Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/69)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 69 | Turnajů: 262

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové 4 25 29 46 26 050
2. Sternwald Martin CZE039833 C Lišťáci Hradec Králové 3 25 28 60 17 850
3. Svrčina Lukáš CZE061730 C ŠK Běleč nad Orlicí 25 25 28 17 150
4. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 25 25 25 14 150
5. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové 25 25 40 13 350
6. Kadleček František CZE042563 C Severní vítr Hradec Králové 2 25 27 28 12 050
7. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 1 22 23 23 11 700
8. Matoušek Jan CZE054452 C Barracuda Hradec Králové 25 25 29 11 450
9. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 20 20 20 11 400
10. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci Hradec Králové 3 25 28 31 11 350
11. Hodek Martin CZE047195 C U Huberta Hradec Králové 1 19 20 20 11 150
12. Studnička Radek CZE011375 C ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové 19 19 19 9 750
13. Burdych Radek CZE016486 C No comment Předměřice 14 14 14 9 600
14. Blažek Martin CZE052395 C Happy Hippos Hradec Králové 2 17 19 19 9 550
15. Kružík Michael CZE059126 C DC No Score Kosice 20 20 20 8 700
16. Málek Lubomír CZE027421 C Pod strání Hradec Králové 21 21 21 8 250
16. Všetečka Petr CZE011611 C No comment Předměřice 23 23 23 8 250
18. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 2 15 17 17 8 050
19. Pavlovič Petr CZE013441 C Těsně vedle Plačice 14 14 14 7 800
19. Bareš Václav CZE010411 C DC No Score Kosice 16 16 16 7 800
21. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 15 15 15 7 750
22. Kušina Jan CZE001764 C Buď A.L.F. Roudnice 12 12 12 7 000
23. Coufal Julius CZE060965 C ŠK Běleč nad Orlicí 11 11 11 6 650
24. Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice 16 16 16 6 200
25. Veselka Tomáš CZE001263 C ŠK Black Sheep Hradec králové 9 9 9 6 050
26. Nosek Jan CZE023485 C ŠK Black Sheep Hradec králové 9 9 9 5 750
27. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 10 10 10 5 700
28. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové 11 11 11 4 550
29. Houška Jan CZE001409 C Soptíci Hradec Králové 1 4 5 5 4 200
30. Brandejs Jakub CZE036229 C ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 4 050
30. Holeček Martin CZE004918 C ŠK Bubo Hradec Králové 7 7 7 4 050
30. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 7 7 7 4 050
33. Dostál David CZE060966 C ŠK Běleč nad Orlicí 8 8 8 3 800
34. Mančál Petr CZE018437 C No comment Předměřice 5 5 5 3 350
34. Lejp Jiří CZE016090 C ŠK Black Sheep Hradec králové 7 7 7 3 350
36. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 7 7 7 3 250
37. Piwowarski David CZE005018 C ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové 3 3 3 2 550
38. Krušina Pavel CZE020514 C DC DC Hradec Králové 6 6 6 2 500
39. Prokůpek Pavel CZE025573 C 5 5 5 2 350
39. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice 5 5 5 2 350
41. Popelka Jiří CZE011235 C Janov 293 6 6 6 2 200
42. Bolech Filip CZE053702 C Pivní Tácky Pardubice 3 3 3 1 650
43. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci Hradec Králové 2 2 2 1 600
44. Novák Josef CZE018650 C Hrádek Boys 4 4 4 1 400
45. Košvanec Tomáš CZE058767 C Rumídci Roudnice 3 3 3 1 150
45. Svoboda Martin CZE057707 C ŠK Black Sheep Hradec králové 3 3 3 1 150
47. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s. 2 2 2 1 100
47. Kubec Tomáš CZE017929 C No comment Předměřice 2 2 2 1 100
49. Sršeň Jiří CZE001362 C ŠK Black Sheep Hradec králové 1 1 1 950
50. Jakubský Pavel CZE037858 C DC Sniper Librantice 1 1 1 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2019 17:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.9.2019 18:00:55