Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/198)
 NáhledTiskNahoru
2017 - Mistrovství Královehradecka - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 198 | Turnajů: 469

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové1430356136 200
2.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové14303510233 200
3.Pachtová Adéla CZE055615Hradec Králové1330349129 700
4.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové1430355327 800
5.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít1428333627 000
6.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové1430358721 900
7.Šejvlová Lucie CZE055455Hradec Králové1230336321 500
8.Tomková Martina CZE042745Hradec Králové1430359220 500
9.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí1430355720 200
10.Šišková Kateřina CZE010272Hradec Králové1430359419 900
11.Kejzlarová Monika CZE055616DUnion Stars Hradec Králové1430355818 300
12.Pošepná Marie CZE046105BDC No Score Kosice130313618 000
13.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové1230333617 000
14.Rafaelová Marcela CZE054438Hradec Králové1430354316 200
15.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 4591115 750
16.Šedivá Kopta Michaela CZE035423ABěleč nad Orlicí130315114 800
17.Kousalová Saša CZE011143Broumov 4591113 950
18.Švarcová Andrea CZE050060BBulls Pardubice1123252513 250
19.Mikulová Jana CZE003207Hradec Králové 1228313113 000
20.Baliharová Jitka CZE008097Pardubice1426313112 800
21.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov47111412 750
22.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice437712 350
23.Svobodová Věra CZE054985Opočno428323211 800
24.Denková Iveta CZE057736Hradec Králové125262611 750
25.Černovská Michaela CZE026559Třebechovice p.O.30303911 100
26.Donátová Barbora CZE059119Hradec Králové28282810 600
27.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov410141410 500
28.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec336610 450
29.Marešová Dana CZE052391Vysoká nad Labem20202010 100
29.Čiháčková Martina CZE035633Hradec Králové214161610 100
31.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice46101010 000
32.Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593Hradec Králové12425259 800
33.Hofmanová Jitka CZE044079BDC Prima Česká Skalice4812149 700
34.Meixnerová Aneta CZE049031Česká Skalice41014159 000
35.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov4610138 800
36.Fronc Marcela CZE025779BTJ Baník Žacléř4913158 650
37.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín3811118 600
38.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov45998 550
39.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)44888 500
40.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)44898 300
41.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice42668 200
42.Hradilová Eliška CZE042222BDC Prima Česká Skalice42678 100
43.Podzimková Zdena CZE043728DRebelové Dolní Přím2222227 700
44.Spěšná Pavlína CZE046232Roudnice2121217 350
45.Lejpová Kateřina CZE035424Hradec Králové1919197 250
46.Hanušová Pavlína CZE050059CSkarabeus Slatiňany11213137 200
47.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov42667 000
48.Hanušová Marcela CZE056907BBulls Pardubice1616166 900
48.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov448106 900
50.Pázlerová Jitka CZE055453Dolní Přím2121216 750
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 23:22:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement