Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-39/39)
  Náhled Tisk Nahoru
Mistrovství KHK 2020 - ŽÁCI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 39 | Turnajů: 27

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hofman Petr CZE050491 Vemena Hradec Králové 2 13 15 15 14 050
2. Ďurica Sebastian CZE065916 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 3 13 16 16 9 950
3. Malach Matěj CZE051928 A ŠK Maséři Hradec Králové 2 3 5 5 7 850
4. Talavášek Filip CZE066465 Hradec Králové 2 6 8 8 6 900
5. Macháček Adam CZE064634 D Hradec Králové 2 7 9 9 6 650
6. Krzák Daniel CZE063251 1 8 9 9 6 400
7. Konšel Martin CZE063250 Vemena Hradec Králové 2 9 11 11 5 150
7. Polák Jakub CZE065783 Máslojedy 2 7 9 9 5 150
7. Jaška Patrik CZE065339 Hradec Králové 2 9 11 11 5 150
10. Jaška Petr CZE065338 Hradec Králové 2 9 11 11 5 050
11. Kavalík Pavel CZE065780 Máslojedy 2 5 7 7 4 050
12. Genik Ivan CZE059017 Hradec Králové 1 4 5 5 3 800
13. Podlezl Matyáš CZE065779 Máslojedy 2 3 5 5 3 750
14. Erben František CZE065782 Máslojedy 2 3 5 5 3 250
15. Genik Oliver CZE063893 Hradec Kralove 2 4 6 6 3 200
16. Mrkos Filip CZE067059 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 6 7 7 3 000
17. Látal Daniel CZE067044 Zásmuky 7 7 7 2 850
18. Kroužek Lukáš CZE063090 B Amatéři Písnice 1 1 2 2 2 550
19. Fleischmann Jiří CZE063253 2 4 6 6 2 500
20. Richter Kryštof CZE068141 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 3 3 2 300
21. Pánek Adam CZE066460 Hradec Králové 1 3 4 4 2 250
22. Verner Denis CZE065711 Rtyně v podkrkonoší 1 2 3 3 2 200
23. Chládek Tomáš CZE059014 Velký Třebešov 1 2 3 3 1 800
23. Cisár Ján CZE065340 D Tygři z Neznášova 1 2 3 3 1 800
23. Salava Martin CZE067236 Zásmuky 6 6 6 1 800
26. Chráska Marek CZE068140 Ludvíkovi Sokolíci Rtyně 1 2 3 3 1 600
27. Kroužek Tomáš CZE063514 Krč 1 1 2 2 1 450
28. Látal Dominik CZE067636 Zásmuky 4 4 4 1 400
28. Mileňky Maxim CZE066464 Smiřice 1 2 3 3 1 400
30. Doležal David CZE066462 Újezd 1 1 2 2 1 150
30. Krček Jiří CZE066503 Hradec Králové 1 1 2 2 1 150
32. Doležal Tadeáš CZE066716 Hradec Králové 3 3 3 1 050
33. Fatka Tobiáš CZE065623 Ustí nad Labem 2 2 2 1 000
34. Žižka Filip CZE066560 Býšť 2 2 2 500
35. Pilař Dominik CZE061561 Hradec Kálové 1 1 1 450
36. Sehnal Michal CZE062161 Brzice 1 1 1 350
36. Hájek Šimon CZE060671 B Elita Jičín 1 1 1 350
36. Potáč Michal CZE066461 MÁSLOJEDY 1 1 1 350
39. Vohnout Vítězslav CZE062861 Jičín 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 08:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 08:57:10