Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/706)
  Náhled Tisk Nahoru
BDC Královehradecký kraj (75)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 706 | Turnajů: 338

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bubaň Pavel CZE011871 B Sklípek Vrchlabí 52 52 52 8 250
2. Michalička Patrik CZE034566 Jestřábi Velké Svatoňovice 40 40 40 6 320
3. Šilar David CZE001122 A TJ Baník Žacléř 38 38 38 5 680
4. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov 41 41 41 5 570
5. Kocianová Pavlína CZE059336 C DC Rýbrcoul Trutnov 40 40 40 5 310
6. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník 34 34 34 5 200
7. Pavlista Zdeněk CZE040444 D DC Prima Česká Skalice 42 42 42 5 180
8. Brož Jan CZE064827 Vol 41 Voletiny 40 40 40 5 160
9. Frimlová Pavla CZE063215 Úpice 48 48 48 5 150
10. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové 2 36 38 38 5 130
11. Tišler Matěj CZE054746 A Sokolíci Červený Kostelec 33 33 33 5 010
12. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 27 29 29 4 980
13. Kejzlar Pavel CZE045021 D Klikaři z Podskalky Úpice 40 40 40 4 800
14. Erban Jiří CZE053288 C Jestřábi Velké Svatoňovice 40 40 40 4 780
15. Kocian Rudolf CZE058088 C DC Rýbrcoul Trutnov 36 36 36 4 770
16. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec 31 31 31 4 710
17. Hofman Martin CZE006587 B Vemena Hradec Králové 1 31 32 32 4 570
18. Knap Martin CZE046848 B DT Puškvorec Velké Svatoňovice 36 36 36 4 520
19. Illner Antonín CZE061377 C Lumírkovci Úpice 42 42 43 4 490
20. Železová Jaroslava CZE053287 D Partyzánky z Chmelnice Úpice 41 41 41 4 470
20. Bedlivý Pavel CZE004877 A ŠK Republika Úpice 32 32 32 4 470
20. Tlustý Ladislav CZE014137 Trutnov 41 41 41 4 470
23. Adámek Ondřej CZE063915 C Vol 41 Voletiny 37 37 37 4 330
24. Goldmannová Anna CZE039588 D Klikaři z Podskalky Úpice 36 36 37 4 270
25. Lár Jakub CZE062904 C Vo tečku Vítězná 25 25 25 4 260
26. Svoboda Libor CZE026803 B Trutnov 27 27 27 4 250
27. Strnad Josef CZE050453 D Votroci Hradec Králové 39 39 39 4 190
28. Štěpán Petr CZE021967 C Vol 41 Voletiny 35 35 35 4 180
29. Zubal Miloš CZE065589 Hradec Králové 1 27 28 28 4 160
30. Hofman Petr CZE050491 Vemena Hradec Králové 1 30 31 31 4 150
31. Bittner Jaroslav CZE063916 C TJ Baník Žacléř 33 33 33 4 080
32. Fronc Jaroslav CZE019872 C TJ Baník Žacléř 30 30 30 3 970
33. Kábrt Michal CZE053920 B SKKS Cukrárna Náchod 28 28 28 3 960
34. Jurík Martin CZE051225 A Černý Sup Starý Rokytník 25 25 25 3 910
35. Čílová Helena CZE055338 Chroustov 2 30 32 32 3 860
36. Hošek Josef CZE029487 B Pavouci Hradec Králové 2 22 24 24 3 600
37. Šlechta Ivan CZE036663 C Těsně vedle Plačice 26 26 26 3 570
38. Korotvička Ondřej CZE063886 Trutnov 28 28 28 3 510
39. Šildberger Ivan CZE059555 B Vemena Hradec Králové 2 26 28 28 3 440
40. Paštika Josef CZE007714 Hradec Králové 2 31 31 31 3 430
41. Dufka Martin CZE000232 A Kobry od Soudku Arnultovice 22 22 22 3 400
42. Číla Radoslav CZE055339 Chroustov 1 30 31 31 3 390
43. Trdlikát Libor CZE025558 B Lumírkovci Úpice 29 29 29 3 380
44. Tomcsányi Aleš CZE047362 B Tornádo Trutnov 24 24 24 3 370
45. Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov 29 29 29 3 340
46. Sevič Ladislav CZE058886 D Votroci Hradec Králové 30 30 30 3 320
47. Macháček Josef CZE033821 D ŠK Bubo Hradec Králové 2 28 30 30 3 240
48. Míl Jindřich CZE001776 Horní Maršov 28 28 28 3 200
49. Macháček Adam CZE064634 D Hradec Králové 2 26 28 28 3 190
50. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov 23 23 23 3 130
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 27.9.2020 03:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 27.9.2020 03:31:40