Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/80)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - muži kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 80 | Turnajů: 166

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 3 15 18 23 18 150
2. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 3 15 18 31 16 550
3. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí 3 15 18 23 16 150
4. Novotný Roman CZE018674 B ILL Niňo Hradec Králové 2 15 17 18 15 850
5. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové 3 15 18 21 15 750
6. Bursa Martin CZE039207 B U Huberta Hradec Králové 15 15 37 14 150
7. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 1 15 16 33 13 450
8. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 1 15 16 31 12 750
9. Vokoun Leoš CZE014353 B ŠK Běleč nad Orlicí 3 15 18 20 12 050
10. Vachutka Jaroslav CZE002421 B DC Bumbálka Rusek 15 15 23 11 550
11. Kollert Radek CZE034918 B U Huberta Hradec Králové 15 15 20 10 950
12. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 15 16 19 9 750
13. Telinger Jaroslav CZE047181 B U Huberta Hradec Králové 15 15 20 9 450
14. Rejda Patrik CZE029022 B ILL Niňo Hradec Králové 1 15 16 20 9 250
15. Schmied Radek CZE018719 B U Huberta Hradec Králové 12 12 12 8 600
16. Sedláček Miroslav CZE008453 B Úletáři Hradec Králové 2 7 9 9 8 350
17. Balihar Jaroslav CZE007915 B Motyčky Třebosice 2 12 14 14 8 300
18. Sadílek Zdeněk CZE031725 B Dobřeňáci Dobřenice 12 12 12 8 100
19. Tavali Libor CZE027328 B ŠK Běleč nad Orlicí 15 15 24 7 950
20. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové 12 12 12 7 500
21. Křovák Petr CZE012953 B Úletáři Hradec Králové 2 5 7 7 6 550
22. Kopřiva Vladimír CZE046185 B Rychtáři Štít 1 8 9 9 6 300
22. Šprinc Ota CZE000297 B Hrádek Boys 2 6 8 8 6 300
24. Krejčí Vlastimil CZE002785 B ŠK Běleč nad Orlicí 1 6 7 7 5 800
25. Lán Lukáš CZE026268 B ŠK Běleč nad Orlicí 9 9 9 5 650
26. Čihulek Pavel CZE016387 B Rychtáři Štít 10 10 10 5 100
27. Kaniščev Boris CZE007983 B DC Löwen Hradec Králové 10 10 10 4 700
28. Jirásek Milan CZE017094 B DC Löwen Hradec Králové 10 10 10 4 500
29. Anděl Jan CZE016065 B DC Löwen Hradec Králové 7 7 7 4 350
30. Hanuš Petr CZE016830 B ILL Niňo Hradec Králové 1 6 7 7 4 000
31. Sadílek Petr CZE039822 B Dobřeňáci Dobřenice 7 7 7 3 650
32. Jarkovský Petr CZE046621 B Rakeťáci Hradec Králové 8 8 8 3 400
32. Selichar Josef CZE047537 B DC Löwen Hradec Králové 6 6 6 3 400
34. Večerník Jan CZE059162 B ŠK Běleč nad Orlicí 7 7 7 2 650
35. Svoboda Jaroslav CZE001658 B Ferbek Hradec Králové 1 3 4 4 2 350
35. Moravec Martin CZE056906 B Ferbek Hradec Králové 3 3 3 2 350
37. Mrštík Jakub CZE039798 B Dobřeňáci Dobřenice 5 5 5 2 250
38. Lesák Vladimír CZE009014 B U Huberta Hradec Králové 4 4 4 2 200
39. Hošek Miroslav CZE028302 B Pavouci Hradec Králové 3 3 3 1 750
39. Čiháček Petr CZE033263 B Pavouci Hradec Králové 3 3 3 1 750
41. Dušánek Roman CZE052898 B U Huberta Hradec Králové 4 4 4 1 700
42. Steiner Jaroslav CZE011362 B ŠK Bubo Hradec Králové 3 3 3 1 650
43. Šido Pavel CZE047265 B H-Club Smiřice 2 2 2 1 500
44. Beyer Jan CZE009227 B DC Stará hospoda Březhrad 2 2 2 1 300
45. Veselý Karel CZE001841 B Severní vítr Hradec Králové 2 2 2 1 200
46. Javůrek Jiří CZE031615 B Upíři Hradec Králové 3 3 3 1 150
47. Káda Lukáš CZE012608 B ILL Niňo Hradec Králové 2 2 2 1 100
48. Mach Jiří CZE001632 B Úletáři Hradec Králové 3 3 3 1 050
48. Zeithaml Zdeněk CZE048908 B TJ Pátek 1 1 1 1 050
48. Jirka Josef CZE003176 B H-Club Smiřice 1 1 1 1 050
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.5.2019 20:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.5.2019 00:45:28