Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/627)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 627 | Turnajů: 104

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice226282828
2.Frimlová Pavla CZE063215CPartyzánky z Chmelnice Úpice222242424
3.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice219212121
4.Mančálová Petra CZE067409DLos Dartmigos Hradec Králové214161616
4.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec16161616
6.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové213151515
7.Šanda Adam CZE072766Hradec Králové14141414
7.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice212141414
7.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice113141414
10.Pozděna Petr CZE071061DTJ Sokol Horní Radechová13131313
10.Dudáček Martin CZE002030ASKKS Cukrárna Náchod13131313
10.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod13131313
10.Pavlista Zdeněk CZE040444CNáchod13131313
10.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice211131313
10.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov211131313
10.Mikunda Tomáš CZE043085BOrli Trutnov310131313
17.Hrazdíra Bronislav CZE000920CHradečáci Hradec Králové12121212
17.Vraštilová Viktorie CZE067000CHrobaři Hradec Králové12121212
17.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové111121212
17.Jadrná Lenka CZE071864Střezetice12121212
17.Janku Jiří CZE031947BLumírkovci Úpice12121212
17.Kulda Jiří CZE063649CJestřábi Velké Svatoňovice12121212
17.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice210121212
17.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice12121212
17.Vokounová Simona CZE050770BŠK Běleč nad Orlicí210121212
17.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice210121212
27.Čihulek Pavel 2000CZE057987CRychtáři Štít29111111
27.Čihulek Pavel 1968CZE016387CRychtáři Štít29111111
27.Doležal David 1992CZE043089CHrobaři Hradec Králové29111111
27.Veverka Lukáš CZE043443Krátonohy11111111
27.Středa Lukáš CZE068985DLumírkovci Úpice11111111
27.Kubec Vojtěch CZE068914DLumírkovci Úpice11111111
27.Svobodová Andrea CZE026800Trutnov29111111
34.Hanka Pavel CZE039958BEmírovci Pohřebačka28101010
34.Dostál Ondřej 1994CZE067816Vamberk28101010
34.Kučera Petr CZE036214AŠK Republika Úpice10101010
34.Térová Rozálie CZE068893DLumírkovci Úpice10101010
34.Adamec Marek CZE069115DLumírkovci Úpice10101010
34.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník28101010
34.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov28101010
34.Míl Jindřich CZE001776CHorní Maršov 28101010
34.Demuth Petr CZE030467CHorní Maršov28101010
34.Kůžel Jan CZE041121AEmírovci Pohřebačka28101010
34.Hora Martin CZE044466CHradečáci Hradec Králové10101010
34.Jiříčková Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka28101010
46.Švarc Jan CZE074046Hradec Králové18999
46.Voborník Milan CZE064599BSKKS Cukrárna Náchod9999
46.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové27999
46.Grund Martin CZE069721DPanteři Pohřebačka9999
46.Krzák Martin CZE052390Smečka od Dvořáků Hradec Králové9999
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.1.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.1.2023 05:50:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement