Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/111)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 111 | Turnajů: 149

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 1 20 21 31 15 100
2. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 1 20 21 22 11 600
3. Stráníková Šárka CZE016104 C Hradec Králové 1 20 21 25 11 000
4. Šišková Kateřina CZE010272 D Mašinky Hradec Králové 1 20 21 22 9 000
5. Valentová Anna CZE059760 D U Huberta Hradec Králové 1 11 12 12 7 950
6. Pachtová Adéla CZE055615 A U Huberta Hradec Králové 1 14 15 15 7 700
7. Růžičková Lucie CZE055455 C Rychlá Rota Hradec Králové 1 12 13 13 6 900
8. Šimková Dominika CZE059559 D Rakeťáci Hradec Králové 1 20 21 25 6 800
9. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové 1 6 7 7 6 700
10. Štěpánková Veronika CZE003531 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 9 10 10 6 550
11. Komora Vamberská Dagmar CZE046082 B Rychtáři Štít 12 12 12 6 500
12. Meuerová Klára CZE061568 Hradec Králové 18 18 18 6 300
13. Macháčková Iva CZE007729 D ŠK Bubo Hradec Králové 18 18 18 6 200
14. Rafaelová Marcela CZE054438 D Mašinky Hradec Králové 1 17 18 18 6 150
15. Pulpánová Kateřina CZE060633 Hradec Králové 19 19 19 5 950
16. Šedivá Kopta Michaela CZE035423 B ŠK Běleč nad Orlicí 1 12 13 13 5 300
17. Vokounová Simona CZE050770 Běleč nad Orlicí 1 12 13 13 5 200
18. Ocelníková Simona CZE061754 D Pinďové Štít 12 12 12 5 000
19. Hanušová Andrea CZE050060 B Havana Club Hradec Králové 8 8 8 4 800
19. Mate Simona CZE050521 D Vemena Hradec Králové 16 16 16 4 800
21. Beránková Michaela CZE048966 D Rakeťáci Hradec Králové 10 10 10 4 600
22. Priskinová Marie CZE059951 Hradec Králové 12 12 12 4 300
23. Fundová Viliama CZE063522 D Rychtářka Věkoše 12 12 12 4 200
24. Slezáková Iva CZE033591 A DC Sharks Hradec Králové 7 7 7 4 050
25. Pošepná Marie CZE046105 C DC No Score Kosice 7 7 7 3 850
26. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 5 6 6 3 650
27. Oudrnická Lucie CZE057725 D d´Arts Obědovice 9 9 9 3 050
28. Sedláčková Martina CZE059130 B Lišťáci Hradec Králové 6 6 6 2 900
29. Kočová Lenka CZE032227 D Rychtářka Věkoše 7 7 7 2 850
30. Hahnová Lucie CZE065772 Hradec Králové 9 9 9 2 750
31. Jebousková Barbora CZE052147 D Šipkaři Damníkov, z.s. 4 4 4 2 700
32. Černovská Michaela CZE026559 D ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 2 650
32. Kánská Alice CZE054435 A Rychtáři Štít 7 7 7 2 650
34. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 1 1 2 2 2 450
35. Kuříková Blanka CZE017957 A Bludný šípy XXL Hradec Králové 4 4 4 2 400
36. Doudová Kateřina CZE062532 D Rakeťáci Hradec Králové 6 6 6 2 000
36. Loužilová Lenka CZE064500 Kolin 6 6 6 2 000
38. Petrová Bohdana CZE020805 D Votroci Hradec Králové 5 5 5 1 850
39. Jiroušková Nela CZE064441 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 2 2 1 800
40. Konšelová Aneta CZE063113 Hradec Králové 5 5 5 1 650
41. Jaklová Barbora CZE065004 D Barracuda Hradec Králové 4 4 4 1 600
42. Jouklová Klára CZE064137 D Sedláci Hradec Králové 3 3 3 1 550
43. Štěpánková Vendula CZE046733 Kunčice 19 3 3 3 1 450
44. Erbenová Kateřina CZE065776 Máslojedy 4 4 4 1 400
44. Janischová Nikol CZE052146 D Šipkaři Damníkov, z.s. 4 4 4 1 400
44. Kuhnová Markéta CZE066194 Trutnov 4 4 4 1 400
47. Štěpánová Helena CZE024211 D Hrobaři Hradec Králové 3 3 3 1 350
47. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov 1 1 2 2 1 350
49. Podlezlova Tereza CZE066459 Habřina 4 4 4 1 300
50. Uhříčková Lenka CZE000282 B Trutnov 1 1 2 2 1 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 15:54:26