Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-44/44)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2020 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 44 | Turnajů: 122

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pražák Marek CZE027418 C Rychlá Rota Hradec Králové 1 20 21 26 18 200
2. Šejvl Lukáš CZE029216 C Rychlá Rota Hradec Králové 1 20 21 21 16 800
3. Nerušil Martin CZE059025 C Darts Boubín Kolín 15 15 15 12 650
4. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 20 20 24 11 800
5. Kružík Michael CZE059126 C DC No Score Kosice 15 15 15 6 450
6. Kadleček František CZE042563 C No comment Předměřice 9 9 9 5 450
7. Čihulek Pavel CZE057987 C Rychtáři Štít 9 9 9 5 150
8. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 8 8 8 5 100
9. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové 11 11 11 4 750
9. Všetečka Petr CZE011611 C No comment Předměřice 13 13 13 4 750
11. Mančál Petr CZE018437 C No comment Předměřice 8 8 8 4 600
11. Chrt Peter CZE055606 C Severní vítr Hradec Králové 1 4 5 5 4 600
13. Rafael Martin CZE059128 C Rychlá Rota Hradec Králové 11 11 11 4 550
14. Patočka Jiří CZE001202 C DC No Score Kosice 7 7 7 4 150
15. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 8 8 8 4 000
16. Málek Lubomír CZE027421 C Pod strání Hradec Králové 9 9 9 3 450
17. Trojan Jiří CZE022951 C Severní vítr Hradec Králové 5 5 5 3 150
18. Bareš Václav 1980 CZE010411 C DC No Score Kosice 6 6 6 3 100
19. Burdych Radek CZE016486 C No comment Předměřice 4 4 4 2 900
20. Blažek Martin CZE052395 C Happy Hippos Hradec Králové 3 3 3 2 350
20. Bareš Václav 2000 CZE061583 C DC No Score Kosice 7 7 7 2 350
22. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 4 4 4 2 300
23. Svrčina Lukáš CZE061730 C ŠK Běleč nad Orlicí 3 3 3 2 150
24. Kružík Jan CZE049101 C DC No Score Kosice 3 3 3 1 950
25. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 3 3 3 1 850
26. Pavlovič Petr CZE013441 C Těsně vedle Plačice 3 3 3 1 750
27. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 4 4 4 1 600
28. Jirásek Vojtěch CZE052778 C Šipkaři Lány 4 4 4 1 300
28. Havel Tomáš CZE027289 C DC Sniper Librantice 2 2 2 1 300
28. Suchý Jan CZE047728 C Vokotrop Pardubice 2 2 2 1 300
31. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice 3 3 3 1 150
32. Vavřínek František CZE059265 C Sodomagoři Přelouč 3 3 3 1 050
33. Coufal Julius CZE060965 C ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 950
33. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové 3 3 3 950
35. Fotr Pavel CZE007196 C Šipkaři Damníkov, z.s. 2 2 2 800
35. Chmelík Jan CZE050673 C Jestřábi Velké Svatoňovice 2 2 2 800
37. Kubec Tomáš CZE017929 C No comment Předměřice 1 1 1 750
38. Grus Jan CZE026711 C pod Vodníci Hradec Králové 1 1 1 650
39. Pinka Eugen CZE011208 C Rychlá Rota Hradec Králové 1 1 1 550
39. Brandejs Jakub CZE036229 C ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 550
41. Tomášů Michal CZE061654 C DC Sniper Librantice 1 1 1 450
41. Nerušil Marek CZE059026 C Darts Boubín Kolín 1 1 1 450
43. Petrásek Jaroslav CZE058214 C Kremlíci Josefov 1 1 1 250
43. Jakubský Pavel CZE037858 C DC Sniper Librantice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 15:58:01