Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/416)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství Královehradecka 2019 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 416 | Turnajů: 129

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 10 12 12 15 400
2. Douda Petr CZE016524 A DC Bumbálka Rusek 2 10 12 25 13 200
3. Kůžel Jan CZE041121 C Happy Hippos Hradec Králové 2 10 12 22 12 400
4. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 9 11 11 12 250
5. Filipi Lukáš CZE039816 D Vemena Hradec Králové 2 10 12 34 11 700
6. Tomčo Jakub CZE029483 B Dobřeňáci Dobřenice 2 10 12 13 11 600
7. Genik Michal CZE000092 A Truhles Hradec Králové 2 10 12 16 11 400
8. Rygl Luboš CZE027294 B ŠK Běleč nad Orlicí 2 10 12 17 11 300
9. Šejvl Lukáš CZE029216 D Rychlá Rota Hradec Králové 2 10 12 25 11 000
10. Vaněk Michal CZE011553 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 2 10 12 20 10 800
11. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 8 10 10 10 700
12. Novotný Roman CZE018674 B ILL Niňo Hradec Králové 1 10 11 13 10 600
13. Chrt Peter CZE055606 D Severní vítr Hradec Králové 2 10 12 12 10 500
14. Šmíd Jan CZE038707 A Čertovi švagři Hradec Králové 2 10 12 17 10 400
15. Krejčí David CZE022612 A DC Sharks Hradec Králové 2 10 12 13 10 100
16. Hodyc Jan CZE029875 B Havana Club Hradec Králové 2 10 12 13 9 800
16. Jenč Tomáš CZE055607 D U Huberta Hradec Králové 2 10 12 23 9 800
18. Bursa Martin CZE039207 B U Huberta Hradec Králové 10 10 23 9 600
19. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím 2 10 12 19 9 000
20. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové 2 10 12 22 7 900
20. Černý Josef CZE037530 B Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 10 10 19 7 900
20. Vokoun Leoš CZE014353 B ŠK Běleč nad Orlicí 2 10 12 14 7 900
20. Vrcek Jaroslav CZE006118 B DC Löwen Hradec Králové 10 10 16 7 900
20. Smetana Ondřej CZE058629 D Žoldnéři Hradec Králové 1 10 11 32 7 900
25. Kollert Radek CZE034918 B U Huberta Hradec Králové 10 10 13 7 800
26. Stráník Přemysl CZE007033 D ŠK Běleč nad Orlicí 1 10 11 13 7 600
27. Hodek Martin CZE047195 C U Huberta Hradec Králové 1 10 11 13 7 500
27. Sternwald Martin CZE039833 C Lišťáci z Bjelidla Hradec Králové 2 10 12 26 7 500
29. Rezner Lukáš CZE055613 D Haluzáci Hradec králové 2 10 12 12 7 400
29. Špás Ota CZE034618 A Čertovi švagři Hradec Králové 1 10 11 18 7 400
31. Hošek Josef CZE029487 A Pavouci Hradec Králové 10 10 20 7 300
32. Konšel Miloslav CZE019897 D Vemena Hradec Králové 2 10 12 20 7 200
32. Vachutka Jaroslav CZE002421 B DC Bumbálka Rusek 10 10 13 7 200
34. Svrčina Lukáš CZE061730 C ŠK Běleč nad Orlicí 10 10 12 7 100
34. Telinger Jaroslav CZE047181 B U Huberta Hradec Králové 10 10 14 7 100
36. Matvievskyy Anatoliy CZE036619 D Severní vítr Hradec Králové 10 10 14 6 700
37. Anděra Jiří CZE061852 D Piráti GOBI Hradec Králové 2 10 12 31 6 600
37. Hruška Pavel 1974 CZE061578 Hradec Králové 10 10 12 6 600
39. Horký Josef CZE016921 B Pavouci Hradec Králové 10 10 10 6 400
40. Šprinc Ota CZE000297 B Hrádek Boys 2 6 8 8 6 300
40. Novák Jakub CZE033247 A Vlčáci 2011 Štít 8 8 8 6 300
42. Pražák Marek CZE027418 D Rychlá Rota Hradec Králové 1 9 10 10 6 250
42. Žďárský Martin CZE056044 B Dobřeňáci Dobřenice 1 9 10 10 6 250
44. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov 1 3 4 4 5 850
45. Rejda Patrik CZE029022 B ILL Niňo Hradec Králové 1 10 11 14 5 800
46. Kousal Zdeněk CZE000896 C Soptíci Hradec Králové 10 10 11 5 700
47. Sedláček Vojtěch CZE061991 D Mašinky Hradec Králové 1 8 9 9 5 600
47. Klapač Petr CZE051621 D Hradec Králové 1 10 11 19 5 600
47. Schmied Radek CZE018719 B U Huberta Hradec Králové 8 8 8 5 600
47. Mach Lukáš CZE061572 D U Huberta Hradec Králové 10 10 15 5 600
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 18:29

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 18:29:28