila CZE073030Suchý Důl23552 550
42.Chrtová Petra CZE059122Hradec Králové6662 500
43.Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov15662 350
44.Hloušková Adéla CZE077167DKrálovští lvi Hradec Králové7772 250
45.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice22442 200
46.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít3332 150
47.Vraštilová Lenka CZE014382CHrobaři Hradec Králové6662 000
47.Doležalová Martina CZE075945DPanteři Pohřebačka12332 000
49.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice1111 900
49.Krtičková Lucie CZE047025BDřevěnka Broumov12331 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 15:14:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement