Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/234)
 NáhledTiskNahoru
2016 - Mistrovství Královehradecka - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 234 | Turnajů: 563

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové1430358636 000
2.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové1430355034 900
3.Čiháčková Martina CZE035633Hradec Králové1423283222 450
4.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít1430354421 900
5.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové13303413821 100
6.Šišková Kateřina CZE010272Hradec Králové14303510020 400
7.Rafaelová Marcela CZE054438Hradec Králové1330349720 300
8.Sukupová Jana CZE036070BKorunky Kolín424282919 100
9.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice46101218 000
10.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít145101117 450
11.Mašková Miroslava CZE018517Hradec Králové 11 1230335117 300
12.Štěpánová Marta CZE044561Nové Město nad Metují1430353715 300
13.Mikulová Jana CZE003207Hradec Králové 1230333815 000
14.Pachtová Adéla CZE055615Hradec Králové30303914 900
15.Dvořáková Šárka CZE020882Jindřichův Hradec4591014 650
16.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice49131614 150
17.Kollertová Ludmila CZE049879Dobruška30303014 100
18.Pošepná Marie CZE046105BDC No Score Kosice1124262613 900
19.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha46101113 800
19.Tomková Martina CZE042745Hradec Králové130314013 800
21.Široká Jana CZE037297Hradec Králové1422272913 700
22.Vedrová Tereza CZE049880Dobruška30303013 400
23.Kousalová Saša CZE011143Broumov 48121513 300
24.Drozdová Jana CZE048838Hradec Králové30303312 700
25.Blikarová Kristýna CZE052864Bačetín130313412 600
26.Tázlerová Andrea CZE052388Hradec Králové130313912 100
26.Denková Iveta CZE057736Hradec Králové30303212 100
28.Bahníková Erika CZE049673Dobruška129303011 050
29.Prausová Pavlína CZE017191Hradec Králové 12 26262610 800
30.Podzimková Zdena CZE043728DRebelové Dolní Přím30303210 600
31.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov48121410 500
31.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí422262710 500
33.Štěpánová Helena CZE02421129292910 450
34.Groligová Markéta CZE027926Rychnovek27272710 350
35.Kovandová Pavla CZE052380Hradec Králové30303110 100
36.Zítková Iveta CZE036957BDřevěnka Broumov4711139 950
36.Beránková Michaela CZE048966Hradec Králové12930309 950
38.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 34789 800
39.Šmídová Radmila CZE042505Bílý Újezd2828289 600
40.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové11415159 500
41.Jirků Elen CZE044613BŠK Medvědi Velký Třebešov459129 150
42.Kotalová Helena CZE008621Hradec Králové 2 2626269 000
43.Kuříková Blanka CZE017957CBarracuda Hradec Králové1717178 850
44.Šlechtová Monika CZE039600BZifčák Úpice4711148 750
45.Matiášková Lenka CZE003508Nový Bor 41216198 700
46.Dvořáková Zdeňka CZE043458Hradec Králové2121218 650
46.Černovská Michaela CZE026559Třebechovice p.O.1919198 650
48.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice4812148 300
49.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov44898 200
50.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec44888 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 16:53:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement