Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/175)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2020 - muži kat. D

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 175 | Turnajů: 210

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 1 25 26 46 19 850
2. Hora Martin CZE044466 D Vemena Hradec Králové 2 25 27 34 15 750
3. Konšel Miloslav CZE019897 D Vemena Hradec Králové 1 25 26 35 15 550
4. Stráník Přemysl CZE007033 D Hradec Králové 2 25 25 27 15 050
5. Macháček Adam CZE064634 D Hradec Králové 1 25 26 49 14 750
6. Smrček Břetislav CZE059309 D Rychtářka Věkoše 25 25 30 14 450
7. Filipi Lukáš CZE039816 D Vemena Hradec Králové 1 25 26 30 14 150
8. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové 25 25 28 13 450
9. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím 2 21 23 23 13 350
10. Procházka Václav CZE061993 D Vemena Hradec Králové 2 18 20 20 13 300
11. Pilař Marcel CZE019010 D Rychtářka Věkoše 1 25 26 32 11 650
12. Rohr Milan CZE047218 D ŠK Bubo Hradec Králové 1 25 26 34 11 550
13. Sevič Ladislav CZE058886 D Votroci Hradec Králové 25 25 49 11 450
14. Rezner Jakub CZE051962 D Haluzáci Hradec králové 22 22 22 11 400
15. Macháček Josef CZE033821 D ŠK Bubo Hradec Králové 1 25 26 39 10 750
16. Bouček Jaroslav CZE059577 D Žoldnéři Hradec Králové 1 18 19 19 10 700
17. Toth Martin CZE018308 D Haluzáci Hradec králové 21 21 21 10 550
18. Strnad Josef CZE050453 D Votroci Hradec Králové 25 25 49 10 350
19. Široký Oldřich CZE045802 D Řepy Hradec Králové 16 16 16 10 000
20. Valášek Martin CZE052952 D Haluzáci Hradec králové 25 25 38 9 950
21. Dlouhý Martin CZE061755 D Rychtáři Štít 17 17 17 9 150
22. Jiříček Ladislav CZE045982 D Panteři Pohřebačka 2 16 18 18 9 000
23. Federsel David CZE044739 D d´Arts Obědovice 16 16 16 8 400
24. Štěpánek Pavel CZE002409 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 17 18 18 8 150
25. Studnička Radek CZE011375 D ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové 15 15 15 8 050
26. Špráchal Radek CZE057704 D Piráti GOBI Hradec Králové 16 16 16 7 800
27. Mráz Zbyněk CZE061425 D Happy Hippos Hradec Králové 18 18 18 7 600
28. Kořistka Rudolf CZE012810 D NK Harakiri Hradec Králové 13 13 13 7 250
29. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 14 14 14 7 100
30. Kujal Josef CZE056720 D Punde TO Hradec Králové 1 10 11 11 6 700
30. Vysůček Filip CZE063413 D Žoldnéři Hradec Králové 1 14 15 15 6 700
32. Anděra Robert CZE058633 D Piráti GOBI Hradec Králové 14 14 14 6 600
32. Mančál Petr CZE029158 D Medvědi Hradec Králové 12 12 12 6 600
34. Čížek Josef CZE061866 D Barracuda Hradec Králové 9 9 9 6 450
35. Mach Lukáš CZE061572 D U nás dobrý Hradec Králové 1 14 15 15 6 300
36. Bernard Vladimír CZE016275 D Omnirecord Hradec Králové 1 10 11 11 5 900
37. Pilař Radek CZE021763 D Rychtářka Věkoše 11 11 11 5 750
38. Bouček Pavel CZE007122 D Votroci Hradec Králové 14 14 14 5 700
39. Anděra Jiří CZE061852 D Piráti GOBI Hradec Králové 11 11 11 5 450
40. Ulík Jan CZE024141 D Marťánci Hradec Králové 10 10 10 4 900
41. Semerák David CZE047194 D Rychtářka Věkoše 7 7 7 4 750
42. Puršl David CZE062148 D Barracuda Hradec Králové 6 6 6 4 500
43. Vlasák Jan CZE047605 D Vikingové Zaloňov 6 6 6 4 400
44. Sobotka Lukáš CZE044188 D Pod strání Hradec Králové 12 12 12 4 300
45. Jelínek Miroslav CZE065949 D Rakeťáci Hradec Králové 11 11 11 4 250
46. Miklošin Jakub CZE043091 D Orličtí Rytíři Hradec Králové 8 8 8 4 100
47. Restl Denis CZE041458 D Sršni Nový Bydžov 6 6 6 3 800
47. Volák Jan CZE008504 D NK Harakiri Hradec Králové 6 6 6 3 800
49. Svoboda Petr CZE017199 D ŠK Běleč nad Orlicí 10 10 10 3 600
50. Jezdinský Martin CZE043752 D Rebelové Dolní Přím 4 4 4 3 500
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.9.2020 01:04:11