Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/128)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 128 | Turnajů: 238

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové230326826 600
2.Čílová Helena CZE055338Chroustov230324819 200
3.Stráníková Šárka CZE016104CHradec Králové230324418 600
4.Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka225272716 050
5.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí223252514 350
6.Vokounová Simona CZE050770DŠK Běleč nad Orlicí230323212 900
7.Meuerová Klára CZE061568Hradec Králové130313712 600
8.Macháčková Iva CZE007729DŠK Bubo Hradec Králové130313911 900
9.Pulpánová Kateřina CZE060633Hradec Králové130314411 200
10.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové113141410 250
11.Šedivá Kopta Michaela CZE035423DŠK Běleč nad Orlicí22123239 750
11.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 11920209 750
13.Šišková Kateřina CZE010272DMašinky Hradec Králové12122229 250
14.Mate Simona CZE050521CVemena Hradec Králové2828289 100
15.Pachtová Adéla CZE055615AU Huberta Hradec Králové11617179 000
16.Vraštilová Viktorie CZE067000DHrobaři Hradec Králové1919198 450
17.Štěpánová Helena CZE024211DHrobaři Hradec Králové2222228 300
18.Šimková Dominika CZE059559DRakeťáci Hradec Králové12526268 150
19.Hanušová Andrea CZE050060BSharp Spikes Pardubice1313137 950
20.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové1919196 950
21.Růžičková Lucie CZE055455CVemena Hradec Králové11213136 900
22.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít1212126 500
22.Petrová Bohdana CZE020805Holice11617176 500
24.Rafaelová Marcela CZE054438DMašinky Hradec Králové11718186 150
25.Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové17885 950
26.Mančálová Petra CZE067409Hradec Králové1717175 650
27.Pošepná Marie CZE046105BDC No Score Kosice1010105 600
28.Černovská Michaela CZE026559DŠK Běleč nad Orlicí1515155 550
29.Ocelníková Simona CZE061754CRychtáři Štít1414145 500
30.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové27995 350
31.Beránková Michaela CZE048966Hradec Králové1010104 600
32.Priskinová Marie CZE059951Hradec Králové1212124 300
33.Fundová Viliama CZE063522DRychtářka Věkoše1212124 200
33.Tavaliová Karolína CZE046649Hradec Králové11213134 200
35.Kočová Lenka CZE032227DRychtářka Věkoše1010103 800
36.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.6663 600
37.Oudrnická Lucie CZE057725Dd´Arts Obědovice1010103 400
38.Kořínková Veronika CZE054448Hradec Králové8883 300
39.Hanušová Marcela CZE056907Měník6663 200
40.Kuříková Blanka CZE017957ABludný šípy XXL Hradec Králové6662 900
40.Sedláčková Martina CZE059130BŠK Běleč nad Orlicí6662 900
42.Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně4442 800
43.Soudilová Jitka CZE062924DHaluzáci Hradec králové9992 750
43.Hahnová Lucie CZE065772Hradec Králové9992 750
45.Kánská Alice CZE054435CRychtáři Štít7772 650
46.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov11222 450
47.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.6662 400
48.Konšelová Aneta CZE063113Hradec Králové7772 250
49.Pilařová Lucie CZE034087Hradec Králové6662 200
50.Šustrová Adéla CZE062162DŠK Stolinka Nový Bydžov4442 000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 06:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 10:15:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement