Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/66)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - muži kat. Amatéři

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 66 | Turnajů: 72

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hruška Pavel CZE061578 Hradec Králové 10 10 12 6 600
2. Slezák Lukáš CZE042672 Brno 1 6 7 7 5 400
3. Paštika Josef CZE007714 Hradec Králové 2 10 10 12 4 300
3. Mikeš Ladislav CZE062223 Hradec Králové 10 10 12 4 300
5. Pírko Miloš CZE036462 Hradec Králové 9 9 9 3 750
6. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 8 8 8 3 400
7. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 1 5 6 6 2 950
8. Bareš Václav CZE061583 Kosice 7 7 7 2 550
9. Kubiš Daniel CZE021498 Hradec Králové 1 2 3 3 1 900
10. Zajac Martin CZE046506 Dobruška 3 3 3 1 850
11. Mejsnar David CZE044224 Třebechovice p.O. 3 3 3 1 550
12. Oudrnický Petr CZE061061 Obědovice 2 2 2 1 400
13. Poskočil Jan CZE013549 Třebechovice pod Ore 4 4 4 1 300
13. Sigmund Dominik CZE061557 Obědovice 4 4 4 1 300
15. Deml Martin CZE061595 Nový Bydžov 4 4 4 1 200
16. Dvořák Vlastimil CZE057734 Barchůvek 3 3 3 1 150
16. Hejčl František CZE043745 Barchůvek 3 3 3 1 150
16. Kreuzig Tomáš CZE033422 Hradec Králové 1 1 1 1 150
19. Groh Robin CZE030433 Hradec Králové 2 2 2 1 100
20. Kindl Pavel CZE002331 Hradec Králové 6 2 2 2 1 000
21. Falt Jaromír CZE042010 Pardubice 3 3 3 950
21. Jelínek Jaromír CZE006952 Skřivany 1 1 1 950
23. Nikodím Michal CZE018640 Hradec Králové 2 2 2 2 900
24. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 1 1 2 2 850
25. Konšel Martin CZE063250 2 2 2 800
26. Tesař Tomáš CZE037017 Librantice 159 1 1 1 750
27. Krzák Radek CZE063252 2 2 2 700
27. Krzák Daniel CZE063251 2 2 2 700
27. Janeček Milan CZE062829 Nepasice 2 2 2 700
27. Hátle Vladimír CZE057733 Bydžovská Lhotka 2 2 2 700
27. Pavlíček David CZE030434 Hradec Králové 2 2 2 700
27. Petro Martin CZE005015 Myštěves 2 2 2 700
33. Deml Vratislav CZE003581 Nový Bydžov 2 2 2 600
33. Kyselý Petr CZE062830 Nepasice 2 2 2 600
33. Fleischmann Jiří CZE063253 2 2 2 600
36. Korelus Jiří CZE037696 Odpadlíci Neznášov 1 1 1 550
36. Kříž Miroslav CZE056017 Hradec Králové 1 1 1 550
36. Třasák Dušan CZE028506 Bašnice 1 1 1 550
36. Sejkora Radek CZE061558 Humburky 1 1 1 550
36. Horáček Tomáš CZE030477 1 1 1 550
41. Rys Martin CZE057708 Olešnice 2 2 2 500
42. Rys Miroslav Chlumec nad Cidlinou 1 1 1 450
42. Žák Jan CZE018537 Předměřice nad Labem 1 1 1 450
44. Hrubý Filip CZE049377 Hradec Králové 1 1 1 350
44. Vlášek Miroslav CZE061433 Žacléř 1 1 1 350
44. Svoboda Jiří CZE040044 Hradec Králové 1 1 1 350
44. Haluza Roman CZE004364 Myštěves 1 1 1 350
44. Havlín Zbyněk CZE020058 Myštěves 1 1 1 350
44. Jeremiáš Michal CZE001747 Třebechovice pod Ore 1 1 1 350
44. Kouba Pavel CZE008166 Hradec Králové 2 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 18:16:32