Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/89)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2020 - ženy kat. C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 89 | Turnajů: 111

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 1 10 11 13 7 000
2. Stráníková Šárka CZE016104 C Hradec Králové 1 10 11 17 6 600
3. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 9 10 10 6 550
4. Valentová Anna CZE059760 D U Huberta Hradec Králové 1 8 9 9 6 400
4. Růžičková Lucie CZE055455 C Rychlá Rota Hradec Králové 1 10 11 13 6 400
6. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 10 11 22 5 900
7. Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové 10 10 10 4 600
7. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 1 10 11 11 4 600
9. Rafaelová Marcela CZE054438 D Mašinky Hradec Králové 1 10 11 18 4 400
10. Ocelníková Simona CZE061754 D Pinďové Štít 10 10 11 4 300
11. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 1 10 11 25 4 100
12. Meuerová Klára CZE061568 Hradec Králové 10 10 14 4 000
13. Priskinová Marie CZE059951 Hradec Králové 10 10 12 3 800
14. Fundová Viliama CZE063522 D Rychtářka Věkoše 10 10 10 3 600
15. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 10 10 15 3 500
16. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 6 6 6 3 000
17. Macháčková Iva CZE007729 D ŠK Bubo Hradec Králové 9 9 9 2 950
18. Hahnová Lucie CZE065772 Hradec Králové 9 9 9 2 750
18. Mate Simona CZE050521 D Vemena Hradec Králové 9 9 9 2 750
20. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 4 4 4 2 700
21. Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 2 650
22. Kočová Lenka CZE032227 D Rychtářka Věkoše 5 5 5 2 050
23. Konšelová Aneta CZE063113 Hradec Králové 6 6 6 2 000
23. Doudová Kateřina CZE062532 D Rakeťáci Hradec Králové 6 6 6 2 000
23. Oudrnická Lucie CZE057725 D d´Arts Obědovice 6 6 6 2 000
26. Jaklová Barbora CZE065004 D Barracuda Hradec Králové 5 5 5 1 950
27. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 2 2 1 800
28. Jouklová Klára CZE064137 D Rising Stars Hradec Králové 3 3 3 1 550
29. Štěpánková Vendula CZE046733 Kunčice 19 3 3 3 1 450
30. Kuhnová Markéta CZE066194 Trutnov 4 4 4 1 400
30. Erbenová Kateřina CZE065776 Máslojedy 4 4 4 1 400
30. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 4 4 4 1 400
30. Loužilová Lenka CZE064500 Kolin 4 4 4 1 400
34. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov 1 1 2 2 1 350
35. Podlezlova Tereza CZE066459 Habřina 4 4 4 1 300
36. Tomková Martina CZE042745 D U Huberta Hradec Králové 3 3 3 1 150
36. Hrochová Radka CZE056719 D Happy Hippos Hradec Králové 3 3 3 1 150
38. Pekáriková Anna CZE062220 Opatov 2 2 2 1 100
38. Černá Marcela CZE025779 C TJ Baník Žacléř 1 1 1 1 100
40. Dvořáková Kristýna CZE049386 Dart's Ladies Praha 3 3 3 1 050
40. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 1 1 2 2 1 050
42. Štěpánová Helena CZE024211 D Hrobaři Hradec Králové 2 2 2 1 000
42. Mifková Petra CZE024864 Hradec Králové 11 2 2 2 1 000
42. Rážová Adéla CZE064442 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 2 2 1 000
42. Kropáčková Natálie CZE060448 Velký Třebešov 2 2 2 1 000
46. Široká Jana CZE037297 Hradec Králové 3 3 3 950
46. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 3 3 3 950
46. Kašpárková Kateřina CZE048158 D Tygři z Neznášova 1 1 1 950
49. Dvořáková Zdeňka CZE043458 Hradec Králové 2 2 2 900
50. Tavaliová Karolína CZE046649 Hradec Králové 3 3 3 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.3.2020 11:32

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.3.2020 18:30:28