Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/85)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2020 - muži kat. Amatéři

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 85 | Turnajů: 51

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Zubal Miloš CZE065589 Hradec Králové 1 5 6 13 6 550
2. Vrána Matěj CZE054468 Hradec Králové 5 5 8 3 750
3. Klapač Petr CZE051621 Hradec Králové 1 5 6 6 2 450
4. Vácha Jakub CZE066029 Stěžery 5 5 8 2 250
5. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 1 4 5 5 2 200
6. Pírko Miloš CZE036462 Hradec Králové 5 5 6 2 150
7. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 3 3 3 2 050
8. Stapleton Daniel CZE065777 Máslojedy 2 2 2 2 000
9. Feňko Martin CZE009813 Březhrad 3 3 3 1 750
10. Hofman Petr CZE050491 Brzice 2 2 2 1 600
11. Hanousek Jiří CZE055605 Hradec Králové 5 5 5 1 550
12. Buřil Jiří CZE066413 Třebechovice pod Orebem 2 2 2 1 500
12. Hejlek Bohuslav CZE002755 Rychnov nad Kněžnou 2 2 2 1 500
12. Komárek Jiří CZE065781 Máslojedy 2 2 2 1 500
15. Obermajer Oldřich CZE002821 Hradec Králové 2 5 5 5 1 450
16. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 2 2 1 400
17. Podlezl Matyáš CZE065779 Máslojedy 3 3 3 1 350
18. Verner Denis CZE065711 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 2 2 2 1 300
18. Krzák Daniel CZE063251 2 2 2 1 300
18. Talavášek Filip CZE066465 Hradec Králové 2 2 2 1 300
18. Polák Jakub CZE065783 Máslojedy 2 2 2 1 300
22. Paštika Josef CZE007714 Hradec Králové 2 3 3 3 1 250
23. Konšel Martin CZE063250 3 3 3 1 150
23. Kreuzig Tomáš CZE033422 Hradec Králové 1 1 1 1 150
23. Hošek Miroslav CZE060642 Prachatice 3 3 3 1 150
26. Bernat Marek CZE062619 Třebechovice p. O. 2 2 2 1 100
26. Mikeš Ladislav CZE062223 Hradec Králové 1 2 3 3 1 100
26. Kavalík Pavel CZE065780 Máslojedy 2 2 2 1 100
29. Štěpánek Pavel CZE002153 Třebechovice pod Orebem 1 1 1 1 050
30. Šafránek Jiří CZE066412 Polánky 2 2 2 1 000
30. Bambas Jiří CZE025670 Chlumec n/C 2 2 2 1 000
30. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 2 2 2 1 000
33. Hruška Pavel CZE061578 Hradec Králové 3 3 3 950
34. Vondrus Tomáš CZE065778 Máslojedy 2 2 2 900
34. Erben František CZE065782 Máslojedy 2 2 2 900
34. Téra Matouš CZE066199 Hradec Králové 2 2 2 900
34. Jaška Patrik CZE065339 Hradec Králové 2 2 2 900
38. Tylš Karel CZE063642 Stračov 3 3 3 850
39. Mileňky Maxim CZE066464 Smiřice 2 2 2 800
39. Pánek Adam CZE066460 Hradec Králové 2 2 2 800
39. Košťál Aleš CZE065531 Suchá 2 2 2 800
39. Nikodím Michal CZE018640 Hradec Králové 2 2 2 2 800
39. Ouzký Roman CZE066344 Klamoš 106 2 2 2 800
39. Jaška Petr CZE065338 Hradec Králové 2 2 2 800
39. Pilař Martin CZE066346 Žiželice 475 2 2 2 800
39. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 2 2 2 800
39. Kindl Pavel CZE002331 Hradec Králové 6 2 2 2 800
48. Horáček Tomáš CZE065529 Suchá 1 1 1 750
48. Krejčíř Jan CZE064493 Hradec Králové 3 3 3 750
50. Groh Robin CZE030433 Hradec Králové 2 2 2 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.1.2020 23:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.1.2020 23:17:56