Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/211)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2018 - muži kat. D

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 211 | Turnajů: 432

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kadleček František CZE042563 D Severní vítr Hradec Králové 4 30 34 92 30 700
2. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 4 30 34 85 30 600
3. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 3 30 33 96 25 200
4. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 30 31 45 23 800
5. Černý Jakub CZE054467 D Bludný šípy XXL Hradec Králové 3 30 33 39 22 800
6. Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové 4 30 34 53 21 700
7. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím 1 30 31 49 21 200
8. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 3 30 33 98 20 600
9. Hodek Martin CZE047195 D U Huberta Hradec Králové 30 30 42 19 900
10. Kekelák Michal CZE057713 D U Huberta Hradec Králové 2 30 32 32 19 000
11. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 1 30 31 49 17 600
12. Sobotka Lukáš CZE044188 D Pod strání Hradec Králové 1 30 31 66 16 800
13. Vlasák Jan CZE047605 D U Huberta Hradec Králové 30 30 45 16 400
14. Pilař Marcel CZE019010 D Rychtářka Věkoše 2 30 32 47 16 000
15. Sternwald Martin CZE039833 D Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 30 30 46 15 700
16. Brendl Rudolf CZE055603 D Hradec Králové 1 30 31 42 15 200
17. Hemerka Lukáš CZE039658 D U Huberta Hradec Králové 30 30 35 14 700
18. Kujal Josef CZE056720 D Punde TO Hradec Králové 2 23 25 25 14 650
19. Anděra Robert CZE058633 D Piráti GOBI Hradec Králové 30 30 37 14 300
19. Štěpánek Pavel CZE002409 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 30 31 33 14 300
21. Ouvín Miroslav CZE055614 D U Huberta Hradec Králové 30 30 53 13 700
22. Macháček Josef CZE033821 D ŠK Bubo Hradec Králové 30 30 36 12 700
23. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové 2 25 27 27 12 650
24. Klapač Petr CZE051621 D Hradec Králové 1 30 31 34 12 600
25. Rohr Milan CZE047218 D ŠK Bubo Hradec Králové 30 30 37 12 300
26. Zajíc Jan CZE052318 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 24 25 25 12 200
27. Douda Jaroslav CZE051298 D Rakeťáci Hradec Králové 1 30 31 47 12 000
27. Rabas Štěpán CZE049355 D U Huberta Hradec Králové 30 30 48 12 000
29. Suchý Jakub CZE034727 D Captains No.1 Hradec Králové 29 29 29 11 950
29. Burdych Radek CZE016486 D No comment Předměřice 21 21 21 11 950
31. Slezák Michal CZE057760 D Upíři Hradec Králové 1 28 29 29 11 700
32. Obermajer Oldřich CZE002821 D Hradec Králové 2 30 30 49 11 600
33. Stránský David CZE052389 D U Huberta Hradec Králové 30 30 30 11 500
34. Charous Milan CZE016511 D U Huberta Hradec Králové 30 30 34 11 300
35. Pražák Marek CZE027418 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 15 17 17 11 050
36. Strnad Josef CZE050453 D 30 30 39 10 900
37. Rafael Martin CZE059128 D Rychlá Rota Hradec Králové 1 26 27 27 10 800
38. Sevič Ladislav CZE058886 D Barracuda Hradec Králové 30 30 35 10 600
39. Valášek Martin CZE052952 D Haluzáci Hradec králové 1 30 31 32 10 500
40. Špráchal Radek CZE057704 D Piráti GOBI Hradec Králové 24 24 24 10 400
41. Gregora Pavel CZE058143 D Piráti GOBI Hradec Králové 28 28 28 10 200
42. Chrt Peter CZE055606 D Severní vítr Hradec Králové 2 13 15 15 10 050
43. Ďoubal Stanislav CZE055273 D 30 30 40 9 900
44. Rydrych Derek CZE055985 D Hradec Králové 28 28 28 9 600
45. Poláček Jakub CZE055983 D U Huberta Hradec Králové 2 23 25 25 9 550
46. Pokorný Michal CZE044912 D ŠK Bubo Hradec Králové 25 25 25 9 150
47. Veselka Tomáš CZE001263 D ŠK Black Sheep Hradec králové 13 13 13 8 950
48. Matějka Jan CZE054449 D d´Arts Obědovice 20 20 20 8 300
49. Černý Petr CZE033264 D Raci Račice 19 19 19 8 250
50. Šlais Patrik CZE009131 D Chlum (Hradec Králové) 14 14 14 7 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.1.2019 07:30

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.1.2019 07:30:06