Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Královéhradecký kraj jih > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/152)
 NáhledTiskNahoru
2019 - Mistrovství Královehradecka - ŽENY abs. pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 152 | Turnajů: 400

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové14303510036 200
2.Pachtová Adéla CZE055615Hradec Králové1430358834 600
3.Stráníková Šárka CZE016104AHradec Králové1430357228 800
4.Sedláčková Martina CZE059130DOmnirecord Hradec Králové1430359726 700
5.Štěpánková Veronika CZE003531DŠK Běleč nad Orlicí1430354424 800
6.Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka1230334622 700
7.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov1427323321 250
8.Šejvlová Lucie CZE055455Hradec Králové1430355221 200
9.Šišková Kateřina CZE010272Hradec Králové1430355719 400
10.Šedivá Kopta Michaela CZE035423ABěleč nad Orlicí1430355619 300
11.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice1426313117 500
12.Rafaelová Marcela CZE054438Hradec Králové1430356916 700
13.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové418222316 400
14.Lhotáková Lucie CZE048840Hradec Králové1328323215 800
15.Kejzlarová Monika CZE055616DUnion Stars Hradec Králové1330344415 300
16.Pulpánová Kateřina CZE060633Hradec Králové1430354214 200
17.Vaňková Marie CZE059951BDoubleTrouble Hradec Králové1130328014 000
18.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít1217202013 450
19.Mate Simona CZE050521Praha 3330336613 400
20.Baliharová Jitka CZE008097Pardubice1424292913 300
21.Ocelníková Simona CZE061754CRychtáři Štít1225282813 250
22.Vokounová Simona CZE050770AOrli Trutnov1130323912 400
23.Bohdanecká Klára CZE049420Hradec Králové30303312 000
24.Meuerová Klára CZE061568Hradec Králové230323811 900
25.Švarcová Andrea CZE050060BBulls Pardubice315181810 350
26.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové1122242410 300
27.Macháčková Iva CZE007729Hradec Králové 16 12324249 850
28.Černovská Michaela CZE026559Třebechovice p.O.2727279 750
29.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové121720209 550
30.Anděrová Tereza CZE061403Holice31720207 550
31.Dejdarová Šárka CZE059121Hradec Králové1818186 500
32.Pleskotová Romana CZE062193Hradec Králové21517175 850
33.Kočová Lenka CZE032227Hradec Králové11213135 800
34.Doudová Kateřina CZE062532Hradec Králové1717175 750
35.Marešová Dana CZE052391Vysoká nad Labem9995 350
36.Procházková Karolína CZE046649Hradec Králové21113134 950
37.Hanušová Pavlína CZE050059CSkarabeus Slatiňany11011114 800
38.Pošepná Marie CZE046105BDC No Score Kosice9994 350
39.Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.6664 300
40.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové7774 250
41.Svobodová Věra CZE054985Opočno1010104 100
42.Konšelová Aneta CZE063113Hradec Králové1313134 050
43.Donátová Barbora CZE059119Hradec Králové7773 950
44.Fundová Viliama CZE063522Hradec Králové1313133 850
45.Mikulová Jana CZE003207Hradec Králové 1111113 650
46.Šolínová Jana CZE061420Běleč n.O.1111113 550
46.Hrochová Radka CZE056719Hradec Králové17883 550
48.Beránková Michaela CZE048966Hradec Králové1010103 500
49.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov21333 450
50.Čiháčková Martina CZE035633Hradec Králové25773 350
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.6.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.6.2024 22:47:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement