Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1018)
 NáhledTiskNahoru
BDC Královehradecký kraj (75)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1018 | Turnajů: 747

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Bubaň Pavel CZE011871BVo tečku Vítězná412212612619 320
2.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov495999913 230
3.Frimlová Pavla CZE063215Úpice511512012012 960
4.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník479838312 860
5.Hofman Petr CZE050491DVemena Hradec Králové681878712 410
6.Bartoš Otakar CZE066538DVol 41 Voletiny297999911 840
7.Pavlista Zdeněk CZE040444CDC Prima Česká Skalice491959511 780
8.Hofman Martin CZE006587DVemena Hradec Králové772797911 400
9.Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové973828310 870
10.Strnad Josef CZE050453DVotroci Hradec Králové29810010010 850
11.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř468727210 580
12.Goldmannová Anna CZE039588CKlikaři z Podskalky Úpice581868710 250
13.Tlustý Ladislav CZE014137Trutnov290929210 240
14.Illner Antonín CZE061377DLumírkovci Úpice9292939 820
15.Bedlivý Pavel CZE004877AŠK Republika Úpice17071719 770
16.Dufka Martin CZE000232AKobry od Soudku Arnultovice46266669 700
17.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové65157579 680
18.Semerák Jan CZE052126BDarts Brothers Červený Kostelec36164649 530
19.Adámek Ondřej CZE063915CVol 41 Voletiny27981819 520
20.Zubal Miloš CZE065589Hradec Králové35861619 280
21.Čílová Helena CZE055338Chroustov97079799 240
22.Sevič Ladislav CZE058886DVotroci Hradec Králové28082829 210
23.Brož Jan CZE064827DVol 41 Voletiny7171719 110
24.Kocianová Pavlína 1993CZE059336BDC Rýbrcoul Trutnov46468689 050
25.Kábrt Michal CZE053920ASKKS Cukrárna Náchod25961618 650
26.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov5656568 640
27.Knap Martin CZE046848BDT Puškvorec Velké Svatoňovice26466668 570
28.Číla Radoslav CZE055339Chroustov76976768 330
29.Paštika Josef CZE007714Hradec Králové 2 7676768 270
30.Štěpán Petr CZE021967DVol 41 Voletiny26769698 220
31.Téra Marek CZE049748CČerný Sup Hajnice46266668 160
32.Erban Jiří CZE053288CJestřábi Velké Svatoňovice16667678 120
33.Lár Jakub CZE062904DVo tečku Vítězná44650508 080
34.Tomm Petr CZE066539DVol 41 Voletiny6363637 960
35.Kordová Romana 1995CZE051260CKlikaři z Podskalky Úpice46266667 760
36.Železová Jaroslava CZE053287DPartyzánky z Chmelnice Úpice17071717 710
37.Hošek Josef CZE029487BPavouci Hradec Králové44852527 680
37.Macháček Martin CZE068804Trutnov6666667 680
39.Valterová Marie CZE060815Velký Třebešov46872727 640
40.Tišler Matěj CZE054746ASokolíci Červený Kostelec45054547 620
41.Trdlikát Libor CZE025558BLumírkovci Úpice6464647 550
42.Téra Josef CZE039594BČerný Sup Hajnice24547477 530
43.Šildberger Ivan CZE059555BVemena Hradec Králové45458587 470
44.Brož Marcel CZE063925BTrutnov45963637 460
45.Melichar David CZE044617BPivaři Habřina45256567 370
46.Borůvka Lukáš CZE031111DVol 41 Voletiny45963637 290
47.Kocian Rudolf CZE058088BDC Rýbrcoul Trutnov5656567 240
48.Kejzlar Pavel CZE045021CZifčák Úpice6060607 140
49.Michalička Patrik CZE034566CJestřábi Velké Svatoňovice4444446 940
50.Görner Vít CZE001596CTJ Baník Žacléř14647476 470
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 25.10.2021 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 25.10.2021 10:08:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement