Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2021/2022 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 60 | Turnajů: 170

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hošek Josef CZE029487BPavouci Hradec Králové248505340 200
2.Sirček Emil CZE000283BÚletáři Hradec Králové38383826 700
3.Kopřiva Vladimír CZE046185BVlčáci 2011 Štít28282819 900
4.Šildberger Ivan CZE059555BDoubleTrouble Hradec Králové129303016 850
5.Vokoun Leoš CZE014353BŠK Běleč nad Orlicí129303014 650
6.Bous Jiří CZE041295BVlčáci 2011 Štít19191913 150
7.Kružík Michael CZE059126BDC No Score Kosice22222211 100
8.Šprinc Ota CZE000297BFerbek Hradec Králové112131310 900
9.Sadílek Zdeněk CZE031725BDobřeňáci Dobřenice20202010 500
10.Dvořáček Michal CZE042561BKocouři Hradec Králové21113138 850
11.Homola Jiří CZE010680BDC No Score Kosice1515158 650
11.Mrštík Jakub CZE039798BDobřeňáci Dobřenice1515158 650
13.Kramář Miloš CZE010900BÚletáři Hradec Králové1212128 000
13.Pokorný Pavel CZE007726BDC Marvin Hradec Králové1010108 000
15.Tomčo Jakub CZE029483BDobřeňáci Dobřenice9997 650
16.Havlík Jiří CZE016851BPredators Dubičné21214147 500
17.Mach Jiří CZE001632BÚletáři Hradec Králové1212126 900
18.Křovák Petr CZE012953BÚletáři Hradec Králové8886 500
19.Novák Jakub CZE033247BVlčáci 2011 Štít1010106 300
20.Hodyc Jan CZE029875BHavana Club Hradec Králové6665 800
20.Sadílek Petr CZE039822BDobřeňáci Dobřenice1212125 800
22.Rygl Luboš CZE027294BŠK Běleč nad Orlicí7774 650
23.Bareš Václav CZE010411BDC No Score Kosice8884 600
24.Hošek Miroslav CZE028302BPavouci Hradec Králové5553 150
25.Bous Lukáš CZE042564BVlčáci 2011 Štít8883 100
26.Žďárský Martin CZE056044BDobřeňáci Dobřenice5553 050
27.Černý Josef CZE037530BShadow Darts Pardubice5552 850
28.Lán Lukáš CZE026268BŠK Běleč nad Orlicí5552 350
29.Vondráček David CZE028101BDC Stará hospoda Březhrad4442 000
30.Havel Tomáš CZE027289BDC Sniper Librantice3331 950
31.Bursa Martin CZE039207BU Huberta Hradec Králové3331 850
32.Josef Jiří CZE010774BDoubleTrouble Hradec Králové3331 750
33.Patočka Jiří CZE001202BDC No Score Kosice4441 700
33.Mašek Alexandr CZE018516BKocouři Hradec Králové12331 700
35.Kružík Jan CZE049101BDC No Score Kosice3331 650
36.Raim Jan CZE017194BÚletáři Hradec Králové3331 550
37.Branda Marek CZE059120BDC Marvin Hradec Králové2221 500
37.Rot Michal CZE058097BKuFr Svitavy2221 500
37.Rozdolský Marek CZE049326BDobřeňáci Dobřenice4441 500
40.Čiháček Petr CZE033263BPavouci Hradec Králové2221 400
40.Dvořák Jiří CZE010553BDC Sniper Librantice2221 400
42.Kotlár Aleš CZE022819BCombeck Máslojedy1111 300
43.Matvievskyy Anatoliy CZE036619BLišťáci Hradec Králové2221 200
44.Káda Lukáš CZE012608BILL Niňo Hradec Králové2221 100
45.Tlapal Luboš CZE017203BKocouři Hradec Králové2221 000
45.Šírek Michal CZE033265BU Ajšíra Studnice2221 000
47.Horký Josef CZE016921BPavouci Hradec Králové111950
48.Novotný Roman CZE018674BILL Niňo Hradec Králové222900
48.Balický Jiří CZE023475BKocouři Hradec Králové222900
50.Brož Jiří CZE047209BVlčáci 2011 Štít111850
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 28.5.2022 23:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 29.5.2022 01:52:41
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement