Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/980)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 980 | Turnajů: 518

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov6116122122122
2.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice6107113113113
3.Horký Tomáš CZE061186CPodskaláci Úpice683898989
4.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové74747474
5.Jankaj Tomáš CZE067002CSedláci Hradec Králové468727272
6.Čapek Petr CZE069144CSedláci Hradec Králové467717171
7.Miklošin Marek CZE077165DKrálovští lvi Hradec Králové464686868
7.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník662686868
9.Jiříček Ladislav CZE045982DPanteři Pohřebačka661676767
9.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice265676767
11.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka660666666
11.Ševčík Petr CZE010262CRafani Dvůr Králové561666666
13.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice657636363
13.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice657636363
15.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec654606060
15.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov654606060
17.Pavlista Zdeněk CZE040444Náchod356595959
17.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice455595959
19.Šanda Adam CZE072766DŠK Paletáři Hradec Králové652585858
20.Kohout Petr CZE043440Hradec Králové56565656
20.Kuneš Radomír CZE000233Horní Maršov 650565656
20.Pozděna Petr CZE071061CTJ Sokol Horní Radechová254565656
23.Demuth Petr CZE030467Horní Maršov648545454
23.Kábrt Michal CZE053920BSKKS Cukrárna Náchod450545454
25.Tůmová Barbora CZE075024COrli Trutnov449535353
26.Entrich Daniel CZE053807CHrobaři Hradec Králové52525252
26.Kynčl Jakub CZE044116BOrli Trutnov52525252
28.Hrazdíra Bronislav 1973CZE000920BŠK Paletáři Hradec Králové447515151
28.Jadrná Lenka CZE071864DŠK Paletáři Hradec Králové447515151
30.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník446505050
31.Klepáček Radim CZE071932DC Červený Kostelec544494949
31.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov544494949
33.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice246484848
33.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové48484848
33.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov345484848
33.Šrůtek Ladislav CZE077714CPodskaláci Úpice642484848
37.Horák Karel CZE021132COrli Trutnov47474747
37.Kůžel Jan CZE041121BOmnirecord Hradec Králové641474747
39.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice640464646
39.Suk Stanislav CZE036843Trutnov145464646
39.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov640464646
42.Zahoř Lukáš CZE070632DLos Dartmigos Hradec Králové639454545
42.Šklíbová Dana CZE071018DOmnirecord Hradec Králové639454545
44.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov44444444
45.Čírtek Tomáš CZE074303DC Červený Kostelec340434343
45.Macháček Martin CZE068804CNa pohodu Vítězná43434343
47.Dostál Ondřej 1994CZE067816DKrálovští lvi Hradec Králové240424242
48.Dusbaba Tomáš CZE074552DC Červený Kostelec338414141
48.Hofman Martin CZE006587BDoubleTrouble Hradec Králové635414141
48.Koščál Daniel CZE057097BŽraloci Trutnov239414141
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 10:23:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement