Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/90)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 90 | Turnajů: 110

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové 2 10 12 25 11 000
2. Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové 2 10 12 26 10 800
3. Stráníková Šárka CZE016104 D ŠK Běleč nad Orlicí 2 10 12 18 10 400
4. Sedláčková Martina CZE059130 D Mašinky Hradec Králové 2 10 12 27 7 900
5. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 2 10 12 14 7 000
6. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 2 10 12 19 6 800
7. Růžičková Lucie CZE055455 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 10 12 16 6 700
8. Valentová Anna CZE059760 D U Huberta Hradec Králové 10 10 23 6 500
9. Šedivá Kopta Michaela CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 2 10 12 18 6 300
10. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 8 10 10 6 200
11. Lhotáková Lucie CZE048840 D ŠK Běleč nad Orlicí 2 10 12 13 5 500
12. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 2 4 6 6 5 400
13. Bohdanecká Klára CZE049420 Hradec Králové 10 10 14 4 900
14. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 2 10 12 12 4 800
15. Rafaelová Marcela CZE054438 D Mašinky Hradec Králové 2 10 12 16 4 700
16. Priskinová Marie CZE059951 Hradec Králové 10 10 19 4 200
17. Mate Simona CZE050521 D Vemena Hradec Králové 10 10 16 3 900
17. Ocelníková Simona CZE061754 D Pinďové Štít 1 10 11 11 3 900
19. Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí 10 10 11 3 800
20. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř) 2 1 3 3 3 450
21. Meuerová Klára CZE061568 Hradec Králové 10 10 10 3 100
22. Baliharová Jitka CZE008097 C Soliter Chrudim 1 6 7 7 2 900
23. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 9 9 9 2 850
24. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 1 6 7 7 2 700
25. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 2 650
26. Macháčková Iva CZE007729 D ŠK Bubo Hradec Králové 8 8 8 2 600
27. Kejzlarová Monika CZE055616 D Union Stars Hradec Králové 1 4 5 5 2 500
28. Kánská Alice CZE054435 A Rychtáři Štít 5 5 5 2 450
29. Kočová Lenka CZE032227 D Rychtářka Věkoše 1 4 5 5 2 200
30. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 1 1 2 2 2 150
31. Goldmannová Anna CZE039588 C Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 2 2 2 050
31. Pleskotová Romana CZE062193 Hradec Králové 1 5 6 6 2 050
33. Hrochová Radka CZE056719 D Happy Hippos Hradec Králové 1 3 4 4 1 950
34. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové 3 3 3 1 850
35. Laušmanová Michaela CZE059286 C ŠK Běleč nad Orlicí 5 5 5 1 750
35. Čiháčková Martina CZE035633 D U Huberta Hradec Králové 1 3 4 4 1 750
37. Anděrová Tereza CZE061403 D DC Ptáci Poběžovice 1 4 5 5 1 700
38. Šmídová Lucie CZE004307 Batňovice 3 3 3 1 650
38. Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice 1 1 2 2 1 650
38. Juránková Anna CZE061541 D Rakeťáci Hradec Králové 3 3 3 1 650
41. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 4 4 4 1 600
42. Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové 5 5 5 1 550
43. Strnádková Radka CZE044989 D (Vichřice z Ještědu) 1 1 2 2 1 450
43. Vamberská Dagmar CZE046082 B Rychtáři Štít 3 3 3 1 450
43. Kuříková Blanka CZE017957 A Bludný šípy XXL Hradec Králové 3 3 3 1 450
46. Donátová Barbora CZE059119 D Žoldnéři Hradec Králové 2 2 2 1 400
47. Barešová Květoslava CZE049349 Dobruška 3 3 3 1 350
47. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov 1 1 2 2 1 350
49. Doudová Kateřina CZE062532 D Rakeťáci Hradec Králové 4 4 4 1 300
50. Dvořáková Kristýna CZE049386 Dart's Ladies Praha 3 3 3 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 18:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 18:02:55