Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/987)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 987 | Turnajů: 552

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
63.Hofman Petr CZE050491BDoubleTrouble Hradec Králové732393939
1.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov6123129129129
2.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice6111117117117
3.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice694100100100
5.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka669757575
8.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka668747474
11.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník665717171
13.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice661676767
14.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice660666666
15.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec659656565
18.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov657636363
19.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové656626262
20.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 653595959
23.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov652585858
26.Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice649555555
35.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov644505050
38.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové643494949
40.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové641474747
43.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice640464646
43.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové640464646
54.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice635414141
54.Kujal Josef CZE056720AKocouři Hradec Králové635414141
54.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové635414141
54.Rychetská Jana CZE068736CZifčák Úpice635414141
63.Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice633393939
67.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec632383838
75.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov629353535
83.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové628343434
100.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6 623292929
113.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník621272727
128.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové618242424
180.Mindžák Milan CZE001635AČerný Sup Starý Rokytník612181818
210.Prouza Jiří CZE058288BDT Puškvorec Velké Svatoňovice69151515
230.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov67131313
230.Pirkl Marian CZE047572BDřevěnka Broumov67131313
243.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 66121212
243.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov66121212
258.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov65111111
273.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov64101010
316.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)62888
342.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov61777
12.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové565707070
34.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov546515151
35.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec545505050
83.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov529343434
5.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové471757575
5.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové471757575
10.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové469737373
17.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice460646464
23.Tůmová Barbora CZE075024COrli Trutnov454585858
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.6.2024 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.6.2024 17:49:38
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement