Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/134)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - ženy kat. C + D +

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 134 | Turnajů: 359

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 4 30 34 92 32 000
2. Stráníková Šárka CZE016104 D Hradec Králové 4 30 34 66 25 600
3. Sedláčková Martina CZE059130 D Lišťáci Hradec Králové 4 30 34 94 22 900
4. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 4 30 34 41 21 000
5. Valentová Anna CZE059760 D U Huberta Hradec Králové 2 30 32 45 20 900
6. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 4 30 34 45 18 500
7. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 4 30 34 54 17 800
8. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 4 24 28 28 15 700
9. Rafaelová Marcela CZE054438 D Mašinky Hradec Králové 4 30 34 65 15 200
10. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 3 30 33 43 13 900
11. Lhotáková Lucie CZE048840 D ŠK Běleč nad Orlicí 3 28 31 31 13 600
12. Mate Simona CZE050521 D Vemena Hradec Králové 3 30 33 66 13 400
13. Priskinová Marie CZE059951 Hradec Králové 1 30 31 73 12 800
14. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 4 30 34 39 12 700
15. Bohdanecká Klára CZE049420 Hradec Králové 30 30 33 12 000
16. Meuerová Klára CZE061568 Hradec Králové 2 30 32 35 11 600
17. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 1 30 31 36 11 200
18. Baliharová Jitka CZE008097 C Pardubice 4 21 25 25 11 050
19. Macháčková Iva CZE007729 D ŠK Bubo Hradec Králové 1 22 23 23 9 500
20. Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí 25 25 25 8 950
21. Hanušová Andrea CZE050060 Havana Club Hradec Králové 3 12 15 15 8 800
22. Ocelníková Simona CZE061754 D Pinďové Štít 2 22 24 24 8 600
23. Anděrová Tereza CZE061403 D DC Ptáci Poběžovice 3 17 20 20 7 550
24. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 1 17 18 18 6 450
25. Pleskotová Romana CZE062193 Hradec Králové 2 15 17 17 5 850
26. Dejdarová Šárka CZE059121 D Piráti GOBI Hradec Králové 16 16 16 5 800
27. Doudová Kateřina CZE062532 D Rakeťáci Hradec Králové 17 17 17 5 750
28. Kočová Lenka CZE032227 D Rychtářka Věkoše 1 11 12 12 5 450
29. Tavaliová Karolína CZE046649 Hradec Králové 2 11 13 13 4 850
30. Hanušová Pavlína CZE050059 Měník 1 10 11 11 4 800
31. Marešová Dana CZE052391 D Rising Stars Hradec Králové 7 7 7 4 550
32. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 6 6 6 4 300
33. Donátová Barbora CZE059119 D Žoldnéři Hradec Králové 7 7 7 3 950
34. Konšelová Aneta CZE063113 Hradec Králové 13 13 13 3 850
35. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 8 8 8 3 800
36. Mikulová Jana CZE003207 D DC Vrtule XXL Hradec Králové 11 11 11 3 650
37. Fundová Viliama CZE063522 Rychtářka Věkoše 12 12 12 3 600
38. Šolínová Jana CZE061420 Běleč n.O. 11 11 11 3 550
38. Hrochová Radka CZE056719 D Happy Hippos Hradec Králové 1 7 8 8 3 550
40. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 2 5 7 7 3 350
41. Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové 9 9 9 3 150
42. Juránková Anna CZE061541 D Rakeťáci Hradec Králové 8 8 8 3 000
42. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 6 6 6 3 000
44. Petrová Bohdana CZE020805 D Votroci Hradec Králové 1 3 4 4 2 950
44. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Těsně vedle Plačice 7 7 7 2 950
46. Pilařová Dagmar CZE030550 Hradec Králové 7 7 7 2 750
46. Tomková Martina CZE042745 C U Huberta Hradec Králové 7 7 7 2 750
48. Veselá Marcela CZE000199 D DC Vrtule XXL Hradec Králové 7 7 7 2 550
49. Oudrnická Lucie CZE057725 D d´Arts Obědovice 7 7 7 2 450
50. Čápová Eva CZE038568 D Řepy Hradec Králové 6 6 6 2 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.11.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.11.2019 09:10:13