Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-48/48)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Královehradecka 2021/2022 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 48 | Turnajů: 71

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové124252515 100
2.Čílová Helena CZE055338Chroustov132333313 800
3.Vraštilová Viktorie CZE067000DHrobaři Hradec Králové19191910 050
4.Ulíková Irena CZE034124DMarťánci Hradec Králové2020207 200
5.Mančálová Petra CZE067409Hradec Králové1616167 000
6.Valentová Anna CZE059760DPanteři Pohřebačka11112126 950
7.Stráníková Šárka CZE016104CHradec Králové11415156 900
8.Křížková Karolína CZE068961ŠK Biřička Hradec Králové1515156 250
9.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí11516165 950
10.Štěpánová Helena CZE024211DHrobaři Hradec Králové1515155 250
11.Meuerová Klára CZE061568Hradec Králové1414144 900
12.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 1111114 850
13.Vokounová Simona CZE050770DŠK Běleč nad Orlicí11213134 800
14.Halířová Patricie CZE024040Hradec Králové 2 6662 600
15.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové6662 500
16.Šedivá Kopta Michaela CZE035423DŠK Běleč nad Orlicí4442 300
17.Vaňková Dominika CZE064633Hradec Králové5552 250
18.Pulpánová Kateřina CZE060633Hradec Králové7772 050
19.Westfálová Tereza CZE069213Panteři Pohřebačka5551 850
20.Ocelníková Simona CZE061754CRychtáři Štít3331 450
21.Procházková Karolína CZE046649Hradec Králové4441 400
22.Kořínková Veronika CZE054448Hradec Králové4441 200
23.Hanušová Andrea CZE050060BSharp Spikes Pardubice2221 000
24.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít222900
24.Hanušová Marcela CZE056907Sharp Spikes Pardubice222900
24.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové111900
27.Jiroušková Nela CZE064441Ludvíkovi Sokolíci Rtyně111850
27.Priskinová Marie CZE059951Hradec Králové333850
27.Beránková Michaela CZE048966Hradec Králové111850
30.Zimova Eliška CZE055268Hronov222800
31.Pilařová Dagmar CZE030550Hradec Králové222700
32.Pachtová Adéla CZE055615AU Huberta Hradec Králové111650
33.Soudilová Jitka CZE062924DHaluzáci Hradec králové111550
33.Rážová Leontýna CZE064443Ludvíkovi Sokolíci Rtyně111550
35.Moravcová Hana CZE000214Hradec Králové 3 222500
35.Macháčková Iva CZE007729DŠK Bubo Hradec Králové111500
37.Šejvlová Lucie CZE055455CVemena Hradec Králové111450
37.Hellmannová Ivana CZE069608Předměřice111450
39.Nováková Gabriela CZE002707Stará Boleslav 111350
39.Rážová Marie CZE064444Ludvíkovi Sokolíci Rtyně111350
39.Janischová Nikol CZE052146DŠipkaři Damníkov, z.s.111350
39.Jebousková Barbora CZE052147DŠipkaři Damníkov, z.s.111350
43.Horáková Michaela CZE068488Hradec Králové111250
43.Kovačevičová Eva CZE066212Lanškroun111250
43.Rážová Adéla CZE064442Ludvíkovi Sokolíci Rtyně111250
43.Oudrnická Lucie CZE057725Dd´Arts Obědovice111250
43.Mate Simona CZE050521CVemena Hradec Králové111250
43.Borůvková Radka CZE016443Hradec Králové 3 111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 03:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 03:53:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement