Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/73)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2021/2022 - ŽENY kat. C & D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 73 | Turnajů: 227

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vraštilová Viktorie CZE067000DHrobaři Hradec Králové48488533 000
2.Čílová Helena CZE055338Cd´Arts Obědovice348518427 000
3.Meuerová Klára CZE061568Hradec Králové248507623 500
4.Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka234363621 000
5.Mančálová Petra CZE067409Hradec Králové48485619 200
6.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 39393917 850
7.Procházková Karolína CZE046649Hradec Králové148494916 600
8.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí229313112 050
9.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové31313111 550
10.Štěpánová Helena CZE024211DHrobaři Hradec Králové34343411 500
11.Křížková Karolína CZE068961CŠK Biřička Hradec Králové124252510 300
12.Vokounová Simona CZE050770DŠK Běleč nad Orlicí12526269 550
13.Macháčková Iva CZE007729DŠK Bubo Hradec Králové21921218 450
14.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 1818187 500
15.Konšelová Aneta CZE063113Hradec Králové2020207 200
16.Šklíbová Dana CZE071018Hradec Králové1313135 650
17.Westfálová Tereza CZE069213DPanteři Pohřebačka1515155 550
18.Vraštilová Lenka CZE014382DHrobaři Hradec Králové1414145 200
19.Pulpánová Kateřina CZE060633Hradec Králové1313134 150
20.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít7773 650
21.Ocelníková Simona CZE061754CRychtáři Štít9993 550
22.Budinská Karolína CZE068420Hradec Králové1010103 100
23.Vyletová Klára CZE064137DSedláci Hradec Králové6662 800
23.Černovská Michaela CZE026559DŠK Běleč nad Orlicí1010102 800
25.Vaňková Dominika CZE064633Hradec Králové6662 600
26.Hanušová Marcela CZE056907CSharp Spikes Pardubice6662 500
27.Pilařová Dagmar CZE030550Hradec Králové6662 400
28.Šejvlová Lucie CZE055455CVemena Hradec Králové13442 150
29.Kořínková Veronika CZE054448Hradec Králové6662 000
29.Priskinová Marie CZE059951Hradec Králové6662 000
31.Jadrná Lenka CZE071864Střezetice5551 950
32.Hellmannová Ivana CZE069608Předměřice4441 600
33.Nováková Gabriela 1992CZE070784Hradec Králové5551 350
33.Borůvková Radka CZE016443Hradec Králové 3 3331 350
35.Beránková Eliška CZE053809Hradec Králové5551 250
36.Hájková Petra CZE064019DU nás dobrý Hradec Králové333950
37.Pulpánová Nikola CZE053157Jeníkovice222900
37.Kovačevičová Eva CZE066212DŠipkaři Damníkov, z.s.222900
39.Jiroušková Nela CZE064441Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci111850
39.Beránková Michaela CZE048966Hradec Králové111850
39.Papš Andrea CZE071835Hradec Králové333850
42.Zimova Eliška CZE055268Hronov222800
43.Stuchlíková Eva CZE071391Písek222700
43.Václavková Petra CZE072053Třebechovice pod Orebem222700
43.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.222700
46.Pachtová Adéla CZE055615DU Huberta Hradec Králové111650
47.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.222600
48.Rážová Leontýna CZE064443Suchovršicko-Batňovičtí Sokolíci111550
48.Soudilová Jitka CZE062924DHaluzáci Hradec králové111550
48.Pánková Anna CZE064855Hradec Králové111550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 29.5.2022 02:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.5.2022 02:24:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement