Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/690)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Královehradecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 690 | Turnajů: 127

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Illner Antonín CZE061377 Lumírkovci Úpice 20 20 20 20
1. Kejzlar Pavel CZE045021 B Klikaři z Podskalky Úpice 20 20 20 20
3. Dvořáček Aleš CZE039473 B TJ Sparta Úpice 16 16 16 16
4. Goldmannová Anna CZE039588 A Klikaři z Podskalky Úpice 15 15 15 15
5. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 14 14 14 14
5. Petrus Karel CZE038853 C Lumírkovci Úpice 14 14 14 14
7. Velcová Martina CZE061376 Lumírkovci Úpice 13 13 13 13
7. Formanová Monika CZE056394 ŠK Medvědi Velký Třebešov 13 13 13 13
7. Bedlivý Pavel CZE004877 B ŠK Republika Úpice 13 13 13 13
7. Hofman Martin CZE006587 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí 13 13 13 13
7. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 13 13 13 13
7. Jarkovský Robert CZE042482 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 13 13 13 13
13. Jarkovská Lenka CZE044616 Velký Třebešov 12 12 12 12
13. Kordová Romana 1969 CZE038396 D Klikaři z Podskalky Úpice 12 12 12 12
15. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 11 11 11 11
15. Demuth Petr CZE030467 B Stará hora Horní Maršov 11 11 11 11
15. Svobodová Andrea CZE026800 B Black Angels Trutnov 11 11 11 11
15. Anděra Jiří CZE061852 Piráti GOBI Hradec Králové 11 11 11 11
15. Železová Jaroslava CZE053287 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 11 11 11 11
20. Vít Jan CZE033577 C Lumírkovci Úpice 10 10 10 10
20. Sternwald Martin CZE039833 D Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 10 10 10 10
20. Bursa Martin CZE039207 C U Huberta Hradec Králové 10 10 10 10
20. Erban Jiří CZE053288 D Pohodáři z Balkánu V. Svatoňovice 10 10 10 10
20. Anděra Robert CZE058633 D Piráti GOBI Hradec Králové 10 10 10 10
20. Škrabalová Kateřina CZE047579 B TJ Sparta Úpice 10 10 10 10
20. Melichar David CZE044617 C ŠK Medvědi Velký Třebešov 10 10 10 10
20. Mach Lukáš CZE061572 U Huberta Hradec Králové 10 10 10 10
20. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí 10 10 10 10
29. Charous Milan CZE016511 D U Huberta Hradec Králové 9 9 9 9
29. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 9 9 9 9
29. Hošek Josef CZE029487 A Pavouci Hradec Králové 9 9 9 9
29. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí 9 9 9 9
29. Hloušek Jaroslav CZE012355 TJ Sparta Úpice 9 9 9 9
29. Valentová Anna CZE059760 U Huberta Hradec Králové 9 9 9 9
29. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 9 9 9 9
29. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 9 9 9 9
29. Pachtová Adéla CZE055615 C U Huberta Hradec Králové 9 9 9 9
29. Melicharová Radka CZE047070 Velký Třebešov 9 9 9 9
29. Duben Karel CZE026300 C Žacléř 9 9 9 9
29. Plíšek Jakub CZE050158 B DC Prima Česká Skalice 9 9 9 9
29. Šlechtová Monika CZE039600 A Zifčák Úpice 9 9 9 9
29. Zahálka Lukáš CZE045890 B DC Prima Česká Skalice 9 9 9 9
29. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov 9 9 9 9
44. Filipi Lukáš CZE039816 D Vemena Hradec Králové 8 8 8 8
44. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 8 8 8 8
44. Kropáček Jaroslav CZE060330 Velký Třebešov 8 8 8 8
44. Ďoubal Stanislav CZE055273 D 8 8 8 8
44. Rada Petr CZE026994 B TJ Sparta Úpice 8 8 8 8
44. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 8 8 8 8
44. Kordová Romana 1995 CZE051260 A Lumírkovci Úpice 8 8 8 8
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2019 07:12

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.1.2019 07:12:13