Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/233)
 NáhledTiskNahoru
2015 - Mistrovství Královehradecka - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 233 | Turnajů: 463

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Stráníková Šárka CZE016104CHradec Králové1430356929 000
2.Fiedlerová Iva CZE033591ADC Sharks Hradec Králové1330344925 700
3.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové1330346024 200
4.Čiháčková Martina CZE035633U Huberta Hradec Králové1421262719 250
5.Šišková Kateřina CZE010272DMašinky Hradec Králové1230337216 900
6.Kollertová Ludmila CZE049879Dobruška130314615 800
7.Spěšná Pavlína CZE046232Roudnice1230334315 100
8.Tomková Věra CZE047183Hradec Králové1130323314 500
9.Beránková Michaela CZE048966Hradec Králové130314914 400
10.Mikulová Jana CZE003207DDC Vrtule XXL Hradec Králové1126282813 700
11.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec448813 400
11.Drozdová Jana CZE048838Hradec Králové30304613 400
13.Škríbová Marie CZE040869Hradec Králové1126282813 000
14.Tomková Martina CZE042745DPanteři Pohřebačka230323312 700
15.Šmídová Radmila CZE042505Bílý Újezd30303812 600
16.Dolénková Soňa CZE016615Hradec Králové 2 1420252612 300
17.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí427313212 250
18.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice437712 150
19.Barešová Květoslava CZE049349Dobruška130313112 100
20.Kuříková Blanka CZE017957ABludný šípy XXL Hradec Králové122232312 000
21.Štěpánová Marta CZE044561Nové Město nad Metují1327313111 850
22.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky 1412172011 800
23.Široká Jana CZE037297Hradec Králové1322262611 200
24.Pánková Nikola CZE044666Hradec Králové26262610 900
25.Vedrová Tereza CZE049880Dobruška125262610 450
25.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky 4591010 450
27.Groligová Miroslava CZE032062DPod strání Hradec Králové27272710 350
28.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové34789 600
29.Kotalová Helena CZE008621Hradec Králové 2 2424249 300
30.Šedivá Kopta Michaela CZE035423DŠK Běleč nad Orlicí12324249 250
30.Zítková Iveta CZE036957BDřevěnka Broumov459109 250
32.Bahníková Erika CZE049673Dobruška3030309 000
33.Zikmundová Marie CZE049878Hradec Králové12526268 950
34.Rafaelová Marcela CZE054438DMašinky Hradec Králové2727278 850
35.Kubečková Martina CZE002703ASokolíci Červený Kostelec4610118 700
36.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha33668 650
37.Hraničková Alice CZE048082COrli Trutnov4711138 550
38.Chmelíková Hana CZE032935Jaroměř44888 500
38.Veselá Marcela CZE000199DDC Vrtule XXL Hradec Králové11415158 500
40.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov4610118 400
41.Barnetová Zuzana CZE048964Hradec Králové2424248 300
41.Gabrielová Jaroslava CZE040667Libňatov2424248 300
43.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov4711128 250
44.Černovská Michaela CZE026559DŠK Běleč nad Orlicí2020208 200
45.Danielková Lenka CZE039991Velký Třebešov45997 850
46.Šlechtová Monika CZE039600CZifčák Úpice42687 800
47.Kousalová Saša CZE011143BDřevěnka Broumov459107 650
48.Prausová Pavlína CZE017191Hradec Králové 12 1616167 500
49.Sedláčková Karolína CZE000234Červený Kostelec44887 400
50.Mašková Miroslava CZE018517Hradec Králové 11 2222227 300
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 04:22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement