Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/67)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 67 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové 3 17 20 34 19 450
2. Sternwald Martin CZE039833 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 3 17 20 48 13 850
3. Svrčina Lukáš CZE061730 C ŠK Běleč nad Orlicí 17 17 25 12 450
4. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 1 17 18 21 10 050
5. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 15 15 15 8 450
5. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 2 17 19 28 8 450
7. Hodek Martin CZE047195 C U Huberta Hradec Králové 1 12 13 13 8 100
8. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 12 12 12 7 800
9. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 17 17 23 7 550
10. Blažek Martin CZE052395 C Happy Hippos Hradec Králové 2 11 13 13 6 850
10. Burdych Radek CZE016486 C No comment Předměřice 9 9 9 6 850
12. Kadleček František CZE042563 C Severní vítr Hradec Králové 1 14 15 15 6 600
13. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové 17 17 18 6 450
14. Veselka Tomáš CZE001263 C ŠK Black Sheep Hradec králové 9 9 9 6 050
15. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 11 11 11 5 350
16. Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice 12 12 12 5 100
17. Kružík Michael CZE059126 C DC No Score Kosice 12 12 12 4 900
18. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 2 9 11 11 4 850
19. Bareš Václav CZE010411 C DC No Score Kosice 10 10 10 4 700
20. Všetečka Petr CZE011611 C No comment Předměřice 12 12 12 4 600
21. Coufal Jůlius CZE060965 C ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 4 350
22. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 8 8 8 4 100
23. Holeček Martin CZE004918 C ŠK Bubo Hradec Králové 5 5 5 3 450
24. Houška Jan CZE001409 C Soptíci Hradec Králové 1 3 4 4 3 350
25. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 6 6 6 3 300
26. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 7 7 7 3 250
27. Dostál David CZE060966 C ŠK Běleč nad Orlicí 6 6 6 3 100
28. Lejp Jiří CZE016090 C ŠK Black Sheep Hradec králové 5 5 5 2 550
28. Nosek Jan CZE023485 C ŠK Black Sheep Hradec králové 3 3 3 2 550
28. Piwowarski David CZE005018 C ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové 3 3 3 2 550
31. Krušina Pavel CZE020514 C DC DC Hradec Králové 6 6 6 2 500
32. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové 6 6 6 2 300
33. Pavlovič Petr CZE013441 C Těsně vedle Plačice 3 3 3 2 150
34. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice 4 4 4 2 000
35. Popelka Jiří CZE011235 C Janov 293 5 5 5 1 950
36. Málek Lubomír CZE027421 C Pod strání Hradec Králové 4 4 4 1 700
37. Bolech Filip CZE053702 C Pivní Tácky Pardubice 3 3 3 1 650
38. Kubec Tomáš CZE017929 C No comment Předměřice 2 2 2 1 100
39. Mančál Petr CZE018437 C No comment Předměřice 1 1 1 1 050
40. Sršeň Jiří CZE001362 C ŠK Black Sheep Hradec králové 1 1 1 950
41. Kušina Jan CZE001764 C Buď A.L.F. Roudnice 2 2 2 900
42. Jakubský Pavel CZE037858 C DC Sniper Librantice 1 1 1 850
43. Svoboda Martin CZE057707 C ŠK Black Sheep Hradec králové 2 2 2 800
43. Prokůpek Pavel CZE025573 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 2 2 2 800
43. Cejzlar Jan CZE016093 C DC Sniper Librantice 2 2 2 800
43. Novák Josef CZE018650 C Hrádek Boys 2 2 2 800
43. Košvanec Tomáš CZE058767 C Rumídci Roudnice 2 2 2 800
48. Mencl Miloš CZE023637 C Pavouci Hradec Králové 1 1 1 750
48. Šlais Patrik CZE009131 C DC Marvin Hradec Králové 1 1 1 750
48. Havel Tomáš CZE027289 C DC Sniper Librantice 1 1 1 750
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2019 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.6.2019 18:47:09