Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/58)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 58 | Turnajů: 37

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bursa Martin CZE039207 B U Huberta Hradec Králové 5 5 9 4 950
2. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 7 4 350
3. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 5 5 8 4 250
4. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí 5 5 5 4 150
5. Novotný Roman CZE018674 B ILL Niňo Hradec Králové 5 5 6 4 050
6. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 5 5 7 3 950
7. Schmied Radek CZE018719 B U Huberta Hradec Králové 5 5 6 3 850
8. Kollert Radek CZE034918 B U Huberta Hradec Králové 5 5 5 3 450
9. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové 5 5 5 3 250
10. Šprinc Ota CZE000297 B Hrádek Boys 4 4 4 3 200
11. Telinger Jaroslav CZE047181 B U Huberta Hradec Králové 5 5 6 2 850
12. Rejda Patrik CZE029022 B ILL Niňo Hradec Králové 5 5 5 2 750
13. Sedláček Miroslav CZE008453 B Úletáři Hradec Králové 3 3 3 2 650
14. Vokoun Leoš CZE014353 B ŠK Běleč nad Orlicí 4 4 4 2 600
15. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové 3 3 3 2 150
16. Jirásek Milan CZE017094 B DC Löwen Hradec Králové 4 4 4 2 000
17. Tavali Libor CZE027328 B ŠK Běleč nad Orlicí 5 5 5 1 950
17. Lán Lukáš CZE026268 B ŠK Běleč nad Orlicí 3 3 3 1 950
19. Kaniščev Boris CZE007983 B DC Löwen Hradec Králové 4 4 4 1 600
19. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 2 2 2 1 600
21. Moravec Martin CZE056906 B Ferbek Hradec Králové 2 2 2 1 500
21. Šido Pavel CZE047265 B H-Club Smiřice 2 2 2 1 500
23. Beyer Jan CZE009227 B DC Stará hospoda Březhrad 2 2 2 1 300
24. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 2 2 2 1 200
24. Anděl Jan CZE016065 B DC Löwen Hradec Králové 2 2 2 1 200
26. Vorlíček Václav CZE033800 B TJ Pátek 1 1 1 1 050
26. Jirka Josef CZE003176 B H-Club Smiřice 1 1 1 1 050
26. Zeithaml Zdeněk CZE048908 B TJ Pátek 1 1 1 1 050
29. Vondráček David CZE028101 B DC Stará hospoda Březhrad 2 2 2 1 000
29. Kramář Miloš CZE010900 B Úletáři Hradec Králové 2 2 2 1 000
29. Hanuš Petr CZE016830 B ILL Niňo Hradec Králové 2 2 2 1 000
32. Kotlár Aleš CZE022819 B Combeck Máslojedy 1 1 1 950
33. Čiháček Petr CZE033263 B Pavouci Hradec Králové 1 1 1 850
33. Svoboda Jaroslav CZE001658 B Ferbek Hradec Králové 1 1 1 850
35. Javůrek Jiří CZE031615 B Upíři Hradec Králové 2 2 2 800
35. Selichar Josef CZE047537 B DC Löwen Hradec Králové 2 2 2 800
35. Mach Jiří CZE001632 B Úletáři Hradec Králové 2 2 2 800
38. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 1 1 1 750
39. Raim Jan CZE017194 B Úletáři Hradec Králové 2 2 2 700
40. Bubeník Petr CZE058818 B DC Top Citrus Čachovice 1 1 1 650
40. Baláž Jiří CZE046015 B Odpadlíci Neznášov 1 1 1 650
40. Křovák Petr CZE012953 B Úletáři Hradec Králové 1 1 1 650
40. Krejčí Petr CZE017896 B H-Club Smiřice 1 1 1 650
40. Školník David CZE037857 B Combeck Máslojedy 1 1 1 650
40. Peřina Ladislav CZE053418 B DC 180 Chemik Polabec 1 1 1 650
46. Janku Jiří CZE031947 B Lumírkovci Úpice 1 1 1 550
46. Sadílek Petr CZE039822 B Dobřeňáci Dobřenice 1 1 1 550
46. Šťastný Jiří CZE018370 B Rychtáři Štít 1 1 1 550
49. Kopřiva Vladimír CZE046185 B Rychtáři Štít 1 1 1 450
49. Lesák Vladimír CZE009014 B U Huberta Hradec Králové 1 1 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2019 07:39

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 22.1.2019 07:39:45