Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1078)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1078 | Turnajů: 481

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 60 62 62 62
2. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 54 54 54 54
3. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 53 53 53 53
4. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 2 50 52 52 52
5. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 5 43 48 48 48
6. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 1 46 47 47 47
7. Velcová Martina CZE061376 C Lumírkovci Úpice 45 45 45 45
8. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 2 42 44 44 44
9. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 41 42 42 42
9. Máslová Iva CZE052128 B Darts Brothers Červený Kostelec 42 42 42 42
11. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 3 38 41 41 41
11. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 3 38 41 41 41
11. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 1 40 41 41 41
14. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 2 37 39 39 39
14. Hofman Martin CZE006587 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 39 39 39 39
16. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 38 38 38 38
16. Hofman Petr CZE050491 Brzice 1 37 38 38 38
18. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 37 37 37 37
19. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná 2 34 36 36 36
20. Jarkovský Robert CZE042482 D ŠK Medvědi Velký Třebešov 35 35 35 35
20. Rakus Lukáš CZE050674 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 2 33 35 35 35
22. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 34 34 34 34
23. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 33 33 33 33
23. Zubal Miloš CZE065589 Hradec Králové 1 32 33 33 33
23. Sevič Ladislav CZE058886 D Votroci Hradec Králové 33 33 33 33
23. Kábrt Michal CZE053920 B SKKS Cukrárna Náchod 1 32 33 33 33
27. Kocianová Pavlína 1993 CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 31 32 32 32
27. Macháček Adam CZE064634 D Rising Stars Hradec Králové 1 31 32 32 32
27. Kordová Romana 1995 CZE051260 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 31 32 32 32
27. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 2 30 32 32 32
27. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 4 28 32 32 32
27. Šildberger Ivan CZE059555 B Havana Club Hradec Králové 2 30 32 32 32
33. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 2 29 31 31 31
33. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 B Lišťáci Hradec Králové 31 31 31 31
33. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov 2 29 31 31 31
36. Kocian Rudolf CZE058088 C DC Rýbrcoul Trutnov 1 29 30 30 30
36. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 2 28 30 30 30
38. Valterová Marie CZE060815 Velký Třebešov 29 29 29 29
38. Duben Karel CZE026300 Žacléř 29 29 29 29
38. Macek Petr CZE001771 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 29 29 29 29
38. Horká Alena CZE053232 C Klikaři z Podskalky Úpice 29 29 29 29
38. Míl Jindřich CZE001776 Horní Maršov 2 27 29 29 29
38. Petrus Karel CZE038853 B Lumírkovci Úpice 1 28 29 29 29
38. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 2 27 29 29 29
38. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 2 27 29 29 29
46. Bittner Jaroslav CZE063916 C TJ Baník Žacléř 28 28 28 28
47. Smrček Břetislav CZE059309 D Rychtářka Věkoše 27 27 27 27
47. Pražák Marek CZE027418 C Rychlá Rota Hradec Králové 2 25 27 27 27
47. Konšel Miloslav CZE019897 D Vemena Hradec Králové 2 25 27 27 27
47. Erban Jiří CZE053288 C Jestřábi Velké Svatoňovice 27 27 27 27
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.7.2020 07:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 13.7.2020 08:37:45