Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/52)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - muži kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 52 | Turnajů: 93

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové 2 10 12 22 12 400
2. Hodek Martin CZE047195 C U Huberta Hradec Králové 1 10 11 13 7 500
2. Sternwald Martin CZE039833 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 2 10 12 26 7 500
4. Svrčina Lukáš CZE061730 C ŠK Běleč nad Orlicí 10 10 12 7 100
5. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 10 10 11 5 700
6. Burdych Radek CZE016486 C No comment Předměřice 7 7 7 5 450
7. Blažek Martin CZE052395 C Happy Hippos Hradec Králové 2 8 10 10 5 400
8. Fišar Jiří CZE003965 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 10 11 17 5 000
9. Veselka Tomáš CZE001263 C ŠK Black Sheep Hradec králové 6 6 6 4 600
10. Matoušek Jan CZE054452 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 10 10 12 4 500
11. Mocek Jan CZE050514 C DC Bazinga Hradec Králové 10 10 10 3 900
12. Homola Jiří CZE010680 C DC No Score Kosice 5 5 5 3 650
13. Studnička Radek CZE011375 C Hradec Králové 6 6 6 3 000
14. Kořistka Rudolf CZE012810 C NK Harakiri Hradec Králové 6 6 6 2 700
15. Piwowarski David CZE005018 C ŠK Neškrtnemsi Hr.Králové 3 3 3 2 550
16. Krušina Pavel CZE020514 C DC DC Hradec Králové 6 6 6 2 500
16. Morávek Jiří CZE045307 C Těsně vedle Plačice 6 6 6 2 500
18. Federsel David CZE044739 C d´Arts Obědovice 5 5 5 2 450
18. Baldyňák Tomáš CZE038386 C No comment Předměřice 1 5 6 6 2 450
20. Dvořák Jiří CZE010553 C DC Sniper Librantice 5 5 5 2 350
21. Kadleček František CZE042563 C Severní vítr Hradec Králové 6 6 6 2 200
22. Holeček Martin CZE004918 C ŠK Bubo Hradec Králové 3 3 3 2 150
22. Zelenka Miloslav CZE042713 C Soptíci Hradec Králové 3 3 3 2 150
24. Kružík Michael CZE059126 C DC No Score Kosice 5 5 5 2 050
25. Všetečka Petr CZE011611 C No comment Předměřice 5 5 5 1 950
26. Bareš Václav CZE010411 C DC No Score Kosice 4 4 4 1 800
27. Nosek Jan CZE023485 C ŠK Black Sheep Hradec králové 2 2 2 1 600
28. Dostál David CZE060966 C ŠK Běleč nad Orlicí 3 3 3 1 550
29. Lejp Jiří CZE016090 C ŠK Black Sheep Hradec králové 2 2 2 1 400
30. Machaň Radek CZE018409 C DC Bazinga Hradec Králové 4 4 4 1 300
31. Pour Antonín CZE024262 C Těsně vedle Plačice 2 2 2 1 000
31. Bolech Filip CZE053702 C Pivní Tácky Pardubice 2 2 2 1 000
33. Popelka Jiří CZE011235 C Janov 293 2 2 2 900
34. Jakubský Pavel CZE037858 C DC Sniper Librantice 1 1 1 850
35. Mencl Miloš CZE023637 C Pavouci Hradec Králové 1 1 1 750
35. Havel Tomáš CZE027289 C DC Sniper Librantice 1 1 1 750
37. Coufal Jůlius CZE060965 C ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 650
38. Svoboda Martin CZE057707 C ŠK Black Sheep Hradec králové 1 1 1 550
38. Brandejs Jakub CZE036229 C ŠK Běleč nad Orlicí 1 1 1 550
38. Zasadil Zdeněk CZE022177 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 1 1 550
38. Kubec Tomáš CZE017929 C No comment Předměřice 1 1 1 550
42. Novák Josef CZE018650 C Hrádek Boys 1 1 1 450
42. Hruška Pavel CZE058733 C DC Bazinga Hradec Králové 1 1 1 450
42. Burdych Ondřej CZE047264 C DC Sluníčko Smiřice 1 1 1 450
42. Tesař Jan CZE056154 C Pivní Tácky Pardubice 1 1 1 450
46. Roušal Milan CZE039637 C Rebelové Dolní Přím 1 1 1 350
46. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 1 1 1 350
46. Doležal Zdeněk CZE042006 C Rebelové Dolní Přím 1 1 1 350
49. Tomášů Michal CZE061654 C DC Sniper Librantice 1 1 1 250
49. Cejzlar Jan CZE016093 C DC Sniper Librantice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 18:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 18:04:21