Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1044)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (60)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1044 | Turnajů: 652

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pozděna Petr CZE071061DTJ Sokol Horní Radechová211011211216 240
2.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec99410310316 040
3.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov986959514 920
4.Pavlista Zdeněk CZE040444CNáchod611011611614 570
5.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov811612412414 400
6.Frimlová Pavla CZE063215CPartyzánky z Chmelnice Úpice811912712714 200
7.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice710110810812 130
8.Dudáček Martin CZE002030ASKKS Cukrárna Náchod680868611 980
9.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod486909011 880
10.Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník767747411 680
11.Strnad Josef 1955CZE050453DVotroci Hradec Králové210010210211 190
12.Krouželová Viola CZE039591DPartyzánky z Chmelnice Úpice888969611 180
13.Charvátová Lucie CZE062208CNa pohodu Vítězná59610110111 090
14.Tomcsányi Aleš CZE047362ATornádo Vlčice962717110 350
15.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové290929210 230
16.Bartoš Otakar CZE066538BTJ Sparta Úpice37780809 780
17.Bílek Pavel CZE026189BOrli Trutnov7575759 580
18.Svobodová Andrea CZE026800Trutnov97281819 420
19.Brož Marcel CZE063925Trutnov57176769 410
20.Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov86169699 320
21.Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice66571719 250
22.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník84856568 860
23.Görner Vít 1988CZE001596BTJ Baník Žacléř55863638 690
24.Hromádko Leoš 1986CZE032994BŽraloci Trutnov46468688 480
25.Adámková Arleta CZE069396COrli Trutnov67278788 370
26.Hošek Josef CZE029487ATruhles Hradec Králové65056568 290
27.Borůvka Lukáš CZE031111COrli Trutnov26971718 160
28.Bubaň Pavel CZE011871AVo tečku Vítězná95463638 120
29.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice86270708 070
30.Vejrek Martin CZE070602Červený Kostelec6262628 050
31.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice105868708 020
32.Kordová Romana 1969CZE038396CKlikaři z Podskalky Úpice65864647 790
33.Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít34649497 660
34.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové24244447 570
35.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové104656587 430
36.Hofman Martin CZE006587CDoubleTrouble Hradec Králové104353537 390
37.Škývara Vladimír CZE052510CBulls Velké Poříčí5353537 330
38.Hofman Petr CZE050491CDoubleTrouble Hradec Králové84351517 300
39.Číla Radoslav CZE055339Dd´Arts Obědovice86068687 270
40.Mannová Alena CZE053232CKlikaři z Podskalky Úpice65561617 140
41.Malý Michal CZE071333DTJ Sokol Horní Radechová6464647 130
42.Vraštilová Viktorie CZE067000CHrobaři Hradec Králové5555557 070
43.Hora Martin 1990CZE044466CHradečáci Hradec Králové25254546 930
44.Kárász Josef CZE034819BOrli Trutnov64652526 880
45.Mráz Radek CZE044716CKlikaři z Podskalky Úpice15354546 710
46.Genik Michal CZE000092ATruhles Hradec Králové63642426 660
47.Koščál Daniel CZE057097BHaFani Trutnov14849496 450
48.Rada Pavel CZE011267Červený Kostelec 5151516 430
49.Míl Jindřich CZE001776CHorní Maršov 74956566 370
50.Lábus Petr CZE071414Náchod5656566 230
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.1.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.1.2023 05:28:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement