Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1001-1050/1143)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (60)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1143 | Turnajů: 802

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1000.Mervart Jan CZE044633Velký Třebešov111110
1000.Hanel Stanislav CZE070109Náchod111110
1000.Veverka Tomáš CZE070107Rychnov nad Kněžnou111110
1000.Živná Jana CZE062682CTJ Baník Žacléř111110
1000.Kubaláková Anna CZE065594Červený Kostelec111110
1000.Toman Martin CZE047121CRally bar Vrchlabí111110
1000.Ježek Tomáš 1978CZE069240Valtice111110
1000.Vlach Jan 1990CZE059328Náchod111110
1000.Doležal Zdeněk CZE042006BRebelové Dolní Přím111110
1000.Kavanová Kristýna CZE071521Rtyně v Podkrkonoší111110
1000.Sigmund Dominik CZE061557Obědovice111110
1000.Vyleťal Milan CZE018234BKocouři Hradec Králové111110
1000.Demuth Patrik CZE072164Horní Maršov111110
1000.Ulrych Michal CZE064998Trutnov111110
1000.Otčenášek Jiří CZE024734Náchod111110
1000.Běhalová Vendula CZE073783Dvůr Králové nad Labem111110
1000.Feistel Jan CZE016670Rychtářka Věkoše111110
1000.Jaška Vlastimil CZE044702DBrutální Nikita Hradec Králové111110
1000.Hávová Kateřina CZE075220Žacléř111110
1000.Vobecká Michaela CZE075925Kohoutov111110
1000.Starý Miroslav CZE052280CHaFani Trutnov111110
1000.Piroch Bollechova Nela CZE072045Jaroměř111110
1000.Kučeráková Markéta CZE072430Vítězná111110
1000.Syrový Jaroslav CZE056448DSKKS Cukrárna Náchod111110
1000.Janischová Veronika CZE074842Studenec111110
1000.Festand Jonathan FRA080420111110
1000.Kotek Jakub CZE056651DHornets Darts Pardubice111110
1000.Müllerová Tereza CZE062953DŠK Vagón Borohrádek111110
1000.Karel Svoboda CZE075581Nové Město n met111110
1000.Svobodová Markéta CZE043104Náchod111110
1000.Špetla Petr CZE044367BTrutnov111110
1000.Matějů Miroslav CZE071988Dobré111110
1000.Štěpán Daniel CZE070314Machov111110
1000.Rambousek Jan CZE071989Dobruška111110
1000.Bukač Ondřej CZE048160DFešáci Habřina111110
1000.Kašpárek Pavel CZE048754DFešáci Habřina111110
1000.Stierand Miroslav CZE034796CHostinné111110
1000.Dušek Radomír ml. CZE070021BŠK Posterguys OKO Plzeň111110
1000.Dušek Radomír st. CZE070020BŠK Posterguys OKO Plzeň111110
1000.Mašek Alexandr 1973CZE018516Kocouři Hradec Králové111110
1000.Šlehofr David CZE056664CRychlý hroty Praha111110
1000.Bajer Jiří CZE009212Třebechovice p.O. 111110
1000.Polák Tomáš 1989CZE061915Brno111110
1000.Matýsková Dagmar CZE063492Úpice111110
1000.Hořínek Pavel CZE044297Úpice111110
1000.Svoboda Alan CZE051783AŠK Nola Vilémov111110
1000.Kousal Zdeněk 1955CZE000896CSoptíci Hradec Králové111110
1000.Flosman Radek CZE058889Pardubice111110
1000.Renner Tadeáš CZE054634CTovárna Prosečné111110
1000.Mayer Lubomír CZE004021Třebechovice pod Ore 111110
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 2.4.2023 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 2.4.2023 01:23:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement